Opinie o Coberon Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Coberon Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Coberon Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coberon Sp. z o.o. w Warszawa

Dzień dobry, bardzo proszę o jakiekolwiek przybliżenie zarobków dla specjalisty ds. planowania produkcji. w zakładce tutaj jest widoczna taka oferta. piszą, że potrzebują kogoś od zaraz. bardzo dobrze znam angielski tak jak tego wymagają, mam też doświadczenie. czy warto aplikować?

@Anonim56 Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie jakiś czas i nie polecam nikomu. Często były kierowane negatywne uwagi do pracownika na forum całego zespolu, które powinny być załatwiane w cztery oczy. Był również wymóg pracowania poza godzinami pracy (odpowiadanie na maile, odpowiedzi kandydatom). Według "regulaminu" (o którym ciągle jest mówione a nigdy nie był przedstawiony pracownikom) gdy obowiązki twoje zajmują więcej niż godziny twojej pracy jesteś zobowiązany zostać na bezpłatne nadgodziny żeby zrealizować zadanie. Rozwój który często się pojawią bardziej polega na zmianie nazwy stanowiska w stopce. Obowiązki zostają takie same. Jest to mała firma w apartamentowcu 50m² za PKiN więc jest to zespół 6 osobowy i wszyscy pracują w jednym malym pokoju dla "lepszej" komunikacji. Przy moim odejściu decydował cały zespół przez co z dnia na dzień stracilam stanowisko pomimo tygodniowego okresu wypowiedzenia jak i premie za zrealizowane rekrutacje. Praca w tej firmie wymagała ode mnie zbyt dużo energii jak na moje obowiązki nie pociągając za sobą dobrego wynagrodzenia a jedynie po odejściu wizyty u psychologów. Jeżeli ktoś chciałby zacząć przygodę w rekrutacji radziłabym omijać tą firmę.

Spojrzawszy na aktualne oferty zauważyłam ze wśród tych prawie 20stu opcji ponad polowa to stanowiska menażerskie, nie widzę także niczego dla juniora, czy to taki okres czy jednak jakoś nieczęsto ich szukają? Wiecie? interesuje mnie przy tym praca jako specjalista ds. rozwoju zasobów ludzkich. Oferta wkrótce wygaśnie wiec liczę na odpowiedzi. Warto złożyć cv? jeśli tak to dlaczego? jaka jest atmosfera? i czy są jakieś widełki płacowe?

Ciekawska Nowy wpis

Niczego się nie dowiesz, bo to agencja lub jakas fikcja robiąca rekrutacje ukryte m.in. dla KAN THERM

@Ciekawska

Możesz to jakoś wyjaśnić? Co konkretnie ma oznaczać taka rekrutacja ukryta? Co to w zasadzie wnosi? Zastanawiam się jak sama agencja na tym w takim razie zarabia oraz jej pracownicy?

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Coberon Sp. z o.o.. Poszukują kogoś na stanowisko Business Development Manager. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Coberon Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista w Dziale Logistyki Kontraktowej? Podziel się swoimi wrażeniami!

Zostaw merytoryczną opinię o Coberon Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Coberon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Coberon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Coberon Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Iwonicka 37
    02-924 Warszawa