Opinie o Pro Automatic Sp. Z O.O. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pro Automatic Sp. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pro Automatic Sp. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Automatic Sp. Z O.O. w Katowice

Pracownik najemny

Łapią kogo się da na przedstawicieli handlowych a płacą tylko 2 tys zł. Tylko podłapać klienta chcą. Ogłaszają się wszędzie i obiecują złote góry dla pracowników. Obiecanki cacanki pieniędzy nie ma i nie będzie. ZDECYDOWANE NIE DLA TEJ FIRMY. SŁABA PŁACA.

ooo

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
nowypracownik

Porządna firma, bardzo fajni, sympatyczni ludzie na których można liczyć. Ja mogę szczerze powiedzieć, że bardzo chwalę sobie pracę w Pro Automatic. Mam piękny komfort psychiczny, radość którą daje mi ta praca. Gdybym tak nie uważał, to uwierzcie mi nie pisałbym o tym w ten sposób.

polecam

Wszystkie powyższe negatywne opinie napisane zostały przez ludzi, którzy na tę firmę się obrazili, albo po prostu nie trafili w to, co chcieli. Pracuję w tej firmie kilka lat i wcale nie narzekam... Atmosfera przede wszystkim koleżeńska. Kasa - napiszę w ten sposób - jak chcesz, to możesz. Rozwój zawodowy - tak samo, jak z kasą. Generalnie firma stabilna, przyjazna i daje możliwość rozwoju zawodowego (pod warunkiem, że chcesz i przede wszystkim dajesz coś z siebie). Grunt, żeby po ludzku załatwiać sprawy. Polecam pracę w PRO Automatic

gość

Pracowałem w kilku innych firmach i włos mi się jeżył na głowie kiedy słyszałem/widziałem jak traktowani są pracownicy. Byłem zaskoczony jak miło się traktuje ludzi w Pro Automatic. Powiedziałbym nawet, że są za bardzo wyrozumiali co do niektórych.

proautomatic.pl

www.proautomatic.pl

znajacy sprawe

Zreszta bez weryfikacji osob z imienia i nazwiska wypowiadajacych sie tutaj to te opinie nie maja zadnego sensu... Wiecie ze ten portal go w-o-r-k zarabia na tym zeby pracodawcy placili po 400 zl od jednego wpisu to usunal kazdy komentarz... Hehe... Wlonosc slowa za cztery stowki.. hehe

znajacy sprawe

Tylko merytoryczne wypowiedzi sie licza, a nie zale bez pokrycia osob ktorym sie nie udalo. Kilka osob ktore tu sie wypowiadaja znam co moge powiedziec ze kariery nadal nie zrobily w innych firmach. Takie osoby zawsze beda mowily ze jest zle wszedzie gdzie by nie poszly.

Byly pracownik

Dobra firma dla osob chcących się czegoś nauczyć w branży, na pewno dużo pokory potrzeba, cierpliwosci, wiedzę na temat produktó można się nauczyć i zdobyć ciekawe doświadczenie :) Generalnie polecam

Aleksandrav

Do której jest otwarte w PRO AUTOMATIC

Nadiafdhgf

Wynik za 2004 rok REWELACJA !!!

Mil

wypisujacy bzdury do roboty. Tak najprościem mozna bzdury skomentować! W pełni się zgadzam z powyższą opinią. Wiosnę, Ciśnienie rośnie!

23KJHD

a gdzie jest?

Nikola

Jesteś tak bystry by robić wpisy na go worku ,a nie potrafisz sprawdzić na stronie himena czy poszukują kogoś w Wesołej Górze...troszkę pomyśleć ..to nie boli :)

Filip

handlujom atomatykom

Wiktori

Co ma wspólnego PRO AUTOMATIC z Kaczmarek ELECTRIC? Coś wicie?

Hannag

Pracować trzeba, czasami brak efektuw. Konkurencyjny rynek

Franciszek

Zdecydowanie dla nierozwijąjących się miejsca brak

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Automatic Sp. Z O.O. - Katowice

• Jak się pracuje w Pro Automatic Sp. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro Automatic Sp. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro Automatic Sp. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 22 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pro Automatic Sp. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w Pro Automatic Sp. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pro Automatic Sp. Z O.O.
3.6/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 227
    40-600 Katowice