Opinie o THR Partner w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie THR Partner. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w THR Partner o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THR Partner w Warszawa

Nie pracujcie tam

Zdecydowanie odradzam. O zarobione pieniądze trzeba sie wypraszać za każdym razem.

@Nie pracujcie tam

Będziemy wdzięczni za więcej szczegółów. Zapewniamy, iż wynagrodzenia do zleceniobiorców, którzy dopełnili wszelkich formalności, wypłacane są w umówionym czasie.

Wypłacają pieniądze, ale tylko jak się ich przyciśnie do muru, a najlepiej przyjdzie osobiście do biura pod koniec miesiąca. Nie obchodzi ich to, że partner nie ma zapotrzebowania, wysyłają często więcej ludzi niż było zamówione, a to już twój problem by wykonać zlecenie. Nie odbierają telefonów, jak coś jest nie tak, to lepiej odrazu przyjść im do biura, bo inaczej możesz zapłacić karę za zwykłe nieporozumienia. Praca na umowe zlecenie czyli tzw. śmieciówce. W razie wypadku dostajesz karę, w razie skarg partnera dostajesz karę, dostajesz karę (3zł) za sam fakt, że chcesz wynagrodzenie. O zlecenia trzeba się upominać, często nie odbierają telefonów, więc trzeba przychodzić często do ich biura - nie należy brać każdego zlecenia w ciemno, bo niektórzy patnerzy są nieuczciwi, z innymi będzie się dobrze współpracować. Nie należy zapisywać się przez ich stronę - nigdy jej nie sprawdzają, zamiast tego dzwonić lub przyjść do nich do biura. Wszystko robią na gębę, ale pieniądze wypłacają. Brać obiegówki! A jak trzeba, to robić własne i brać podpisy od partnerów, a przy wypłacie przyjść z gotowym rachunkiem wyliczonym - do porównania z ich wyliczeniami. Firma ogólnie uczciwa, ale prowadzona nierzetelnie - jeśli ktoś studiuje albo jest bezrobotny i nudzi się mu w domu, to polecam. W przeciwnym wypadku, lepiej dać sobie z tym spokój.

THR Partner

Przyjście do biura skutkuje odbiorem wynagrodzenia w gotówce- zgadza się. Nigdy nie wysyłamy pracowników do Partnerów, którzy nie złożyli nam zamówień- nie mamy takiej możliwości. Firma już dawno nie istniałaby przy takiej praktyce. Zdarzają się momenty, kiedy trudno się do nas dodzwonić- dla Państwa wygody zwiększyliśmy ilość numerów kontaktowych. Podpisujemy umowy zlecenie, gdyż faktycznie wykonujecie je Państwo (zlecenia). Wszystkie dostępne zlecenia znajdują się na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że od roku 2016 polepszyła się jakość naszej obsługi- serdecznie zapraszamy :)

Kamila złodziejka

Trzeba czekać nawet miesiąc na wypłatę. Nie polecam!

@Kamila złodziejka

przekliniak

THR Partner typowe cwaniaczki którzy dorabiają się na naiwności młodych ludzi oraz ukraińców.Mało zleceń-odebranie zarobionych pieniędzy graniczy z cudem.UWAGA na umowę skonstruowana tak że pieniądze wyplacają dopiero po 2 miesiącach.

@przekliniak

Treść umowy znana jest potencjalnym zleceniobiorcom przed podpisaniem jej. Można świadomie zdecydować czy oferowane warunki odpowiadają :) Posiadamy również dużą ilość zleceń z innymi (szybszymi) terminami płatności. Zdarzają się okresy, kiedy zleceń jest mniej, jednak zazwyczaj ilość zleceń jest na tyle duża, iż wystarcza dla wszystkich zainteresowanych. