logo Ochrona Juwentus

Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

adamus 2016-09-20 11:07:12
posłuchaj mały (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!! ja jestem niepełnosprawny bez prawa do renty i musz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po 360 godzi i nie siędzę w kanciapie jak ty tylko muszę odśnieżać zamiatać myć okna więc nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e wszyscy niepełnosprawni to stękające trupy bo my często pracujemy ciężej niż nie jeden cieć albo rambocieć-to taki cięć z licencją
Kollo 2016-09-26 03:13:35
Dokładnie masz rację gościu robi to co do niego nie należy i ma pretensje nie wiadomo do kogo.Jak mnie biją to uciekam,jak każą robic co do mnie nie należy to się zwalniam i pracuję gdzie indziej proste !!!
Stan 2016-09-26 16:56:58
W dużych miastach można tak robić, ale są pipidówki gdzie za bardzo nie ma gdzie pójść, bo największym pracodawcą jest powiatowy szpital i urząd miasta. Jak gościu ma grupę niepełnosprawności to go tak szybko nie zwolnią.
Swoją drogą dziwię się, że są młodzi, zdrowi ludzie i pracują w takich ( usunięte przez administratora ) inne tego typu. Co innego jak ludzie którzy mają głodowe renty (lub w ogóle nie mają), albo im wiek już nie pozwala pracować przy cięższych i bardziej wymagających pracach.
ochroniarzjuwentus 2016-10-03 11:53:48
Ludzie jakie opłaty za radio ,mundur itp ? firma musi zapewnić wam narzędzia niezbędne do pracy!!! więc nie piszcie głupot o opłatach za sprzęt!
pimpek 2016-10-06 04:57:15
panowie kiedy będą podwyżki i wypłaty co miesiąc
patrol 2016-10-12 10:29:38
Jak to jest że tyle się dzieje w Juwentusie a nikt nic nie pisze? Przecież prawie w całej Polsce zrobili pojedyńcze służby a prawych zwolnili.Bo oszczędności, już widzę co to będzie od stycznia jak stawki się zmienią. Juwentus jest przerażony stratą obiektów ochrony fizycznej jak będzie musiał klientom stawki podnieść a wiadomo że cześć zrezygnuje jak dostanie podwyżke 100%więc może to wszystko się skończyć sprzedażą firmy. Ogólnie to śmiech na sali tak duża firma i nie umie sobie poradzić z tą sytuacją..
AAA 2016-10-12 11:35:58
Jak to jest z bonami i paczkami dla dzieci na święta w tej firmie?
cieć 2016-10-12 14:29:36
paczki na święta - zapomnij ....., nawet nikt nie przyjdzie i nie powie wesołych świąt...
NIkoś 2016-10-12 15:09:39
Możesz dostać garba na święta tylko i ( usunięte przez administratora ) zł za godzinę
molo 2016-10-13 10:12:55
Czy w Warszawie i okolicach patrole interwencyjne są pojedyncze ?
monte 2016-10-13 23:04:10
nie można sie z wami skontaktować..nie odpisujecie na emaile...złożyłem skarge na koordynatora to nic sobie z tego nie zrobiliście ..
Tosia 2016-10-14 09:46:37
Złóż skargę do PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY wtedy będą inaczej rozmawiać Z szacunkiem!!!!
Zdziwiony 2016-10-14 13:01:50
Krzyżyk słyszałem że znowu kupujesz na kolegów z pracy
psychol 2016-10-16 17:44:54
Masz rację. Firma powinna jednakowo traktować zdrowych bez dopłaty jak i tych z opłatami. Jednym kryterium powinna być chęć i zaangażowanie w prcy
monte 2016-10-18 15:39:23
znacie koordynatora z laskowca starego?
Leszek 2016-10-18 21:06:33
Tragedia
monte 2016-10-20 13:13:30
człowiek chce pracować to go wyrzucą bez powodu
Kaja 2016-11-16 10:41:52
Panowie i Panie, dyskusja o osobach z grupą zmierza w złą stronę i wszyscy powinniśmy zrozumieć jedno:
Osoby takie poradzą sobie świetnie na mniej uciążliwych obiektach typy bramy, kontrola ruchu osobowo-towarowego itp. Jednak niestety nie wszędzie powinny pracować osoby niepełnosprawne.
Nadzorowałam przez kilka lat różne obiekty min. dużą galerię gdzie pracodawca wymagał 25% zatrudnienia osób z co najmniej ,,2,, i uwierzcie że panowie z grupą po kilku godzinach chodzenia (galeria garaże, klatki ewakuacyjne) porostu zaczynali ściemniać. Nie wspomnę o interwencjach z pijanymi małolatami i tym podobnymi zdarzeniami gdzie w większości potrzebowali wsparcia tych pełnosprawnych.Rozumiem rozgoryczenie obu grup, bo niepełnosprawni muszą pracować, a pełnosprawni najczęściej wykonują na obiektach swoją prace i częściowo za kolegę z grupą Jednak dla firmy liczy się tylko zysk. czytaj dotacja a nie pracownik, więc chociaż my szanujmy siebie.
don kojote 2016-11-16 16:41:32
no nieładnie ublirzac niepełnosprawnym-bylismy zdrowymi tylko los dał nam jeszcze cos -zycie i chorobe-tobie człeku co piszesz o inwaldidach niedał nic-
Paweł 2016-11-17 20:22:44
czy wie ktoś coś o wypłatach na święta czy zostaniemy bez kasy
Pracownik Juwentus 2016-11-26 14:04:43
Juwentus sprzedał się do Konsalnetu !
patrol 2016-11-27 10:53:02
To jest pewne info czy plotka?
Pracownik Juwentus 2016-11-27 15:38:43
Info pewne na 100% zreszta niedlugo wszyscy i tak sie dowiedza.
Szary pracownik 2016-11-27 18:40:44
Co teraz? Będziemy mieli pracę czy 31 grudnia powiedzą narazie dziękujemy...
W Łodzi już wiedzą co i jak ale jeszcze żadna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wyżej postawiona się nie przyzna i patrole w kropce...
A co z poznaniem taki prężny oddział juwentus?!?!?
Poznaniak 2016-11-28 13:15:45
Witam.a orientuje się ktoś czy konsalnet jako nowy właściciel utrzyma patrole interwencyjne i załogi czy da podwykonawstwo innej firmie???
Jak to ma wyglądać???
monte 2016-11-29 13:40:17
a ktoś powie co z pracownikami teraz i koordymatorami?
Antek 2016-11-30 17:13:27
Co ma być wiesz coś czego ludzie nie wiedzą?
Wiesław 2016-12-20 23:29:15
Ja myśle że patrole przyjadą znowu do Warszawy na dyrektorskiej taczce....
praca 2016-12-21 11:37:20
Witam czy firma juventus wyplaaaca pieniadze co miesiac czy co dwa miesiace ?

praca 2016-12-21 11:37:48
Witam czy firma juventus wyplaaaca pieniadze co miesiac czy co dwa miesiace ?
mollo 2016-12-22 20:44:39
Skończyły się dobre czasy już nie przyjmą na zlecenie za 4 zł haha ha od stycznia 2017 roku na zlecenie muszą zapłacić 13 zł brutto to jest 10,99 netto na umowę zlecenie a ludzie z grupami inwalidzkimi będą przebierać w ofertach ha ha ha teraz to my niepełnosprawni stawiamy warunki a wy musicie się do naszych fanaberii dostosować, już firmy ochroniarskie prześcigają się w ogłoszeniach że wracają za paliwo paczki dla dzieci zwroty za leki tak że juwentus trzymajcie się i życzę powodzenia dobre czasy już nie wrócą dla was DZIĘKUJEMY WAM KOCHANEMU P.IS !
monte 2017-01-02 16:52:36
wie już coś jak teraz będzie i czy firma zmieni koordynatorów?
Iw 2017-01-05 11:31:49
Zgadzam się i popieram!!!!
Michu24 2017-01-09 16:35:09
Nie zgadzać się na to!!
Amands 2017-01-09 17:57:17
A czy tylko patologia braku umów jest w branży ochrony?
Michu24 2017-01-09 21:23:20
W innych branżach tej Ale to jest teź to że ludzie się zgadzają na to...bo z tego żyją albo mają emeryturę i im nie zależy..
Amanda 2017-01-10 02:43:47
To nie że nie zależy, takie papiery są tak naprawdę potrzebne tylko do kontroli, podatku, na bezrobociu i inne takie. Za granicą tyle papierologii co w Polsce nie ma, na wszystko musi być papier, nawet na dotknięcie ramienia, podtarcie tyłka i myśli, że to boli?! Jak się uprą to i tak to sprawdzą gdziekolwiek, to nie Twoja powinność tylko zleceniodawcy - ludzie chcą papierków bo na piśmie to na piśmie.
Mati 2017-01-10 10:21:34
Jakie stawki w patrolu koledzy? W Łodzi,Warszawy, Gdańska, Katowic, Poznania, Krakowa-juz wiecie?
Albo inaczej na ile firma ma sposób na ominięcie stawek minimalnych??? :-D
Ja na szlabanie mam 11,50 na rękę. Sens robić kwalifikacje i pozwolenie na broń????
Michu24 2017-01-10 21:21:37
Proszę się na to nie zgadzać!!!
