Opinie o Pro Automatic Sp. Z O.O. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pro Automatic Sp. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pro Automatic Sp. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Automatic Sp. Z O.O. w Katowice

Zarząd

Z przyjemnością informujemy, że firma Pro Automatic została wyróżniona tytułem "Diamenty Forbesa 2023". To ogromne wyróżnienie dla naszej firmy, które z dumą przyjmujemy. Jednym z naszych najsilniejszych atutów jest nasz zespół. To dzięki naszym profesjonalnym pracownikom i przyjaznej atmosferze pracy oraz zgraniu zespołu jesteśmy w stanie zapewnić klientom najwyższą jakość usług. Otrzymanie tytułu "Diamenty Forbesa 2023" to dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Pokazuje to, że nasza ciężka praca i poświęcenie zostały zauważone i docenione. Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięcia tak wysokiego miejsca na liście najszybciej rozwijających się firm w Polsce. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, serdecznie zapraszamy do przesłania swojego CV. Jesteśmy zawsze zainteresowani zatrudnieniem utalentowanych i ambitnych osób, które chcą się rozwijać i pracować razem z nami.

@HR

Etat nadal aktualny, można aplikować ? Od czego zależy ta ilość spotkań? Zdarza się, że podczas pierwszego etapu już wiecie, że chcecie danego kandydata i kolejne etapy są zbędne? W której części omawiane są oczekiwania co do zarobków?

Coś wiecie o tych niezbędnych narzędziach pracy na pozycji Specjalista ds. Logistyki? Co to konkretnie oznacza? Napisali w ofercie, ale czy możecie to wymienić? I jeśli chodzi tez o elektronikę, to czy to sa nowoczesne rzeczy, czy takie leciwe z np. przestarzałym systemem?

@@XL

Chcielibyśmy podkreślić, że w Pro Automatic cenimy zaangażowanie i wysiłek naszych pracowników oraz doceniamy ich wkład w rozwijanie naszej firmy. Rozumiemy, że wynagrodzenia odgrywają kluczową rolę w motywacji pracowników. Pracujemy nad systemem wynagrodzeń, który odzwierciedli wartość i wkład każdego pracownika. Naszym celem jest stworzenie sprawiedliwego i konkurencyjnego programu wynagradzania, który będzie motywować do jeszcze lepszej pracy. Rozumiemy, że wynagrodzenia odgrywają kluczową rolę w motywacji pracowników. Pracujemy nad systemem wynagrodzeń, który odzwierciedli wartość i wkład każdego pracownika. Naszym celem jest stworzenie sprawiedliwego i konkurencyjnego programu wynagradzania, który będzie motywować do jeszcze lepszej pracy. Pragniemy również podkreślić, że nasza firma nieustannie się rozwija, a to oznacza większe możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Wspieramy pracowników w rozwoju kariery na każdym etapie współpracy. Jeśli masz pomysły lub sugestie dotyczące poprawy naszych praktyk wynagradzania lub jakiejkolwiek innej kwestii, chcielibyśmy je poznać. Nasze drzwi są zawsze otwarte do konstruktywnej dyskusji, a naszym celem jest ciągłe doskonalenie naszych praktyk. Dziękujemy za Twoje uwagi i zapewniamy, że dążymy do stworzenia jak najlepszych warunków pracy dla naszych pracowników.

Domi Nowy wpis

W 2023 szukano automatyka, niestety oferta mi się nie odpala, pewnie dlatego, że dawno już nie aktualna a chciałabym poznać warunki. Ogólnie nie dla mnie ta praca ale dla brata, facet lat 40, ok 20 letnie doświadczenie w branży. Padają tu stwierdzenia " chcesz się czegoś dowiedzieć, zadzwoń do firmy" a to tak na forum nie można? Chyba od tego są takie portale. Wracając do tematu, jaka umowa i zarobki dla automatyków?

HR Nowy wpis
@Domi

Firma aktualnie nie prowadzi rekrutacji na stanowisko automatyka. Wszelkie dodatkowe pytania i zapytania o warunki pracy można kierować bezpośrednio do siedziby firmy poprzez e-mail. To najlepszy sposób, aby uzyskać najbardziej aktualne i szczegółowe informacje.

Czy Pro Automatic Sp. Z O.O. praktykuje "luźne piątki"?

Dora

Chyba żartujesz.

odp

Tak, pracownicy Pro Automatic Sp. z o.o. kończą pracę w piątki godzinę wcześniej. To nasza forma docenienia zaangażowania naszego zespołu i umożliwienia im odpoczynku przed weekendem. Dziękujemy za zauważenie tego elementu w naszej firmie!

Krysia
@odp

Te luźne piątki są już od czterech lat? widzę, że wtedy to zapytanie tu padło. Tak ogólnie to czy co roku są dodawane kolejne benefity lub dodatki? Dla przykładu czy teraz na przełomie 2024 cos wejdzie albo ogólnie warunki zatrudnienia ulegną zmianie?

Ux
@Krysia

Ten portal sam pisze te pytania, aby napędzać jednych na drugich, a później dzwonią do firm i za 800 zł na m/ce można moderować te wypowiedzi.

