Stara Mydlarnia

Białe Błota

Opinie o Stara Mydlarnia

ola 2015-03-05 09:44
Praca dla ludzi, którzy nie mają rodziny i jej mieć nie chcą. 10-11 godzin dziennie, do ostatniej minuty nie wiadomo o której do domu się wyjdzie. Nadgodziny nie są płacone, umowa na najniższą stawkę.
pracownica 2015-04-15 15:52
Prawda.
Heniu 2015-11-24 17:08
Zgadza się w 100% praca po 10h dziennie w tym jedna przewrwa 15 min dla osób nie palacych osoby palące maja dodatkowa przerwe na dymka,nic jak tylko zacząć jarać szlugi.Nie masz rodziny szukasz wyzwań prosze bardzo zdecydowanie nie polecam :)
liv 2016-02-04 20:12
jakis czas temu pracowalam w jednym ze sklepow firmowych, praca ciezka bo z klientem przez 8 h na nogach, nie mozna usiąść bo kamery wszystko widzą , do tego dochodzą kontrole szefostwa prawie codziennie, wieczne niezadowolenie.... Co do kwestii formalnej to tez piękne nie jest, o umowę trzeba się prosić, w okresie świąt wszystkie weekendy pracujące..... Myślę ze jest to praca ewentualnie na krótki okres czasu.
kot 2016-09-16 21:14
Jeszcze należy dodać, że normalną praktyką jest zwalnianie pracowników po bliżej niesprecyzowanym czasie. Tych gorszych, bo są gorsi, ale (co ciekawsze) tych najlepszych również, bo są zbyt dobrymi i cenionymi pracownikami a co za tym idzie spodziewać się należy, że zaraz będą oczekiwać odpowiedniego dla siebie wynagrodzenia. Więc nie ma znaczenia czy ktoś pracuje sumiennie czy nie, i tak będzie zwolniony.
prac_mag 2016-10-11 12:20
Firma tragedia ! Zero szacunku do pracownika. Każdy kto ma trochę rozumu ucieka.
Jola 2016-11-08 16:01
Przestrzegam! Stara Mydlarnia to beznadziejny pracodawca. Zero szacunku do pracownika, do dostawcy, do człowieka - niezależnie od stanowiska, w sklepie, na produkcji czy w biurze... Pomiatanie i mobbing... Wstyd.
paola 2017-01-25 20:51
Niestety muszę przyznać 100 % racji tym wszystkim opiniom. Wieczne niezadowolenie, ciągła zmiana decyzji, trzeba się prosić o umowę a to do tego mobbing. Przestrzegam!
pablo 2017-02-12 09:50
Zero szacunku dla pracownika. Firma ładna z zewnątrz a w środku syf. Wstyd, że producent kosmetyków naturalnych, co to stara się mieć miano najlepszego na rynku, tak bardzo pomiata pracownikami. Wszystko zależy od humorów właścicieli i tego jaką nogą z łóżka wstali. Doradzam omijanie tej firmy szerokim łukiem.
Akita 2017-02-17 20:27
Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi komentarzami. Pracowałem tam i potwierdzam, że najgorzej było na dziale zbierającym,(usunięte przez administratora). Jeśli chodzi o długość godzin pracy w tym miejscu to każdy indywidualnie jest o tym poinformowany. Sam fakt godzin nie jest, aż takim wielkim problemem,(usunięte przez administratora) Czas najwyższy to zmienić! Pozdrawiam i nie polecam!
Kamioł 2017-02-20 07:53
Też tam pracowałam i w końcu nie wytrzymałam. Zero szacunku dla pracowników, mobbing, nie do końca jasne zasady wynagradzania. Wszystkim tym którzy tam zostali radzę uciekać.
amelia 2017-02-21 16:05
Jeżeli ktokolwiek myśli o podjęciu tutaj pracy to stanowczo odradzam. Na początku obiecują złote góry, i proszą o zmniejszenie stawki na okresie próbnym, po czym kończy się okres próbny i okazuję się, że żadnej podwyżki nie będzie.Do tego mobbing, ciągłe pretensje o wszystko. Pracując na danym stanowisku, wykonujesz pracę trzech osób, no bo przecież nie zatrudnią. Zapomnij jednak o płatnych nadgodzinach, socjalu i miłej atmosferze w pracy.
Oliwia 2017-07-05 23:35
Mam inne doświadczenia z pracy w sklepie, niż tutaj napisano. Pracowałam w sklepie, w którym obowiązywały rózne wymagania, ale raczej nic mnie negatywnie nie zaskoczyło. Wiadomo, że czasem byłam zmęczona lub miałam generalnie gorszy dzień, ale ogólnie nie wspominam źle zespołu czy samej pracy. Fakt, było sporo nauki, pracy na stojaco przy regałach, z klientkami, a w okresie świątecznym przy pakowaniu prezentów. To było czasem męczące, ale taki jest charakter pracy w większości sklepów i spodziewałam się tego. W kwestiach formalnych nie miałam zadnych nieprzyjemności, umowa i wynagrodzenie były takie, jak mi przedstawiono na samym początku. Wiadomo, że zawsze chciałoby się zarabiać wiecej, ale spokojnie mogłam planować swoje wydatki. Zrezygnowałam z uwagi na kiepski dojazd, ale jeśli ktoś lubi pracować z ludźmi i im doradzać, to może spróbować pracy w tym miejscu.
Anka 2017-07-06 23:45
Pracowalam tam przez kilka lat i wspominam ten okres bardzo pozytywnie. Jasne warunki i mila atmosfera. Polecam :)
paniusia 2017-07-08 13:18
Ha ha, takie rzeczy wmawiać możesz ludziom, którzy nigdy tam nie pracowali, może uwierzą. Podejrzewam zresztą, że właścicielem jesteś Mydlarni, to w jego stylu.
Renata 2017-07-08 13:24
To nikt tu nie leży poco płaczecie lepiej do domu i leżec wielkie pretensje za siedzenie nie płacom super firma
Zostaw swoją opinię o Stara Mydlarnia - Białe Błota
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stara Mydlarnia