Opinie o THR Partner w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie THR Partner. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w THR Partner o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THR Partner w Warszawa

Wnetwiona

(usunięte przez administratora) na wynagrodzeniu za inwentaryzacje Praca 2 osób z taką samą ilością godzin różnica 13 zł niby nie dużo ale coś nie tak Omijać ta agencje. Polecam jon plus

Rss

Stanowczo odradzam prace w tej firmie. Brak możliwości jakiegokolwiek kontaktu z koordynatorkami. Oczywiście na zadne wiadomości nie odpisują. Szkolenie BHP odbyło się tylko na papierze, natomiast na miejscu pracy są łamane wszelkie zasady bezpieczeństwa pracy. Osobiście składam zawiadomienie do inspekcji pracy i czekam na dalszy rozwoj sytuacji.

Bullshit
@Rss

pod jaki numer wysłać smsa o treści "POMAGAM" ;-)

Bullshit

Pewnie jacyś niezadowoleni i złośliwi tu piszą. Ja np.byłem ostatnio na inwentaryzacji a kontakt z numerami z @ jaki same odpowiedzi na skrzynkę jak najbardziej w czas i bardzo merytoryczne ustalenia. Kogoś chyba (usunięte przez administratora) boli :) zróbta "kupkę" po świętach i nowym roku :) ja tam choć byłem pierwszy raz to polecam zupełnie szczerze i poważnie... chyba, że?...... miałem farta? ;)

KK

Ludzie z THR Partner są jacyś niepoważni, nie spotkałem się jeszcze z gorszą firmą w całym swoim życiu. Zerowy szacunek dla czasu innych ludzi. Dzisiaj po raz trzeci wysyłają mi smsa z informacją, ze idę na inwentaryzację ale kody na maila nie dochodzą. Kiedy przyjdę bez kodu oczywiście nie zostanę wpuszczony. Na wszystkie ich numery można dzwonić całą dobę, nikt nie odbierze, nikt nigdy nie oddzwoni ani nie odpisze na smsa ani maila. Oczywiście kiedy oni coś chcieli to dzwonili w najróżniejszych godzinach. (usunięte przez administratora)Nie polecam, strata czasu.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy THR Partner po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik drogerii-kasjer oraz pracownik dostaw. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
ab

Po zgłoszeniu chęci do pracy inwentaryzacyjnej odezwała się do mnie pracownica tej firmy i wysłała mi umowę, którą miałam wypełnić i odesłać. Zrobiłam to ale nikt się do mnie potem nie odezwał w sprawie pracy, telefonu nikt nie odbiera. Po przeczytanych tu opiniach może jednak lepiej że tak się stało. Brak szacunku dla czasu ludzi.

Julia

Zdecydowanie odradzam współpracy z firmą THR Partner. Zgłosiłam sie przez strone Olx na inwentaryzacje. Na maila dostałam umowę zlecenie ktora musiałam uzupełnić i odesłać. Tak też zrobiłam. W dniu pracy dostałam informacje zwrotną o przypomnieniu o zleceniu w danym miejscu i czasie i o przesłaniu na mojego maila kodu kreskowego którego koniec końców nie otrzymałam. Z myślą ze dostałam sms’a stwierdziłam ze na pewno mają to w bazie wiec udałam sie do danego sklepu. Zamieszanie od samego początku, bardzo słaba organizacja. Przeszłam przez wszystkie „covidowe” sprawy (temperatura, rękawiczki) przy odbieraniu skanerów poinformowałam pracowników ze danego kodu nie dostałam ale sms’a o stawieniu się w tym dniu miałam.Nie miły pan stwierdził ze on nic nie może z tym zrobić (nawet niepofatygował sie aby dokładniej przejrzeć system) zrozumiałam, wiec wina leży po stronie zleceniodawcy który wprowadza błąd ludzi którzy marnują swój czas na stawienie sie w pracy w której nawet nie są zatrudnieni. Dwie osoby z którymi byłam, mimo iż mieli kod identyfikacyjny również nie przeszli dalej ponieważ jak pan stwierdził „nie ma ich na liście”. Skoro nie było nas na liście to z jakiej racji dostałam sms’a o stawieniu sie na miejscu.Zamierzam wyjaśnić sprawę, ponieważ to nieprofesjonalne zachowanie firmy która współpracuje z ludźmi (a po innych opiniach moge stwierdzić ze to nie współpraca a raczej wykorzystywanie) Pracowałam w innych firmach i tam wszystko na najwyższym poziomie, a tutaj? Jednym słowem żenada.

Anonimowa
@Julia

Czy można liczyć na jakąś rekompensatę? Czy jakos wyjasnilas to? W ostatnim czasie miałam ta samą sytuację. Nawet tego samego dnia rozmawiałam z Panią A na miejscu okazało się że nie ma mnie na liście....

Ktos

Nie polecam, bez przerwy są prblemy, nie odbierają telefonów, na emaile albo bardzo dlugo odpisują albo wcale, podczas zatrudnienia dostałam informacje, ze wypłatę otrzymuje co dwa tygodnie, po wielu telefonach i emailach dlaczego nie ma pieniędzy dostalam informacje ze przelew poszedl, otrzymalam polowe wyplaty, kolejne telefony i emaile i nadal czekam na wyrównanie, z otrzymanych wiadomości wiem tyle ze pani księgowa musi sobie to sprawdzić. Jednym slowem o swoje wynagrodzenie trzeba sie bić, pomijając śmieszna stawkę za wykonywana prace.

Hanna
@Ktos

Mam nadzieję, że udało Ci się rozwiązać tę sytuację i dostaniesz pełną wypłatę. A możesz powiedzieć coś więcej o samej pracy w THR Partner? Interesują mnie szczegóły rozmowy rekrutacyjnej, czy firma oferuje benefity, na czym polega praca, z góry dziękuję za odpowiedź!

@Ktos

witam zgadzam sie z opinia(usunięte przez administratora)e niie odbieraja tel lekcewaza pracownikow a szczegolnosci jak sie cos dowiedziec to zbywaja i niew wydaja zaswiadczen

Aneta
@pracownik

Może w związku z tym najlepszym rozwiązaniem byłaby osobista wizyta w THR Partner. Wówczas ktoś na pewno wyjaśni tę całą sytuację. Myślałaś, by tak właśnie zrobić?

@Aneta

@Aneta Nie każdy w stolycy (pisownia zamierzona) naszej kochanej Ojczyzny mieszka lub tuż koło niej. I nie każdy ma kasę na bilet do W-wy i/lub chęć tam jechać by zmarnować 1 dzień swego życia na rozmowę ze swoją panią koordynator czy dyrektorem tego oddziału.

@Ktos

Mamy nadzieję, że kwestie wynagrodzenia udało się sprawnie rozwiązać :)

Anonimowy

Nie polecam, umowę dostałem na maila wszystko zapowiadało się dobrze, kod kreskowy przyszedł. Podczas inwentaryzacji przeszedłem 10 minutowe szkolenie, które ciężko było jakkolwiek zrozumieć. Pani, która sprawdzała czy wszystko idzie dobrze podchodziła do mnie po kilka razy twierdząc, że "za wolno skanuje towar", inni robią to 3 razy szybciej, przy okazji straszyła mnie, że zaraz odeśle mnie do domu, ale oczywiście nic takiego nie miało miejsca. Osoby, które wymieniały baterię były bardzo chamskie i wolały ze sobą rozmawiać niż zająć się samą wymianą. Brak przerwy, pracownicy musieli prosić się o wyjście do toalety. Niektórzy stali rozmawiając sobie z Paniami, które tym zarządzały nic nie robiąc. Przez ostatnie 2 godziny inwentaryzacji Panie siedziały znudzone na krzesłach i ciężko było doprosić się o uzyskanie pomocy. Nie mówię już nawet o Panu, który zajmował się tylko flirtowaniem. Kolega, który pracował razem ze mną ciągle czeka na wypłatę, a do firmy ciężko się dodzwonić. Nie polecam nikomu.

@Anonimowy

Cześć @Anonimowy, każdy lubi inny system pracy i nie w każdej się odnajdzie. Możesz zdradzić, jaką zaoferowano Ci stawkę godzinową netto w THR Partnerze? Czy współpracowałeś jeszcze kiedyś z nimi?

