Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

praca 2016-12-21 11:37
Witam czy firma juventus wyplaaaca pieniadze co miesiac czy co dwa miesiace ?
monte 2017-01-02 16:52
wie już coś jak teraz będzie i czy firma zmieni koordynatorów?
Iw 2017-01-05 11:31
Zgadzam się i popieram!!!!
Amanda 2017-01-10 02:43
To nie że nie zależy, takie papiery są tak naprawdę potrzebne tylko do kontroli, podatku, na bezrobociu i inne takie. Za granicą tyle papierologii co w Polsce nie ma, na wszystko musi być papier, nawet na dotknięcie ramienia, podtarcie tyłka i myśli, że to boli?! Jak się uprą to i tak to sprawdzą gdziekolwiek, to nie Twoja powinność tylko zleceniodawcy - ludzie chcą papierków bo na piśmie to na piśmie.
Mati 2017-01-10 10:21
Jakie stawki w patrolu koledzy? W Łodzi,Warszawy, Gdańska, Katowic, Poznania, Krakowa-juz wiecie?
Albo inaczej na ile firma ma sposób na ominięcie stawek minimalnych??? :-D
Ja na szlabanie mam 11,50 na rękę. Sens robić kwalifikacje i pozwolenie na broń????
Maciek 2017-01-19 16:34
Od nowego roku jest 13 brutto tj ok 9.5 na rękę a nie 11 tak jak ktoś tu wspomniał. Jakie kary? Chyba to oni będą je mieć skoro robią jakieś obejścia. Z tego co mi wiadomo od nowych przepisów nie ma absolutnie żadnych obejść, będą kontrolowani przez PIP
marlena 2017-01-20 11:27
witam , moja przygoda z Juwentus zaczeła sie kilka lat temu - prawda jest taka , ze potrzebuja caly czas , wszystkich - uprawnienia bez roznicy - i tak jakis 'madry' postawi np pracownika z bronią na posterunek gdzie wymagana jest tylko licencja/kwalifikacja , wiec to nie ma nic do rzeczy - nawet jak masz uprawnienia , firma nie musi ci ich dac na legitymacji - takie jest prawo.
KRZYSZTOF 2017-01-21 08:10
nie bende sie wdawal w dyskusje , nie znam ani ciebie ani jego ani nawet nie chce . zadnym kolegom nie jestem , pracowalem daawno i takich wrazen nie mailem ale to nie ten oddzial . wg ciebie lacina podworkowa to pisanie po polsku ? owacje na stojonco.
Michu24 2017-01-21 15:55
W przypadku uczniów/studentów jest to 11zł na ręke
Skid 2017-01-26 16:22
Puścili wypłaty wczoraaj o 16:00. Dziś juz wpłynęła mi kasa na konto, więc i u was powinno być panowie. Ale i tak to prawie dwu-miesieczne czekanie na hajs to malo przyjemna sprawa.
nikt_ważny 2017-01-27 18:57
zapłacili :)
Gosc 2017-01-30 14:01
A do ktorego placa za umowe o prace simply service?
K 2017-01-30 17:33
Do 25 miesiąc wyżej i jeszcze jak się zwalniasz straszą ze teoretycznie nie musza placic
Skid 2017-02-01 01:34
Janek, po nowym roku to wygląda tak, że płacą do 25 - dnia za miesiąc poprzedni. Chociaż jak wszyscy wiemy ostatnio dali [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zaplacili 26.01 ludziom. Do niedawna jeszcze płacili w ratach : najpierw mniejszą pozniej większą kwotę (skumulowaną) a pozniej przez miesiąc nic. Takze kasa była praktycznie co dwa miesiące. Teraz jest co miesiąc.
nikc 2017-02-09 08:16
A jest minimalna stawka godzinowa?
nikc 2017-02-09 08:16
A jest minimalna stawka godzinowa?
iva 2017-02-12 19:04
Dzięki
Ola 2017-02-16 17:47
A jak to ma wyglądać z kasą czy częściowo do 15 i drugą część pod koniec miesiąca jak to wygląda czy inaczej
Operator bramy 2017-02-16 21:57
Zapłacili za styczeń. 1480zł + 945 zł przy 240 godz. Też tak macie ?
Benio 2017-02-17 07:47
To się ciesz że tyle dostałeś bo ja 1200 zł
kadrowy 2017-02-17 21:23
to ci nie zapłacili za dodatek nocny upomnij sie powinienes wiecej dostac
Operator bramy 2017-02-18 07:03
Przy umowie zlecenie też się należy?
kadrowy 2017-02-18 19:22
przy umowie zlecenia dodatek nocny sie nie należy niestety
kuba 2017-02-19 07:59
Proszę o informację ile powinna wynosić miesięczna wypłata przy umowie o pracę + zlecenie w systemie 24/48 czyli 240 godzin w miesiącu i dodatkiem za noce
kuba 2017-02-19 14:46
o styczeń chodzi
ADam 2017-02-21 15:29
Nie Ty pierwszy nie ostatni ja i moi znajomi mają to samo co Ty
toblerone 2017-02-24 15:11
Witajcie :) Ostatnio byłem na rozmowie. Praca na ochronie obiektu. Poinformowali mnie ze stawka 13 zł brutto (czyli jak należy przy umowie zlecenie) ale przy stawce netto zaczęli kręcić i stwierdzili ze na rękę wyjdzie 7zł (??!!)... Wtf??? O co tu chodzi??
Pracownik 2017-02-28 05:06
Zapłacili Wam za luty?
jastrząb 2017-02-28 22:08
A umowa zlecenie liczy się do renty ?
nick 2017-02-28 22:26
Jeśli będzie oskłatkowana to tak
jastrząb 2017-02-28 22:45
A z Juventusu jest oskladkowana umowa?
Beata 2017-03-02 00:50
To za marzec kiedy będzie wypłata?
Hrabia 2017-03-02 01:12
Z Tego co się orientuję to za marzec do 15 kwietnia
Mao 2017-03-02 06:57
(usunięte przez administrato (usunięte przez administratora) nowie, mam umowę o prace w S (usunięte przez administratora) y na etat i umowę zlecenie w TASC na godz nadliczbowe. Zawsze płacili nadliczbowe 25go dnia miesiąca i tak tez jest na umowie. Ostatnio dostałem z tytułu umowy o prace 1452zl a za zlecenie wypłacili mi 15tego tak, że mi pasuje aczkolwiek na umowę o prace chyba dodatku za pracę nocną mi nie dodali. Szkoda :(
nowy pracownik 2017-03-03 02:44
Witam . Za tych co są odprowadzane składki , kiedy można się spodziewać wypłaty za Marzec i Kwiecien ? To są 2 wypłaty w 1 miesiącu ? DO 15 Kwietnia za Marzec , i do końca kwietnia za Kwiecien ????? Czy mam rację ?
paprocki93 POF 2017-03-04 21:31
Witajcie,
pracuję w dla firmy Juwentus osiem miesięcy więc myślę, że mogę się wypowiedzieć na pewne tematy z punktu widzenia pracownika ochrony fizycznej. Zacznijmy od początku.
Pod koniec czerwca ubiegłego roku przeglądając internet natknąłem się na ogłoszenie o pracę w charakterze agenta ochrony w małym miasteczku pod Cieszynem. Zadzwoniłem i porozmawiałem z osobą, która była bardzo miła i życzliwa; przesłałem mailem CV i mimo, iż nie miałem doświadczenia, jestem bardzo młody (23lata) to zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Już myślałem, że będę na rozmowę jechał do Katowic lecz Pan koordynator (wtedy jeszcze nie wiedziałem, że jest koordynatorem) poinformował mnie, że będzie nieopodal mojej miejscowości i tam możemy się spotkać by porozmawiać. Podczas rozmowy był bardzo miły, grzeczny i wszystko mi wyjaśnił i kazał czekać na telefon. Tutaj oczywiście moja mina zrzedła (tak, najkulturalniejsze sp******j jakie słyszałem) aż tu nagle na następny bądź trzeci dzień od rozmowy zadzwonił i zapytał czy dałbym radę podjechać już na obiekt. Ucieszony pracą pojechałem i zapoznałem się ze specyfiką pracy. Po przyjściu do domu otrzymałem telefon - w poniedziałek zapraszam Pana do Katowic. Przedtem poprosił o zaświadczenie o niekaralności z Sądu Okręgowego i poinstruował jak i gdzie się udać i najlepiej by było abym załatwił sobie to w tym samym dniu przed przyjazdem do oddziału firmy. Tak zrobiłem. Na miejscu już z górki. Podpisywanie dokumentów troszkę trwało ze względu na ich ilość i oczekiwanie na Warszawę w celu wysłania umowy. Każdy dokument starannie mi wytłumaczył co gdzie dlaczego i po co i na co dany dokument trzeba podpisać. Pełen profesjonalizm! Po podpisaniu dokumentów zeszliśmy (ja i p. Koordynator) do magazynu gdzie wydano mi ciuchy, buty i legitymację służbową.

