Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Wojtas

Ja pracuje w agenncji w wawie nie podam nazwy firmy z wiadomo jakich względow ostatniego dnia miesiąca szef dzwoni na nasz obiekt podaje godziny pracowników 2 lub 3 przyjezdza a pieniędzmi zostawia chemie i kto to.słyszał zeby jakies raty były obcinki kasy ile godzin za tyle płaci

Lidia

Ile Ci nie wypłacili? Coś z tym planujesz dalej robić by odzyskać pieniądze?

Michu93

Dlaczego się godzicie na takie bezprawie ?

Janusz

Czy dają kary finansowe? Jeśli tak to za co?

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

jogi

Opinia jest jak najbardziej zła.

Lidia
@jogi

Czemu zła? Możesz rozwinąć? Bo widzę że jakoś kreatywność cię zbytnio nie poniosła przy tej opinii

Agent Ochrony - umowa zlecenia

Hej , Czy już dostaliście wynagrodzenia płatne na 20 go ?

Ranger

Pytanie do pracujących w firmie. Czy firma przyjmuje do pracy tylko w grupą lub statusem stutenta, bo takie można odnieść wrażenie patrząc na ogłoszenia. Jaka ilość godzin, oraz jakie umowy i ile tych umów? No i jak to jest z tym zusem, co dwa miesiące faktycznie odprowadzają?

Rert
@Ranger

Ja pracuję na zleceniu bez grupy. I tak, płacą zusy tylko co dwa miesiące. Rzekomo na umowie o pracę płacą składki co miesiąc.

@Rert

Dlaczego się na to godzisz ?

Irena
@muchu 93

Pewnie brak alternatyw? Raczej każdy na takie warunki odnośnie zusu by się nie pchał. Tylko, że o uop wspomniał to ją proponują czy to w jakiś szczególnych przypadkach?

Kaktus75

Witam,czy były przelewy ze zlecenia za wrzesień?

@Kaktus75

Byly przed czasem czyli przed 15-10.

Pracownik byly

Zlodziejska firma co wyplata kasy brakowalo zwalaja na rzad juz sie zwolnilem bo nie bede pracowac za darmo

AntyJUDE

Ta firma to lichwa. Od pracownika który zarabia najniższą krajową wymagają złotych gór a od siebie nie dają KOMPLETNIE nic. Składki zusowskie są opłacane "na krzywy ryj", jeśli człowiek się spóźni o całe 5 minut (raz na parę lat) to są telefony z pretensjami, nakazują chodzić w mundurach jak jakieś (usunięte przez administratora) a wspomniane ubiory firmowe są wykonane z ceraty która nie oddycha i powoduje uczulenie na skórze, nie wspominam już o tym że w czasie upału nikt nigdy przez parę lat nie przywiózł nawet butelki wody a jest to wymóg BHP w czasie upałów.

Witam, czy były już może wypłaty?

Janusz
@Marek

Za umowę zlecenie nie było.

albovito
@Janusz

Trochę lecą sobie w kulki. Kombinują naszym kosztem na ZUSach to powinni chociaż płacić na czas.

Pitt91

Witam kolegów i koleżanki po fachu. Czy dostaliście już wypłaty.?

@Pitt91

Ja jeszcze nie niedosc ze placa w ratach to jeszcze trzeba czekac na swoje pieniądze.

muchu 93

Dlaczego sie na to godzicie i podpisujecie takie umowy ? W skali roku ZUS macie opłacany tylko na 6 miesięcy.

Kaktus75

Wie ktoś kiedy będzie wypłata za wrzesień?

@Kaktus75

Różnie jest ciężko to stwierdzić często jest przedział w ktorym możesz dostać 12-20 ... Za październik 30 pewnie będzie.

kandydat

W jeden dzień po zaproszeniu na oprowadzenie pięciu sprzątaczek i zatrudnieniu jednej, znowu na portalu z ogłoszeniami to samo ogłoszenie o sprzątaniu w budynku na ulicy Nowy Świat 49. Czyżby wybrana pani, która zrobiła takie dobre pierwsze wrażenie, jednak zrezygnowała i/lub nie przyszła? Tym razem w ogłoszeniu już tylko opcja APLIKUJ, telefonów kontaktowych, jeszcze niedawno było podanych ileś, tym razem nie ma żadnych. Zazwyczaj jednak telefony w takich ogłoszeniach są.

TAK SOBIE

kierowniczka sprzątaczek w niedużym biurze przy nowym świecie 49 nie uwzględnia kolejności zgłoszeń. fatyguje ileś osób, marnuje im ileśdziesiąt minut. zamiast uwzględnić, choć trochę, kto kiedy dzwonił, mówi, że liczy się to, jak kto blisko ma do pracy. i doświadczenie. oraz, czy nie było przerwy w aktywności zawodowej. odchodzący pracownik opowiada jakieś cuda, że doświadczone sprzątaczki nie radziły sobie z trzema piętrami schodów i paroma pokojami na krzyż. co tam, straszy w tym budynku, jakieś przenikanie sfer, czy co?

studnet
@TAK SOBIE

w niektórych budynkach tak jest. ot, chociażby w budynku elbudu, w warszawie. godzina duchów do 7 wieczorem. normalnie ledwie się dało (usunięte przez administratora) z koszy zebrać i biurka przetrzeć. człowiek niby nic takiego nie robił, a koszula taka, że wykręcać można było. i to dziwne zmęczenie.... a po godzinie 7, nagle się te dziwne zjawiska wyłączały. i robiło się w elbudzie cicho i miło i pracowało się lekko i łatwo. próbowaliśmy tak kombinować, żeby przeciągnąć wykonywanie obowiązków do po 7. ale chociaż w budynku jest całodobowa ochrona i można zostać nawet do nocy, z jakichś powodów się to nasze zwlekanie nie podobało. mimo tego, że pensje braliśmy zgodnie z planem, czyli za 4 godziny. także niektóre budynki są dziwne. może to niepozorne biuro, przy nowym świecie 49, to też taki budynek....

kandydat
@TAK SOBIE

Przyszły może

Cześć. Dostałem ofertę pracy jako przedstawiciel handlowy. Mam pytanie jak to u was wygląda. Nie dostaje auta to już wiem. Jaka podstawa jaki ryczałt za paliwo ile tej premiera idzie wyrobić na początek. Źle to widzę . Proszę o odp. Pozdro.

