Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Marc0707

Coś ktoś wie o wypłacie za maj?

Lidia
@Marc0707

A co nie otrzymałeś jej czy jak?

Aneta
@Marc0707

Dzisiaj powinny byc na kontach.

Mateusz

Nie polecam nikomu teraz z wypłatą za maj mam problem od dwóch dni mi wysyłają na konto i do tej pory nie dotarła a jak się zapytałem czemu jeszcze nie ma to dostałem informację że nie została naliczona a jak byłem wczoraj u nich to miałem ją mieć wczoraj po południu na koncie W ogóle żeby dostać umowę o pracę to trzeba posiadać orzeczenie o niepełnosprawności bo inaczej to tylko zlecenie a składki rozliczane co 2 miesiące A jak się przyjmowałem to na innych warunkach miałem pracować jak jak poszedłem pierwszy raz to się okazało co innego

Janking

Czy ta firma sprzątająca zatrudnia Ukrainki?

@Janking

Tak ale nie polecam tam pracować

Romek

... o organizacji, wizji rozwoju, szansach, docenianiu pracownika, pieniądzach, perspektywach...Dlaczego wolę cię zwolnić, niż dać podwyżkę? Mój DROGI!!! Romku /imię zmienione/ Przyszedłeś do mnie wczoraj po podwyżkę. Tak, jak uzgodniliśmy to dwa lata temu. Powiedziałem ci, że bardzo sobie cenię Twoją pracę, lojalność, to że zawsze masz czas dla firmy, rozumiesz nasz biznes. I że jesteś dobrym pracownikiem na którego barkach spoczywa rozwój działu, nauka, wsparcie i rozwój wspolpracowników oraz budowanie dobrych relacji z naszymi partnerami. Wszystko to jest dla mnie bardzo ważne, i bardzo cię cenię i cenił będę, pod warunkiem, że NIE PRZJDZIESZ PO PODWYŻKĘ!!! A jak przyjdziesz, to nie licz na to, że ci ją dam. Nie dość, że ci jej nie dam, to będę liczył, że albo sam odejdziesz, albo ja cię zwolnię. Zrozum DROGI Romku, że nie opłaca mi się dawać ci podwyżki ponieważ: #masz wiele pomysłów usprawniających pracę a to mi się nie opłaca, bo przez to ja mam pracy więcej i rosną oczekiwania moich szefów #jak dam podwyżkę Tobie to liczę się z tym, że po Tobie przyjdą inni i będę się musiał gimnastykować, i prowadzić trudne rozmowy o podwyżkach z większą ilością osób #jak już te podwyżki dostaniecie, to nie będę mógł pokazać, jaki jestem dobry w zarządzaniu ludźmi i jakie mam oszczędności na budżecie płac w porównaniu z budżetem planowanym przy każdej takiej podwyżce muszę pisać uzasadnienie. A że w ciągu roku nie robię żadnych podsumowań ani nie buduję portfolio udanych projektów (bo ani nie mam na to czasu, ani mi się nie chce, ani nie chcę Was przesadnie chwalić, bo przyjdziecie po podwyżki) to te rozmowy są trudne i moj szef odniesie wrażenie, że nie umiem zarządzać zespołem #jeśli dam podwyżkę tobie i innym to grozi mi to, że już dla siebie nic nie wywalczę. A jeśli wy nie macie, to właścicielowi wszystko jedno, byle budżet płac nie rósł i nie potrzebuję specjalnie uzasadniać mojej własnej podwyżki #jak spełnisz swoje groźby i się zwolnisz to dla mnie tylko lepiej. Powiem, że byłeś roszczeniowy #dzięki temu, że się zwolnisz będę mógł usprawiedliwić opóźnienia w projektach, bo przecież straciłem super pracownika #jak robota nie będzie szła, to zamiast ciebie dadzą mi zatrudnić może i dwie osoby, a im więcej mam osób tym większym jestem szefem i tym lepiej dla mnie #nowego będę mógł zatrudnić dając mu od razu 30% mniej niż masz teraz i zaplusuje u właściciela #jak się zwolnisz to inni zobaczą, że jestem twardym szefem i grożenie odejściem aby dostać podwyżkę nie jest skuteczne gdyby wraz z tobą odszedł też Tadek i Ania to byłoby super, bo znowu oszczedze (+ u właściciela) jak przyjmę nowych #no i ta Twoja ambicja i chęć rozwoju. Przez ciebie muszę szukać jakichś wymówek aby to ucinać, bo jak nie to wyjdzie, że jesteś mądrzejszy od innych i będziesz chciał wyższe stanowisko. Powiem Ci wprost - świadomy pracownik stawiający na rozwój jest dla organizacji zagrożeniem. Po co nam taki mondrala? Widzisz Romku, ja w sumie to może nawet ( tak w duch) to chcę dać ci tą podwyżkę, ale mi się zwyczajnie nie opłaca. Nie potrzebuję w zespole ekspertów. Nie potrzebuję mądrych ludzi. Nie zależy mi na tym, żeby firma się rozwijała, żeby zarabiała więcej, żeby wskaźniki były dobre, sprzedaż rosła a pracownicy się rozwijali. Ja chcę mieć dobre pieniądze (czyli takie jakie mam), dobre stanowisko (czyli takie jakie mam), dobry samochód służbowy (czyli taki jaki mam), pracowników posłusznych, wypełniających polecenia (takich jak dziś). Pracować ciężej mi się już nie opłaca, bo nic z tego miał więcej nie będę. A to, czy Ty odejdziesz, czy zostaniesz - wszystko mi jedno. Jak odejdziesz to przecież nie moja strata i nie moje pieniądze, zatrudni się nowych, wszak nie ma ludzi niezastąpionych...

Rilke
@Romek

Z takim wywodem głupot jeszcze się nie spotkałem.

1962totalny czubek

Totalny czubek

Małgorzata
@Romek

Możesz powiedzieć dokładnie o co chodzi w tym wpisie? To jakaś opowieść o Twoich doświadczeniach w trzeciej osobie czy relacja z pracy tutaj? Czym jest ta historia?

Rilke
@Małgorzata

Jak z serialu Dlaczego Ja?

Nj
@Romek

Ale z Ciebie BUC ????. Pycha kroczy przed upadkiem .

@Romek

Ale to jest prawdziwe. Nawet nie wiecie jak. Juwentus to firma w której jesteś postzregany nie jako pracownik tylko jak koszt, a koszty jak wiadomo trzeba redukować skoro nie ma się innych sukcesów... Tak więc jeśli jesteś ambitny, chcesz się rozwijać to miej świadomość tego, że nikt cie za to nie doceni, a raczej dostaniesz więcej rzeczy do ogarnięcia. To tłumaczy postawę bycie miernym biernym, ale wiernym. Większość osób klepie swoje i się nie wychyla. Jak to ci pasuje plus rekularne mieszanie cie z blotem (żebyś wiedział gdzie twoje miejsce) to miejsce dla ciebie.

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Były klient

Szczerze w życiu bym w takiej formie nie pracował jak by były wypłaty co 2 miesiące

Małgorzata Różniatowska

Hej wiecie może na którego będą robione przelewy wynagrodzeń za miesiąc marzec 2022 ?

Jzaman

Wyplaty zawsze byly w tej firmie co 2 msce , czego nie wiecie czy nie rozumiecie ? Wazne aby byly na czas kiedys tak bylo i ok .

@Jzaman

Co za bzdury ! Pensja powinna być co miesiąc a nie co dwa miechy

Punto

Zgadza sie jak ktos ma jeszcze emeryturę czy rente to moze wszystko jedno ale jak sie zyje tylko z tego to masakra te pensję

Wlasnie co miesiąc .

Pensja

Cześć jestem chętny podjąć pracę w tej firmie obecnie pracuje w Konsalnecie jaki jest system wypłat w Juwentusie na umowach zlecenie?

Punto

Ile wam wyszło na godzine w miesiącu marcu na umowie zleceniu mi 16zl

patrol

Mam pytanie do ludzi z patrolu z różnych miast jak wygląda kwestia aut czy jeździcie swoimi czy służbowymi? Bo słyszałem że w każdym mieście mbyć służbowe.dzieki

Wielbłąd 7078

Ta firma nie powinna istnieć (usunięte przez administratora) ludzi na wszystkim nie płacą nadgodziny płacą to bardzo malo zła atmosfera zero dogadsnia się nie ma paskuw za nic za co jest odliczane czy są godziny nocne płacone nie ma żadnych nadgodziny wypłaty co dwa miesiące tak nie powinno być płacone powinno być jak w każdej firmie co miesiąc nic się nie wlicza przyjmują do sprzątania ludzi co to jest za firma firma inko co zarobia to nawinko nie przywożą grafikuw pracownicy sami muszą robić najgorsza koordynator jest to baba młoda bez doświadczenia zero ambicji wszystko olewa pracowników zwalnia bez powodu jest to nie normalne i jest tak nie mila z gęby pracuje jako koordynator w juwentusie we Wrocławia na ulicy Miechowity 1 inni kordynatorzy są naprawdę bardzo dobrzy wszystko umia załatwić ale ona nie jest perfidna wredna (usunięte przez administratora) człowiek się o pieniądze upomniał zwolniła bez powodu ludzi jest to kwaczewska Anita najgorsza kobieta nie odpowiedzialna gdzie ma obiekty we Wrocławiiuswoje nie myśli co robi wywyzsza się powinna być usunięta z firmy juwentus takie młode są najgorsze małpy bez doświadczenia rozumu jest psychiczna ludzie nie mogą dostać swoich pieniędzy zarobionych 77

@Wielbłąd 7078

Czy u was też wypłata z dwóch różnych kont przelewana ,nie zatrudniajcie się w juventus ja do tej pory nie mam kasy a żyć z czegoś muszę.Podobno jest taka sama sytuacja z kasa w juventus clening też nie płacą im za sprzątanie omijajcie szerokim łukiem.

"Pask(u)w"
@Wielbłąd 7078

Ty najpierw naucz się poprawnej ortografii,a później pisz komentarze.

Mirek
@"Pask(u)w"

A tu tak świetnie piszesz a kasę co dwa miesiące bierzesz

Aaq

Kpiny sobie robicie, gdzie jest wypłata za luty ja się pytam ?

muchu 93
@Aaq

Dlaczego się zgadzacie na wypłatę co drugi mieś ? Masakra ..

Aleksander
@muchu 93

Płacą tu co drugi miesiąc? Nie spodziewałem się tego. Często tak się zdarza, bo chciałem aplikować ale trochę mnie zaniepokoiłeś.

@muchu 93

wyplaty nie ma i nie bedzie moze w kwietniu ,mam dość odchodze ,dosyć to jest chore.

Zirytowany

Czy tylko ja nie dostałem pierwszego przelewu na zleceniu? który ma być podobno do 10tego(chyba że jestem w błędzie)? Płace małe rachunki i nie mam dzieci a to mi daje w kość, nie chcę myśleć jak ktoś ma rodzinę na utrzymaniu i liczy każdą złotówkę... Niedość że wypłata co drugi miesiąc to jeszcze się spóźniają ponad tydzień... Masakra

Janusz

Właśnie wysyłają wezwania na obowiązkowe ćwiczenia rezerwistów w kwietniu.Juwentus straci mnóstwo agentów.kazdy,kto jest w rezerwie zostanie wezwany.

Żołnierz
@Janusz

Wzywają rezerwistów, ale tylko tych po przysiędze, a nie każdego z kategorią A

Jaka jest stawka za jedną godzinę zleceniowa bo nikt nie wie

rilke
@pracownik

Najniższa tj 14.50 netto

Aneta
@pracownik

Masz w umowie, którą dostałeś.

Alfred

W Warszawie w innych firmach pracowało mi się dużo lepiej. Dla niepełnosprawnych w innych agencjach dają normalne umowy o pracę a nie tymczasowe. Kierownik kazał nie przychodzic bo mnie zwalnia a na drugi dzień dzwonił, że jestem potrzebny bo ktoś nie przyszedł. Mógłby chociaż na obiekcie wytłumaczyć co mam robić, a zamiast tego pił kawę dwie godziny i pokazywał jakie płyty z muzyką sobie kupił i opowiadał jak jest krzywdzony przez dyrekcje

C

Czy ktoś się orientuje ile można zarobić na stanowisku asystent ds rekrutacji?

Piotrek96

Właśnie złożyłem pismo do PIP na juwentusa i mają im przeprowadzić kontrolę i czekam na odpowiedź z pipu co oni mi odpiszą po kontroli w juwentusie już się nie mogę doczekać

Robert
@Piotrek96

Z jakiego jesteś miasta ?

Robert
@Robert

1961

Dzwoniłem do firmy w sprawie przelewu nikt nic nie wie kiedy będzie wysłany przelew to jest chore aby czekać na swoje pieniądze oddaje sprawę do pip niech wreszcie zrobią porządek z firmą

Tomi
@1961

No wreszcie ktoś ma odwagę

muchu 93
@1961

Dlaczego się zgadzacie na wypłatę co drugi mieś ...

Los

Mógłby ktoś mi powiedzieć jaka jest stawka na umowę zlecenie dla osób poniżej 26 roku życia i czy wypłata jest co miesiąc czy co dwa?

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 330.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 30 to opinie pozytywne, 87 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus