logo Agencja Ochrony

Agencja Ochrony "JUWENTUS"

Bydgoszcz

Opinie o Agencja Ochrony "JUWENTUS"

zybi20 2011-12-23 12:27:19
NIE POLECAM.
MINUSY:
- w momencie odejścia z pracy nie płacą pełnego wynagrodzenia, jeśli już ktoś musi tam pracować i decyduje się na odejście polecam kombinować firma ta niestety nie ma żadnych skrupułów i pracownicy też nie powinni mieć.

-umowa zlecenie jedna na 200zł druga też na jakieś grosze, nawet przy dobrych wynikach, umowa o pracę najszybciej po 8-12 miesiącach. Tak naprawdę wynagrodzenie umawiane na gębę, płatne na koniec następnego miesiąca (zaczynając w styczniu pierwsza wypłata na koniec lutego)

-firma nadziei, stawiają duże wymagania a nie są w stanie zapewnić podstawowych narzędzi pracy (poza telefonem z limitem 60zł śmiech)

-nie ma co słuchać opowieści o podwyżce po okresie próbnym, umowie o prace po 3 miesiącach czy samochodzie służbowym. Wszystko to to bujdy, które każdy przerabia

-wymagany własny samochód (bez zwrotu kosztów)

-niskie wynagrodzenie od 2000 do 2400netto z czego z 600zł na paliwa plus jakieś naprawy 100-300 nie wspominam o OC czy AC

-brak możliwości rozwoju

-ostatni nowy nabytek dyrektor (usunięte przez administratora)Pan (usunięte przez administratora).- polecam uważać ten pan to parówa i donosiciel grający najlepszego kumpla. Kwintesencja sk.....ieka, oczywiście za plecami nie wprost.

-stosunkowo ciężki charakter pracy (chodzenie z ofertami jak jehowy)

PLUSY:
-Dość sympatyczny zespól, który niestety się sypie co normalniejsi ludzie odchodzą do innych firm

-Dyrektor regionalny to ludzki gość, można się z nim dogadać jeden z lepszych przełożonych jakich spotkałem - aczkolwiek mocno ograniczany przez centrale w warszawie (jest trochę figurantem)

-specjalnie nikt nie rozlicza z czasu jak się zrobi swoje można szybciej skończyć, choć pod skrzydłami Pana (usunięte przez administratora) trudno powiedzieć jak będzie (wół nie pamięta jak cielęciem był ).
roman 2013-06-22 16:11:42
Panowie jeśli to prawda zgłoście do państwowej inspekcji pracy i do sadu pracy, przy jakikolwiek związkach zawodowych są prawnicy udziela pomocy prawnej bez płatnie. Powodzenia.
2013-09-25 19:31:27
Wityam,

Ja pracuje w Juwentusie już 5lat i nie powiem złego slowo o tej firmie .
Kadra Menedzerska na wysokim poziomie .
YONY 2013-11-14 21:56:57
W TAK DOBREJ FIRMIE JESZCZE NIE PRACOWALEM A PRZEPRACOWALEM WIELE LAT W ROZNYCH FIRMACH OCHRONIARSKICH I NIE PRAWDA JEST ZE JEST NIE WYPLACALNA MOZE MARCEPANOW NIEMA ALE JAK KTOS MA ASPIRACJE NA BOG WIE KOGO TO NIECH TAM STARTUJE A NIE NA CIECIA;A FRAJEREM JEST TEN KTO WYPISUJE TAKIE PIERDOLY W INTERNECIE BO ZYCIE MOZE CIE KIEDYS NAPRAWDE SKRZYWDZIC!!!!!!!!!!!
nowy 2014-08-31 19:16:02
HEJ ! A CZY KTOŚ MOŻE WYPOWIEDZIEĆ SIĘ NA TEMAT ŁÓDZKIEGO JUWENTUSA ? CHCIAŁBYM TAM POPRACOWAĆ JAKO KOORDYNATOR. DOŚWIADCZENIE MAM. DZIĘKI ZA OPINIE
WERA 2015-01-27 11:39:08
PRACUJE W FIRMIE JUWENTUS W BYDGOSZCZY I OD NIKOGO NIE SŁYSZAŁAM ZE NIEMIAŁ ZAPŁACONE ZA PRZEPRACOWANE GODZINY A WYNAGRODZENIE ZA PRACE JEST PŁACONE POD KONIEC KAZDEGO MIESIĄCA
bolek 2015-03-10 11:14:22
no niesttey w branży ochroniarskiej ciężko jest o jakąś super stawką moim zdaniem, dlatego można tam spokojnie pracować nie mając jakiegoś super wyksztacłecnia. Ale ile konkretnie płaci rta agencja ochrony Juwentus to nie wiem, moim znajomi tylko mówią, podobnie jak Ty @żuro, że stawkę akurat tu mają naprawdę konkurencyjną
kicia25 2015-11-26 12:26:56
witam a ktos zna opinie juventus na giebni
18 2016-08-04 20:15:43
Zastanawiam się czy oferta pracy na pracownika ochrony w Katowicach jest wciąż aktualna, wiecie może? Na pewno jest szansa na to, zeby znaleźć u nich stabilne zatrudnienie, bo w końcu ważne jest to, że wypłata jest u nich terminowa. To dobry znak na to co się dzieje.
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony "JUWENTUS" - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony "JUWENTUS"