Opinie o Van Stev Sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Van Stev Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Van Stev Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Stev Sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Praca ciężka. Holendrzy chcą więcej i więcej a ile byś nie zrobił to i tak jest mało, bo na każdym kroku dyspo próbują kierowcę przeciągnąć z czasami ponad przepisy. Praca w różnych warunkach począwszy od robaków we wnętrzu kabiny, po jolode, papier, Szwajcarię, ciężkie techniczne miejsca. Auta czasami nowe zadbane czasami zlomy, czasami ciezko to nazwać autami... Różne systemy od 4/1 3/1 2/1 3/2 w tym kierunku idzie się z nimi naprawdę dogadać i jest to spory plus. Pieniądze wydawały się ok, dlatego pracowałem kilka lat. Aktualnie wiem ze można pracować o niebo lżej w przyjaznych warunkach odetchnąć psychicznie za lepszą kasę ;)

Dużo jeździcie na tacho? A jak ktoś odmówi to wtedy może liczyć na zwolnienie? Jak złapią takiego pracownika, który jeździ na tachografie to chociaż firma płaci wszystkie mandaty? O ile więcej można dostać za takie ryzyko?

Kacper Nowy wpis

VanStev to solidna firma rekrutacyjna, która doskonale wspiera w znalezieniu pracy. Ich profesjonalizm oraz skuteczność w dopasowywaniu kandydatów do odpowiednich miejsc pracy są imponujące. Polecam wszystkim, którzy szukają wsparcia w znalezieniu wymarzonego zatrudnienia!

Kaja Nowy wpis

Praca dla monterów paneli elewacyjnych i mąż chce właśnie wyjechać, kiedy mógłby spodziewać się daty wyjazdu? Dają odzież roboczą i to mężowi się podoba, tylko co jaki czas wymieniają komplety ubrań? Dajcie znać jakie na początek stawki płacą.

Adam Nowy wpis

Pracowałem jako spawacz. Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas, koordynatorzy dobrze zorganizowani. Komfortowe i bezpieczne środowisko pracy. Firma wspiera rozwój zawodowy. Polecam.

Andy Nowy wpis

My interaction with VanStev was great. Their professionalism, expertise and attention to detail made the process safe and efficient. I would definitely recommend their services.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Van Stev Sp. z o.o. sp.k.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Interesuje mnie oferta (usunięte przez administratora) dla kierowców C+E na terenie Unii Europejskiej. Z tego, co widziałem, są do wyboru trzy systemy (usunięte przez administratora) 2/1, 3/1 i 3/2, z różnymi stawkami miesięcznymi. Czy można negocjować ewentualnie zjazdy na weekend?

Albert

Vanstev to jakość na poziomie rzemiosła. Ich produkty są magnesem dla udanych rozwiązań. Koordynatorzy to prawdziwi giganci organizacji. Ale to, co najbardziej zapadło mi w pamięć, to ich gotowość do wysłuchania, zrozumienia i wdrożenia nawet najbardziej śmiałych pomysłów klientów. Z Vanstev Twój projekt jest nie tylko dobrze wykonany - ożywa w nowych barwach sukcesu.

Charlie

Cooperation with Vanstev is a positive experience. Their products meet the highest quality standards. The company's coordinators professionally manage projects, ensuring smooth operation at every stage. The attention to detail and individual customer needs is particularly impressive. Vanstev is a partner you can count on in any project.

Denys

Kiedy pracowałem, wszystko było w porządku Koordynator jest miły Właściciel firmy też jest w porządku Praca nie jest trudna dla osób, które pracują od dłuższego czasu. Wszystko jest w porządku, polecam każdemu

@Denys

A dla takich początkujących może okazać się trudna? Ile tak mniej więcej czasu zajmuje wdrożenie się we wszystkie obowiązki? Czy koordynator jest pomocny tylko na początku czy w trakcie wyjazdów też jest pod telefonem?

