Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

toblerone 2017-02-24 15:11
Witajcie :) Ostatnio byłem na rozmowie. Praca na ochronie obiektu. Poinformowali mnie ze stawka 13 zł brutto (czyli jak należy przy umowie zlecenie) (usunięte przez administratora)
Pracownik 2017-02-28 05:06
Zapłacili Wam za luty?
jastrząb 2017-02-28 22:08
A umowa zlecenie liczy się do renty ?
nick 2017-02-28 22:26
Jeśli będzie oskłatkowana to tak
jastrząb 2017-02-28 22:45
A z Juventusu jest oskladkowana umowa?
Beata 2017-03-02 00:50
To za marzec kiedy będzie wypłata?
Hrabia 2017-03-02 01:12
Z Tego co się orientuję to za marzec do 15 kwietnia
Mao 2017-03-02 06:57
(usunięte przez administrato (usunięte przez administratora) nowie, mam umowę o prace w S (usunięte przez administratora) y na etat i umowę zlecenie w TASC na godz nadliczbowe. Zawsze płacili nadliczbowe 25go dnia miesiąca i tak tez jest na umowie. Ostatnio dostałem z tytułu umowy o prace 1452zl a za zlecenie wypłacili mi 15tego tak, że mi pasuje aczkolwiek na umowę o prace chyba dodatku za pracę nocną mi nie dodali. Szkoda :(
nowy pracownik 2017-03-03 02:44
Witam . Za tych co są odprowadzane składki , kiedy można się spodziewać wypłaty za Marzec i Kwiecien ? To są 2 wypłaty w 1 miesiącu ? DO 15 Kwietnia za Marzec , i do końca kwietnia za Kwiecien ????? Czy mam rację ?
paprocki93 POF 2017-03-04 21:31
Witajcie,
pracuję w dla firmy Juwentus osiem miesięcy więc myślę, że mogę się wypowiedzieć na pewne tematy z punktu widzenia pracownika ochrony fizycznej. Zacznijmy od początku.
Pod koniec czerwca ubiegłego roku przeglądając internet natknąłem się na ogłoszenie o pracę w charakterze agenta ochrony w małym miasteczku pod Cieszynem. Zadzwoniłem i porozmawiałem z osobą, która była bardzo miła i życzliwa; przesłałem mailem CV i mimo, iż nie miałem doświadczenia, jestem bardzo młody (23lata) to zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Już myślałem, że będę na rozmowę jechał do Katowic lecz Pan koordynator (wtedy jeszcze nie wiedziałem, że jest koordynatorem) poinformował mnie, że będzie nieopodal mojej miejscowości i tam możemy się spotkać by porozmawiać. Podczas rozmowy był bardzo miły, grzeczny i wszystko mi wyjaśnił i kazał czekać na telefon. Tutaj oczywiście moja mina zrzedła (tak, najkulturalniejsze sp******j jakie słyszałem) aż tu nagle na następny bądź trzeci dzień od rozmowy zadzwonił i zapytał czy dałbym radę podjechać już na obiekt. Ucieszony pracą pojechałem i zapoznałem się ze specyfiką pracy. Po przyjściu do domu otrzymałem telefon - w poniedziałek zapraszam Pana do Katowic. Przedtem poprosił o zaświadczenie o niekaralności z Sądu Okręgowego i poinstruował jak i gdzie się udać i najlepiej by było abym załatwił sobie to w tym samym dniu przed przyjazdem do oddziału firmy. Tak zrobiłem. Na miejscu już z górki. Podpisywanie dokumentów troszkę trwało ze względu na ich ilość i oczekiwanie na Warszawę w celu wysłania umowy. Każdy dokument starannie mi wytłumaczył co gdzie dlaczego i po co i na co dany dokument trzeba podpisać. Pełen profesjonalizm! Po podpisaniu dokumentów zeszliśmy (ja i p. Koordynator) do magazynu gdzie wydano mi ciuchy, buty i legitymację służbową.

Podczas pracy na obiekcie kontakt z koordynatorem jest perfekcyjny. Nie ma co ukrywać, mają przewalone bo mają masę pracy i czasem nie mają czasu rozmawiać (chyba, że jest coś bardzo ważnego np. coś się stało na obiekcie) ale potem zawsze oddzwonią. Pełna kultura i profesjonalizm. Wypłaty na konto DO 10tego każdego miesiąca!!!! Nic nie oszukiwane, nic nie zatajane. Wszystko ładnie to co w umowie to to w rzeczywistości. Jak czegoś się nie wie czy ma jakieś wątplliwości to koordynatorzy zawsze pomogą (przynajmniej ten, który jest przydzielony na Śląsk (Cieszyn, Jastrzębie itp)). Kilka razy na początku pracy zdarzyło mi się Active'a nie odbić to zadzwonili ale zawsze kulturalnie. Mi to pasuje bo np. jak bym się nie wiem.... przewrócił, zasłabł albo coś to jak nie odbiję i nie odbiorę to przyjadą skontrolować. Jednym zdaniem SERDECZNIE POLECAM TĘ FIRMĘ KAŻDEMU!!! :-)

P.S: nie, nie jestem koordynatorem, pracownikiem biurowym, prezesem ani kotem prezesa
ktos 2017-03-05 06:47
Tylko zapomniałeś dodać ze masz grupę :) wiec jesteś dla firmy zarobkiem z pefronu :)
CieciuWawa 2017-03-14 13:42
Właśnie się zatrudnilem w Juventusie na umowie zlecenie 13 zł zł brutto (Wawa) ( (usunięte przez administratora) Moje pytanie brzmi czy też macie taki zapis i w jakich terminach kasa realnie jest na koncie? PS. Koordynator twierdzi że kasa jest do kwietnia za mazec a za kwiecień będzie pod koniec miesiąca to prawda?
