logo OCHRONA JUWENTUS

Kraków

Opinie o OCHRONA JUWENTUS

Antena 2010-01-15 13:21:11
Witam,
czy ktoś sie orietuje jakie sa warunki pracy w Juwentusie w Krakowie??glownie chodzi mi o pracownikow biurowych bo na takiego aplikuje i dwie umowy na zlecenie i o prace mnie nieco przerazaja??czy ktos moze mi udzielic jakiej kolwiek informacji na temat pracy w tej firmie???
rekus 2010-01-24 13:50:56
pchaj sie pchaj rękami i nogami hehehe nie no nie jest zle
krzysiek 2010-03-15 21:26:34
pracowałem tam 4 lata jako handlowiec praca dobra, kasa też, dyr. ok. i pewnie jeszcze bym pracował ale niestety musiałem wrócić do rodziców bo mnie bardzo potrzebują.
pracownik 2010-04-11 14:46:53

Uważam że firma jest nawet ok. nie oszukali mnie (jeszcze) :)

anonim 2010-06-18 13:44:31
pracownik - 2010-04-11 14:46:53

Uważam że firma jest nawet ok. nie oszukali mnie (jeszcze) :)

witajcie mam pytanko jaka jest stawka godzinowa jako kierowca na patrolu (prywaciarz)
HowerHoolsggg 2013-09-11 11:59:30
Pracuje tam MAX( usunięte przez administratora ) zł na godzinę a jak trzeba wolne nie dadzą nawet z wyprzedzeniem kilkunastu dni po prostu szkoda slow i nie polecam tam pracować a tym bardziej jak ktoś chce chronić się ta ochrona To współczuje :D :)
banan 2013-09-11 12:01:09
jak ktoś jest chory to ich nie obchodzi ma pracować i tyle NIE POLECAM TEJ FIRMY
A jak ktoś bierze ta ochronę niech się spodziewa chorych pracownikow
KTOŚ ALE NIE Z SĄCZA. 2013-10-07 21:16:06
Ochrona Juwentus prowadzi nabór do sprzątania obiektu Trzy korony w NOWYM SĄCZU, stawka oferowana dla pracowników serwisu wynosi 6 zł/netto w czasie przygotowań do otwarcia centrum handlowego,po oddaniu obiektu wybrańcy którzy szczęśliwie zostaną WYBRANI dostanĄ w nagrodę 5ZŁ/NETTO BUCHACHA
Jest również nabór do ochrony w firmie IMPEL na w/w obiekcie stawka to 4 zł /netto.BUCHACHA
Jest ktoś chętny (usunięte przez administratora)
KTOŚ ALE NIE Z SĄCZA. 2013-10-08 20:45:29
Nowum :)
przy sprzątaniu Panie pracujący np: w klozetach muszą używać kasków ochronnych.
BUCHAHAHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KTOŚ ALE NIE Z SĄCZA. 2013-10-09 22:13:54
Obiekt nie oddany do użytku podlega przepisom jakie panują na budowie-chociażby byłby skończony w 100%,ale nadzór budowlany nie odebrał jeszcze go.
Ale zajefajne prawo w Polsce.
buchaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Ten kraj to rozbawia ludzi.
mistzr ochrony 2013-10-10 15:33:38
Witam serdecznie wszystkich potencjalnych kontrahentów szukałem pracy w ochronie i chciałem się podzielić uwagami z innymi mam nadzieje niepotencjalnymi klientami ochrony juwentus. Otóż na stronei oficjalnej jest zamieszczone ogłoszenie
link poniżej jesli portal go nie ocenzuruje (podobno komuna wróciła i tna co sie nie podoba ) :http://www.juwentus.pl/pl/praca/aktualne-oferty-pracy/krakow-i-okolice/675-agent-ochrony :

jakby nie wuświetliło to zkopiuje wymagania na super agenta :)

Wymagania:
wymagany status: emeryt, rencista z rentą chorobową i rodzinną, student studiów niestacjonarnych do 26-go roku życia, niepełnosprawność stopnia lekkiego, licencja POF I° lub II°
niekaralność: warunek konieczny
prezencja

Jakoś nie jestem sobie wyobrazić gościa bez reki który jest karany za kradziez .
Jako że jestem kierowca i dowozilem material na budowe osiedla w Krakowie na ulicy bochenka gdzie owa firma ja :chroni: to zobaczyłem potwierdzenie .
tak zwany agent dosłownie o 2 kulach odbijał swoje punkty kontrolne .przy mnie prawie sie przewrócił ale nie dziwota teren jeszcze nie wyrównany wiec i jak ma on chodzić .I to jest agent ochrony żal poprostu ze takie firmy jeszcze istnieja
Jedyny zarobek to ma prezes firmy z (usunięte przez administratora) dotacji za przyjecei inwalidy który wacha sie okoló 1500 zł za osobe na miesiac .
Zeby nie byc stronniczym po zapewne siedza (usunięte przez administratora)na necie i beda pisac jak to byly pracownik to pisze to powiem z enigdy w tej firmie ni pracowalem i to nei tylko w firmie juwentus tak jest bo (usunięte przez administratora) tez dzial na takim samym sposobie .
Ludzie dajcie sobie spokój z takimi ochronami .
Dam wam wszystkim pomysł na najlepsze rozwiazanie jezeli chodzi o O.F placów budowy i innych takich posesji .
Sami znajdzcie sobie jakiegos (usunięte przez administratora) w srod znajomych rodziny na rencie napewno sie znajdzie skoro do (usunięte przez administratora)ktos idzie to poco zatrudniac posredniaka.
Podpiszcie z taka agencja umowe na system antynapadowy ktory bediz emiesiecznei kosztowal okoo 30 zł srednio w krakowie niezaleznei czy to juwe justus ss .
edzio dostanie 1500 od was do reki tez na zlecenie a tabliczki dostaniecie w ramach abonamentu .
Sprsób dzialanai ten sam a unika sie zbednych ogromnych kosztow no i najwazniejsze (usunięte przez administratora) pieniedzy od państwa czyli tak naprawde od kazdego z obywateli .
jak ktos ma jakies pytania to pisac na forum chetnie odpowiem dokladneie
a 2013-12-17 19:01:42
nie ma takiej opcji.........
Zawiedziona 2014-12-18 00:07:31
O jakim doświadczeniu mówisz? - chodzenie naokoło budynku co 50 minut to jest rzeczywiście wielkie doświadczenie. Stawka jest 4,90 zł/godz. i nie ma szans na podwyżkę. Ja czekam już 3 miesiące na wypłatę i nic. Nie radzę tam pracować.
Barak 2014-12-19 16:49:12
Dla wszystkich zainteresowanych pracą w OCHRONA JUWENTUS mam dobrą wiadomość. Wrzucili do sieci nową propozycję pracy u siebie i moim zdaniem warto spojrzeć. Witam poszukuje osób do pracy na stanowisku agent ochrony. Poszukiwane osoby z grupą II i IIs. Forma zatrudnieni...
Bolo 2016-01-17 17:38:48
A moze ktos napisac jak Juwentus wybrnął z obowiazku ozusuwienia umow zlecenia i jak to sie przelozylo na stawke wynagrodzenia godzinowego?
prax 2016-01-18 13:33:56
jak wybrneli z ozusowania placa co dwa miesiace moze co trzy narazie chca placic co dwa miesiace
Puch4 2016-02-15 13:46:54
Jak wybrnęli? ... przysyłają do ludzi aneksy ze wzrostem opłaty miesięcznej za ochronę
dziadek 2016-04-06 23:02:16
Dzisiejszy zlot kandydatów na ochroniarzy-tłum na korytarzu. Podstawa to umowa -zlecenie 5zł/godzinę netto. Przy pełnym etacie to 168*5=840 zł miesięcznie, ale można zarobić nawet 2000 na rękę-przy 400 godzinach. Emeryci górnicy są chętni-po 40-tce zdrowie jeszcze całkiem, całkiem.
feel 2016-09-06 22:44:06
A może wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
PIOTR 2016-10-25 00:00:30
Bylem tam ,nie polecam .
Zostaw swoją opinię o OCHRONA JUWENTUS - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OCHRONA JUWENTUS