Opinie o PRO 2 Engineering Sp z o.o. w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PRO 2 Engineering Sp z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PRO 2 Engineering Sp z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRO 2 Engineering Sp z o.o. w Czeladź

Nie wesoly Nowy wpis

Czy ktoś zgłaszał do prokuratury doniesienie o popełnieniu przestępstwa?

Wiktoria Nowy wpis

@nie wesoły a ile zalegają ?

Cezary

Firma normalnie funkcjonuje więc nie rozumiem dlaczego nie macie kontaktu?

Nie wesoly Nowy wpis
@Cezary

Dziwi mnie to ze jak normalnie funkcjonuje to na dochody a więc dlaczego nie poczekają się do uregulowania należności w stosunku do byłych pracowników. Przegrali sprawy w sądach i dziwne ze komornik nie jest w stanie ściągnąć długu. Widzę tu niezły przekręt.

Igor Nowy wpis

Czyli raczej nie szukac tu przyszłości?

Firma PRO 2 Engineering Sp z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Kreska na matyska

Jestem tylko ciekawy kot się im sprzedał. Posiadam informacje ze tak właśnie jest. A tym panam życzę z całego serca rozwolnienia aż po oczy.

Kreska na matyska

Zastanawia mnie jak oni umieją spać bez strachu i obaw. W końcu zapuka do drzwi prokurator i wtedy wszyscy padną na kolana a MY będziemy się śmiać do rozpuku

kdjhgsjhg

Witam Niestety od czasu naszego zwolnienia minęły ponad 2 lata a pracodawca nadal nie wypłacił zaległych wynagrodzeń. Jeżeli myślą że ludzie w końcu się uspokoją/odpuszczą i zapomną to się mylą. Nadal jest pełna mobilizacja już nie ze względu na brak jedzenia czy możliwości opłacenia rachunków ( zostawiona nas bez wypłaty w grudniu na święta ). Nie dajemy przyzwolenia na okradanie ludzi - tak nie wypłacenia wynagrodzenia to kradzież zostaliśmy okradzeni z zarobionych pieniędzy.

Madafaka

Widzę że ta firma nadal w kulki sobie leci. Jak pracowałem w tej firmie z 6-7 lat temu już się zaczynały problemy z kasą. Podejście właściciela do pracy tak jakby nie miał w ogóle pojęcia. Ale jak wyrolować kogoś wg przepisów to się kurde łeb miał odpowiednio nastawiony.

Franciszek
@Madafaka

Czy firma nadal funkcjonuje? Zmieniła nazwę, czy pracodawca założył nową firmę pod inna nazwą? Z tego co piszesz, nadal są problemy z uzyskaniem płatności, które zaczęły się już jakiś czas temu. Czy firma miała trudności finansowe przez problemy z płynnością finansową? Informacje o aktualnej kondycji pracodawcy będą ważne dla innych osób, które interesowały się zatrudnieniem w PRO 2 Engineering.

Monter

Właśnie się dowiedziałem że dawne pro 2 S.K.A. I jego wspólnicy nie zamierzają uregulować swoich długów w stosunku do byłych pracowników ponieważ nie poczowaja się do tego. Tylko słychać ich głośny śmiech ze nikt nie jest w stanie ich ruszyć. Ktoś kiedyś powiedział mądre slowa "na każdego c waniaka przypada jeszcze większy cwaniak." Dlatego mam nadzieję ze trafią kiedyś na kogoś kto ich wydyma bez mydła.

Monter

Były pracownik. Mam pytanie czy ta chora firma i jej właściciele uregulowany komuś zaległości? Bo jak na razie mimo wygranych spraw w sądach mają to w nosie czują się bezkarnie. Jak nie mają pieniędzy to za co zakładają nowe spółki. Trzecie pytanie czy ktoś ze starej załogi się sprzedał i współpracuje z nimi.

Dominika

@Były pracownik, a jak aktualnie wygląda sytuacja? Czy wszystkie należności zostały uregulowane? Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w PRO 2 Engineering w Czeladzi? Jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu? Czy polecacie aplikować?

Ku przestrodze. Jakiś czas temu istniała jeszcze firma Pro2 Sp. z o.o. http://www.krs-online.com.pl/pro2-sp-z-o-o-krs-222678.html , Pro2 Sp. z o.o. S.K.A, okazało się że zarząd poprzez swoje decyzje wyrolował tam zarówno pracowników ( którym nie płacił wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące ich pracy - teraz sprawy są w sądzie) , klientów( od których pobrał zlecenia wraz z nimi zaliczki a niestety maszyn już oni nie zobaczyli) jak i firmy u których zamawiał towar czy wykonywali dla niego usługi ( zostali z niepopłaconymi fakturami). Na chwilę obecną obiecane zostało pracownikom spłacenie ich zaległości natomiast właściciel nie miał czasu zjawić się do tego momentu na żadnej z rozpraw jakie się odbyły.Pewnie dlatego że był bardzo zajęty zakładaniem nowej Sp. o podobnym profilu .Jak na razie nie dotrzymał żadnego danego nam słowa i nie wywiązał się z żadnych obowiązków. Myślę że firmy z którymi współpraocwał mają podobne zdanie w tym temacie. UWAŻAJ ZANIM ZACZNIESZ TAM PRACOWAĆ!!!!!!.Poniżej link do reszty jego spółek których jest sporo http://www.imsig.pl/szukaj/osoba,STANIS%C5%81AW_WOJCIECH,KWIECIE%C5%83,8fd8b7faabd

Dominika

@Były pracownik jak firma może istnieć tylko na papierze? Czy zamierzasz podjąć jakieś działania w celu odzyskania swoich zaległych należności? Czy wiesz, żeby innemu pracownikowi firma PRO 2 Engineering również nie zapłaciła wypłaty?

Dominika

Czy firma PRO 2 Engineering Sp z o.o. ma jakąś stronę internetową? Gdzie jest szansa szukania ofert racy do tej firmy? Nigdzie nic nie mogę znaleźć w internecie. Może pracownicy firmy wiedzą coś na temat rekrutacji lub możliwości kontaktu jakiegokolwiek z firmą?

@Dominika

Ta firma istnieje tylko na papierze do teraz nie zapłacili mi trzech wypłat

H2O

(usunięte przez administratora) i tyle

Dominika

@Młody_inżynier a w jakim celu jest potrzebny Ci ten kontakt?

Młody_inżynier
@Dominika

Chcę wykonać podobny projekt na własne potrzeby, a taki kontakt mógłby ułatwić sprawę

Młody_inżynier

Witam. Szukam kontaktu z pracownikiem tej firmy dokładniej z kimś kto brał idział w realizacji projektu podajnika blach pod prasę. Głównie chodzi mi o programistę. Czas dość odległy bo 2009 rok, ale może pozostał jeszcze jakiś ślad. Firma, która powstała rzekomo po pro 2 engeneering odcina się od przeszłości, więc szukam kontaktu do pracowników. Pozdrawiam

Dominika

@Myszka Miki a jesteście w stanie informować na bieżąco jak się sprawy mają i czy coś z Waszymi wypłatami idzie do przodu? Myślę, że informacje takie mogą zainteresować wchodzących na to forum.

Myszka Miki

Oczywiście że informacja o braku wypłat była zgłaszana do PIP ( al e oni nic nie wskórali) . W chwili obecnej większość pracowników się z nimi sądzi .

Dominika

@AMKDikenson Przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i nie służy ono do obrażania. Takie wpisy jak Twój administrator forum ma prawo usunąć. Poproszę o opinie merytoryczne. Jeżeli nie jesteś zadowolony ze współpracy z PRO 2 Engineering Sp z o.o. nie musisz pisać pozytywnie, ważne by nie używać wulgaryzmów i nikogo obrażać.

Zostaw merytoryczną opinię o PRO 2 Engineering Sp z o.o. - Czeladź

PRO 2 Engineering Sp z o.o.