Opinie o Security Patrol Wyrobek Malewicz w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Security Patrol Wyrobek Malewicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Security Patrol Wyrobek Malewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Security Patrol Wyrobek Malewicz w Warszawa

LOL!

Róż? O w mordę :D A moze tulipanow a nie róż? BrÓdne :D Bez kitu, ale debil.

firma lipna

Deska. Nikt tam nie urzeduje, jest samowolka. Smiech na sali jak ta firma jest zorganizowana!:-(

Deska

ostatnio szlabany były otwarto przez kilka dni ,wiecie co się tam stało się?a w tej drugiej budzie przy wale na parkingu to ktoś urzęduje?

adi

Podobno firme chcà zmienić i bèdzie nowa firma od nowego roku

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Security Patrol Wyrobek Malewicz? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Wieslaw

Ochrona ma duzo do zyczenia nie nosza odpowiednich mundorow slozbowych, mieszkam w budynku zaraz przy ich budce wiec widze jak pracuja, rece opadaja!! Nie wspominajac ze brudno jest!

Nadzieja
@Wieslaw

Wiadomosc z pierwszej ręki Wiesław juz nie bawem to się zmieni. Ten cały malewicz jest juz na wylocie i wtedy Pan Mariusz wszystko poukłada bo tamten podobno strasznie mąci. Jes więc szansa ze i my będziemy mieli normalną ochronę od Nowego Roku Pozdrawiam Pana Mariusza i wszystkich z osiedla Rcka

Wieslaw
@Nadzieja

Mam nadzieje ze tak bedzie. Pan Mariusz nie powinien w spolki wchodzic z Panem Malewiczem. Druga sprawa w budynku w ktorym mieszkam jest brudna klatka niech firma wezmie sie za prace.

Lucyna

Nie wiem czy jest wogòle sens wypowiadania się na temat naszej niby ochrony bo to co wyrabiają ci panowie to szczyt. Proszę wjechac na osiedle pomiędzy 1szą a 3cią w nocy oni wiecznie spią ??? O co tu chodzi czy ktoś to w jakis sposob kontroluje wątpię . Ręce naprawdę opadają Bardzo Negatywna Ocena !

Leszek

Polecam firme jestem zadowolony z uslug.

Bartosz

Nie jest dobrze

Ostatnia rozmowa

Moim zdaniem w firmie jest problem z wspòlnikami dla tego mamy to co mamy. Z całym szacunkiem do obu Panòw ale zwalanie winy ze to nie ja tylko P. Mariusz albo odwrotnie to nie tędy droga. Lokatora nie obchodzi to co obiecał jeden z Panòw i ze to tak nie miało być.... Moim zdaniem jestesćie obaj Panowie odpowiedzialni za jakosc jaką mamy. Proponuję zabrac się po prostu do pracy dla Naszego dobra Pozdrawiam P.Adama i P. Mariusza

jest jak jest

Kacper. Czyli ty na osiedlu Rybacka nie mieszkasz. Wiec po co sie wypowiadasz? Z twojej wypowiedzi tak wnioskuje...

Kacper
@jest jak jest

Nie mieszkam to prawda. Podnajmuję swoje mieszkanie więc mam prawo się wypowiadac. To co Pan pisze to jakis dramat jest jak jest ??? To za taką usługę płacimy.To ja mam w d....ie opłaty czynszu za ochronę skoro tak

Kacper

Z tego co czytam to nie złe (usunięte przez administratora) macie na NOWODWORSKIEJ ale wiecie komu je zawdzięczacie pogonic to dziadostwo i tyle......

Domi

Brak ubrania słuzbowego brak ludzi do pracy siedzą po 48 godzin w pracy albo lepiej. Co na to Inspekcja Pracy ?

zibi

O jakiej pomocy pani mowi? Siedzacej w budzie przed telefonem to jest praca? Ja to caly czas widze mlody czlowiek wpatrzony w telefon malo co chodzi i wiecej siedzi co ma pomoc do wykonywanej pracy za ktora my placimy za siedzenie?

lokatora

Cenię sobie naszą ochronę . Panowie są pomocni , nie jest tak drodzy państwo ze wszyscy są na nie . Na panów można polegać. Jestem kobietą jeżeli widzą ze ja coś niosą potrafią zapytać się i pomóc. Mamy na osiedlu starsza panią która wszyscy opuścili , a ochrona interesuje się nią i nie robie to ja ani państwo wy tylko jednak oni. Osobiście zaproponuje ażeby ta firma podjęła współpracę z moją.

Lokator

Absolutnie negatywna opinia.

Lokatorka

Jestem lokatorka osiedla - jestem dumna że mieszkam na tym osiedlu. Panowie służą pomocą - nie są obojętni na cierpienie zwierząt również .Pozdrawiam

lokator

Firma którą można polecić

zaakceptuj siebie

Ludzie bzdury piszą jedni listy do narzeczonych inni piosenki ale i ludzie bzdury potrafią. .. analizując opinie zawarte na tym forum jak i na innych odnośnie innych firm, ręce opadają . Układ układ . Żenujące to jest drodzy państwo mamy 2016 rok , jesteśmy 27 lat po transformacji. A wy dalej widzicie szpiegów, układy . Proszę państwa oni wrócą po was , przyleca, oni nie zostawiają swoich fanów. Drodzy państwo, życzę powodzenia każdemu z was zarówno tym na nie jak i tym na tak , niech każdy będzie z nas szczęśliwym człowiekiem

Klient

Firma młoda. Poprawna. Polecilbym

klient

Firma godna polecenia

Zostaw merytoryczną opinię o Security Patrol Wyrobek Malewicz - Warszawa

Security Patrol Wyrobek Malewicz
1.6/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Myśliborska 87 lok. 36
    03-185 Warszawa