Michu24 2017-01-11 16:14:30
I bardzo dobrze proszę to zrobić jak najszybciej!
kaska 2017-01-13 01:50:18
No na pewno nie na forum - uśmiech w numerze pięćdziesiąt też nie wystaczy. Jeśli nie możesz dowiedzieć się czegoś z księgowości, jest też alternatywna ścieżka - w lutym się więcej okaże, ma być wdrożona elektroniczna informacja nt. zarobków. Trzeba być elastycznym, a mało kogo to obchodzi - ciągle coś grzebią w dziale finansów. Na pewno nie dowiemy się tego na forum, a jeśli firma dba o pracownika, to wywalcysz coś. Niestety, skuteczne bywa posraszenie - prawda w oczy kole, a kto szuka ten znajdzie, nawet w internecie - chociaż najlepiej zapytać wprost. Jeśli masz z czymś kłopot, nie ma że boli, to własne pieniądze i nikogo to nie powinno obchodzić. Idź do firmy, do Inspekcji Pracy albo zmień pracę - bo nie płacąc za rachunki i czynsz na dworcu wśród "pupilków" chyba nie chcesz wylądować?
Stan 2017-01-16 04:34:00
Jak się podpisuje umowę tylko w jednym egzemplarzu który oni sobie zabierają, to tak jest. Nie trzeba było zaczynać pracy u cwaniaków dopóki umowy nie spisaliście w 2 egzemplarzach. A tak wyszedłeś na frajera. Będziesz miał nauczkę na przyszłość.
były pracownik 2017-01-16 08:24:01
Nowy rok 2017. Dostajemy dwie umowy zlecenie. Z jednej odprowadzają składki z drugiej już nie. Zmuszają do podpisu w formie oświadczenia o rezygnacji z objęcia dobrowolnym ubez. em .i rent. A jak chcesz to płać z własnej kieszeni. Do tego tajemnica pracy hahaha... jak o tym mówię co zawarte w umowie, grozi kara w wysokości 10 tyś zł a w drugiej umowie 15 tyś zł. Sądami też straszą. Tak się gogusie w krawatach zabezpieczają. Rzuciłem umowy pod nogi i nie podpisałem, napadówkę dałem koordynatorowi do ręki i powiedziałem... pilnuj obiektu cieciu ( wydarł się na mnie jak nie wiem co ). Tak się pożegnałem z bandytami. A zrobiłem to z czystej przyjemności tylko dlatego, że miałem już nagraną normalną pracę na etacie jako magazynier w firmie Nie ochroniarskie. Pozdrawiam Wszystkich uczciwych.
Maciek 2017-01-19 16:34:14
Od nowego roku jest 13 brutto tj ok 9.5 na rękę a nie 11 tak jak ktoś tu wspomniał. Jakie kary? Chyba to oni będą je mieć skoro robią jakieś obejścia. Z tego co mi wiadomo od nowych przepisów nie ma absolutnie żadnych obejść, będą kontrolowani przez PIP
marlena 2017-01-20 11:27:03
witam , moja przygoda z Juwentus zaczeła sie kilka lat temu - prawda jest taka , ze potrzebuja caly czas , wszystkich - uprawnienia bez roznicy - i tak jakis 'madry' postawi np pracownika z bronią na posterunek gdzie wymagana jest tylko licencja/kwalifikacja , wiec to nie ma nic do rzeczy - nawet jak masz uprawnienia , firma nie musi ci ich dac na legitymacji - takie jest prawo.
KRZYSZTOF 2017-01-20 22:05:18
osobiste wycieczki zostawmy sobie w cztery oczy! nie Tobie oceniać kto sie nadaje , człowiek uczy się na blęndach - ty masz TYRAĆ - taki się nie zachowuje 'żołnierz lub mężczyzna broniący swojego ludu' - do tego zęby w lesie jak na wyr3bie - było pracować , nie ladnie pucowac jak juz nie pracujesz . prowadzi dzienniczek czy jak? praktyk aod teorii sie rozni . jesli taki komentarz uwazasz za wlasciwy to co mam zrobic? obrazac?
KRZYSZTOF 2017-01-21 08:10:34
nie bende sie wdawal w dyskusje , nie znam ani ciebie ani jego ani nawet nie chce . zadnym kolegom nie jestem , pracowalem daawno i takich wrazen nie mailem ale to nie ten oddzial . wg ciebie lacina podworkowa to pisanie po polsku ? owacje na stojonco.
Michu24 2017-01-21 15:55:23
W przypadku uczniów/studentów jest to 11zł na ręke
paweł 2017-01-24 10:10:50
Gdzie jest rozliczenie z tamtego roku zapomnieliście nie polecam tej firmy
looolos 2017-01-24 13:52:57
gdzie jest wyplaa ja sie pytam
Zostaw swoją opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ochrona Juwentus