Opinie o Vocare BPO w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vocare BPO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vocare BPO o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vocare BPO w Bytom

Bylypracownik

.Nie mam pojęcia od czego zacząć. Początki były bajkowe, ja pracowałam jeszcze za czasów Sandry, która świetnie sprawdzała się jako lider. Wtedy jeszcze myślałam, że trafiła mi się praca marzeń. Świetne szefostwo, spoko ludzie - ale to były tylko pozory. Z czasem bywało gorzej, widzialam brak szacunku wobec pracowników, opierdziel za brak wyniku, ale jak go zrobić jak baza była ciągle jedna i ta sama? Wybrańcy dostawali te lepsze kontakty żeby móc wyrobić premie. Poniżanie na odprawach, głupie komentarze, ciągle obgadywanie ludzi, karcenie ich za brak wyniku to trochę poniżej godności pracodawcy. W moim odczuciu, ta "korporacja" jest trochę jak chińska fabryka, wyzysk i nic więcej. Co miesiąc człowiek starał się osiągać jak najlepsze wyniki, kiedy myślał że zrobił trzeci próg premiowy nagle spadał na pierwszy, bo klient przysłał reklamację, bo nagle był odrzut. Napisane chaotycznie, przepraszam. Na język cisną się mocniejsze słowa niż te które są wyskrobane tutaj. Przestrzegam Was ludzie, jeżeli szanujecie Siebie, Swoje zdrowie psychiczne to omijajcie Vocare. A mam nadzieję, że ktoś kiedyś potraktuje zarząd firmy tak jak Oni traktują pracowników.

Widziałam posta, że rekrutują na infolinię cateringową? Ktoś wie jaką to firmę się obsługuje? I jakie godziny pracy ? Ja pracowałam na Śląsku w jednym cateringu i nie chce natrafić na ten sam catering. Ogólnie dajcie znać jak praca? Czy wypłacają terminowo? I czy są inne infolinie?

@Agnes A.

Darmowe szkolenia? w sensie, że nie masz płatne za ten poświęcony czas? Wiele dni to ile tak w sumie i czego konkretnie można się nauczyć?

Chciałbym się dowiedzieć jakie warunki są teraz oferowane konsultantom. Jedna Pani o nie z rok temu dopytywała ale nie widzę odpowiedzi. Mnie pokazała się wzmianka o prowadzonych naborach w wyszukiwarce, wejść w jej szczegóły już jednak nie mogę. Jakie teraz występują progi premiowe?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy w firmie Vocare BPO są regularne szkolenia pracownicze?

Agnes A. Nowy wpis

Rekrutują do info cateringowa. Nic się nie zmieniło. Nadal są chore warunki pracy. Darmowe szkolenia trwają wiele dni a za robotę płacić chcą jak najmniej. Bardzo dużo wymagają. Sala brudna, pelno kurzu. Bo szczataczki brak. Jak chcesz iść do toalety to musisz ustawić się w kolejce. Bo na przerwę trzeba się zapisać. I masz tylko kilka minut.

@Agnes A.

I co, zgłosił się ktoś na te linie o której była teraz niedawno mowa? na tablicy FB nie widzę by ludzie udzielali się w komentarzach. Może tu będzie inaczej? jak teraz rekrutacja w ogóle wygląda, co u mnie sprawdza gdy się teraz zgłoszę? I czy macie odniesienie do tych poprzednich opinii? atmosfera jest może lepsza?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

O jezu, pracowałam tam xd nie polecam strasznie, praktycznie wszystkie negatywne komentarze które tutaj są opisane są prawdą. Mineło jakieś 5 lat odkąd mnie stamtąd zwolnili - co swoją drogą jest śmieszne, patrząc na to że szukają po taności pracowników z wnioskiem o niepełnosprawność, po czym dają im wypowiedzenie gdy ci są niepełnosprawni i przez ich niepełnosprawność idą do szpitala xd Pamiętam dalej ten stres przed pracą, przed krzykiem w słuchawce, i od Bruna też który (usunięte przez administratora)Jeżeli ktoś szuka tutaj pracy to od serduszka odradzam, (usunięte przez administratora) Jedyne co jako tako spoko wspominam do Sandrę? nw czy dalej tam jest czy nie ale chyba tak się nazywała, taka blondyna. Spoko była, pisała do mnie gdy byłam w szpitalu i widać że jej zależało, i w pracy starała sie motywować bardziej niż Bruno.

@Karolina

A o co chodzi z tym pójściem do szpitala właśnie? Nie znam do końca okoliczności i teraz nie wiem czy się martwić. Koleżanka też właśnie z grupa docelowo ma przyjść do pracy z ciekawości teraz przyszłam popatrzeć na opinie o tym miejscu. wiecie czy cos się zmieniło?

Czy w Vocare BPO możliwa jest praca na podstawie B2B?

Bylypracownik

Ryży tam pracuje

Idąc tam do pracy od razu wiadomo ze to (usunięte przez administratora) Wystarczy ze szefem jest ryży i wiesz już wszystko. Wyzysk, robienie pozorów i udawanie ze firma jest w na szczycie firm z bramży, taki kit wciskaja, a do szczytu to maja jeszcze bardzo daleko, i raczej z ryżym go nie zdobędą. Już nawet widok rudego odstrasza i demotywuje i wiesz ze tam będzie wyglądała cala firma. Cwaniacy jakich mało. Nie warto marnować życia na takie pseudo firmy kierowane przez pseudo fajnych ludzi. Nie znam nikogo kto pracował tam i dobrze sie wypowiadał o nich.

Kamila

Czy ktoś odniósł się do bieżących warunków finansowych jakie tu oferują? Widziałam sugestie okolic najniższej I chciałabym się upewnić zwłaszcza teraz po nowym roku. można dowiedzieć się czegoś więcej z pracy jako konsultant? na stronie w zakładce zespołem widziałam parę osób które zajmują właśnie to stanowisko. Przysługuje tutaj może premia od obsługi? kiedyś coś na ten temat pisali

Czy w Vocare BPO możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Kiki

Nie,cwyplata jest raz w miesiącu

@Kiki

Napisałabyś na jakim poziomie jest ta wypłata? Przydałyby się chociaż widełki finansowe żeby wiedzieć jak rozmawiać na rozmowie rekrutacyjnej. Bo jak powiem za dużo to jeszcze mnie nie przyjmą ;)

Abc
@Marek

Chłopie najniższa krajowa nie rozśmieszaj mnie. Powiedzieć za dużo dobre

Arek

Witam ???? czy ktoś z forum pracuje lub pracował w BYTOMIU mam dwa pytania o to czym zajmuje się projekt i jakie są widełki w zarobkach.

Byłsobieczłowiek

Osobiście nie znam osoby co racjonalnie myśli i chce tutaj pracować. Dla mnie to wielki cyrk przez duże C. Ta firma zachowuje się jak taki gołąb który próbuje być jastrzębiem.

@Byłsobieczłowiek

Cyrk, ale co konkretnie jest cyrkiem? I do czego odnosi się to porównanie? Nie jestem pewien, ale wnioskuję, że mówisz o kimś, to za wszelką cenę chciałby awansować.

Klopelek
@Marcin

W tej firmie nie da się awansować tutaj jest czysty wyzysk Mnie zwolnili rzekomo za brak wyników które miałam, Co miesiąc robiłam próg chociażby pierwszy a wypowiedzenie dali mi w ten sam dzień jak wróciłam z l4 i trzeba podpisać za porozumieniem stron.

Anty voker bpsro
@Klopelek

Nie trzeba. Ale to są członki. Dużo ludzi tam od zmysłów odchodziło jak pani frau( ta z Czesia z władcy much) dawała za porozumieniem i podpisywali. Trzeba było brać wypowiedzenie z okresem i iść na l4 żeby łysy płacił

@Klopelek

Skoro miałaś wyniki to przecież nie mogli cie zwolnić za ich brak. Na pewno o to chodziło? Na jakiej umowie pracowałaś?

Do doris bądź silna

Kojarzę cię jak jeszcze była moja kadencja w tej żałosnej firmie. Współczuje bardzo. Ale co się po nich można więcej spodziewać. Nawet przy wypowiedzeniu nie potrafią w oczy spojrzeć. A jak dominiczka przez cała noc nie wymyśli jak dana rozmowa ma przebiec i nie wymyśli swoich (usunięte przez administratora) argumentów to nawet nie wie co powiedzieć. Byliśmy nic nie znaczącymi pionkami robiący jej liczby. A na kursie kołczerskim online kazali chwalić jacy my to nie jesteśmy najlepsi i jaka ona to ma ekipę marzeń, bo przecież przez to wzrastają morale które się przecież przekładają na wyniki. Mam nadzieje ze te komentarze przemówią ludzią do rozsądku którzy się będą tam chcieli tam zatrudnić i dojdzie do tego ze ci którzy siedzą w biurze będą musieli usiąść „na słuchawce”, będą mieli możliwość pokazania swoich umiejętności których wymagają od innych. Do ciebie Dominiko nic nie mam… nawet szacunku. Tak jak ty do nas. A niech to dunder świśnie… teraz trzeba będzie się dominice złożyć na kwiatki po tych jakże nie prawdziwych komentarzach tych niepoważnych mitomanów. PS. Nikt nie pobierał lekcji u wróżbity Macieja żeby powiedzieć ile zrobi (a nie na ile by liczył) ;)

Ciekawazainteresowana

Te wszystkie opinie negatywne o szefowej Dominice to prawda?

Rolnik

Czytam twoją opinię i ręce opadają.Tak nisko mierzysz aby przeżywać utratę pracy w pseudo korporacji?Piszesz że masz trójkę dzieci to jako matka powinnaś mieć lepszą pracę niż (usunięte przez administratora) w krzesło i gadać przez słuchawki.Sądze że Twoja historia nie trzyma się kupy.

Rolnik

Pracodawca dla Twojej informacji może Cię zwolnić w każdej chwili nie podając dokładnego powodu widocznie nie byłaś dobrym pracownikiem dla Dominiki i Bruna co widać z resztą po Tobie że przeżywasz utratę pracy gdzie ta praca powinna być głównie dla studentów a nie matki z trójką dzieci.

Rolnik

Głowa do góry Dominika Ci odda za kwiatki.

Xyz

Szczerze mówiąc, tak wygląda praca z Dominiką. Niestety mnie również wspierała na początku ale, gdy moje wyniki się obniżyły zaczęła traktować mnie z góry. Na początku miła, rozmowna i pomocna. Później najlepiej gdybyś bez reki i nogi siedziała i klepała głupoty przez słuchawkę. Nie oszukujmy się,ale to praca tymczasowa lub dla studentów. Kto w dzisiejszych czasach jest w stanie przeżyć za 1500zl? Do tego wszystkiego,śmieszna umowa na której nic Ci się nie należy. Nie załamuj się. Na rynku jest dużo pracy,LEPSZEJ pracy. I na pewno z lepszym szefostwem. Dominika takich ludzi jak MY,moze mieć codziennie mnóstwo. Dlatego nie darzy nikogo poza swoimi pupilkami (którzy pracują tam długo) sympatią. I może to i lepiej. Doris znajdziesz pracę, które będzie satysfakcjonowała Cię sto razy bardziej. Głowa do góry! A każdemu kto szuka stabilnej pracy w przyjaznej atmosferze - ODRADZAM, buziaki:)

Kinia

Nie jest najgorzej pracowałam w wielu firmach tego typu. tu przynajmniej nie ma bata nad głowa

Teresa
@Kinia

@Kinia Będę bardzo wdzięczna jak rozwiniesz trochę swoją wypowiedź na temat warunków zatrudnienia w Vocare BPO. Co powiesz na temat atmosfery w tej firmie? Jest ona przyjazna? Jest to bardzo ważny aspekt, który usprawnia pracę.

Obcy

Kinia wydaje ci się

Galiusz
@Kinia

czy to prawda że tam zarabia się 1300 zł?

Wojciech
@Galiusz

Skąd w ogóle masz taką informację, że w firmie Vocare BPO zarabia się akurat taką kwotę, jaką podałeś? Możesz mi to wyjaśnić bo dla mnie trochę ciężkie do uwierzenia jest, że akurat tyle wynoszą zarobki za pracę w tym miejscu?

@Wojciech

Wynoszą niestety .1500zl ,śmiech na sali

Alicja

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej potraktowali mnie z góry mija tydzień dalej bez odzewu. Wchodząc do firmy czułam się jak kosmitka.

Kreskakropkakreska

To jest praca dla leniwców!! tak dla leniwców. Dla ludzi którzy nie chcą się rozwijać i pasuje im praca za najniższa krajową. Nie znam drugiej takiej firmy której przełożeni aż tak nie szanują swoich pracowników (podlizujesz się będziesz lubiany. Jak nie dasz sobie w kasze dmuchać to będą szukać każdego powodu żeby zwolnic)

Jeśli chcesz być szczęśliwą osobą to dobrze radzę, nie zatrudniają się w tej firmie. Zdjęcia na Facebooku i sam przebieg rozmowy rekrutacyjnej zmylą cię i pomyślisz, że trafiłeś na fajną firmę... Po miesiącu wychodzi prawda, szkolenie wcale nie wygląda tak jak na FB, szkolą w dwa dni i nie dają całej potrzebnej do pracy wiedzy żebyś tylko już usiadł i zaczął zarabiać na szefostwo, atmosfera spoko też tylko z wierzchu bo większość pracowników patrzy na ciebie z góry i obgaduje, z resztą sama szefowa ma tendencję do odgadywania. Szefowej wszyscy się boją, doszedłem do takiego momentu że już jak słyszałem stukot obcasów to odrazu robiłem się spięty, przestraszony. Mam wrażenie że nawet Prezes Firmy boi się pani dyrektor. Ogólnie to przez pracę w tej firmie dostałem jakiejś depresji, byłem tak nerwowy że nie można było do mnie podejść. Nie wiem skąd tutaj tyle pozytywnych opinii, chyba koleżanki pani dyrektor zostały poproszone o napisanie ich bo praca w Vocare wygląda tak że siadasz jako nie przygotowany do biurka i dzwonisz, wszystcy na ciebie krzywo patrzą, baza jest do dupy więc nie da się na niej dzwonić a wymagania z kosmosu jesli nie wyrabiasz wyniku to straszą zwolnieniem, szefowa się do ciebie nie odzywa tylko patrzy z pod byka ewentualnie się drze bo cierpi na przerost ambicji.. no kochani... Coś za coś, będzie baza to będzie też wynik. W firmie jest kilkoro pracowników którzy są okej i kierownik fotowoltaiki Łukasz też jest w porządku ale reszta to klapa totalna. .... Nie polecam!!! Płaca też słabo i szukają każdej okazji żeby tylko odciąć coś z wypłaty.... Ta "firma" nie jest zła... Ona jest do niczego.

Kropka
@Anonim

Napiszę sobie kolejny raz...a co mi szkodzi... Jak czytam te negatywne opinie to mnie krew zalewa... Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził. Jak nie pasuje zawsze można iść (usunięte przez administratora) w biedronce na 2 zmiany,świątek piątek i niedziela. Nie pasuje jednemu z drugą zabrać kurcze swoje zabawki i zmienić piaskownicę.Dominika jest wymagająca ale bez przesady,uwagi typu jest zrobione za mało,będziecie marudziły że jest mała premia nawet nie są dosadne.I jak to Piłsudski powiedział"Polska to piękny kraj tylko ludzie (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i polecam pracę w Vocare BPO :)

Asia
@Anonim

Brak mi słów na to co Opisane. Ja rozumiem każdy ma prawo do własnej opini ale na litość boską żeby chociaż było w tym ziarenko prawdy. Skoro baza jest tak kiepska są same poczty to dlaczego każdy pracownik co miesiąc wykreca premie tylko Ty tego nie Robiłeś. Nie czarujmy sie nie każdy ma talent do takiej pracy tobie nie wyszło więc zamiast pogodzić się i szukać pracy odpowiedniej dla Ciebie najlepiej obsmarować bzdurami pracodawce. Polecam na depresje udać się do specjalisty

Pozytywna
@Asia

Asia...on nie dojdzie do specjalisty....on nigdy już nie dojdzie ????bo jest spięty (nie mylić że sztywnym)na luksus trzeba sobie zasłużyć. A atmosfera w Vocare jest tak fantastyczna,że szkoda że tak szybko odszedł z naszej firmy ,bo wiele by mógł się od nas nauczyć. Przedewszystkim wzajemnego szacunku względem siebie. Pozdrawiam całą ekipę i super szefostwo.

serio
@Anonim

każdy ma prawo wyrazić swoją opinię - tylko szkoda, że nikt nie powie tego głośno w firmie i to x oczywistych powodów. Jeśli pracujesz i dajesz z siebie 100%, nie lecisz w kulki i jesteś w porządku dostajesz dokładnie to samo. Jeśli chodzi o "szefową"to opinia jest śmieszna i pokazuje tylko, że została napisana przez lenia bez podatawowych umiejętności. Bardzo Cię kobiety musiały Cię skrzywdzić, że masz takie lęki - może czas na leczenie:) Jestesmy zespołem - każdy jest inny, ale się szanujemy - i to przyprawia najbardziej o ból dupy takich odważnych komentatorów

