Opinie o Full Job w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Full Job. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Full Job o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Full Job w Łódź

Pracownik Nowy wpis

Strasznie długo się czeka na wypłaty . Trzymają do ostatniego dnia ,rzadko się zdarza żeby dzień przed . Trzymane pieniądze jak najdłużej , . Pierwsi zawsze dostają Ukraińcy . Jak 20 wypada w soboty ,czekasz do poniedziałku bo ,,późno pieniądze wysłane". Mimo że miesiąc wcześniej można było wysłać np 19 . Straszna porażka pod względem pieniędzy. O wszystko trzeba ciągle pytać ,wręcz ciągnąć za język bo żadna tam nie jest chętna do przekazywania informacji . Byle spławić i tyle .

Julia Nowy wpis

Ktoś z was napisał że osoba rekrutująca dyskryminuje osoby po 50. Czy ktoś jeszcze spotkał się z takim zachowaniem? No i jak te wypłaty, sa na czas czy nadal trzeba się przypominać?

Artur Nowy wpis

Płacą zawsze na czas czy jest jakiś problem z płatnościami?

Ola Nowy wpis

Pomagają z pracą, wypłaty na czas, praca ok. Panie w biurze ok.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Full Job? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Maja

Panie są miłe tylko do momentu podpisania umowy ... Nie polecam !!!

Marcelina

@ex pracownik i dlatego zrezygnowales ?

Ex pracownik

Wszystko jest ok do momentu wynagrodzenia ciagle trzeba sie upominac omijajcie ta agencje

Lila
@Ex pracownik

Dokładnie Nie polecam tej agencji jedna z gorszych już nie wspomnę że większość spraw przez sms załatwiane jest brak paniom kompetencji,,!!!!

Waldek

Agencja jest jak najbardziej profesjonalnym pracodawcą, który nie pozwoliłby sobie na łamanie kodeksu!

Weronika

@zażenowana o kurczę a był chociaż grafik elastyczny ? Skoro tyle negatywów to nie wiem czy się zdecydować

Zażenowana

O swoją wypłatę trzeba bylo się upominac, na dodatek dzwonia z pytaniem kiedy ona bedzie na koncie, słyszałam za każdym razem: nie ma ksiegowej haha. Pani co siedzi w pierwszym pomieszczeniu na przeciwko drzwi, dość arogancka w obyciu. Ciężko cokolwiek załatwić, dzwoniąc że nie będzie mnie danego dnia w pracy bylam wysyłana z telefonu na telefon. Dostalam mniejsze wynagrodzenie niż bylo mi zaproponowane. Nie polecam oraz radze omijac to miejsce szerokim łukiem...

romano1

Po czasie okazało się. ze w tej agencji nie płacą nawet min.wynagrodzenia,Jak to możliwe? Uważają, ,że Ustawy nie dotyczą Umów Zlecenia.,ciekawe co na to PIP? Współczucie dla zatrudnianych. Pozdrowienia dla oszukanych.

Grażyna
@romano1

Umowę zlecenie też obowiązuje stawka minimalna. Chyba, że to na przykład umowa prowizyjna. A ile godzin dziennie pracowałeś w Full Job?

romano1

Nieprzyjemna osoba przyjmujaca. Dyskryminuje osoby po piecdziesiatce.Wysmiewa osoby starające sie o pracę.Ma sie za niewiadomo kogo.Po prostu chmska w obejsciu.Przy rynku pracownika powinna natychmiast stracic pracę.Mam nadzieję, ze ktos z kierownictwa sie do tego odniesie.Jesli nie trzymajcie .sie wszyscy z daleka od tej firmy.Jest wiele innych firm, którym zalezy na pozyskaniu pracowników.Pozdrawiam,

Fiołek

Inwentaryzacja odbyła się 15.07.19 . Dzisiaj jest 22.08.19 A pieniędzy nadal nie ma na koncie mimo iż wysłałam kartę godzin. .. porażka

NEGATYWNA ! - 12.07.2019r osoba na wprost drzwi, rekrutująca os. na inwentaryzację w dn 15.07.br. przeprowadzała rozmowę w pozycji - STOPY NA SIEDZISKU KRZESŁA- zdjeła je dopiero jak weszła druga jej koleżanka z tego pokoju- na SMS-wysłanego dzień wcześniej- BRAK ODPOWIEDZI , usłyszałyśmy zapewnienie,że wiadomość otrzymamy w poniedziałek bo niema kierownika. 15.07. br godz. 17.30 w tym Dla mnie SZOK !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Full Job - Łódź

• Jak się pracuje w Full Job?

Zobacz opinie na temat firmy Full Job tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Full Job?

Full Job