Uważajcie na tą firmę nie wypłacaja pieniędzy. Koordynatorzy (usunięte przez administratora) Na początku pięknie mówią a potem wszystko wychodzi jak jest naprawdę.

Rikke

Ma dla Ciebie propozycję weż rozbieg i pier........dolnij barana o ściane na odmulenie

Były

Juwentus szczecin fabryka wody koordynator Adrian M. Wykorzystuje orzeczenie po to aby jego ulubienica Teresa B. Miała dobrze tylko norma godzin i pomiędzy służbami 24h ma po trzy dni wolnego pełnosprawna ma lepsze warunki niż osoba z orzeczeniem niepełnosprawnosci w stopniu umiarkowanym

@Były

W Stargardzie na przemysłowej jest jeszcze lepiej nadzorca jest kobietą a jej pupil A.A. na umowie zleceniu ma dostosowywany grafik do swojej żony pracującej w konkurencyjnej firmie ochrony na umowie o pracę reszta zleceniobiorców musi się dostosować do pani żony... A pupilek zgodnie z grafikiem małżonki 12na 24 lub rzadziej ale godziny wyrobi...kosztem innych zleceniobiorców i tych na umowie .

Rilke

W tekście są kwiatki językowe tzn. jak nie należy pisać np: "nadzorca jest kobietą", "na umowie zleceniu", " pani żony". O niepoprawnej stylistyce nie wspomnę.

@Rilke

Oj tam,oj tam...ważne że treść zrozumiała...jest.

Maria
@Rilke

Kto pracował w ochronie to rozumie o co chodzi .

T
@Rilke

Opinie mają być zrozumiałe dla wszystkich a nie tyłka dla "miodkow"- "kmiotków"... treść jest czytelną i zrozumiała.

@Rilke

A merytorycznie wiadomość jest zrozumiała?czy nie...

@Rilke

Kwiatki przekwitną a meritum zostanie...????

Rilke

Z pewnością 10 - latek lepiej by napisał. Oczywiście ironizuję, bo poza błędami gramatycznymi i stylistycznymi, sama treść nie wymaga erudycji, oczytania. Jeśli nie potrafi się pisać, to lepiej tego nie robić, by nie stać się ofiarą wstydu i pośmiewisko.

@Rilke

A coś ciekawego o firmie napiszesz ,bo mam wrażenie że jesteś znudzonym lub znudzona polonista/polonistka na wakacjach .Ja napisałem co widziałem i na tym temat kończę.Twoje wpisy nic merytorycznego nie wnoszą do tematu o firmie .

@Rilke

Co ty tu robisz zmien robote bo tu sie marnujesz dobrze napisal wiadomo o co chodzi a ty na poloniste lub tlumacza madralo

Szary

Jak wyszły wypłaty za styczeń luty jakie kwoty i za ile godzin ?

Aneta
@Szary

Wypłata na czas i większą niż liczyłam.

kamil
@Aneta

jedyna zadowolona ,coś tu śmierdzi.

@Aneta

Ta jasne na czas. Chyba, że w innej firmie.

Ytong
@Aneta

Radość z otrzymanej po 2 mscach wypalty jest bezcenna , wiemy rozumiemy ......

@rema
@Aneta

niestety wszystkich rozczaruje ale w firmie impel na zlecenie tez wypłata co dwa miesiace i trzeba tez pilnowac godzin i kierownictwo was nie ochroni ostatnio w branży ochrony sie bardzo pogorszyło chyba że ktos ma grupe 2 to może liczyc na łagodniejsze traktowanie bo ma umowe o prace ale tez na czas określony potem małe zleconko i tak dookoła wojtek,a obiekty też paskudne których już niechce wziąć.

Danio
@Ytong

Niee wiem też czekam na wypaltr za 2 miesiąc. Niby do 25 zobaczeyny

Aneta
@kamil

Do tej pory nie smierdzialo,co jadasz?

Agnieszka
@Aneta

Tzn jaka? Nie wiem czy możesz napisać ale zaryzykuje i zapytam

Synonim

To dziwne że na czas jest 24 i dalej nic za czerwiec kpina

Piotrek46545
@Aneta

Chyba masz jakieś wtyki u nich bo wypłata jest nigdy na czas i ciągle się nie zgadza

Aga
@Aneta

Chyba u ciebie bo u nas nie i jeszcze czesc (usunięte przez administratora)

@Aga

Swieta prawda malo kiedy sie zgadza

@Aga

Swieta prawda malo kiedy sie zgadza

Masz racje chyba w innej firmie mniej (usunięte przez administratora)kasy brakuje co miesiac a co dopiero mowic ze na czas jak z tym tez jest roznie ci co maja na czas to chyba prawe raczki koordynatorow

I do tego płacą w ratach. Co 2 miesiace

Nie zgadzać się na to !

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 330.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 30 to opinie pozytywne, 87 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus