Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Albert

Czasy sie zmieniają, a w Juwentusie nadal rok 2001. Brak umów o pracę, same umowy zlecenia, wyplaty wypłacane co 3 miesiące. Nie polecam jak na razie!

de3
@Albert

Czasy się zmieniają ale nie w takiej firmie , która płaci co 2 miesiące bo dzięki temu jeszcze trzyma się na obiektach za najniższe stawki .

ciekawwe

dostal juz ktos wyplate za styczen?

Juwe
@ciekawwe

Ja też nie dostałem. Dzisiaj powinni puścić

@ciekawwe

Wczoraj sprawdzałem nie było dziś mam nadzieję że będzie

Mesje

Wypłata za styczeń jest w piątek 31

Ciekawwe

Przyszła wypłata.

magiks
@Seba

Będzie czy nie bedzie i kiedy będzie to zawsze pytanie nr 1 . Oni się nie martwią bo kasę mają co msc od klientów i tak kręcą biznesik na najniższych stawkach które im płacą . Coś za coś a pracownik zawsze na szarym końcu bo na nim się odbija ta pseudokonkurencyjność .

Seba

To jest skandal dostałem 2100 powinienem mieć 3200 zamiast mi wysłali a konto obcej osoby ponad 1100 zł to już druga pomyłka jezeli nie zwrócicie kasy idę na drogę sądową nie polecam firmy najgorsza firma jaka może być

kewin13

Brutto czy netto???

Mesje
@kewin13

17 brutto

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Paulo

Jaka jest teraz stawka za godzinę w Juve dla ochroniarza

@Paulo

17 zł za godzinę

Madry

To po co tam pracujesz? Po co korzystacie z ich usług? Po co pier/dolicie na przelozonych? Nie rozumiem!!!

Witam dostał ktoś z Was drugą połowę za grudzień.

pracownik2

Tak j otrzymałem 21.01.2020

Wypłacają dodatkowe nagrody w Ochrona Juwentus?

Ciekawa

Zastanawiam się czy pracować na recepcji, tylko że jeśli nie płacą na czas, to bez sensu, tym bardziej na raty, a tak tutaj czytam, czy na recepcji też tak jest, chodzi mi o W -wę? Poza tym widełki czasu pracy 8 - 19, czy to widełki czy faktyczny czas pracy? Jeśli trzeba pracować 11 h od poniedziałku do piątku, to jakiś hardkor, nie wiem jak to jest, cz ktoś pracował na recepcji i coś wie na ten temat? Proszę o odp. Z góry dziękuję!

Odpowiedź
@Ciekawa

Cześć, pracowałam na recepcji w Wawie, w jednym z biurowców z ramienia Juwentus. Byłyśmy we dwie, każda po 8 h (jedna 8:00-16:00, druga 10:00-18:00), w przypadku braku obecności , którejkolwiek z nas druga pracowała 10 h od 8:00 do 18:00. Wtedy trzeba zapisywać godziny i pilnować koordynatorów, bo zdarzało się, że nie obcinali godziny. Oczywiście nadgodziny po standardowej stawce 11 zł. Czas pracy zależy od biurowca, do którego zostaniesz przydzielona, więc tu nie dowiesz się jaki dokładnie będziesz miała czas pracy. Znam dziewczyny, które po 12 godzin pracowały. Wypłaty nieregularne, dla przykładu: w październiku nie dostajesz wypłaty, a w listopadzie dostajesz dwie, pierwsza wypłata około 14 listopada za październik, druga 30 listopada za listopad. Oni korzystają przez to na ZUSie i podatkach.

@Ciekawa

Jak jest jedną osoba na recepcji zatrudniona to tak, to pracujesz tak jak jest w ogłoszeniu np 10h.Nie da się tak długo pociągnąć to oczywiste.Zawieraja beznadziejne kontrakty o potem mają problem.Bo jak to wytrzymać. Idziesz do domu jak do hotelu...tylko na noc

były

Tak ale samym sobie a pracownika mają w czterech literach

Marcus
@Odpowiedź

Nastepnym razem gdy popisujesz umowe ,to ja czytaj a jak nie pasuje,to nie podpisuj!Podpis byl wyrazem zgody na taka prace i place wiec nie narzekaj,jak Ci nie pasuje, to pracy jest wiele.

Baby
@Marcus

@Marcus Z której części mojej wypowiedzi wydedukowałeś, ze coś mi nie pasowało? Napisałam o faktach. Twoja reakcja jest przesadzona.

Seba

Może dzisiaj puszczą przelewy.

seba

dawac drugą częśc wypłaty jest 20 a kasy dalej nie ma to kpina żeby dostawać hajs co 2 miesiące i jeszcze nie dotrzymywać terminów

CIS

Siemka jestem nowy w tej firmie, w zeszłym miesiącu zacząłem prace od 18 grudnia jestem na umowie zlecenie pracowałem 4 zmiany czy tez dostaje wynagrodzenie w dwóch częściach ? Pytam ponieważ z wypłaty z dnia 13 grudnia wynika ze nie dostałem połowy wynagrodzenia z góry dziękuje za odpowiedź

Mr g
@CIS

Pierwszy miesiac to w calosci jezeli tylko norma godzin . pozniej w 2 czesciac do 13 -15 pdstawa do 25-30 reszta i dodatkowo jeszcze cala wyplata za bieżacy miesiac .

Gosc

Gdzie jest kurna kasa za grudzień za zlecenie?Półtorej miesiąca czekać na wypłatę.Upadli na łeb?

Ten
@Gosc

A co masz napisane w umowie? Czytałeś ją w ogóle przed podpisaniem?

Juve
@Gosc

Jakie półtora miesiąca kasztanie skoro dzisiaj jest 17 stycznia w umowie masz jasno napisane że do 15 oraz do 20 dnia każdego miesiąca naucz się czytać i dopiero pisz

Gosc

Kiedy kurde będzie kasa za grudzień? 1,5 miesiąca czekać na wypłatę.Tragedia.

Prawda

Albo kordynatorzy zaczna pracowac żaden kordynator w dniu 23 24 25 26 27 28 29. 30. 31 i 1 nie beda pracowac oni sa zwyklymi pracownikami ochrony a nie kordynatorami maja pracowac po 24H

Al Capone
@Prawda

Możesz napisać coś na ten temat? Co to znaczy, że koordynatorzy są zwykłymi pracownikami, a nie koordynatorami?

st-x
@Prawda

dyżur pod telefonem , lub awaryjnie sam obiekt musi obstawić w razie braku chętnych i bez żadnego Ale .....

Prawda
@st-x

jaki dyżur pod telefonem oni wyłaczaja telefony a nigdy ci nie obstawia obiektu oni uwazaja ze nie maja obawiazku zeby byc na obiekcie

marto
@st-x

O czym Ty człowieku piszesz jaki dyżur pod telefonem i jakie awaryjne obstawianie obiektu chyba jesteś jednym z nich niby koordynatorzy że tak ich bronisz

......
@marto

O czym ty czlowieku wiesz lub tyle ile zjesz . Ma zapewnic obsade na obiekcie i kij prosty czy krzywy ale ma być a jak nie to jego problem i ma obowiazek sie stawic na obiekcie.

marto
@......

idąc na urlop albo na chorobowe trzeba rozmawiać z kolegami czy mnie zastąpią bo tak sobie życzy koordynator i nie ma mowy o jakimkolwiek przejęciu mojego dyżuru przez koordynatora on ma to daleko w czterech literach tak jest w Warszawie

Tak jest
@marto

to niestety prawda tak jest . NIE ma czegoś takiego jak kordynator ochrony to sa zwykli ochroniarze ktorzy pownini pracowac na obiektach a nie w biurach to jest kpina ze oni sobie pracuja od 8:00 do 16:00 a w soboty i niedziele to nie łaska stanać na obiekcie np na 24H MY NIE ROBOTY

@marto

To prawda...to jest beznadziejne. Zdejmuje w ten sposób jakiekolwiek problemy z koordynatorów i firmy.Nie wiem za co im płacą.za jeżdżenie po obiektach i co? Co więcej?

jaja

czy na święta są dawane jakieś bony lub cokolwiek? pewnie nie, ale zapytać nie zaszkodzi

kuba
@jaja

Nawet wypłaty wcześniej nie dają a co dopiero bony

@kuba

nie dają? może ci chodzi o drugą czyli tą całą w miesiącu bo mi 13 wypłacili już pierwszą część

Roman

Pierwsza wypłacili 13 a drugiej nie było tak nie ma a jutro 20

pawel.pawel
@jaja

Juwentus to firma której nie polecam pracowałem tam 10 lat jako ochroniarz bony na święta dostawali tylko pracownicy którzy pracują w biurach zwykły człowiek który ochrania obiekty nie dostał ani grosza w tej firmie nie znajdziemy sprawiedliwości pracownicy którzy ochraniają obiekty czasami nawet ryzykując życiem nie dostają na święta nic a ci co pracują 8 godzin za biurkiem a tak naprawde to 2 godziny bo 6 godzin to plotukują z koleżankami popijając kawkę dostają bony na świeta poprostu pracownicy którzy chronią obiekty są gorzej traktowani także Juwentusu jak najbardziej nie polecam

@Roman

trzeba się nauczyć że zazwyczaj wypłata jest w piątek część pierwsza a za tydzień w piątek druga, strasznie jest to dziwne jak ta cała firma ale niestety

@pawel.pawel

Kolego, w biurze też nie dostają, paczek. Za nasze pieniądze są robione paczki na święta dla klientów np ochrony fizycznej xD Polak potrafi....

jdm

Z tego co można tu przeczytać to jest ciągły cyrk z tymi wypłatami , co to za podejście do sprawy i to przed świętami gdzie mogą zostać sami i z brakiem ludzi na obiektach .

jaja

myślicie że wypłata będzie dzisiaj za cały miesiąc czy zrobią dopiero 27 przelew o ile ktoś tam wtedy pracuje?

Fajnie

Powiem tak oddział Szczecin połowa się nie nadaje

@Fajnie

100% prawdy

Tobiasz

@Fajnie Akurat ten wątek dotyczy firmy w Warszawie a nie w Szczecinie. Tu jest spoko więc polecam!

jdm

Ciekawe jak wzrosną stawki od 2020 r . Niby ma być 17 brutto wg najniższej ustawowej .

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus