Opinie o THR Partner w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie THR Partner. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w THR Partner o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THR Partner w Warszawa

Administrator Nowy wpis

THR Partner z siedzibą w mieście Tczew zatrudnia na stanowisko Specjalista Ds. Rekrutacji. Czy ktoś był już na rozmowie i podzieli się wrażeniami?

Januzzi Nowy wpis

To nieprawda, że mają Państwo oddział agencji w mieście Tczewie. Z tego co kolega, który dla Państwa pracował macie oddział w Pszczółkach na trasie Gdańsk - Tczew jeśli chodzi o województwo Pomorskie. Czy oddział w Gdańsku Wrzeszczu (biurowiec Neptun Office przy al. Grunwaldzkiej 103A dokładnie lub ul. Klonowa obok w okolicy dworca kolejowego Wrzeszcz PKP) nadal istnieje ? Do Pszczółek czy Tczewa nie zamierzam jeździć do Państwa.

Jak tak patrzę po tych ostatnich opiniach to ja chyba trochę z innej beczki jednak, bo oferta dla rekrutera teraz wisi. W Tczewie właśnie czegoś sobie szukam, wiec się interesuje. Piszą o pracy stacjonarnej, możecie wiec przy tym opisać aktualne biuro? Ciekawi mnie także podkreślany w opisie zakres szkoleń. Są to także kursy zewnętrzne?

Były pracownik Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam współpracę. Beznadziejna agencja. Nie odpisują na maile ani nie odbierają telefonów. Kontakt graniczy z cudem. Na dodatek zrobią wszystko żeby nie płacić. W miejscu pracy mówią co innego, agencja co innego. Żeby otrzymać wypłatę trzeba wysłać raport osobiście, w miejscu pracy zabrali mi go mówiąc że oni wysyłają na koniec miesiąca do agencji i ja nie muszę. Okazało się jednak że sama go powinnam wysłać na maila na którego i tak nic nie dochodzi. Nie wiem czy mają zapełnioną skrzynkę ale dostaje informację zwrotną że wiadomość nie została wysłana. I tak wysyłam maila od kilku dni. Na dodatek stawki które proponują nie zgadzają się później z wypłatą.

Emila

Hejka, wczoraj skończyłam wykonywać swoje zlecenia 27-30.07, wszystkie wpisy co do godzin wypełniał nam pan ochroniarz przy wejściu i wyjściu. Chciałam dzisiaj 01.05 podesłać dokument zawierający wykonane godziny pracy, niestety email nie zostaje wysłany i od razu wyświetla sie informacja "niektóre wiadomości nie zostaly wysłane". W momencie gdy chciałam wysłać je z innego e-maila dostałam informacje, że adres rekrutacja@thrpartner.pl nie istnieje :// W razie co wysłałam sms-em informacje i wykonany raport godzinowy. Nie czytalam wczesniej informacji a teraz zastanawiam sie kiedy bede mogla sie spodziewać wypłaty? Ktoś coś sie wypowie jak teraz sytuacja wygląda? Pozdrawiam

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy THR Partner po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik drogerii-kasjer oraz pracownik dostaw. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Xxx

Wypłata przychodzi jak chce (raz na początku miesiąca, raz w środku), zleceń jest mało, a skontaktowanie się z nimi to odlot. Nie odpisują na maile, nie odpowiadają na smsy, nie odbierają telefonu... A ja pomimo umowy świecę się na czerwono w NFZcie. Drugi raz. Zabawa, zabawa, zabawa.

@Xxx

Hej, nie wiem na ile prawdy odnośnie tej wspomnianej jakiejś nieterminowości jest ale czy jest to jakkolwiek wyjaśniane? Możliwe, że to z powodu pozostałych firm, z którymi wchodzą we współprace?

Mjkkg

Firma jako agencja pracy tymczasowej ma u mnie same pozytywy.a zwlaszcza jej koordynatorzy . polecam

@Mjkkg

A cym konkretnie ci wspomniani koordynatorzy sobie mogli zasłużyć na tego typu ocenę? Wiadomo przy tym w jaki sposób są za prace wynagradzani? Są tu jakieś premie od liczby obsłużonych kandydatów?

pilpilgallego

W mojej ocenie firma jest nieuczciwa w stosunku do pracowników. Jeżeli nie liczy się z prędkością światła, to po prostu zerwą z człowiekiem umowę i nie wypłacą wynagrodzenia z powodu niewystarczającej jakości pracy. Nawet nie informują ludzi, że mają konkretną ilość produktów do zeskanowania na godzinę - człowiek przychodzi i przed rozpoczęciem pracy się dowiaduje... A umowa zlecenia to nie umowa efektu pracy (umowa o dzieło) tylko w przypadku umowy zlecenia zleceniobiorca zobowiązuje się jedynie do należytego wykonania czynności zawartej w umowie, nie biorąc odpowiedzialności za jej ostateczny efekt. Na innych takich inwentaryzacjach w konkurencyjnych firmach zawsze nam mówiono, że ważna jest dokładność a nie kosmiczne tempo pracy. Podczas pracy nie interesuje nikogo, że np. osoba nie sięga bardzo daleko na półkę i przydałoby się jej dać jakąś drabinkę. Ponadto absurdalny kontakt z tymi ludźmi - nie mają żadnej wiedzy prawnej o tym jakie jest prawo i uważają, że mają do czynienia z osobami mocno nierozgarniętymi jako pracownikami, że tak delikatnie powiem. Krótko - strzeżcie się, nie polecam absolutnie.

Na kasę czekasz 3 do 4 miesięcy,burdel niesamowity.Rygor ,mordy drą ,traktują ludzi jak śmieci..Same ukraińcy,azjaci i bezdomni z centralnego,,,

Bartosz
@Marek

Nie wiedziałem, że jest aż tak źle ... Czemu aż 3-4 miesiące? Kontaktowałeś się z w tej sprawie? Ciekawe co odpowiedzieli, bo to wydaje się aż niemożliwe.

Robert

Czy ktoś z was w zupełności do dzisiaj nie otrzymał wynagrodzenia? Jestem zapisany na kilkanaście inwentaryzacji, a mam jeszcze możliwość z nich zrezygnować.

Sylwia
@Robert

A ty miałeś sytuację, że nie dostałeś pieniędzy??

@Robert

3 miesiące...

@Marek

Czyli doczekałeś się i już nigdy nie będziesz współpracować? A jak konkretnie wyjaśnili to opóźnienie, jak się odnieśli?

Nie wiem skąd takie opinie . Byłem na kilku inwentaryzacjach kaskę dostałem na czas (w wyznaczonym dniu z ogłoszenia) takze wszystko spoko.

Agnieszka P

Ludzie, czytajcie dokumenty, które przesyłają na maila, od początku do końca!!! Takie cudeńka wyczytałam: 1. Szybka wypłata jest możliwa, ale firma pobiera sobie za tą możliwość 15% Waszego wynagrodzenia. Brak słów! 2. Firma pobiera 3 zł tytułem kosztów wypłaty wynagrodzenia. To nie majątek, ale nigdy wcześniej u Żadnego pracodawcy nie spotkałam się z czymś takim. 3. Firma może obniżyć kwotę wynagrodzenia, w przypadku niepoprawnej realizacji zlecenia. W tym punkcie brak szczegółowych wyjaśnień - o ile firma może obniżyć wynagrodzenie, 2%, 5%, 50%??? Co oznacza niepoprawna realizacja, czy np. 2 błędy w spisywanej inwentaryzacji to już powód do obniżenia wynagrodzenia? Czy może 5 błędów? Taki zapis pozostawia firmie możliwość dowolnej interpretacji. Mnie te cuda wystarczyły żeby nie chcieć podpisać umowy z THR Partner.

Kacper

15.04 powinienem dostać wypłatę bo pracuję na 2 tygodniówki,jest 19 i pieniędzy nie ma. Jeśli ich nie będzie w dniu jutrzejszym zgłaszam Państwa wszędzie gdzie się da.

Zofia
@Kacper

Dostałeś tę wypłatę?

Czy nowo zatrudnione osoby w THR Partner otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Januzzi

Tak I zaświadczenie od Sz. Prezesa Narodowego Naczelnika Państwa, że w siedzibie agencji pracy THR Partner Sp.z.o.o. w W-wie powstaną "jednak" 2 wieże i znajdzie się tam miejsce na nowe biuro ww. agencyjki. na jakim świecie żyjesz ??! Umowę zlecenie zapewne zaproponują i najniższą stawkę za godzinę - tj. chyba teraz 19,70 zł/h brutto. A za nadgodziny być może nikomu niepotrzebnych bonów żywieniowych Sodexo lub najlepiej by darmowe były ech.