CieciuWawa 2017-03-14 13:46
Czyli za marzec do 15 za kwiecień 25-28
kkkk 2017-03-14 19:43
trzeba liczyc 20 kwiecien za marzec i kolo 27 za kwiecien
Gość 2017-03-17 20:35
Noi bardzo dobrze. Tak chłopaki róbcie!
Życzliwy 2017-03-18 02:50
Porażka :/ ostatnio zwolnili na pewnym obiekcie 6ciu Agentów i co najlepsze nie którzy nie wiedzą za co zostali zwolnieni...
krzysiex29 2017-03-26 00:40
Mam okazję przyjąć się do pracy do tej firmy.
Jak z wypłata wygląda - co dwa miesiące czy co miesiąc ?
Jak idą składki ? Co dwa miesiące ?
Jak przepracuje rok to mam rok ZUS zapłacony czy tylko pół roku (składki co dwa miesiące )
Anna 2017-03-28 15:06
Witam wszystkich kiedy teraz będzie wypłata za marzec proszę o odpowiedz ktoś się orientuje?
pekin 2017-03-28 17:32
za marzec jak zwykle do 15 kwietnia (chyba ze masz etat to 10go kasa jest),za to za kwiecien bedzie jeszcze wkwietniu, do końca miesiąca jakoś. Potem tak samo, czyli jeden miesiac masz kase normalnie a drugi troche wczesniej, ja tam wolałem po staremu, teraz trzeba sie pilować zeby od razu nie wydać he, he
Anna 2017-03-29 00:15
A za maj pekin to kiedy kasa?
pekin 2017-03-29 16:32
za maj bedziesz miec do 15 czerwca za czerwiec do 30 czerwca.Ale u nas jednego wywalili i za niego nowy zaczoł pracowac w lutym i on dostaje kase odwrotnie niz ja czyli zależy kiedy zaczelaś przychodzic do roboty. Najlepiej zapamietaj 15 i 30 i sama se policz jak ci przyjdzie przelew jakis do konca marca znaczy to byl za marzec wtedy za kwiecien bedziesz miala 15 maja.
pekin 2017-03-29 16:47
skad wiesz ze Krzysiek młody jest i ze może zagranice wyjechac zresztom nie kazdy sie tam pcha. Ciekawe czemu sam jeszcze nie wyjechales tylko (usunięte przez administratora)
Stan 2017-03-30 22:23
Przypuszczam tylko że jest młody, bo w nicku ma cyfrę 29. Po drugie, nie (usunięte przez administratora) w Juwentusie. A po trzecie, to zainstaluj sobie słownik j. polskiego w przeglądarce, bo robisz takie błędy że aż wstyd. Widać, że do szkoły miałeś pod górkę.
krzysiex29 2017-04-02 13:30
Mam 42 lata.
Jestem na emeryturze mundurowej i chciałbym sobie dorobić.
Pytam o składki bo zależy mi aby później mi na nowo przeliczyli emeryturę jak dożyje do określonego wieku.
pekin 2017-04-04 23:22
Z górki moze i nie było a jak nie pracujesz w juwentusie to po kiego sie wymondrzasz. W ochronie kokosów nie zarobisz ale sie nie narobisz he,he. Wczesniej robilem w ekotrade i tam jest dopiero syf czlowieku teraz nie nażekam i wkurzaja mnie tacy co sraja w swoje gniazdo a jeszcze bardziej w nieswoje. Teraz po podwyzkach kasa jest dobra mnie wystarczało i wczesniej, duzo człowiekowi nie potrzeba, na rybki i na dzialke pojechac można często,tagże Krzychu spoko przychoć do juwentusa a zusem sie nie przejmuj, tam kasa jak kamien w wode nie licz ze cos dostaniesz za pare lat,lepiej sobie do banku wloż to co ci zostanie.Ja teraz po dwie stówki co miesiac moge odłożyc a ty pewno niezłom masz emeryturke policyjnom to ci na pewno wystarczy.
