Opinie o Vocare BPO w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vocare BPO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vocare BPO o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vocare BPO w Bytom

Ola

Poleciła mi znajoma prace w tej firmie, przyszłam, zostałam i dalej chce pracować. Atmosfera świetna, kasa na czas, wsparcie mam kiedy go potrzebuje. Polecam

irina

Pracuje w firmie od pół roku i jestem bardzo zadowolona! w stosunku do poprzedniej pracy to sama przyjemność. Wynagrodzenie jak wszędzie, atmosfera ok. Polecam.

Ciekawy
@irina

A jakim przedziale można się spodziewać zarobków netto ( do ręki ) ?

Zakręcona

Pracuje kilka dni, zrekrutowna byłam na projekt sprzedażowy, teraz jestem na lidowym bo nie dałam rady sprzedawać Nawet jak ci nie idzie to zmienia ci projekt Co mi sie nie podoba to dzial jakosci bo odrzucaja lidy i sprzedaze ale taka ich rola

Sabrina

chcesz pracować i masz chęci to zarobisz jest wsparcie całego zespołu, są osoby które kręcą mega wyniki, są i przeciętniaki. ja się poddałam po 2 tygodniach, wkurzało mnie że inni robią ponad cel, a ja się do niego nie mogę zbliżyć ale dziekuje za możliwość sprawdzenia siebie w tej robocie.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bytomianka

Najlepsza firma w jakiej pracowałam w Bytomiu, mam 55 lat i lepszej pracy nie mogłam sobie wyśnić. Zostało mi 5 lat do emerytury i tu chcę zakończyć pracę i przejść na odpoczynek.

Myszka

Polecam każdemu kto chce pracować w firmie gdzie traktuje się pracownika jak człowieka. Pracowałam w wielu firmach telemarketingowych, w każdej była pomiatana. Tu jest inaczej. Dziekuje Łukasz za szkolenie i wsparcie.

Anonimowy97

Witam, jak wygląda szkolenie dzień po dniu które trwa 3 dni przed podpisaniem umowy?

Tom
@Anonimowy97

u mnie w pierwszym dniu było szkolenie produktowe, w drugim techniki sprzedaży odsłuchy, rozmowy symulowane w dwie strony. mi się podobało

Rambo

Ja pracowałem w tej firmie prawie rok. Przez rok klepano mnie po plecach mówiono super sobie radzisz , będzie jeszcze lepiej . Rozstałem się z firmą Vocare tez już prawie 6mc temu wiec mogę z czystym sumieniem opowiedzieć co i jak z zaplecza firmy. 1. Pensja i umowy Za mojej kadencji pensja to podstawa za 7 godzin dziennie czyli 1/7 etatu ( brak możliwości dostania zasiłku jak pracodawca Cię zwolni ) plus „premia za wynik” . Jak zawsze w firmach tego typu są faworyzowani ludzie którzy robią premie a 90% ludzi jej nie zrobi (dlaczego bo Pan B z Panią D o tych państw wypowiem się w dalszym wywodzie) gdyż nie jest wstanie jej zrobić „ciepła baza” to mit jak o Yetti wszyscy o Yetti słyszeli ale nikt nie widział ???????????? 2. Atmosfera i ludzie Atmosfera owszem dobra ludzie tez spoko nie powiem wszystko ok. Jedyny problem to PSEUDO KIEROWNIK brat Pani D , kolor włosów zobowiązuje RUDY ( znam kilku RUDYCH) czyli wredny , głupi niemajacy o niczym pojęcia , pionek ,któremu wmuwiono ze jest ważny i wyobraźcie sobie że RUDY uwierzył w to ze jest ważny i jak to zespół mówi niech żyje w tym przekonaniu 3. Czas zatrzymać się na Panu B i Pani D Pan B człowiek z klasa mający pojęcie o tym co robi , niestety otoczył się dziwna osoba Panią D na początku myślałem ze Pani D to przynajmniej „sprząta pod biurkiem „ ale tez nie . Pani D wydawało by się ze ma być pięknym wizerunkiem firmy , ale Pan D z pięknością - mądrością - inteligencja ma tyle wspólnego ile kocia miska z lotami w kosmos upsss przepraszam , Pani D ma coś wspólnego z kocia miska !!! Jak w kociej misce nie ma mleczka jest pusta to jest wspólny mianownik kocia miska - Pani D. Pani D nie potrafi szanować ludzi i współpracowników - partnerów . Pojęcie o biznesie nie ma żadnego , nie wie ze firmę tworzą ludzie jak ludzi zabraknie do pracy firmy nie będzie. Pan B otacza się ludzmi których może traktować jako swoich parobków a nie współpracowników uzależnia sobie ich od siebie , przykład Pan Ł , czysty bumerang wylatywał z firmy ze 1000 razy ibtyle samo wracał , no ale co zrobić jak Pan Ł(tak mi się wydaje bo tak wyglada)ma problem z białym proszkiem i pewnymi zielonymi „kwiatami” no ale co zrobić taka firma . 4. Projekty , nowe Projety , kolejne stanowiska Projektów brak nowych i raczej ich już nie będzie ,bo kim dzwonić jak ludzie przychodzą doborach na 1 dzień i jak widza co tam się dzieje nie wracają . Żal mi ludzi z grupa inwalidzka bo te PIJAWKI po prostu żyją z ich niepełnosprawności . REASUMUJĄC : Każdego stać na lepsza prace niż w tym miejscu , każdy ĆWIERĆ INTELIGENT znajdzie lepsza prace , podkreślam ĆWIERĆ INTELIGENT bo Pani D nawet do tego ĆWIERĆ INTELIGENTA ma lata świetlne do przebycia , kobieta , matka myśląca o sobie w superlatywach dobrze ubrana źle uczesana nie chce użyć słów obraźliwych w stosunku do tej Pani bo nie mam zamiaru zniżać się do jej już tak niskiego poziomu (plecy mnie bolą) Wartość każdej firmy to ludzie w tej firmie człowieka się nie szanuje , pracownik to śmieć wyrobnik którego zawsze można wymienić , ale spokojnie wymienić można olej w samochodzie wiec i w tej firmie braknie kiedyś ludzi a co się z tym wiąże .......... dopiszcie sami . Szanujcie siebie i swoje umiejętności nie traćcie czasu na ta firmę!!!!!!!!!!!!!!

Aga

Wacław umowa o prace jako podstawa + premie. Jezeli chodzi o Rambo to chyba nie pracowaleś bo nikt nie ma umowy na 1/7 etatu hahahaha. Chyba masz zle informacje o projektach hahahaha. Ja pracuje z B od kilku lat z D od poczatku Vocare i nigdy nie mialam takiej przelozonej, ktora dba o swoj zespol. Ale jaki konsultant taka opinia. To swiadczy tylko o tobie

Troll

Rambo, Nie pracuję w tej firmie, pracować nie będę bo inna branża ale lubię sobie czasem poczytać opinie o firmach. Twoja opinia mnie na tyle zaciekawiła, że postanowiłam się wypowiedzieć. Piszesz, że "każdy ĆWIERĆ INTELIGENT znajdzie lepsza prace , podkreślam ĆWIERĆ INTELIGENT", a wcześniej "Ja pracowałem w tej firmie prawie rok" czyli w moim odczuciu nie jesteś nawet jak to nazywasz "ĆWIERĆ INTELIGENT". Dlaczego tak uważam? Odpowiedź jest prosta, jeżeli przez rok czasu nie byłeś w stanie zmienić pracy to chyba świadczy o Tobie nie najlepiej. Kolejna rzecz, która świadczy o Tobie jako o człowieku z niskim poziomem jest fakt obrażania innych, Pani D, Pana Ł i Pana B. Jeżeli po wyglądzie człowieka oceniasz jego upodobania do białych proszków i zielonych kwiatków to jest kolejny dowód Twojej niskiej samooceny. Zawsze czytając takie opinie zmuszona jestem do interwencji. Przeanalizowałam całość wypowiedzi poniższych i nasuwa mi się tylko jeden wniosek: zostałeś zwolniony za nieróbstwo i teraz starasz się zepsuć dobre opinie firmy, ale w dzisiejszych czasach jest to bardzo często stosowana praktyka. Anonimowość w sieci temu sprzyja, bo oficjalnie i w twarz Pani D, Panu Ł i Panu B byś tego nie powiedział. Dziękuję za uwagę. Nicola

@Troll

Nicola - dlaczego jeśli ktoś wyraża negatywną opinię na temat firmy to od razu sądzisz, że został zwolniony za nieróbstwo i pewnie się mści?? Czy wyrażenie negatywnej opinii od razu musi znaczyc, że ta osoba jest nierobem? Widzę, że masz problem z przyjmowaniem krytyki, dlaczego każdy ma pisac tylko o superlatywach jeżeli jego odczucia są inne? Wg mnie masz strasznie tępe podejście do ludzi...negatywna opinia = były pracownik nierób..... bez urazy ale chyba masz coś z głową -,-

Nicola
@12345

Czekałam na Twoją odpowiedź :) Byłam ciekawa jak odniesiesz się do mojego posta, ale widać tylko jedno zrozumiałeś i potrafiłeś się odnieść. Polecam Ci skorzystanie ze słownika ortograficznego i pracę nad własną samooceną.

Mała

Ja polecam każdemu. Praca tylko na rano to zadkość w call center

greg

praca tam to ściema , rozmowa i kasa raczej marne , a oczekiwania wygórowane

@greg

zarabiasz tyle ile wypracujesz, ja pracuje od 7 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z zarobków, premie osiągam od pierwszego miesiąca. najwyraźniej krótko pracowałeś

Justyna Krawczyk - Rekruter

Cześć, Budujemy kolejny zespół do nowych kampanii uruchamianych w listopadzie. Aplikujcie poprzez portal lub bezpośrednio wysyłając CV na mój adres e-mail: justyna.krawczyk@vocarebpo.pl (usunięte przez administratora)

Pykaos

Pracowałem około 8 miesięcy w firmie. Atmosfera na plus . Ludzie mili uprzejmi pomocni , jeżeli chodzi o pracowników . Nie ma żadnej presji z góry , że musisz wyrobić tyle i tyle . Godziny pracy też spoko , bo pracuje się aż do 15 więc jest dużo czasu dla siebie po pracy Jedyny minus to praca po 7h dziennie i odkąd pracowałem nie było nadgodzin. Ale ogólnie to polecam .

@Pykaos

A co możesz powiedzieć, na temat rozwoju w Vocare BPO? Jest to istotna kwestia, gdyż nie każdy pracodawca zapewnia szkolenia (nie tylko wprowadzające do pracy w firmie lub BHP) i kursy podnoszące kwalifikacje. Zatem ciekawi mnie sytuacja Vocare BPO pod tym względem. Myślę że, Twoja wypowiedź w tym temacie może zainteresować wielu użytkowników.

Kropka

Pracuję w Vocare miesiąc... z niejednego call-center chleb jadłam... i co mogę powiedzieć...Atmosfera w firmie zajefajna,ludzie przyjaźni,pomoc gdy potrzebujesz. Zero mobingu co jest wielkim plusem. Pomoc starszych stażem koleżanek, fajna współpraca z trenerem i menagerką .Firma która się rozwija cały czas. Mam nadzieję zostać tu na dłużej . Odezwę się za jakiś czas ,powiem czy coś się zmieniło :)

Teresa

@bubu, chciałabym zachęcić Ciebie do rozwinięcia swojej wypowiedzi. Wyczerpujące komentarze zawierające konkretne informacje są bardzo pomocne dla innych użytkowników. Jakie konkretne profity przyznaje Vocare BPO? Wśród pracodawców popularne są różnego rodzaju dofinansowania na karty sportowe, prywatną opiekę medyczną lub po prostu wyjazdy integracyjne.

Czy rekrutacja jest prowadzona cały czas czy w określonym czasie? Dajecie szansę osobom, które pracowały sprzed czasów vocare? (wcześniej się chyba inaczej nazywaliście)

Rekruter
@anonymous

Cześć, Dajemy szansę każdemu :) Rekrutacja jest prowadzona zgodnie z zapotrzebowaniami na kampaniach realizowanych dla naszych Zleceniodawców. Owszem 3 lata temu w tym samym miejscu mieściła sie firma z siedzibą w Krakowie, ale zupełnie nie związana z Vocare BPO.

Teresa

@bubu, czy warunki zatrudnienia w Vocare BPO również oceniasz pozytywnie? Chciałabym także zapytać, czy oprócz stałego wynagrodzenia, pracownicy mogą liczyć na pozapłacowe profity lub premie? Jak wygląda kwestia pakietu socjalnego? Zachęcam Ciebie do rozwinięcia wypowiedzi właśnie w tym kierunku.

bubu
@Teresa

Tak oceniam pozywtynie. Mamy stałe wyganrodzenie i pozapłacone profity.

bubu

Świetni ludzie tu pracują :) Mega mi się podoba! Dla mnie najlepsza firma w Bytomiu :)

july

W firmie pracuje się dobrze, atmosfera w pracy bardzo miła, często spotykamy się także po niej. Zarobki całkiem niezłe. Ja jestem zadowolona.

Ela

Potwierdzam, Łukasz to świetny trener, po dwudniowym szkoleniu przygotował mnie do pracy na 120%. Co do atmosfery panujące w firmie i ludzi na słuchawce to mało mogę powiedzieć bo pracuje od 2 dni ale wydają się być bardzo przyjaźni.

EK

Łukasz świetny trener/mentor! Szkolenia, coachingi, warsztaty zrobiły ze mnie, człowieka bez wiedzy jednego z najlepszych wyjadaczy. Dziękuje Łukasz, dziękuje Vocare za daną mi szansę i poświęcony czas

Zostaw merytoryczną opinię o Vocare BPO - Bytom

• Jak się pracuje w Vocare BPO?

Zobacz opinie na temat firmy Vocare BPO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vocare BPO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vocare BPO?

Kandydaci do pracy w Vocare BPO napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vocare BPO
4.2/5 Na podstawie 136 ocen.
  • ul. Gwarecka 25A lok. 19
    41-717 Bytom