Stara Mydlarnia Jacek Brzuska

Białe Błota

Opinie o Stara Mydlarnia Jacek Brzuska

ola 2015-03-05 09:44:33
Praca dla ludzi, którzy nie mają rodziny i jej mieć nie chcą. 10-11 godzin dziennie, do ostatniej minuty nie wiadomo o której do domu się wyjdzie. Nadgodziny nie są płacone, umowa na najniższą stawkę.
pracownica 2015-04-15 15:52:06
Prawda.
Heniu 2015-11-24 17:08:17
Zgadza się w 100% praca po 10h dziennie w tym jedna przewrwa 15 min dla osób nie palacych osoby palące maja dodatkowa przerwe na dymka,nic jak tylko zacząć jarać szlugi.Nie masz rodziny szukasz wyzwań prosze bardzo zdecydowanie nie polecam :)
liv 2016-02-04 20:12:38
jakis czas temu pracowalam w jednym ze sklepow firmowych, praca ciezka bo z klientem przez 8 h na nogach, nie mozna usiąść bo kamery wszystko widzą , do tego dochodzą kontrole szefostwa prawie codziennie, wieczne niezadowolenie.... Co do kwestii formalnej to tez piękne nie jest, o umowę trzeba się prosić, w okresie świąt wszystkie weekendy pracujące..... Myślę ze jest to praca ewentualnie na krótki okres czasu.
kot 2016-09-16 21:14:14
Jeszcze należy dodać, że normalną praktyką jest zwalnianie pracowników po bliżej niesprecyzowanym czasie. Tych gorszych, bo są gorsi, ale (co ciekawsze) tych najlepszych również, bo są zbyt dobrymi i cenionymi pracownikami a co za tym idzie spodziewać się należy, że zaraz będą oczekiwać odpowiedniego dla siebie wynagrodzenia. Więc nie ma znaczenia czy ktoś pracuje sumiennie czy nie, i tak będzie zwolniony.
prac_mag 2016-10-11 12:20:22
Firma tragedia ! Zero szacunku do pracownika. Każdy kto ma trochę rozumu ucieka.
Jola 2016-11-08 16:01:32
Przestrzegam! Stara Mydlarnia to beznadziejny pracodawca. Zero szacunku do pracownika, do dostawcy, do człowieka - niezależnie od stanowiska, w sklepie, na produkcji czy w biurze... Pomiatanie i mobbing... Wstyd.
Zostaw swoją opinię o Stara Mydlarnia Jacek Brzuska - Białe Błota
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stara Mydlarnia Jacek Brzuska