Hanna
@Januzzi

Ugh, teraz tez na zleceniach lecą? Nie ma szans na UoP? Nawet na biurowych czy coś

Januzzi
@Hanna

W tej branży (HR/ZZL/Kadry) od wielu lat jest w modzie i zwyczaju dawanie nowym pracownikom umów zlecenie lub umów o tzw. dzieło czyli pospolitych "śmieciówek" inaczej. Rzadko kiedy firmy z tej branży proponują od razu UoP. Najczęściej działają wg. schematu: pierwsze 2-3 m-ce paca na zleceniu "a jak się Pan / Pani spr. to dopiero "damy Panu / Pani UoP na czas określony" oczywiście (z reguły na maximum 2 lata). po ok. dwóch latach firmy dają UoP na czas nieokreślony. jakby UoP była super nagrodą a nie czymś normalnym co kandydatowi z wieloletnim doświadczeniem po prosu należy się i kropka. Czasem proponują też umowę tymczasową na czas określony. Nie wiem jaka to forma umowy niestety. Tak jest jak agencje pracy tymczasowej nie doceniają pracy swoich pracowników ech.

Paula

Byłam wraz z moim partnerem na inwentaryzacji 25.01.2022 i to niby miała być szybka wypłata. Mamy koniec Lutego a pieniędzy dalej nie widać.. Po kontakcie e-mail z firmą zero odzewu. Tak jak we wcześniejszych komentarzach Ja z partnerem umowę wypełniłam tak jak trzeba ale Firma już tego nie zrobiła... Fakt że to nie są jakieś mega duże pieniądze ale w tych czasach jakie mamy to każdy grosz się liczy, a jak chcą (usunięte przez administratora) do pracy to niech sami pracują. Nie polecam !!!

@Paula

Szanowna Pani, każda wiadomość jest przez nas odczytywana i na bieżąco weryfikowana. Bardzo proszę o sprawdzenie poprawności adresu na który wysyłała Pani email (biuro@thrpartner.pl) tel. 794 482 111

Ona

Pracowałam 11 stycznia i do tej pory nie dostałam pieniędzy. Na żaden numer telefonu nie można się dodzwonić. Moja koordynatorka chyba mnie zablokowała, bo co dzwonię to jest numer niedostępny. Pozostałe 3 numery ze są przekierowywane na jeden numer, który również nie odpowiada. To jest kpina. Zgłoszę do PIPu.

@Ona

Dzień dobry, nasze numery są dla Państwa aktywne (794 935 111, 794 759 000, 794 482 111), nie posiadaliśmy nigdy i nie posiadamy przekierowań. Wynagrodzenie za pracę 11.01 powinno zjawić się na Pani koncie 15.02. Bardzo proszę o przesłanie wiadomości na adres email biuro@thrpartner.pl, niezwłocznie zweryfikujemy tę kwestię.

ZC

Byłam w poprzednim miesiącu na trzech inwentaryzacjach. Otrzymałam w ramach tego wynagrodzenie za jeden dzień. Po wielu nieudanych próbach wreszcie udało mi się skontaktować z przedstawicielami firmy THR partner w celu wyjaśnienia sytuacji. Osoba z którą się kontaktowałam zapewniła mnie,że w ciągu paru godzin przelew za pozostałe dni robocze zostanie w ciągu kilku godzin zrealizowany. Do dziś pieniędzy nie otrzymałam i nie sposób się nadal z nimi skontaktować,mam wrażenie że mój numer został przez nich zablokowany. Pomijam fakt,że musiałam wydać pieniądze na taksówkę w drodze powrotnej bo o tej porze komunikacja z miejsca pracy nie funkcjonowała. Jest rażące naruszenie art.471 kpc. Czy ktoś z Was również znalazł się w takiej sytuacji? Ja umowę wypełniłam,firma nie. Wobec braku że strony firmy THR Partner będę zmuszona w inny sposób domagać się swych praw do wypłaty za wykonaną pracę w godzinach nocnych

Katarzyna W
@ZC

Jestem w identycznej sytuacji, jestem już umówiona na rozmowę z prawnikiem, może nie są to zawrotne kwoty ale mamy XXI wiek i niewolnictwo jest surowo zakazane, jeśli kwota nie będzie dostarczona w odpowiednim czasie powołuje się do inspekcji pracy. stanowczo ODRADZAM współpracy z tą „firmą”.

@Katarzyna W

W związku z błędem systemu bankowego niektóre przelewy wykonywane 31.01.2022 r. nie zostały zrealizowane, mimo, iż widzimy je jako wykonane. Staramy się pilnie zweryfikować tę kwestię z bankiem. Przelewy osób, które zgłaszają nam brak części, bądź całości wynagrodzenia, realizowane są na bieżąco. Bardzo prosimy o informację e-mail na adres: biuro@thrpartner.pl, sprawę niezwłocznie rozpatrzymy i naprawimy błąd. Przepraszamy za niedogodności.

@ZC

W związku z błędem systemu bankowego niektóre przelewy wykonywane 31.01.2022 r. nie zostały zrealizowane, mimo, iż widzimy je jako wykonane. Staramy się pilnie zweryfikować tę kwestię z bankiem. Przelewy osób, które zgłaszają nam brak części, bądź całości wynagrodzenia, realizowane są na bieżąco. Bardzo prosimy o informację e-mail na adres: biuro@thrpartner.pl, sprawę niezwłocznie rozpatrzymy i naprawimy błąd. Mamy nadzieję, że Pani sprawa została już rozwiązana.

miki
@ZC

Byłem w bardzo podobnej sytuacji. Za pierwszym razem po telefonie do nich otrzymałem wynagrodzenie za zlecenie. Następnym razem pomimo licznych telefonów nie dostałem żadnego przelewu. Prawdopodobnie jest tam kompletny (usunięte przez administratora) albo księgowa nie należycie wykonuje swoją pracę ponieważ za kazdym razem byłem informowany że księgowa wszystjo sprawdzi i wykona przelew za zlecenie.

@miki

Jednorazowe zamieszanie, które miało miejsce w tym miesiącu związane było z błędem systemu bankowego oraz systemu na którym pracujemy przy rozliczaniu Państwa. Wszelkie kwestie związane z tym błędem zostały już naprawione. Staraliśmy się dołożyć wszelkich starań, aby sprawnie zniwelować skutki tej sytuacji. Przepraszamy za niedogodności!

ok

Osobiście polecam, mają sporo zleceń :) Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, pracowałam i pracuję czasami przy zleceniach i zawsze wypłatę mam w wyznaczonym terminie :)

Katarzyna
@ok

Powiedz, a trzeba umieć używać skanera? Czy przyjmą kogoś kto inwentaryzował z arkuszami spisowymi, oldskulowo :D

M
@ok

No właśnie nie mam ani wypłaty ani z nikim kontaktu. Nikt nie odpowiada na telefony i maile. Radzę się wstrzymać z współpracą.

M
@M

Pieniądze już przyszły na konto. Wszystko jest ok.

Dziękujemy za informację!

Razem z przyjaciółką byłyśmy na inwentaryzacji 20.01. wypłata miała być na 31.01 mamy 3.02 jak nie było tak nie ma. Nikt nie odbiera telefonu. Jakby wyłączony. Na sms też brak odpowiedzi. Po roku pracy i terminowych wypłat czuje się bardzo zawiedziona

@-

Ok

Nie polecam tej firmy. Kilka dni wcześniej podpisywałysmy umowę i było wszystko dogadane. W dniu inwentaryzacji nie dostałam smsa o niej. Dzwonilam cały dzień nikt nie odbierał raz dostałam smsa, żeby napisać o co chodzi. Napisałam i już kontakt się urwał. Poszłyśmy na zlecenie by nie zapłacić kary za niezjawienie się. Na miejscu okazało się że nie ma ani dla nas skanerów ani nie ma nas na liście. W tym momencie mogłam być gdzie indziej i zarobić sobie. W tej sytuacji jestem stratna i obudzona zachowaniem tak niepoważnej firmy. Omijać szerokim łukiem.

Wnetwiona

(usunięte przez administratora) na wynagrodzeniu za inwentaryzacje Praca 2 osób z taką samą ilością godzin różnica 13 zł niby nie dużo ale coś nie tak Omijać ta agencje. Polecam jon plus

Zostaw merytoryczną opinię o THR Partner - Warszawa

• Jak się pracuje w THR Partner?

Zobacz opinie na temat firmy THR Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THR Partner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

THR Partner