@Anonimowy

Dziękujemy za informację zwrotną odnośnie warunków pracy na miejscu zlecenia, dzięki niej jesteśmy w stanie zgłosić uwagi do kontrahenta i zmienić tę sytuację :) Mamy nadzieję, że kwestia wynagrodzenia została sprawnie wyjaśniona :)

Anonimowy

Serdecznie polecam firmę THR partner, jestem bardzo zadowolona z współpracy z firmą. Pieniądze zawsze na czas, ani dnia zwłoki. Komunikacja z firmą bardzo dobra. Polecam jeśli ktoś ma ochotę dorobić na inwentaryzacjach nocnych, szczególnie studentom i uczniom, ale i osobom starszym. Praca nie jest ciężka. Polecam.

@Anonimowy

Hej, mówisz, że w THR Partner zatrudniają studentów? Napisz proszę, czy chodzi o pojedyncze zlecenia, czy umowę na dłuższy okres?

Joanna
@Anonimowy

Witaj, chciałam właśnie dowiedzieć się jak wygląda sprawa z tymi inwentaryzacjami nocnymi w THR Partnerze. Czy jest jakieś minimum, które trzeba wyrobić? Czy to są pojedyncze zlecenia, które można brać kiedy i ile się chce? :) Czy wypłatę dostaje się na konto czy do ręki po przepracowaniu danego dnia? Ile w ogóle wynosi stawka za jedną noc?

@Łucja

Zatrudniamy :)

@Joanna

Nie posiadamy ilości zleceń minimalnej do wyrobienia. Można zapisywać się na pojedyncze zlecenia, bądź na ich większą ilość, która odpowiada :) Wynagrodzenie wypłacane jest przelewem na wskazane konto bankowe, a stawki za każde zlecenie podane są na naszej stronie :)

JnetwarK

Doświadczenie uczy, że każde pośrednictwo pracy jest kiepskim interesem. Im częściej się uśmiechasz i próbujesz być wyrozumiałym człowiekiem tym gorszym (dla nich) frajerem jesteś. Swoją drogą redukcja etatów do koniecznej ilości pracowników a w razie konieczności "dostawienie" kogoś z zewnątrz jest oszczędnym zagraniem. Upominając się o kasę nie wiesz do kogo się upomnieć, czy komentować sieć sklepów Decathlon, czy media społecznościowe i tak nadwyrężoną reputacją firmy pośrednictwa pracy. Najwidoczniej właściciele nie zdają sobie sprawy w jakich czasach żyjemy i nie martwią się o swoją infrastrukturę cybernetyczną, bo jej nie posiadają. #wynagrodzenie, #uczciwa_praca, #hate

@JnetwarK

Cześć @JnetwarK, możesz napisać na jakim stanowisku pracowałeś w THR Partner, bo nie do końca rozumiem? Wspominasz o redukcji etatów, czy masz na myśli zwolnienia związane z pandemią?

@JnetwarK

My również będziemy wdzięczni za doprecyzowani sytuacji, jaka spotkała Pana

Co jaki okres czasu w THR Partner można ubiegać się o podwyżkę?

THR Partner

Podwyżkę może przydzielić nasz Kontrahent, który zgłosi nam zadowolenie z pracy zleceniobiorcy :)

Damian

Znalazłem ogłoszenie na olx , rozmawiając z Panią przez telefon zapisała mnie na inwentaryzacje ,przesłałem dokumenty na maila. Gdy wstawiłem się na miejscu okazało się ,że nie jestem wpisany na liste . Powiedziano mi ,że jest możliwe dziś jednak nie starczy dla mnie czytników i zostane odesłany do domu . Jednak dostałem czytnik i wpisany na liste . Po przepracowaniu 7 h , minał termin wypłat . A wypłaty brak dzwonie wyjaśniam .Zostałem poinformowany ze zostalo juz zgloszone do ksiegowej i mam czekac 3 dni na pieniadze . Ciągły ich brak oraz tłumaczenia ,że zadzwonią pózniej . Od terminu wypłaty mineły już ponad 3 tygodnie . Ciągłe te same tłumaczenia ,ze poinformowali o tej sytuacji szefową itp . A ja zostaje z wielkim znakiem zapytania :D Jeśli pieniądze w ciagu tygodnia nie zostaną przesłane ,zgłaszam na policje .

@Damian

Mój były kolega z pracy, który 3 razy zatrudnił się przy inwentaryzacjach w Gdyni i w Gdańsku przez THR Partner z W-wy za każdą inwentaryzacje czekał podobno 3 do 4 tygodni. Jego maile i telefony też nie był odbierane / odczytywane tygodniami. Jego 1 e-mail odczytano po ok. 16 dniach od wysłania. Gdy zaczął pracować przez Work&Profit Sp.z.o.o. (podobnie gdy ja odszedłem z Grupy Progres w ub. roku) jego problemy skończyły się (wylata na czas; max. z 3 dniowym opóźnieniem; brak fałszowania ewidencji czasu pracy i składki wszystkie są odprowadzane przy wypłacie).