Kangurek
@serio

Proszę was jakie premie i kto tam je wyrabia haha Sami na fajce na dole się skarzyliscie zawsze każdy po kolei z kim miałem przyjemność tam stać i słuchać co niektóre z was gadają. Więc błagam was (usunięte przez administratora) Nie piszcie mylnych opinii o pracy tylko po to żeby podlizać się Dominiczce, bo i tak nie dostaniecie ani grosza więcej haha Lepiej jest pracować w biedronce na kasie, bo chociaż umowa do porządku i dobre pieniądze. Wy się macie za Bóg wie kogo, bo pracujecie w call center od 8 do 15. Niejeden myśli że złapał Pana Boga za nogi bo pracuje w "biurze" XD I śmiejecie się z tych co pracują w Biedrze. Żeby się los nie odwrócił czasem i żebyś to Ty nie musiała robić w biedronce. Wtedy przyjdę i zasmieje ci się prosto w twarz :)) No moi kochani więc proszę was, bo wchodzicie bez mydła ;D ona ma was w D,,,pie i ma z was kasę dlatego czasem jest miła. A nie dlatego że was lubi. Osobiście nie polecam bo również dostałem depresji po tej pracy i musiałem uczęszczać do lekarza, ciekawy jestem kto mi odda te wszystkie pieniądze wydane na terapeutę. Dopiero teraz po 8 miesiącach mogłem zacząć szukać pracy i się nie bać. Nie pozdrawiam

Asia
@Kangurek

Józef wez ty juz zamilcz chłopie.w czym widzisz problem zasuwaj do biedry. Widzę że Ten lekarz to chyba nie pomógł ci

Kangurek
@Asia

Asiu, żeby się nie okazało, że za jakiś czas będziesz mnie wołać do tej kasy :-) Poza tym.. Masz tu trochę przecinkow, przydadzą Ci się hahah ,,,,,, nie ma za co.

Klopelek

Pięknie ujęte

Przecinkowa

Nie polecam pracy w firmie. Atmosfera jest sztucznie nakręcana, każdy na każdego patrzy się jak na wroga. Bardzo ciężko znaleźć kogoś z kim można wymienić nawet kilka słów. Pracowałam w różnych firmach, ale jeszcze tak bardzo sztucznej atmosfery nie czułam. Jeżeli jesteś osobą szukającą rozwoju i pracy dzięki której będziesz chciał wstawać każdego dnia to serdecznie odradzam wyboru tej firmy. Niestety wszystkie negatywne komentarze opisane poniżej ukazały swoje odzwierciedlenie po prawie roku ciszy. Ciężko wymienić jakiekolwiek pozytywne aspekty pracy - zdarte gardło, ciągłe psychiczne zmęczenie, dzienny mus wyrobienia celu. Aktualnie pracuje po 12 h, a psychicznie czuje się bardziej wypoczęta niż po 7 h pracy na słuchawce - gdzie nawet krótka toaleta wiąże się z odebraniem swojej przerwy (pracując w takim systemie człowiek bardziej czuje się jak maszyna). Niestety również spotkałam się z nieuczciwością firmy do pracownika, ale to już zachowam dla siebie, bo nie mam zamiaru pisać powieści ;). Pozdrawiam

Czym w Vocare BPO zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Odpowiedzpytam

Nie ma dodatków Oferują podstawę i premie jeżeli ja wyrobisz

SylwiaS

Jak czytam te negatywne opinie, to aż mnie nosi Pracowałam w tej firmie 8 miesięcy i czułam się tam jak w rodzinie. Zawsze mogłam liczyć na szefostwo. Dominika, gdy miałam słabsze dni zawsze mnie wspierała. A Ci co piszą te głupoty to niech się przyznają jak pracowali - owszem na słuchawce, ale swojej prywatnej.

Waleczny
@SylwiaS

Jak dla mnie w porządku, Dominika dobry człowiek. Ale ciągle nowi ludzie,praca tam to raczej praca "chwilowa". Stałych pracowników można policzyć na palcach jednej ręki. Wypłaty na czas,chociaż małe-ale są. Jeśli ktoś szuka szybkiego dorobku to polecam,jeśli stałej pracy to niestety nie. Ludzie w firmie ogólnie spoko.

Sylwia
@Waleczny

A czemu praca w Vocare BPO jest według Ciebie pracą chwilową? Mogłabym dowiedzieć się więcej na ten temat?

@Sylwia

Ponieważ wielu ludzią nie chce się słuchać tego korporacyjnego bełkotu za psie pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Vocare BPO - Bytom

• Jak się pracuje w Vocare BPO?

Zobacz opinie na temat firmy Vocare BPO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vocare BPO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vocare BPO?

Kandydaci do pracy w Vocare BPO napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vocare BPO
4.2/5 Na podstawie 136 ocen.
  • ul. Gwarecka 25A lok. 19
    41-717 Bytom