Hanna
@Kк

A czy możesz powiedzieć dokładnie ile zarabiałeś tam? ;p

Iwona
@Kк

Piszesz, że niektóre auta ciężko nazwać autami, w takim razie te pojazdy przechodzą badania techniczne? Kto je dopuszcza do ruchu, skoro są w takim stanie? Chyba że są sprawne ale zaniedbane w środku co?

@Hanna

8 2/1 Aktualnie podnieśli place ale ich wypłaty są nadal przycięte, sporo firm oferuje już 11 za 2/1. Bez nagięć tacho, stresu, z normalnymi dyspozytorami, bez 'ats far possible' why you make 9.10min break, Glupich telefonów itd. A jeżeli lubisz być przycinany z ciężko zarobionych pieniędzy wyślij do nich CV.

Maja
@Kк

A oprócz wypłat coś polepszyli u siebie czy warunki dosłownie są identyczne? Bo skoro podwyższają coś to może zaczęli do konkurencji się porównywać i idą zmiany na lepsze?

Większość opinii pochodzi od pracowników spawaczy i pracowników hali a kierowcy? Firma dalej zatrudnia takich pracowników? Wynagrodzenia dla nich też w dwóch turach? Umowa na najniższa krajową?

Spawacz

Umowa o pracę za najniższą krajową.Pracujesz minimum po 10 godzin.10 każdego miesiąca otrzymujesz 2850zł na konto drugą część pensji 25tego jeżeli odchodzisz z pracy zapomnij o drugiej racie pensji.Jeżeli chcesz odejść robią wszystko żeby Cię zastraszyć dostaniesz tylko 2850zł a reszta zapomnij bo na umowie masz najniższe krajową.Liczy się dla nich tylko nabijanie kasy.Właściciel firmy podły człowiek.Prawnik myśli że wszystko mu wolno.Jeżeli ktoś został oszukany przez tego człowieka niech napisze trzeba się zjednoczyć i ukrucić ten proceder.

Do FK

Umowa jest polska za najniższą krajową.Pensja każdego 10.miesiąca Resztę pensji jest na gębę 25.każdego miesiąca oczywiście w zł.Oni biorą za ciebie kasę co tydzień w euro a tobie płacą 10.każdego miesiąca 2850zł później 25.każdego resztę a jak to naliczają to zabardzo się nie dowiesz bo niema pasków wypłat.

Filip

Dzień dobry Pracodawca prawnik typowy (usunięte przez administratora).Podpisuje się umowę za najniższą krajową .Pierwsza wypłata 10 każdego miesiąca czyli 2850zł później reszta niby do 25 czy Ci przeleje to już jego dobra wola może tak może nie.Kwatery najniższy standard czyli (usunięte przez administratora) do pracy 150km .Koordynator nic nie potrafi ogarnąć załatwić masz łeb to kombinuj.Zatrudniają ludzi z łapanki tylko po to aby łapali godziny i zarabiali na niego .Stanowczo odradzam.

@Filip

Nie bardzo rozumiem, Na raty czy nie, pensja za dany miesiąc (tydzień?) powinna być wypłacona zgodnie z umową. Czy w umowie są terminy, do kiedy powinna wpłynąć druga rata? Ewentualnie co może spowodować jej opóźnienie lub brak? Bo takie zapisy być powinny. Może chodzi o jakieś kary umowne?

Kondrad

Pisząc tą opinię chciałbym przestrzeć was przed tym pracodawcą.(usunięte przez administratora), dorabia się na ludzkiej krzywdzie.Czytając te opinie poniżej mogę wszystko to potwierdzić. Liczę na to ,że za te wszystkie złe rzeczy traktowanie ludzi jak przedmioty kiedyś gościu odpowie.Byłem na różnych wyjazdach za granicą ale ten był totalną porażką.Piszę to dla was chciałbym aby każdy dowiedział się co to za pracodawca.Nie dajcie się omamić szkoda waszych nerwów, a przede wszystkim zdrowia.Wielu Polaków poznało już tego pracodawcę to teraz zatrudnia obcokrajowców. Niech wiedzą jaki to podstępny (usunięte przez administratora).