@Damian

Mamy nadzieję, że kwestia Pana wynagrodzenia została sprawnie rozwiązana :)

Julia

Stanowczo odradzam prace w tej śmiesznej, niezorganizowanej logistycznie firmie... Łamiącej wszelkie zasady dotyczące pracownika... Gdzie 15 min przerwy po 4 godzinach pracy? Pani zasiadająca za komputerkiem wymieniająca bateryjki w skanerach chamska i wredna, może miała większe ambicje a trafiła do tak badziewiastej firmy i teraz się wyżywa? Nie polecam tego syfu nikomu

Rafał
@Julia

Człowieku komuś cza się promować :) a na paróweczke w majonezem masz ochotę heheh

@Rafał

Można jaśniej?

@Julia

@Julia Nie przejmuj się @Rafał. Pewno po trawie i paru piwach nie wytrzeźwiał jeszcze. Seksista z niego. Udaje być zabawny a jest żenujący po prostu, ech.

@Julia

Dziękujemy za informację zwrotną odnośnie warunków pracy na zleceniach, możemy przekazać ja Kontrahentom i wpłynąć na zmiany :) Czy możemy prosić o sprecyzowanie kwestii przerwy? Czy odbyła się ona?

Byłam na dwóch inwentaryzacja prowadzonych przez tę firmę (2x kaufland). Na pierwszej inwentaryzacji byłam 7 godzin na drugiej 5,5. Wielki szok - rzeczy osobiste zostawia się w wózku na zakupy, market wciąż jest otwarty klienci wchodzą i wychodzą, wózki stoją idealnie przy drzwiach. Firma oczywiście nie odpowiada za pozostawione rzeczy. Niby obowiązek noszenia rękawiczek, jednakże kto nie miał swoich z domu pracował bez bo firma się nie zaopatrzyła. Na drugiej za to rozdawali rękawiczki weterynaryjne aż po łokcie.. Podpisany „kurs BHP” bez jego udzielenia chociaż w paru słowach. Szkolenie, jak się przeprowadza inwentaryzacje, na szybko i mało sumiennie. Dużo osób nie ogarnęło od razu co poskutkowało błędami o których przypominali na następnej inwentaryzacji. Koordynatorzy chodzą jak chcą w zasadzie przez większość czasu ich wcale nie widać lub chodzą w parach i się śmieją. A gdy chcesz kogoś znaleźć i zapytać po skończonej sekcji, którą otrzymałeś słyszysz, że zostanie odjęty Ci czas za spacery. Brak logistyki, rozmieszczają ludzi najpierw w grupkach a potem rzucają gdzie popadnie po całym markecie bo wielka niewiadoma, co już jest a co nie jest policzone. Pani wymieniająca baterie w skanerach, obsługująca komputer niemiła, traktuje ludzi z góry, podejrzewam, że nie jedna osoba mogłaby okazać się wyżej postawioną personą niż ona a ma poprostu ochotę sobie dorobić. Kobiety dostają do liczenia ciężkie kartony z napojami w puszkach, proszki i płyny do prania lub towary sypkie np. mąka, które często stoją na paletach poustawiane górami a za paletą jest następna, po poinformowaniu koordynatora, że nie ma możliwości aby to przesunąć bo brakuje siły otrzymujesz informacje zwrotną, że w takim razie trzeba pościągać z palety a następnie odłożyć na miejsce. Nie było żadnej przerwy, chociażby po to aby na chwilę usiąść lub coś przegryźć aby zyskać energię. Podsumowując pracujesz w nocy, bez przerwy, bez określonej liczby godzin niby od 5 do 12, ale nigdy nie wiesz czy opłaca ci się dojechać czy też nie.. do tego otrzymujesz najniższą krajową 18,30 brutto za godzinę bez żadnych dodatków.. często niestety i tak dostajesz mniej... nie polecam.

Dawid

Często zmienia się ekipa?

@Dawid

@Dawid Podobno co kwartał lub ewentualnie min. raz na pół roku. Rotacja w takiej skali coś chyba mówi o tej agencji pracy. Mój kolega z Pruszcza Gd.pracował kiedyś przez tą agencję. Po ok. półtora m-ca po zleceniu kasę za 2 inwentaryzacje mu przesłali dopiero. A mieli wysłać 2 tygodnie po (tak miał w umowie zapisane). Więcej współpracy z THR Partner nie podjął. Na inwentaryzacji główny koordynator krzyczał na każdego kto choćby na chwilę oparł się o półkę czy wykonał przysiad. W dodatku 1 inwentaryzacja w Gdyni Chyloni (TESCO Extra) została skrócona podobno do 6 godzin w ostatniej chwili (a miała trwać min. 8).

@Dawid

P.S. Łącznie mój kolega był na 3 inwentaryzacjach (2 hipermarkety sieci TESCO i 1 Kaufland w Gdyni Obłużu) ale jego kolega współpracował z THR Partner prawie 2 lata pod rząd.

@Januzi

Z pewnością zapis w umowie był inny, mamy jeden wzór umowy :) Zmniejszenie lub zwiększenie liczby godzin zlecenia zdarza się, jest to zależne od tempa pracy zleceniobiorców na inwentaryzacjach.

Lena

Nie polecam Thr Partner, ze względu na brak szacunku do pracowników, traktują jak tanią siłę roboczą, brak przerwy, trzeba ryć na pułkach 8 godzin jak najwiecej .. Pana kierownika ego nie zmieści się w całej sieci sklepów Kaufland, tak samo jak resztę kierownictwa, są na niższym poziomie niż pracownicy, a zachowują się jakby pozjadali wszystkie rozumy. Jak się coś zepsuje, zganiają winę na pracownika i wyrzucają zero wyrozumienia, koordynatorki zbierają podpisy za udzielone szkolenie BHP, którego wcale nie udzielają Podsumowując BRAK PROFESJONALIZMU

@Lena

KK

Nie polecam firmy THR Partner, firma ma wygórowane wymagania, którym sama nie potrafi sprostać, pracownicy pracują pod ciągłą presją i w stresie, pracowałam na trzech inwentaryzacjach i stwierdziłam, że osoby z tej firmy są niekompetentne i bardzo niesympatyczne, brak szacunku i zrozumienia dla pracownika, traktowanie człowieka przez Pana Kierownika i koordynatorów jest przedmiotowe i niegodne w stosunku do stanowisk i funkcji, które pełnią w tej firmie.

@KK

Witam, dlaczego na umowie zleceniu jest napisane że Zleceniodawca nie odpowiada za wypadki przy pracy, skoro podlegają ubezpieczeniu wypadkowemu?

@Ania

Prosimy o wskazanie miejsca takiego zapisu w umowie :)

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Januzzi

Jasne że nie dają - jedynie wieczne zlecenie na miesiąc (na UoP trzeba zasłużyć jak mawiał mój były szef). Chociaż adres agencji wskazywałby na bliskie powiązania z Naszym Najwyższym Przywódcą (jak mawiają w KRLD na Kim Jong Una), który ma siedzibę spółki Srebrna chyba w najbliższej okolicy. Także zwróć się do niego (oczywiście nie bezpośrednio tylko przez zaufanego człowieka) a być może "załatwi" Ci Umowę o Pracę.

@Januzzi

Nie posiadamy zleceń, które spełniałyby przesłanki do umowy o pracę :) na tę chwilę posiadamy jedynie jedynie dorywcze prace. Adres naszej siedziby jest stały od lat i nie jest powiązany z żadnymi przywódcami ;)

Fafa

Nie polecam. Nie otrzymałam wynagrodzenia w podanym terminie, a z informacji telefonicznej którą uzyskałam dowiedziałam się, że były jakieś niezgodności w umowie którą przesyłałam skanem. Jednak nikt wcześniej nie kontaktował się ze mną w tej sprawie ani też nikt podczas rozmowy telefonicznej nie był w stanie mi ich wskazać. Miał się ze mną ktoś jeszcze kontaktować ale nikt tego oczywiście nie zrobił ani też nie da się ponownie do nich dodzwonić.

@Fafa

Mamy nadzieję, że kwestię wynagrodzenia udało się sprawnie rozwiązać :)

Zostaw merytoryczną opinię o THR Partner - Warszawa

• Jak się pracuje w THR Partner?

Zobacz opinie na temat firmy THR Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THR Partner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!