Opinie o Van Stev Sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Van Stev Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Van Stev Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Stev Sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Polecam z całego serca

Maja
@Marcin

No jak z całego serca to aż muszę się dopytać, dlaczego aż tak? ;p

M.klu
@Marcin

Jeden (usunięte przez administratora) i nikomu absolutnie nie polecam to jest przestroga nie dajcie się wkręcić

Rafał

Dzień dobry wszystkim. - częste zmiany zakwaterowania - częste zmiany miejsca pracy - pieniądze bardzo rzadko na czas - święta czy 50% nie są płacone - pan R były prawnik a teraz szef firmy bez szacunku dla pracowników - pan M koordynator kompletnie nie na swoim miejscu,do zwolnienia - pani K biuro za dużo obowiązków na głowie ale miła osoba Jeżeli ktoś chce podjąć się pracy i nie być pewnym czy i kiedy dostanie wypłatę i gdzie i czy w ogóle będzie praca to gorąco polecam. Tym co mają doświadczenie i mówią choć trochę po angielsku stanowczo odradzam. Pozdrawiam wszystkich.

Maja
@Rafał

Te częste zmiany miejsca pracy wynikają raczej ze strony pracowników, bo jaki oni mogliby mieć na to wpływ tak właściwie? A skoro tak to dobrze, że udaje się kogoś jakoś przenieść, chyba że następują przy tym komplikacje skoro opinia negatywna?

aaaa

pieniadze na papierze to 3,5tys brutto reszta po teoretycznie 10 dniach na konto. oczywiscie na czarno. czyli oficjalnie 10 wyplata a reszta ok20-tego. ale to teoretycznie bo bywa ze na sam koniec miesiaca. jak na dzialalnosci to tez dzien wyplaty im sie spoznia. trzeba sie upominac o swoje pieniadze

Krystyna
@aaaa

A od czego zależy to kto pracuje na normalnej umowie, a kto na działalności?

Popo

Nie polecam i tyle w temacie.Szkoda pisania na to co w tej firmie się wyprawia.Pozdrawiam.

Helena
@Popo

A co takiego wyprawia się w firmie? Możesz podać jakis przykład?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Van Stev Sp. z o.o. sp.k.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Maniek

Witam czy może ktoś powiedzieć jak wygląda praca w tej firmie ? Jak zarobki jako malarz piaskarz czy umowy są polskie za najniższą krajową? Jaka atmosfera? Pozdrawiam

Elżbieta

Widzieliście, że firma Van Stev szuka Kierowców Kat. C+E do pracy na terenie Belgii, Holandii, Niemiec i innych krajów? Tutaj znalazłam informację http://vanstev.pl/oferty.html, jednak nie podają żadnych szczegółów odnośnie tego, jakie są warunki zatrudnienia. Czy ktoś wie coś na temat stawki?

Gutek

Interesuje mnie praca w firmie. Podpowiedzcie jaka atmosfera i czy są miejsca?

Uczciwy
@Gutek

Osobiście nie polecam! Praca na półczarno bo na umowie najniższa krajowa i żadnej wzmianki że masz 16-18 eur na rękę. Jestem byłym pracownikiem. Warunki jak opisuje Gregor, miejsca za pewne są bo ludzie zmieniają się jak skarpetki między innymi ze względu na warunki, atmosferę.

Kierowca
@Gutek

Niedawno w firmie podstawy zostały popodnoszone dla wszystkich pracowników. Pieniądzę są dobre (stale szukam lepszych i ciężko znaleźć). Obiektywnie patrząc jest dużo negatywnych opinii bo lepiej nie mieć nowych kolegów w firmie któży mogą przynieść za sobą np. brak podwyżek.

Szymon
@Kierowca

Pytanie, czy stawki zostały podniesione na papierze, czy na czarno? Czekam na info, dzięki.

Kierowca
@Szymon

Na papierze.

Spawacz

Sześć lato to chyba jeszcze za czasów Global ????? To ty taki parasol w (usunięte przez administratora) e pana Radka który nie szanuje pracowników, zatrudnia kogo popadnie bez doświadczenia, a ty wciąż jesteś! Takie przesłanie dla pracodawców: Szanuj pracownika swego bo nie będziesz miał żadnego!

Sprawiedliwy

Firma ok. Pieniądze na czas. W pl za takie pieniądze nie znajdziesz pracy. Zawsze trzeba być trochę elastycznym. Jak Ty jesteś to biuro też. 6lat bez problemów. Pozdrawiam

@Sprawiedliwy

Sześć lat powiadasz ????? To jeszcze za czasów Global zdaje się? To znaczyło by że nie do ruszenia jesteś, taki parasol w d.. e Radzia którego nie da się usunąć ????! Zero szacunku dla pracowników! Taka sugestia dla pracodawców: szanuj pracownika swego bo nie będziesz miał żadnego!