Podczas pracy na obiekcie kontakt z koordynatorem jest perfekcyjny. Nie ma co ukrywać, mają przewalone bo mają masę pracy i czasem nie mają czasu rozmawiać (chyba, że jest coś bardzo ważnego np. coś się stało na obiekcie) ale potem zawsze oddzwonią. Pełna kultura i profesjonalizm. Wypłaty na konto DO 10tego każdego miesiąca!!!! Nic nie oszukiwane, nic nie zatajane. Wszystko ładnie to co w umowie to to w rzeczywistości. Jak czegoś się nie wie czy ma jakieś wątplliwości to koordynatorzy zawsze pomogą (przynajmniej ten, który jest przydzielony na Śląsk (Cieszyn, Jastrzębie itp)). Kilka razy na początku pracy zdarzyło mi się Active'a nie odbić to zadzwonili ale zawsze kulturalnie. Mi to pasuje bo np. jak bym się nie wiem.... przewrócił, zasłabł albo coś to jak nie odbiję i nie odbiorę to przyjadą skontrolować. Jednym zdaniem SERDECZNIE POLECAM TĘ FIRMĘ KAŻDEMU!!! :-)

P.S: nie, nie jestem koordynatorem, pracownikiem biurowym, prezesem ani kotem prezesa
ktos 2017-03-05 06:47
Tylko zapomniałeś dodać ze masz grupę :) wiec jesteś dla firmy zarobkiem z pefronu :)
CieciuWawa 2017-03-14 13:42
Właśnie się zatrudnilem w Juventusie na umowie zlecenie 13 zł zł brutto (Wawa) za pośrednictwem agencji "Personalna agencja zatrudnienia śp. zoo" na umowie widnieje że kasę wypłacają do 25 dnia miesiąca następnego. Moje pytanie brzmi czy też macie taki zapis i w jakich terminach kasa realnie jest na koncie? PS. Koordynator twierdzi że kasa jest do kwietnia za mazec a za kwiecień będzie pod koniec miesiąca to prawda?
CieciuWawa 2017-03-14 13:46
Czyli za marzec do 15 za kwiecień 25-28
kkkk 2017-03-14 19:43
trzeba liczyc 20 kwiecien za marzec i kolo 27 za kwiecien
Gość 2017-03-17 20:35
Noi bardzo dobrze. Tak chłopaki róbcie!
Życzliwy 2017-03-18 02:50
Porażka :/ ostatnio zwolnili na pewnym obiekcie 6ciu Agentów i co najlepsze nie którzy nie wiedzą za co zostali zwolnieni...
nocna zmiana 2017-03-23 03:47
a skladki co 2 miesiące jak w tamtym roku? Czy to jest zgodne z prawem?
krzysiex29 2017-03-26 00:40
Mam okazję przyjąć się do pracy do tej firmy.
Jak z wypłata wygląda - co dwa miesiące czy co miesiąc ?
Jak idą składki ? Co dwa miesiące ?
Jak przepracuje rok to mam rok ZUS zapłacony czy tylko pół roku (składki co dwa miesiące )
Anna 2017-03-28 15:06
Witam wszystkich kiedy teraz będzie wypłata za marzec proszę o odpowiedz ktoś się orientuje?
pekin 2017-03-28 17:32
za marzec jak zwykle do 15 kwietnia (chyba ze masz etat to 10go kasa jest),za to za kwiecien bedzie jeszcze wkwietniu, do końca miesiąca jakoś. Potem tak samo, czyli jeden miesiac masz kase normalnie a drugi troche wczesniej, ja tam wolałem po staremu, teraz trzeba sie pilować zeby od razu nie wydać he, he
Anna 2017-03-29 00:15
A za maj pekin to kiedy kasa?
Stan 2017-03-29 15:24
A co ty tak od razu z tą wypłatą. Już samo to, że możesz w juwentusie pracować, to powinien być dla ciebie zaszczyt. A ty się pytasz czy ZUS-y odprowadzają.
A tak na poważnie, jak masz rzeczywiście 29 lat i nie jesteś niepełnosprawny, to daruj sobie pracę w tej dziadowskiej firemce. Chyba że nie ma już nic lepszego w okolicy, albo nic nie umiesz robić. Na twoim miejscu mając 29 lat, to za granicę bym wyjechał.
pekin 2017-03-29 16:32
za maj bedziesz miec do 15 czerwca za czerwiec do 30 czerwca.Ale u nas jednego wywalili i za niego nowy zaczoł pracowac w lutym i on dostaje kase odwrotnie niz ja czyli zależy kiedy zaczelaś przychodzic do roboty. Najlepiej zapamietaj 15 i 30 i sama se policz jak ci przyjdzie przelew jakis do konca marca znaczy to byl za marzec wtedy za kwiecien bedziesz miala 15 maja.
pekin 2017-03-29 16:47
skad wiesz ze Krzysiek młody jest i ze może zagranice wyjechac zresztom nie kazdy sie tam pcha. Ciekawe czemu sam jeszcze nie wyjechales tylko w juwentusie cieciujesz jak my he,he
Zostaw swoją opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ochrona Juwentus