Zośka
@Ux

Serio? No ale to są sensowne pytania i jak jako osoba zainteresowana praca, też chętnie bym się dowiedziała. Mnie te piątki tez zainteresowały. Jak w piątek można wyjść wcześniej, to innego dnia trzeba te godziny odrobić? Bo wiem, że niektóre firmy właśnie tak robią.

YS Nowy wpis
@Zośka

Polecam zabrać się w końcu za szukanie pracy a nie miesiącami spędzać czas na tym portalu i pisać te pytania. Chcesz coś wiedzieć więcej poprostu zadzwoń do firmy i się zapytaj jak jest naprawdę. Chętnie tobie udzielą informacji i porozmawiają rozwieją wszystkie twoje troski i wątpliwości.

KK Nowy wpis
@Zośka

Rozumiem, że pytania dotyczące godzin pracy są istotne. W naszej firmie staramy się zaoferować dodatkowe korzyści pracownikom, w tym skrócone godziny w piątki, aby poprawić ich równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Nie wymagamy od pracowników odpracowywania tych godzin w innym dniu, uważamy to za dodatkową korzyść dla zespołu. Jednakże, ważne jest, aby podkreślić, że zawsze oczekujemy zaangażowania i pełnej chęci do pracy w trakcie standardowych godzin. Nasza firma stawia na efektywność i profesjonalizm, a skrócone piątki są projektem, który ma poprawić ogólną jakość życia pracowników. W naszym podejściu do elastyczności staramy się być otwarci na indywidualne potrzeby pracowników, jednocześnie zachowując wysokie standardy wydajności i zaangażowania

Są tu pracownicy, którzy byli na stanowisku specjalista ds sprzedaży lub mają wiedze o tej posadzie? Mnie tu interesuje pensja, bo oferowali w ogłoszeniu 3500 - 5000 zł a praca jest dla mida, a nie dla juniora. To ta pensja obowiązuje i na średnim szczeblu tyle płacą? To jaki junior bez doświadczenia, jaką stawkę miesięczną dostanie??

Majol

Najniższa krajowa, tyle możesz się spodziewać plus jakaś śmieszna premia. Może do 3000-3200 zł do ciągniesz. Atmosfera jest cóż... Wymagania z kosmosu za marne pieniądze. L4? Albo bierzesz laptopa do domu i pracujesz normalnie albo wypowiedzenie po powrocie.

OZ
@Majol

Akurat tobie to się nigdy pracować nie chciało a w głowie tylko L4 i wymówki od pracy. Chęci do pracy zerowe, zaangażowanie żadne to czego ty oczekujesz ! Po darmowy socjal to gdzie indziej i skończ wypisywać te brednie bo piszesz anonimowo i te opinie są nic nie warte.

Odp

Różnice w wynagrodzeniach zazwyczaj zależą od doświadczenia i umiejętności pracownika. W naszej firmie najlepsi pracownicy zarabiają znacznie więcej niż minimalne widełki podane w ogłoszeniu. Jeśli posiadasz doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży lub masz specjalistyczną wiedzę, istnieje możliwość negocjacji wynagrodzenia, które odzwierciedli Twoje kwalifikacje i kompetencje. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat oferty płacowej oraz warunków zatrudnienia jak i systemu premiowania.

KK

W miejscu pracy, najważniejsze są zaangażowanie i chęci do pracy. Zrozumienie, że efektywność oraz pozytywny wkład w rozwój firmy są kluczowe, pozwala na budowanie satysfakcjonującej relacji między pracownikiem a pracodawcą. Dążenie do dużej satysfakcji finansowej powinno być równoznaczne z podejściem, które przynosi realne korzyści dla przedsiębiorstwa. Wierzymy, że efektywna praca przekłada się na wzrost i rozwój firmy. Oczekując wysokich wynagrodzeń, warto włożyć wysiłek w realizację celów organizacji, co stanowi solidną podstawę dla wzajemnie korzystnej współpracy. Pragniemy współpracować z zespołem, w którym każdy pracownik aktywnie przyczynia się do osiągania celów firmy. Elastyczność oraz otwartość na rozmowy dotyczące wynagrodzenia są kluczowe w budowaniu satysfakcjonującej relacji pracowniczej z jednoczesnym zaangażowaniem w rozwój firmy. Wspólnie dążymy do wzrostu i sukcesu, doceniając zarówno chęci do pracy, jak i efektywność w działaniu.

Czy Pro Automatic Sp. Z O.O. zatrudnia studentów?

Tak, najlepiej przyjdź na staż - takich lubimy najbardziej

Rzuciła mi się w oko oferta na ich stronie dla przedstawiciela handlowego. Podobno nie wymagają doświadczenia. Jak w takim razie z zarobkami, da się dobrą pensję z prowizjami wyrobić? Oczywiście wszystko zależy od skuteczności, ale pewnie są jakieś widełki? I czy firma zapewnie benefity pracownicze? Na stronie nie widziałam wzmianki. Z góry dzięki ;)

odp

W przypadku oferty dla przedstawiciela handlowego bez wymaganego doświadczenia, zarobki zależą głównie od twojej skuteczności w sprzedaży. Zazwyczaj oferowane są premie w zależności od osiąganych wyników. Doświadczenie nie jest wymagane, firma będzie oczekiwać zaangażowania w pracę oraz gotowości do nauki i rozwoju w obszarze handlowym. To ważny aspekt pracy jako przedstawiciela handlowego, ponieważ zaangażowanie i determinacja często wpływają na osiągane wyniki. Możesz spodziewać się, że Twoje zaangażowanie w pracę będzie kluczowe. Co do benefitów pracowniczych, warto byłoby zwrócić się bezpośrednio do firmy w celu uzyskania informacji.

XC

Jako Specjalista ds. Logistyki w naszej firmie, będziesz korzystać z różnych narzędzi i technologii, które pomogą zoptymalizować procesy logistyczne. To może obejmować oprogramowanie do zarządzania zapasami, systemy śledzenia przesyłek, narzędzia do analizy danych i wiele innych, w zależności od konkretnej firmy i branży. Co do elektroniki, zazwyczaj korzystamy z nowoczesnych technologii, które są dostosowane do potrzeb współczesnej logistyki. Nasze systemy są regularnie aktualizowane, aby zapewnić efektywność i dokładność w śledzeniu oraz zarządzaniu przesyłkami. Chcielibyśmy Cię zapewnić, że nasza firma inwestuje w nowoczesne narzędzia i technologie, aby zapewnić naszym pracownikom odpowiednie środowisko pracy i umożliwić osiągnięcie sukcesu w dziedzinie logistyki.

L4L4L4

Pracujemy w DOS-ie, ale do kuchni można jeździć na hulajnodze elektrycznej jeśli masz uprawnienia 1kV

zz

stary laptop i telefon to ta nowoczesna technologia :D

XL

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, miejsca gdzie możesz się szkolić i rozwijać, dobrej atmosfery pracy, nowoczesnych narzędzi pracy, szacunku do wykonanej pracy, oddzielenia czasu prywatnego od pracy, miejsca w którym możesz normalnie wyjść na przerwę w tym do wc, dostosowanego cieplnie (lato upał i smród, że nie ma czym oddychać, zima siedzisz w kurtce) i czystego biura oraz toalet to... szukaj dalej. Nie ten adres. Przykre, że wszystkie negatywne opinie to fakty. A sposób odpowiadania zarzadu obrazuje tylko atmosferę nienawiści i całkowitej niechęci wobec pracowników. Również polecam nagrywać te 'rozmowy motywujące'. m. in. jednego dnia słyszysz, że jesteś świetny oby tak dalej - najlepiej żyj pracą dalej, drugiego gdy zachorujesz i nie jesteś w stanie będąc na L4 normalnie pracować usłyszysz, że naciągasz pracodawcę, bo masz L4...

@XL

W naszej firmie cenimy uczciwość, szacunek i profesjonalizm w miejscu pracy. Naszym celem jest zapewnienie stabilnego zatrudnienia i środowiska w którym nasi pracownicy mogą się rozwijać i czuć się doceniani. Jednakże kij ma dwa końce i zawsze będziemy wspierali tylko pracowników zaangażowanych w pracę, w rozwój firmy, a wszystkim kombinatorom którym się nie chce pracować i przychodzić do pracy będziemy dziękowali. Po co nam pracownik którego i tak w pracy nie ma bo stale ma jakieś wymówki, aby do pracy nie przychodzić.

@XL

Hmm, a to trzeba zostawać na nadgodziny, że piszesz o braku oddzielenia czasu prywatnego od pracy w tej firmie? Czy w jaki sposób te wolne chwile zostają zaburzone? To co, nie ma tutaj żadnej przerwy? Nawet, aby coś zjeść, czegoś się napić czy po prostu skorzystać z ubikacji? Przecież to należy się każdemu... Myślę cały czas nad aplikacją.

Odp

Rozumiemy Twoje obawy dotyczące oddzielenia czasu prywatnego od pracy. W naszej firmie stawiamy na zachowanie równowagi między pracą a życiem prywatnym pracowników. Pragniemy, aby nasi pracownicy mieli czas na zasłużony odpoczynek i realizację swoich potrzeb osobistych. Dla przykładu, w naszej firmie praktykujemy skrócone godziny pracy w piątki, co oznacza, że pracownicy kończą pracę godzinę wcześniej. Jest to jedno z wielu działań, które mają na celu wspieranie równowagi między pracą a życiem osobistym. W naszym biurze znajdują się miejsca do spożywania posiłków, a nasi pracownicy mają dostęp do kuchni oraz przerw. Dbamy o to, aby przerwy były respektowane. Jeśli rozważasz aplikację do pracy w naszej firmie, zachęcamy Cię do kontaktu telefonicznego z nami, aby poznać więcej szczegółów na temat naszych praktyk i zasad pracy. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Olo
@KK

Przecież dział HR w tej firmie nie istnieje xD Proszę was panowie, jesteście zabawni wręcz. Każda próbę rozmowy obracacie tak, że to rozmówca jest zły, z wami nie są się porozmawiać normalnie.Wasze odpowiedzi świadczą tylko o niechęci do pracowników. Szukacie (usunięte przez administratora) Oczekujecie cudów za najniższą krajową. Ludzie, te wszystkie negatywne komentarze są jak najbardziej prawdziwe, uciekajcie z tej firmy, szkoda życia.

@Olo

Pragniemy wyrazić nasze podejście do pewnych komentarzy i opinii, które pojawiają się w kontekście naszej firmy. Nasza firma zawsze kładzie nacisk na wartości takie jak uczciwość, profesjonalizm i zaangażowanie w pracę. To te zasady leżą u podstaw naszego sukcesu. Nie akceptujemy w naszym zespole lenistwa ani nieróbstwa. Naszą ambicją jest zatrudnianie pracowników, którzy są gotowi razem z nami rozwijać firmę. Doceniamy zaangażowanie tych, którzy pracują ciężko, by osiągać wyznaczone cele. W firmie dążymy do tworzenia atmosfery, w której liczy się zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność oraz wspólny cel. Pragniemy być miejscem, gdzie tylko najlepsi i najbardziej zaangażowani pracownicy znajdą swoje miejsce. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie opinie, które pomagają nam doskonalić naszą firmę, ale jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że nasze wartości są jasne i niepodważalne. Uczciwość i zaangażowanie w pracę to fundamenty Pro Automatic.

@KK

To co z tym działem HR? :D Najlepsi i najbardziej zaangażowani powiadacie... Hmm może zacznijcie płacić adekwatnie do wykonanej pracy i zaangazowania, a nie oczekiwać tylko więcej i więcej za najniższa stawkę.

@@XL

Odp

Przychodzisz do pracy wydusić od porządnego pracodawcy darmowe pieniądze jak inni pracują za ciebie byś się wstydziła. Myślisz tylko co tu zrobić, aby do pracy nie przychodzić godzinkę później przyjść, godzinkę wcześniej wyjść, a w myślach tylko owocowe czwartki, bananowe piątki, kręcić się wokół własnego biurka, a czas na pracę spędzać przy telefonie prywatnym pisząc całymi dniami na what's up to jest ten dzisiejszy niedoceniany pracownik. No i te planowane L4 w czasie wakacji to już norma.

KK

Bardzo nam przykro, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań podczas Twojego pobytu u nas. Jeśli masz konkretne uwagi dotyczące Twojego doświadczenia z nami, bardzo chętnie porozmawiamy z Tobą i poznamy Twoje sugestie, abyśmy mogli poprawić nasze praktyki i zapewnić naszym pracownikom jak najlepsze doświadczenie. Prosimy o kontakt z naszym działem HR, aby umówić się na rozmowę. Pozdrawiamy serdecznie,

OT

Widzę że Twoja irytacja spowodowana jest tym że nie pozwolili ci często chodzić na L4. Z twojej wypowiedzi wynika, że zdarzało się to dość często. Dobry pracownik to taki, który przychodzi do pracy i pracuje, a nie figuruje tylko w kadrach.

Krzysztof
@Zarząd

Chciałbym serdecznie podziękować Wszystkim naszym pracownikom za wkład i zaangażowanie w rozwój naszej firmy, które przyczyniły się do zdobycia przez nas wyróżnienia "Diamenty Miesięcznika Forbes 2023". Jest to ogromne wyróżnienie dla naszej organizacji, a także dla każdego z nas, którzy współpracowali i przyczynili się do osiągnięcia tego sukcesu. To dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu naszych pracowników, firma Pro Automatic odnosi sukcesy i zyskuje uznanie na rynku. Państwa praca i wysiłek zostały docenione, a wyróżnienie "Diamenty Miesięcznika Forbes" jest potwierdzeniem, że idziemy we właściwym kierunku. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa pracę, zaangażowanie i poświęcenie, które przyczyniły się do naszego sukcesu. Mamy nadzieję, że będziemy mogli dalej liczyć na Państwa wsparcie i zaangażowanie w przyszłości. Gratulacje !

@Krzysztof

Dzięki naszym profesjonalnym pracownikom i zaangażowaniu w każde zadanie, Pro Automatic zyskało uznanie prestiżowego grona Forbesa. To dzięki temu, że pracujemy w zgranych i kompetentnych zespołach, realizujemy swoje cele i ciągle się rozwijamy. Jesteśmy przekonani, że to tylko początek naszych sukcesów. Dlatego zachęcam każdego z Was, kto szuka wyzwania i możliwości rozwoju w pracy, do dołączenia do naszego zespołu i aplikowania swojego CV. Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej!

@HR

Nasza firma oferuje wiele wspaniałych możliwości dla pracowników. Warto u nas pracować ze względu na nasze wartości, pozytywną atmosferę i dążenie do stałego rozwoju. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności i mieć wpływ na rozwój firmy, to zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu. Zobacz więcej informacji na naszej stronie internetowej i przekonaj się, że Pro Automatic to miejsce właśnie dla Ciebie!

Izabela
@HR

Gratuluję wyróżnienia! Zastanawiam się czy w związku z sukcesami i rozwojem firmy pracowniczy odczują tą radość otrzymując jakieś podwyżki lub premie?

@Izabela

W naszej firmie sukcesy i rozwój to nie tylko nagrody i wyróżnienia, ale również wynagrodzenia i premie dla pracowników. Jesteśmy świadomi, że nasz zespół jest kluczowy dla osiągania sukcesów, dlatego staramy się zapewnić mu jak najlepsze warunki pracy i wynagrodzenia. Premie dla pracowników są wypłacane co miesiąc, a ich wysokość zależy od wyników sprzedażowych i innych osiągnięć, a nie od tego, czy firma otrzymała wyróżnienie. To potwierdza nasze zaangażowanie w motywowanie i docenianie naszego zespołu na bieżąco, a nie tylko od czasu do czasu. Warto także wspomnieć, że nie tylko wynagrodzenia są naszym priorytetem w zakresie zatrudnienia. Staramy się również zapewnić naszym pracownikom rozwój umożliwiając im zdobycie nowych umiejętności i doświadczenia w ramach szkoleń, programów rozwoju i projektów specjalnych. Jesteśmy dumni z naszego zespołu i ciągłego rozwoju firmy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pracownikom nie tylko stabilne warunki zatrudnienia, ale również motywujące środowisko pracy, które pozwala na rozwój ich kariery zawodowej i osiąganie indywidualnych celów.

Leszek
@HR

Może mi Pani / Pan napisać, w jaki sposób zorganizowaliście rekrutacje? Chciałbym aplikować na stanowisko specjalista ds. sprzedaży, która to oferta jest na Waszej stronie, ale jako że pracuję, może pojawić się problem z umówieniem się na spotkanie. Ile takich spotkań trzeba odbyć w ramach procesu rekrutacji na to stanowisko i czy otrzymałbym odpowiedź nie tylko w przypadku powodzenia?

@Leszek

Szanowny Panie, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy specjalisty ds. sprzedaży w naszej firmie. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Pana pytania dotyczące procesu rekrutacji. W ramach procesu rekrutacji na to stanowisko, zazwyczaj odbywają się 2-3 spotkania z kandydatami. Jedno z nich to spotkanie kwalifikacyjne, na którym przedstawione są kwestie formalne oraz omówione są wymagania dotyczące stanowiska. Kolejne spotkania zależą od potrzeb działu, na którym będzie pracować kandydat. Często odbywa się spotkanie z przełożonym lub osobą, z którą będzie bezpośrednio współpracował. Jeśli chodzi o kwestie organizacyjne, to nasz dział rekrutacyjny stara się dostosować do terminów kandydatów. Możemy zaoferować elastyczność, np. umówienie spotkania po godzinach pracy w dowolnym terminie.

@HR

Jak ktoś postrzega słowo "atmosfera" jako siedzenie przez 8h w ciszy i brakiem rozmów, to polecam. Pracy jest mnóstwo, a nowo zatrudniane osoby nie zagrzewają tu długo miejsca jak widzą co tu się dzieje i jak są traktowane. Wszędzie kontrole i patrzenie na ręce, nawet nie można sobie na luzie zrobić przerwy, wszystko ma być gotowe na przedwczoraj. Typowy (usunięte przez administratora), gdzie wszystko ma być zrobione jak najszybciej, jak najmniejszym kosztem i bez odpowiedniego przeszkolenia. Kiedyś było lepiej, obecnie jest "jakoś" zamiast "jakość".

Brak rozmów

Narzekasz na brak rozmów? Z klientami masz rozmawiać przecież po to jesteś tam 8h :)

Bogdan
@Brak rozmów

Dokładnie. W firmie się jest po to żeby pracować a nie gadać z kolegami. Chociaż za taką ilość pracy płacą dobrze? Napiszesz coś odnośnie pensji?

@Bogdan

Nie da się żyć 8h samą pracą, brakuje luźnego podejścia i chociażby możliwości zrobienia sobie przerwy podczas której można zamienić z kimś słowo. Po to są inni pracownicy aby móc z nimi porozmawiać, poznać i tworzyć przyjazną atmosferę w miejscu pracy. A zarobki? Chyba nie trzeba nic mówić, są po prostu nieadekwatne do wykonywanej pracy i wymogów. Od września wisi ogłoszenie na pracownika biurowego, czemu nikt nie chce przyjść? Daleko nie trzeba szukać odpowiedzi ;)

Tymtym
@Bogdan

Zarobki są słabe, a pogadać z ludźmi trzeba żeby się zintegrować.

Renata
@Tymtym

To fakt, co to za atmosfera, gdzie wszyscy siedzą jak myszy pod miotłą. Ale tu ktoś pisał, że monter ma 4,5 tys. To uważasz za słabe, czy to bujda jest? :)

Over
@Renata

Nie ma w tej firmie monterów. Max zarobisz netto jako pracownik biurowy 2,5 tys. (netto), wymagania oderwane od rzeczywistości. Praca na akord. A 8h rozmów z klientami zapewne było ironią,bo faktycznie taki system wypala

Over2
@Over

W Polsce obowiązuje 8 godzinny system pracy jeżeli tego nie potrafisz pojąć to po co ci praca ! Do pracy się przychodzi po to aby pracować, a nie udawać że coś się robi bo to coś to za mało.

Olga
@Over

Praca na akord na jakim stanowisku? Chyba nie na tym biurowym.

Zarząd

Poziom udoskonalania procesów sprzedaży jak i procedur pracy w naszej firmie jest aktualnie na najwyższym poziomie od początku istnienia firmy, zarówno jeśli chodzi o stanowiska w sprzedaży bezpośredniej, jak i pozostałych działach. Stagnacja w latach poprzednich była efektem zmiany przez jaką przechodziliśmy jako organizacja obecnie. W ślad za dostrzeganiem zmieniającego się rynku jak i wprowadzeniem nowych standardów sprzedaży nasza firma musiała podjąć duże wyzwanie i zmienić się wewnętrznie. Było to bardzo trudne zadanie. Wymagało od nas redefinicji podejścia do prowadzenia biznesu, sposobu pracy i nawyków. Zmiana zawsze budzi kontrowersje i niezadowolenie części pracowników. Każdy z nas lubi przebywać w swojej strefie komfortu, ale przecież transformacja jest czymś, czego nie znamy i się obawiamy. Każda firma, która chce się zmieniać musi być przygotowana na takie sytuacje. Tego typu podejście jest z korzyścią dla dwóch stron. Współpraca osób, które nie dostrzegają znaczenia zmiany i nie chcą się zaangażować prowadzi do pasma nieporozumień i niepowodzeń. Ostatecznie wprowadziliśmy szereg nowych procesów, narzędzi w jakości pracy które nie tylko zwiększyły naszą efektywność, ale uwolniły kolejny nowy potencjał naszych pracowników. Jak pokazał czas były to trafne decyzje i między innymi dzięki tej transformacji jesteśmy dzisiaj dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem co pozwoliło nam osiągnąć kolejne sukcesy chociażby w postaci zdobycia takich tytułów jak "Gazele Biznesu 2020" czy też "Gepard Biznesu 2019" To dzięki zaangażowaniu całego naszego zespół ludzi i zrozumienia wspólnej potrzeby rozwoju stajemy się coraz bardziej rozpoznawalną marką na terenie śląska i nie tylko.

Brawo
@Zarząd

Tak trzymać. Życzymy kolejnych sukcesów !!!

@Zarząd

Ambitni pracownicy stanowią filar naszej firmy i mamy tego świadomość. Pragniemy każdego dnia rozmawiać i wsłuchiwać się w Wasze potrzeby, a przy okazji starać się rozwiązywać problemy oraz wyciągać drzemiący w Was potencjał i talent. W myśl naszych wartości i misji chcemy, aby każdy z Was czerpał maksymalną satysfakcję ze współpracy z nami.

@Brawo

Jak jesteś zmotywowany masz samodyscyplinę, chcesz się rozwijać i posiadasz odpowiedzialność za pracę to jest to super Firma w której można rozwinąć skrzydła i zarobić. Gorzej jak jesteś leniwy i chcesz kasę tylko za to, że jesteś w pracy w takiej sytuacji nie masz czego tutaj szukać. Wystarczą tylko chęci do pracy nic więcej, a wszystkiego cię tutaj nauczą.

@KK

Ta firma jest po prostu wspaniała! Świetne zarządzanie i wsparcie ze strony kadry kierowniczej, daje pracownikom duże możliwości rozwoju zawodowego. Atmosfera pracy jest bardzo pozytywna i pracownicy są bardzo zaangażowani w swoją pracę. Wszystko jest jasno określone i wypłata jest na czas, co daje poczucie stabilności. Jeśli chcesz się rozwijać i posiadasz chęć do pracy, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę każdemu, kto szuka stabilnego i rozwijającego się środowiska pracy.

WW-KL
@Zarząd

Firma Pro Automatic jest znana z profesjonalnego i rzetelnego podejścia do swoich klientów. Zatrudniają oni wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy zawsze służą pomocą i radą w kwestii sprzedaży. Oferta firmy jest bardzo szeroka i dostosowana do potrzeb każdego klienta. Pro Automatic jest liderem w swojej branży, dostarczając innowacyjne rozwiązania i technologie, które pozwalają na optymalizację produkcji i zwiększenie efektywności. Współpraca z tą firmą to gwarancja zadowolenia z jej usług i profesjonalnego podejścia. Jestem pełen podziwu dla tej firmy i polecam ją każdemu, kto potrzebuje wsparcia i rzetelnego podejścia do sprawy.

Nati
@Zarząd

Firma Pro Automatic to miejsce, w którym można zaobserwować mocny rozwój oraz pełne zaangażowanie pracowników. Atmosfera pracy jest bardzo przyjazna, co sprzyja utrzymaniu zgranego i efektywnego zespołu. Z dnia na dzień firma staje się coraz lepsza i bardziej doświadczona, co pozwala na osiąganie coraz lepszych wyników. Świetny zespół i chęć do pracy to główne cechy, które wyróżniają firmę Pro Automatic.

Elżbieta

Co do poczucia stabilności, to czy od początku jest umowa o pracę? Odpowiedz proszę, bo to dla mnie ważne. I jeśli tak, to czy na jakiś dłuższy okres?

@Elżbieta

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Odpowiadając na Pani pytanie, potwierdzam, że w naszej firmie stosujemy umowę o pracę na czas próbny, która ma na celu ocenę wzajemnej współpracy i dostosowanie oczekiwań ze strony pracownika i pracodawcy. Po okresie próbnym, w zależności od potrzeb i umowy pomiędzy stronami, możliwe jest przedłużenie umowy o pracę na czas określony lub na czas nieokreślony. W naszej firmie stawiamy na stabilność zatrudnienia, dlatego staramy się zapewnić długoterminowe umowy, które umożliwiają pracownikom rozwój i stabilność finansową. Zachęcamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu, gdzie oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwości rozwoju zawodowego. Jeśli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z naszym działem HR.

BM

Jeśli poszukujesz pracy w stabilnej i profesjonalnej firmie, to polecam Ci Pro Automatic. W tej firmie panuje przyjazne i pełne wsparcia środowisko, a pracodawca daje swoim pracownikom duże możliwości rozwoju. W Pro Automatic potrzebują zmotywowanych i zaangażowanych pracowników, gotowych do działania i ciężkiej pracy. Jeśli jesteś takim osobą, to z pewnością poczujesz się tu jak w domu i będziesz mieć okazję do rozwijania swoich umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Aby poznać szczegóły oferty, zachęcam Cię do zajrzenia na stronę internetową Pro Automatic lub kontaktu telefonicznego.

Najgorsza firma jaka jest nie szanuje pracowników liczą się tylko i wyłącznie wyniki a jak ich nie ma to szybko wylecisz ciagle jest rotacja pracowników w tej firmie

Magdalena

Można się czegoś więcej dowiedzieć w temacie tych wyników właśnie? Jakie mają być docelowo do osiągnięcia poprzez jaką pracę, jaka jest jej specyfika? Jakiś szczególny zakres obowiązków?

KK

Wśród nas są pracownicy, którzy pracują z nami przez długie lata. Każda firma pracuje na wyniki, aby mogła się rozwijać i być konkurencyjna na rynku to jest normalne. Nasza firma to nie zakład pracy chronionej, a rotacja spowodowana jest przez osoby które się zatrudniają tylko po to aby mogły od razu iść na L4 to taki nowy osób na ich życie i łatwe pieniądze. Zatrudniają się dostają umowę o pracę, a za kilka dni idą na L4 dwutygodniowe, a czasami i dłuższe. Rekordzistka popracowała u nas 5 dni od podpisania umowy o pracę po czym poszła na zwolnienie lekarskie na dwa miesiące. Takich pracowników to nikt nie potrzebuje w żadnej firmie.

KK

Szanowny były pracowniku, Bardzo nam przykro, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań podczas Twojego pobytu u nas. Zdajemy sobie sprawę, że naszym obowiązkiem jest zapewnienie godnych warunków pracy i szacunku dla wszystkich naszych pracowników. Jeśli masz konkretne uwagi dotyczące Twojego doświadczenia z nami, bardzo chętnie porozmawiamy z Tobą i poznamy Twoje sugestie, abyśmy mogli poprawić nasze praktyki i zapewnić naszym pracownikom jak najlepsze doświadczenie. Prosimy o kontakt z naszym działem HR, aby umówić się na rozmowę. Pozdrawiamy serdecznie,

Nie zgadzam się z Twoją opinią. Jako pracownik firmy, mogę powiedzieć, że atmosfera jest bardzo przyjazna i motywująca. Wszyscy pracownicy są zaangażowani i zmotywowani do pracy, a wsparcie ze strony przełożonych jest bardzo pomocne. W firmie panuje dobra komunikacja i współpraca, co pozwala nam na osiąganie naszych celów. Oczywiście, jak w każdej firmie, jest wiele wyzwań i wymaga się od nas dobrej organizacji, ale to pozwala nam na osiągnięcie sukcesów.

Firma bardzo konkretna i profesjonalna, dająca duże możliwości rozwoju zawodowego. Każde stanowisko jest inne wiec wymagania są różne, ale za to nie ma monotonni i znudzenia zawodowego. Jeśli ma się chęci do pracy to zarobki bardzo fajne. Wszystkie wymagania względem pracownika jasno określone, wypłata na czas. Bardzo polecam tą firmę.

Gabriela

Czyli zarobki zależą od zaangażowania? Macie jakieś premie? Czy po prostu łatwo o podwyżki jeśli ktoś się wykazuje?

Gabrielaa
@Gabriela

Premie zależą od zaangażowania w pracę i chęci do pracy.

Urszula
@Gabrielaa

Podasz widełki? Tak mniej więcej? Jaki to jest przedział tych premii? Między 500-1000 zł? Czy jakoś inaczej?

Gabrielaa
@Urszula

100-200 miesięcznie

Magdalena
@Gabrielaa

one od lat na tym samym poziomie są? czyli nietrudno chyba taką dostać jednak czy mi się zdaje?

gabi
@Magdalena

no tak to po prostu taki dodatek zeby zapierniczac dla nich, ogolnie pensja to najnizsza krajowa i po 4ech miesiacach ewentualnie dostaniesz 150 premii jak zasluzysz

@gabi

Trzeba być naprawdę zgorzkniałym człowiekiem żeby krzywić opinię byłemu pracodawcy. To ma być coś w rodzaju zemsty? odwetu? czy co chcesz tym osiągnąć? Mega to słabe i nie świadczy o tobie najlepiej... Jeśli wydaje Ci się że jesteś anonimowy(a) to się mylisz. Wynagrodzenie uzależnione są od wyników. Jeśli ktoś się stara i jest zaangażowany(a) w pracę to zarobki są ok. Jeżeli ktoś tylko przychodzi do pracy, aby posiedzieć, patrzeć się w sufit i myśli tylko o wolnym to tutaj długo nie zabawi. Uczciwi koledzy/koleżanki pracują się starają, a lenie, kombinatorzy, symulanci tylko żerują na pracy innych ! Zawsze mają miliony wymówek, aby nie pracować tylko ściemniać !

Elżbieta

Czyli to nieprawda, że podstawa to najniższa krajowa ? Mówisz że wystarczy być dobrym pracownikiem żeby otrzymać premie? Ta poprzeczka jest bardzo wysoko ustawiona czy łatwo zrobić takie wyniki żeby załapać się na premię?

Ela
@Elżbieta

Co to za pytanie oczywistym jest że wynagradza się dobrą pracę, a nie złą

@Ela

A da się tu wykonać dobrą pracę? Wszędzie patrzenie na ręce i inwigilacja jak na kolonii karnej. Nacisk byle jak najszybciej, nikt nie pomaga tylko wielkie zdziwienie że czegoś się nie wie. To nie warunki godne wykonywania "dobrej pracy". Nic tylko uciekać, na tym nie da się zbudować fundamentu dobrej i renomowanej firmy. Wiem, że ludzie są różni i jako pracodawca można mieć obawy, ale nie można też wrzucać wszystkich do jednego worka. (usunięte przez administratora)

KK

Dziękujemy za wyrażenie swoich uwag i opinii. Zdajemy sobie sprawę, że nasze warunki pracy nie zawsze są zgodne z oczekiwaniami wszystkich naszych pracowników i jesteśmy gotowi do ich poprawy. Wierzymy jednak, że nasza firma oferuje również wiele pozytywnych aspektów, takich jak możliwość rozwoju, a także wsparcie i pomoc ze strony naszego zespołu. Chcielibyśmy podkreślić, że nasza polityka kontroli jest częścią naszej strategii zapewniania jakości i bezpieczeństwa naszym klientom, a nie formą inwigilacji. Chcielibyśmy także zapewnić, że zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje dotyczące ulepszenia naszej firmy i oferowanych warunków pracy. Jeśli jesteś zainteresowany naszą firmą i chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do skontaktowania się z nami i uzyskania dodatkowych informacji.

KK

Chcesz wiedzieć więcej o danej firmie zajrzyj na ich stronę internetową. Nie buduj swojej opinii na podstawie hejterskiego portalu bo on nie ma nic wspólnego z merytoryczną rozmową.

Firma jest w porządku, jest spokój i szacunek. Ludzie są fajni, nie ma problemów z umową ani z wypłatą. Jeśli ktoś szuka stabilizacji to z czystym sercem polecam. Pracy dużo, nie ma zbytniego przeludnienia, ale za to każdy czuje się potrzebny i nie ma wrażenia marnowania czasu. Ogólnie, jak to w każdej firmie są minusy, ale tutaj więcej jest pozytywów.

J.C

Z tego co widziałem to pracuje tam 7 osób.Kto pisze te wszystkie komentarze?

J.C
@J.C

To źle widziałeś. To ty piszesz te komentarze.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Pro Automatic naprawdę świetnie się spisali w realizacji zamówienia, obsługa na najwyższym poziomie.

Zarząd

Podchodzimy do procesu rekrutacji bardzo poważnie i odpowiedzialnie, ryzyko, koszty i konsekwencje zatrudnienia nieodpowiedniego kandydata są znacznie większe niż koszty rekrutacji. Rozbudowany i wieloetapowy proces rekrutacji pozwala na możliwie obiektywną ocenę kompetencji, a każdy z etapów służy zarówno nam, jak i kandydatom. Bardzo ważne jest dla nas także, aby potencjalny pracownik w tym czasie miał możliwość poznać firmę, standardy pracy i atmosferę panującą w naszej firmie.

Zarząd

Firma Pro Automatic Sp z o.o. uhonorowana została nagrodą Gepard Biznesu 2019. Organizatorami Konkursu Gepardy Biznesu są Instytut Nowoczesnego Biznesu ???? ???? ???? (usunięte przez administratora)

Nowy Pracownik

Pracuję w firmie Pro Automatic od niedawna i polecam jeśli ktoś szuka pracy branża jest przyszłościowa i widać to że się szybko rozwija, wymagania są jak w wielu firmach ale jak się uczciwie pracuje to można też dobrze zarobić dzięki dodatkowym premią i można się ze wszystkim dogadać. Jak mam z czymkolwiek problem zawsze chętnie wszyscy pomagają. W firmie panuje przyjazna atmosfera.

Zarząd

PRO AUTOMATIC Sp. z o.o. znalazło się w prestiżowym gronie "Gazel Biznesu", rankingu magazynu Puls Biznesu za 2020 rok! ✅Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. ✅To kolejne wyjątkowe wyróżnienie, które potwierdza dynamiczny rozwój naszej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Automatic Sp. Z O.O. - Katowice

• Jak się pracuje w Pro Automatic Sp. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro Automatic Sp. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro Automatic Sp. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 22 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pro Automatic Sp. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w Pro Automatic Sp. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pro Automatic Sp. Z O.O.
3.6/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 227
    40-600 Katowice