Hubert

Nie polecam. (usunięte przez administratora).Kwatery (usunięte przez administratora) bród (usunięte przez administratora) robactwo materace (usunięte przez administratora).Koordynator oryginalny (usunięte przez administratora) Pracownika mają zanic tylko aby im godziny nabijać. Jak się zwalniasz za wszystko potrącją żeby jak najmniej pensji wypłacić nawet za rękawice. Szef prawnik uważa się za lepszego a to zwykły (usunięte przez administratora).Zdecydowanie odradzam

Polska umowa o pracę za najniższą krajową. Każdy zjazd traktowany jak by się nie było zatrudnionym przepracujesz rok a na papierze 9 miesięcy. Wypłaty na dwie raty oczywiście najniższą krajową dostaniesz a resztę to różnie .Słaba organizacja koordynator nie na tym miejscu.Kwatery po 100km od pracy częste zmiany oczywiście w weekendy w czasie niby wolnym późnym wieczorem. Oczywiście standard kwater na najniższym poziomie.Kończąc pracę w tej firmie musisz zdać nawet dziurawe stare rękawice .Jadąc na budowę sprzęt z dolnej półki kaski za 15zł.Chodzi tylko o to aby nałapać jak najwięcej godzin dla firmy biorą za Ciebie w euro co tydzień a płacą w zł co miesiąc. Nie polecam .

Seba

Nie polecam kasa na dwie raty częste opóźnienia kwatery masakra koordynator orginalny debil nic nie potrafi załatwić. Kiedyś zwykły robol który wiertłem do betonu wiercił w stali .Stanowczo odradzam

Spawacz

To nie firma tylko agencja nagania ludzi warunki mieszkaniowe masakra najtańsze, umowa podpisana za najniższą krajową, biorą za ludzi dużą kasę co tydzień a płacą co miesiąc i to na dwie raty właściciel cwaniaczek byłem na kilku wyjazdach w Holandii to co mnie spotkało przez tą pseudo agencję nie do opisania najgorszy mój wyjazd omijać z daleka ,ale wiem że tacy ludzie kiedyś za takie kłamstwa i traktowanie innych odpowiedzą .pisać o tym trzeba niech wszyscy się dowiedzą

@Spawacz

A można liczyć na jakąś premię bądź dodatki poza podstawą wynagrodzenia? Dlaczego firma płaci wynagrodzenie na raty? Jest tego jakiś konkretny powód? I w które to dni miesiąca? Planuję zaaplikować, dlatego wolę dopytać.

A podasz jakieś konkretne informacje, bo ja właśnie chciałem aplikować i z chęcią się wstrzymam i dowiem się jak tu wygląda praca w realu? Jakie z wejścia są stawki dla spawaczy? Dla mnie bardzo ważna jest umowa, bo chcę wziąć kredyt hipoteczny, wszyscy ludzie tu mają uop?

Kasandra

Niektóre osoby mocno narzekały w komentarzu na pracodawcę. Przyszłam tu spytać o pracę, bo widzę tylko ofertę na kierowcę sprzed siedmiu lat, no i właśnie mi się to nie łączy. Tak długo by tam wszyscy pracowali, gdyby nie było plusów? Wtedy pisali o wysokiej podstawie w ofercie, na tę chwilę ile płacą?

Zostaw merytoryczną opinię o Van Stev Sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Van Stev Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Van Stev Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Stev Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Van Stev Sp. z o.o. sp.k.
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Czerniawska 2A lok. 27
    50-576 Wrocław
  • NIP: 8992782026 REGON: 363587372 KRS: 0000598309

Van Stev Sp. z o.o. sp.k.