Hrabia 2017-04-11 09:06
Jak tam miał ktoś już wypłate za marzec?
biały 2017-04-11 18:24
Z tego co mi wiadomo, i co koledzy pisali wyżej, to za marzec dopiero 15stego wypłata. Zobaczymy za kilka dni, ale miesiąc temu tak dostałem
kita 2017-04-11 18:36
Pytałem koordynatora mowil ze przelew dostane chyba w piatek 14go. Koledzy na etacie juz dostali
Skid 2017-04-14 22:07
Do 28.04 zapłąca druga czesc, czyli resztę wypłaty za marzec + za cały kwiecień. Miałem juz identyczna sytuacje w lutym.
justys7227 2017-04-18 18:17
witam zaczęłam prace w marcu chciałam się dowiedzieć jak oni liczą wypłaty dodam ze ma kwalifikowanego pracownika i teraz moje p[pytanie dostałam za marzec 1480 zł t\rozumie ze jest to moja podstawa wiec czy jeszcze dostaje jakieś pieniądze bo ja z tych wypłat nic nie rozumie będę bardzo wdzięczna za wyjaśnienie (Juwentus Łódź)
tom 2017-04-18 19:39
ma być wyplata na koniec kwietnia ale ile dostaniesz to chyba zależy czy pracowałaś cały marzec i ile dyżurow mialas, teraz bardzo sie opłaca dużo godzin robić, ja w lutym kilka razy za kolege przyszedłem bo chory był i jeszcze nidgy nie mialem takiej wypłaty, jakos wtedy ogólnie za godzinę większa stawka sie robi za cały miesiąc nie tylko za te dodatkowe służby
Tomas 2017-04-28 12:40
Witam wiece co z wypłatami za kwiecień miał obyć pod koniec kwietnia a jeszcze nie ma
biały 2017-04-28 20:24
będzie 30.04
kkkk 2017-04-28 20:39
Juz jest
Kandydat_do_pracy_w_ Juwe 2017-06-01 01:26
Witam,

Proszę o inf czy obecnie Juwentus wymaga zaświadczenia o niekaralności czy oświadczenia o niekaralności w zamian mogę zaoferować odp. na pytanie takie jeśli chodzi o firmę Ekotrade czy Konsalnet.
gygi 2017-06-03 15:32
jak praca na auchan lublin na felinie? dobra atmosfera?
yghu 2017-06-03 20:56
jak sie pracuje w auchan lublin? jak atmosfera?
pawełek 2017-06-11 15:47
Może ktoś się orientuje kiedy będą przelewy w czerwcu?
kordynator 2017-06-12 08:36
po 15 czerwca i 30 czerwca
Roki 2017-06-12 11:53
Pierwsze przelewy mają być 14 a reszta 19 czerwca
Doris 2017-06-14 14:10
Jak po15 w umowie jest do 14
Doris 2017-06-14 14:43
Kiedy będą przelewy (usunięte przez administratora)
Magda 2017-06-15 14:19
Witam pierwszy przelew był 14 a co z resztą pieniędzy kiedy będą pomóżcie?
Skid 2017-06-18 20:01
Przelewy powinny byc jeszcze 19 - stego (druga czesc kasy za pprzedni miesiac) + 28 czerwca powinna byc kasa za CAŁY czerwiec.
Gość 2017-06-21 11:20
Gość 2017-06-22 17:17
Gość 2017-06-27 15:43
Pracowałam w tej firmie 7 miesięcy. Oczywiście byłam pracownikiem z orzeczeniem. Pracowałam w dziale korespondencji  (dział faktur). Dzień przed końcem umowy dowiedziałam się że prezes zarządził że osobom którym kończy się orzeczenie muszą zwalniać, później ewentualnie znowu zatrudniać.  Przyjęłam to spokojnie pomyślałam że po decyzji komisji ds. orzeczenia odezwę się i na nowo mnie przyjmą. No ale okazało się inaczej kierowniczka niczym się nie interesuje. Gdy załatwiłam wszystkie formalności poszłam zapytać kierowniczki czy mam później odezwać się o decyzji komisji czy mam wracać tu do pracy powiedziała że nie trzeba. I tak z dnia  na dzień dowiedziałam się że nie mam pracy. Ale nikt nie narzekał na moją pracę i do tej pory nie wiem czemu mnie tak potraktowano. Nie polecam pracy w dziale korespondencji w ochronie juwentus w Warszawie. Kierowniczki za młode i chyba przerasta ich ta rola. Nie polecam !!!ps. Dlaczego ktoś cały czas usuwa ten post?
Jerzy 2017-07-01 22:36
Ten aktiv(czy punkty kontrolne.to wiesz. Niezachwalaj tego tak bo musisz latać jak głupi odbijać. Zamiast normalnie spać.
Jerzy 2017-07-01 22:43
Na emeryturze się niepowinno pracować.bo jest duże bezrobocie w Polsce wśród młodych chłopaków. Oni powinni w pierwszej kolejności być zatrudniani !
Emeryt 2017-07-20 15:06
Poczekaj jak będziesz na emeryturze zobaczymy jak będziesz pisał ( jak dostajesz)
Zostaw swoją opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ochrona Juwentus