Spawacz

Jak najbardziej się zgadzam z Gregor! Jest tam jeszcze taki (usunięte przez administratora)?! Taka przemądrzała wesz! Następny co wydaje mu się że rozumny pozjadał, spawacz, monter czy ....j wie kto jeszcze! Gdzie on nie był, co on nie potrafi, ahh, ehh, ohh! A jedyne co potrafi to s....lić robotę! Szkoda waszego czasu bo kontrakt życia to nie będzie!

Gregor

Ta firma to jakaś pomyłka! Pracowałem niedawno dla nich na projekcie ZPMC w Belgii. Brak organizacji, brak sprzętu, mieszkania puste które sam sobie masz wyposażyć! Jest tam niejaki Adam Z. pseudo foreman co do tarcia chszanu się nadaje! Nie ma zielonego pojęcia o pracy, nic nie potrafi załatwić, a na czyichś garbach karierę chce robić. No (usunięte przez administratora) do potęgi! Ciotka co pewnie jeszcze w maminych nogach śpi! Praca na polskiej umowie o pracę! Czyli najniższa krajowa plus pseudo delegacja to 2500 PLN wypłacane 10tego, a reszta wypłacana 20tego zapewne ze względu na podatki, ale najfajniejsze jest to że na umowie nie ma nic na temat wypłaty 20tego więc jak by ktoś np porzucił pracę to raczej nic nie zadziała z tą umową gdyby pieniążków nie otrzymał. Dostanie tylko najniższą i bujaj się! Tak więc mamy cię bo reszty nie dostaniesz a wszystko jest na gębę załatwianie! Nie polecam, ale to każdego indywidualna sprawa.

robcio

Maja problemy z regulowaniem płatności, zalegają z wypłatami dla pracowników a Ci masowo odchodzą.

Dawidow

Wystarczy spojrzeć jak dawno nikt tu nie pisał. Od razu widać, że jest dobrze i nikt nie narzeka

szakal

Uczciwa i wypłacalna firma

szakal

(usunięte przez administratora) kiła imogiła ekipa pana damiana i panów tomków wbiurze to kabaret. jestes sprzedany do holenderskiej lub niemieckiej firmy wbiurze przy podpisaniu umowywsyztsko pieknie potem jest masakra. najsmieszniejsze sa dojazdy do bazy gdzie pracujesz i masz ciezarowke jak jedziesz swoim autem to dostajesz 250zl i daja przewaznie kogos do kompletu tak zeby jechalo was 3 i za akzdego tez daja 250 ale najlepsze jest to ze jak sie zgodzisz na to to ekipa tomkow daje ci ludzi z roznych miejsc polskii jedz i ich zbieraj a gdy te osoby jada busem to wtedy firma placi za nich 320zl ( takjakby twoje auto palilo mniej jak bus przewoznika :D ) w zaleznoci gdzie sie trafi jezdzi sie roznym złomem robota rozna ale jest i szwajcaria i zbieranina tzn ladujesz w 5 punktach i zrucasz w 7 , pietrowanie adrow wywozy roznych towarow ze szwajcarii a w kwitach co innego czas wyjebany co do minuty i wiecznie pikajacy transics bo te barany potrafia pisac ci dlaczego jest korek ile jeszcze w korku bedziesz stal itp pierdoly a i na koniec najlpesze przewalanie tacho jedz na odpowiedzialnosc firmy jak cie zlapia placimy mandat :D ale jak kogos zabijesz to wtedy rece umywaja takze niepolecam

Gregor

VAN STEV to super pracodawca i nie rozumiem jak można tego nie doceniać! Chyba , że nie spełniamy oczekiwań firmy!!

Żona

Nie warto do tej firmy, opowiadanie bajek to ich specjalność. Jeśli chcesz zrezygnować z pracy u nich to wielki problem i jeszcze ci nie zapłacą, mój mąż przerobił miesiąc i to co słyszał w biurze a to co w rzeczywistości to jak skok w przepaść, a po odejściu nie chcą rozwiązać umowy i nie zapłacili za przepracowane godziny nawet złotówki, także radzę trzymać sie.wszystkim z daleka, no chyba że ktoś nie chce na poważnie pracować tylko szuka cyrku....

Bartek

Podpowiedzcie jak się pracuje? Wato aplikować?

Jedyny sprawiedliwy

Ciekawi mnie ile ... wypożyczalni kierowców van steffffff czy az global kosztuje kasowanie negatywnych opinii na tej stronie czy jak podam tylko nr tel i nic nie napiszę też skasujecie ? Powtarzam (usunięte przez administratora) i tyle może tej opinii nie skasujecie

radek

to a-z global opole

Zostaw merytoryczną opinię o Van Stev Sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Van Stev Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Van Stev Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Stev Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Van Stev Sp. z o.o. sp.k.
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Czerniawska 2A lok. 27
    50-576 Wrocław
  • NIP: 8992782026 REGON: 363587372 KRS: 0000598309

Van Stev Sp. z o.o. sp.k.