Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

PRC

Dostaliście już drugi przelew?

@PRC

Ja już dostałem trzeci przelew

Lobodka

Chce się zapytać właściciela firmy ochrony czemu nie so płacone godziny nocne ludziom z orzeczeniem jak im to się nalezy słusznie w każdej firmie jest to samo dopóki nie wypowiesz umowy o pracę i nie skierujesz sprawy do sodu I czemu komentarze so nie których usuwane

norek

Ma ktos juz kase za pazdziernik?

pracuś
@norek

Dostał już ktoś pierwszy przelew? Jak myślicie będzie przed 11 listopada?

@pracuś

Ja wczoraj dostałem przelew

Rocki

Ktoś dobrze napisał nie placo godzin nocnych innych też nie placo gdzie te pieniodze ido powiecie ludziom którym one się nalezo zero odezwu z waszej strony

Zamiast tak wypisywac na forach, to skoro Cie oszukuja to zglos do inspekcji pracy. Tylko nie piszcie ze to nic nie da. Jesli potecialnie oszukuja do dostana kary takie ze sie ze S raja :)

Napisałem swoją opinie .
@Rocki

juwentus to firemka która bogaci się na pracownikach na umowe o pracę. Ostatnio koordynator wypisał mi 28 godz. nocnych czyli 3,5 dniówki, wychodzi że powinienem o godz.2 w nocy zamknąć posterunek i jechać do domu. Brutto jest 2800 zł. a wypłata netto to 2050zł,gdzie zatem 750 zł. Mało tego pracowałem w Sosnowcu 3,5 lat na Logistycznej 3.(usunięte przez administratora)się po 24h.,koordynatorzy po nocach kontrolowali nas jak dzieci a do tego są stronniczy, trzymają z kapusiami, śpiochami, kolesiami. Robi tam ludzik J.B. który 27.08.2021r o godz.18 podczas zmiany dopuścił się rękoczynu wobec mojej osoby, po czym całą sprawą zajęła się Policja. W myśl Kodeksu Pracy art.52 powinien otrzymać dyscyplinarkę okazuje się że ja zostałem zwolniony a ludzik J.B dalej pracuje.03.09.2021r.napisałem pismo do dyr. pana M.G w Katowicach co do tej pory nie odpisał mi odpowiedzi w którym to piśmie opisałem mu całe zdarzenie. Po prostu lekceważą i mają za nic ludzi którzy na nich wszyscy pracują. Ostrzegam tych co chcą tam robić. NIE POLECAM !!!!!!!!!!

Legion
@Marcin

Słuchaj Marcinku jak nie masz zielonego pojęcia to nie wypowiadaj się na temat ludzi z orzeczeniem ja mam pojecie w każdej firmie jak pracujesz po 24 h to należy ci się z kodeksu godziny nocne i muszo placic jeśli tego nie robio łamio przepisy kodeksu pracy i wtedy zgłaszasz to do inspekcji pracy lub idziesz do sodu pracy

Ta pracownica
@Rocki

Jak to gdzie.... W kieszeni twojego przełożonego.. Ewentualnie w kieszeniach tych co tam w biurze pracują.

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Lala

Juventus wogule nie placi godzin nocnych wprowadza ludzi w blot gdzie godziny nocne powini placic trzeba dać sprawe do inspekcji pracy lub do sodu pracy tych co majo orzeczenie

Zbyszek

Juwentus.Firma z wieloletnią tradycją i dużym doświadczeniem.Niestety ale za wrzesień 2021 jeszcze nie wypłacili pieniędzy.Wstyd.Otrzymałem odpowiedż,że w listopadzie 3 przelewy.To chyba nie jest to poważna firma Jeżeli brak środków finansowych to zawsze można uzyskać pożyczkę z banku.Chyba ,że zleceniodawca jeszcze Juwentusowi nie zapłacił?Spytam.Informuję jednocześnie wszystkich POF,że w ochronie nie ma zleceń.Jest to umowa o pracę Nie ma znaczenia dobrowolne podpisanie zgody na zlecenie.Jest wyrok Sądu w tej sprawie.Jest to bez kosztowe dochodzenie swoich praw/oczywiście potrzebna wiedza ,czas i determinacja

Antonii

A jak atmosfera w biurze w warszawie i zarząd? Slyszalem rozne skrajne opinie. A chodza plotki o sporej rotacji...

NIE POLECAM!

Szukasz pracy w ochronie? To szukaj dalej a Juwentus sobie daruj bo stracisz tylko swój czas i nerwy. Już tłumaczę dlaczego zacznijmy od zatrudnienia oni biorą poprostu wszystkich ważne byś tylko się ruszał następnie zostajesz poinformowany o warunkach zatrudnienia dwie umowy śmieciowe z zewnętrznymi firmami gdzie ZUS od najniższej krajowej jest odprowadzany raz na dwa miesiące! Wypłatę otrzymujesz co drugi miesiąc w 3 przelewach. Umowy są tak skonstruowane że wszystko jest pod nich. Do umowy zlecenia zgodnie z prawem składka chorobowa jest dobrowolna i to pracownik decyduje czy chcę nią być objęty czy nie a tu z góry Juwentus narzuca że opłacać jej nie będziesz by nie wypłacić ci zasiłku chorobowego gdy zachorujesz. Następnie z góry firma narzuca comiesięczną opłatę składki na prywatne ubezpieczenie do którego nie masz wglądu i nie wiesz nawet na co te 19zl jest potrącane. Dalej na obiekcie nie masz ani grzejnika w zimę ani wiatraka w lato nie wspominając już o wodzie w upały. Większość ich budek na obiektach są w stanie rozkładu a ty tam musisz przesiedzieć 240h w miesiącu nie idzie się o nic doprosić 1 kurtka na obiekcie bo po co dawać wszystkim. Podsumowując Juwentus to jedna z najgorszych firm na rynku ochrony (usunięte przez administratora) z jakimiś firmami brak czegokolwiek na obiekcie martw się sam a jak ci nie pasuje to się zwolnij wieczne kontrolę i groźby że będą odliczać godziny gdy nie zdążysz o czasie odbić czujki polecieć możesz w każdej chwili. Konkurencja jak Konsalnet czy securitas przynajmniej (usunięte przez administratora) można iść na chorobowe dają dodatkowe benefity jak darmowe ubezpieczenia siłownie i karty rabatowe nie wspominając że dają pełne nowe umundurowania i na obiektach jest dostęp do wody WC i panują przyzwoite warunki socjalne. (usunięte przez administratora)

Opr

Dostaliście już drugi przelew? Uśmiechnięta buźka - tak Smutna buźka - nie

Pawel

Panowie idźcie do agencji ochrony kontra z siedzibą w Wołominie są przyjęcia płacą 14.40 na.godzine na rękę całość wypłaty pi 20 nie z żadnych ratach można dorobić co wam szkodzi naprawdę warto polecam

nord

Mial juz ktos pierwszy przelew za wrzesien ?

Ro-Mek

Cześć, czy ktoś pracujący w innych działach mógłby coś więcej powiedzieć jak się tu pracuje? dział kadrowy, operacyjny, techniczny

Gruby

No Juwentusiku od Stycznia placimy kazda smiecioweczke bo zmienic ma sie prawo. Ps tak wiem ze mi zabierze zus i to wiecej niz teraz ale i tak wole jak wezmie zus niz jak by miala ra agencja :')

Wiesław

Juwentus to (usunięte przez administratora) na głupim obiekcie koordynator i dyrektor zgodzili się by ochroniarz, rozliczał paliwo zakładu a w pomieszczeniu ochrony ani Kibla ani zlewu widać jak szanują ludzi byle mieć obiekt + (usunięte przez administratora) że zakładu szwagier, właściciela a uważa się za nie wiadomo kogo.

Ing
@Wiesław

Tak jak piszesz byle co byle byc na obiekcie i jeszcze jakimkolwiek.

Pracuje w Juwentusie 2 lata .Czytam te wasze wpisy jak zle jak strasznie .Zwolnijcie sie i po sprawie.Prawda jest taka ,ze przyjma kazdego kto chce pracowaqc,umie czytac i pisac.Nie ma zadnych wymagan,doswiadczenie itp.nazywamy sie dumnie pracownikami ochrony fizycznej....ale moi drodzy jestesmy cieciami...a ciecie nie zarazbiaja duzo.Praca ta jest dobra jako dorobienie do renty,emerytury.Ja podjelam ja bo moge dorobic iloscia godzin.Dzien wolny ....nigdy nie bylo problemu jak potrzeba dogadujemy sie miedzy soba jak nie koorynator daje zast.Jedyny minus to ze umowa jest smieciowa.Poza tym wiem na co sie pisalam.

Chyba Tu
@Ania

Jesli twoje aspiracje to handlowka i zwykly " ciec" za dorabianie do emerytury jak twierdzisz to twoja broszka - mam kpof a pensja srednio 6 tys netto miesiecznie wiec dalej sobie zyj w swiecie " ciecia" o ktorym wspominasz i sie porownujesz

Bylam na rozmowie rekrutacyjnej do biura - tak jak nie szanuja OFI to tak samo osob których zapraszaja na rozmowe do pracy biurowej (aplikowalam do rekrutacji) - pelna niekompetnejcja i nieprofesjonalizm. Mialam dostac odp czy zakwalifikowam sie do pracy - umowilismy sie konkretny termin - nie zadzwonil wiec zadzwonilam sama. Pan zasmial sie na moje pytanie, stwierdzając, ze dziekuje mi, ze jego pilnuje. Powiedział, ze zadzwoni za 3 dni - nie zadzwonił. Aha- nawet sie nie przedstawil jak zapraszal na rozmowe i podczas spotkania tez :) dajta spokoj. Smiech na sali- ludzie z łapanki. Maja na wszystko wywalone. Nie polecam.

Bb
@Warszawa

A jakie były twoje odczucia w trakcie rozmowy? Długo ona trwała? Jakie były teoje oczekiwania?

@Bb

Moje odczucia były mieszane; z 1 strony konkretne przedstawienie zakresu obowiązków, pełna informacja dot. zadań, natomiast nawet nie wiedziałam z kim rozmawiam - jak wspomniałam wcześniej - osoba nie przedstawiła się ani z imienia i nazwiska oraz nie wiedziałam jakie stanowisko zajmuje :). Rozmowa trwała około 30 min.Trochę też olewczy stosunek do kandydata - fajnie jednak podczas rozmowy zachować kontakt wzrokowy. Do tego wyśmianie kandydata, gdzie pyta o informację zwrotną :). Czego dokładnie dotyczy Twoje pytanie odnośnie oczekiwań?

Bb
@Warszawa

Mam na myśli oczekiwania finansowe

kta

DOSZŁA WAŁ WYPŁATA DRUGA CZEsc? Smutna buźka nie Wesoła tak

TuPy
@kta

Ja jeszcze nie dostałem

...
@kta

To dziala tak jezeli kasa nie przyjdzie na czas to niech kazdy dzwoni do swojego ko dublera że jutro go nie ma . Wystarczy 10 ciu aby to polożyć i patrzec jak kwiczą bo nue dzadzą rady ludzi majac na styk.

Makos

Teraz za zdanie ciuchów w juwentusie płacisz z własnej kieszeni a później odbierasz kasę.

PIOTR Olech
@Makos

To jest wyludzenie

@Makos

Raczej za wydanie, a nie za zdanie. Byłoby to absurdalne.

zenek

Wie ktoś czy jutro może być przelew?

tk

Witam, czy wiadomo kiedy będzie przelew za sierpień? Czy może już dostaliście?

Agentos

Ktoś coś wie?

Dziś dostałem przelew o 17.30

Iks

Co dwa miesiace . Parodia

baca

Bo ta Firma , tylko w nazwie coś wspólnego z ochroną , pracował w kilku firmach ? ale większej parodii w życiu nie widziałem zastanawiam się gdzie jest Urząd skarbowy i PIP ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 330.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 30 to opinie pozytywne, 87 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus