Opinie o THR Partner w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie THR Partner. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w THR Partner o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THR Partner w Warszawa

ooo

(usunięte przez administratora)! omijać firmę szerokim łukiem!

Marcin L.
@ooo

IDIOTO szkoda czasu na takich ludzi... To idź zebrać pod kościół lebiego jak Ci praca nieodpowiada... Firma jest uczciwa tylko Ty masz problem sam ze sobą tyle czasu jeżdżę na zlecenia THR PARTNER i nigdy żadnych problemów z firmą nie miałem...

Prawdziwy głos
@Marcin L.

Zgadzam się

ZADOWOLONY

Zgadzam się z MARCINEM L i potwierdzam opinie jaką wystawił Firmie THR PARTNER. I także polecam współpracę z firmą thr partner. W pracy fajna atmosfera, pomoc i kultura Koordynatorów i wypłata na czas a nawet przed czasem.

Marcin L ????

Witam Państwa czytałem właśnie opinie na temat firmy THR PARTNER i nie dowierzam co tu czytam.. Jakiś czas już współpracuje z Tą firmą... Wypłaty na czas! i zgodnie z umowna stawka wynagrodzenia za zlecenie , zlecenia non-stop, umowę firma podpisuje z pracownikiem natychmiast po nawiązaniu współpracy, jasne przejrzyste zasady, personel miły i rzetelny,Więc moim zdaniem ten kto pisze te złośliwe komentarze to totalne bzdury mający problem chyba sam ze sobą wypisuje bzdury bo mu się nudzi a np skoro nie otrzymał wynagrodzenia na czas pieniędzy na konto to niech się ogarnie i sprawdzi czy dopełnił formalności np podał prawidłowy numer konta itp. Polecam Każdemu Firmę THR PARTNER w Warszawie.

wolan

@pytający, takie sytuacje trzeba od razu wyjasniac najlepiej zadzwonic do thr partner, ja mialem [podobnie tzn u mnie bląd wynikał po stronie sklepu, wpisali zla liczbe godzin ale na szczescie posrednicy wyjasnili sprawe i dostalem wynagrodzenie takie, jakie powinienem

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy THR Partner po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik drogerii-kasjer oraz pracownik dostaw. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
XXX

Byłam na inwentaryzacji tylko 1. i nie wiem po co to tylko strata czasu. W kwietniu wzięłam udział i do dzisiaj nie widziałam wypłaty, kpina. Czy próbowałam się kontaktować? Oczywiście ale ani telefon nie jest odbierany ani nie odpisywane są żadne emaile. Jedyna komunikacja następowała gdy dzwoniono do mnie z ofertą kolejnej inwentaryzacji, tłumaczyłam sytuację osobie dzwoniącej po czym dostała informacje "skonsultuje to z szefem i oddzwonię za chwilę" i tak za każdym razem po kilka tygodni milczenia po czym znowu dzwonili z ofertą. Jeśli lubi ktoś prace za darmo to polecam.

Pytający

Moje doświadczenie z tą agencją jest takie iż miałem inwentaryzację 8.10.18 w sklepie Tesco na Gocławiu i wynagrodzenie miałem mieć już za tydzień dnia 15.10.18. Plusem jest to że w piątek już otrzymałem przelew więc wynagrodzenie było przed czasem ale za to na minus kwota jaką otrzymałem, jestem osoba uczącą się i w biurze mówili mi że będę mieć 15zł brutto na godzinę plus premię, samą pracę zacząłem od 21:30 do 5:00 rano więc według moich obliczeń powinienem dostać 90zł podstawy plus 20zł brutto premii która była obiecana, tymczasem na moje konto przyszło 77zł więc coś tu nie gra. Czy firma ma takie nawyki że płaci ratami? Czy też może sklepy oszukują co do ilości godzin i bezczelnie skracają?

@Pytający

Zapraszamy do kontaktu- sprawdzimy ile godzin przesłał nam sklep oraz czy ewentualnie nie ma błędu po naszej stronie :)

robson

w moim przypadku wspolpraca z nimi przebiegla dobrze, niedawno zakonczylem ostatnie zlecenie, na które sie zapisalem, wiec moge wystawic opinie. Po doslaniu wszystkich wymaganych ode mnie dokumentow, moglem rozpoczac zlecenie i bylem pracownikiem w jednym z centrów handlowych w dziale inwentaryzacji. Wnagrodzenie przyszlo na czas, oceniam dobrze.

e.k.

powiem tak, pewnych kwestii musi dopilnowac pracodawca - posrednik, a pewnych pracownik. natomiast ja z perspektywy pracownika nie mam zarzutow wobec tej firmy bo dzieki nim mam zlecenie i zarabiam, tylko na poczatku musialam dopilnowac zeby wszystkie moje doksumenty byly przeslane do firmy. wtedy mam wyplate na czas i jest ok .

Patryk

Pitolenie o szopenie - współpracuje z THR od kąd ta firma istnieje, raz spóźniła mi się wypłata tylko dla tego że przedłużałem umowę i zrobiłem w niej babola. Na rożnych zleceniach widuje te same osoby, które gdyby miały problem z wypłatami to by nie współpracowały z tą firmą. Szczerze polecam tą firmę.

JA

Kiedy tylko potrzebują pracownika to milusi są, wszystko przyłożyć do rany przytulić, jak przychodzi czas wypłaty... masakra! W umowie sami nie mają punktu o terminie płatności, jednak chcąc się zabezpieczyć sama taki dopisałam (sami potwierdzili by tak zrobić) umowa była na cotygodniowe wynagrodzenie. Ja sobie dopisałam że do 7 dni po wysłaniu podsumowania godzin. Minęły 2 tygodnie a wypłaty jak nie było tak nie ma, łamią tym umowę. Na dodatek nie tylko ja mam ten problem. Ciągle się tłumacza wszystkim... Powiedzieli nawet ze wysłali przelew, a ja oraz oni jesteśmy w tym samym banku a przelew jeszcze nie doszedł. Każdy wie że z tych samych banków przelewy są w 3 sekundy. Porażka, zdecydowanie nie polecam nikomu

Xxxxx
@JA

Zgadzam się w 100%! Najgorsza agencja pracy, proszenie o wypłatę, brak jakiejkolwiek odpowiedzi, wieczne " prosze byc cierpliwym", "proszę oddzwonic za godzinę" po czym caly dzien poczta głosowa. A wypłaty jak nie było tak nie ma, nie polecam!!!

@JA

Nigdy nie podajemy nazwy banku z którego wychodzą przelewy, gdyż posiadamy kilka kont. Mam nadzieję, że Pani/Pana kwestia wyjaśniła się. W razie problemów, zapraszam do kontaktu :)

Ktosiek

Ja widzę jedno wyjście dla was kochani, polecam oskarżyc firmę do sądu o odszkodowanie za czynności które zrobiliście i za brak wpłat na konto bankowe. Jeżeli to zrobicie jesteście wygrania i jeżeli macie umowy jeszcze i pokażecie je w sądzie :) pozdrawiam.

człowiek

Podawanie sprzecznych informacji w ogłoszeniu, proszenie się o własne pieniądze w konsekwencji codziennie inna wymówka i brak wypłaty.

@człowiek

Wynagrodzenie nie jest przelewane do pracowników tylko w jednym przypadku: braku dopełnienia formalności. Zapraszam do kontaktu: 794 759 000, chętnie rozwiążemy problem. Informacje znajdujące się w ogłoszeniu znajdują swoje odzwierciedlenie w umowie, jeśli jakikolwiek zapis nie jest jasny, chętnie wyjaśnimy.

Django
@człowiek

To samo jest bardzo nie zadowolona Bez ubiezpieczenie to jeszcze nie wypłacają

@Django

Proszę o jaśniejszą wypowiedź, nie jesteśmy w stanie odnieść się.

Uprzejmy

Firma totalnie nierzetelna. Odradzam jakiekolwiek kontakty z nimi. Osoby tam pracujące ignorują wezwania do zapłaty. W ogłoszeniach podają sprzeczne informacje. Proszę się nie dac nabrac na te chwytliwe oferty. Praca z mojej strony wykonana, a honorarium jak nie było, tak nie ma. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !

@Uprzejmy

Czarodziej

Praca w czwartek, zamydlenie oczu przez telefon ze wypłata już w piatek, poniedziałek - dalej jej nie widać, telefony przestali odbierać. Zero doinformowania, informacja jedynie gdzie sie stawic i o której, potem "zjebka" od Pani, która nas uczyła obsługi za brak długopisu. Nie polecam zawierac umowy z tą firmą!!!

@Czarodziej

Proszę o kontakt pod nr: 794 935 111, 794 482 111, 794 759 000. Jesteśmy dostępni i chętnie szybko wyjaśnimy wszystkie problemy.

nd

Narzekacie a ja wykonałam pierwsze zlecenie i pieniążki po 8 dniach na koncie, bez żadnych problemów. Polecam

Oshyi

Wymyślają co się tylko da by nie wypłacić pieniędzy w terminie. I to nie jest pojedyncza sytuacja, tylko miała miejsce co miejsce miesiąc w miesiąc. Odradzam wszystkim chyba, że lubicie wypraszać się o pieniądze.

@Oshyi

Będziemy wdzięczni za więcej szczegółów. Zapewniamy, iż wynagrodzenia do zleceniobiorców, którzy dopełnili wszelkich formalności, wypłacane są w umówionym czasie.

Mariola

NIE POLECAM o kasę trzeba się upominać, na inwentaryzacjach straszny (usunięte przez administratora), ludzi traktują jak bydło a te dwie głośne Panie (chyba koordynatorki) to porażka.

@Mariola

Wynagrodzenia za inwentaryzacje wypłacane są w momencie opuszczania obiektu, podejrzewamy, iż jednak nie musiała Pani się o nie upominać. Pozdrawiamy!

Zła.

Nie polecam!! Nie wypłacają pieniędzy. Trzeba do nich tysiące razy dzwonić żeby wypłacili, 3 miesiące juz czekam na wypłatę i dalej nic. Mili są jak mają oferty pracy , wtedy to się chętnie odzywają. Nigdy więcej!! Ludzie !! Nie dajcie się oszukać !!

@Zła.

Niestety potwierdzam - nie wypłacają wynagrodzenia w umówionym terminie :(

Zleceniobiorca.

Odradzam współpracy z takimi firmami jak THR.

@Zleceniobiorca.

Będziemy wdzięczni za więcej szczegółów.

Zostaw merytoryczną opinię o THR Partner - Warszawa

• Jak się pracuje w THR Partner?

Zobacz opinie na temat firmy THR Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THR Partner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!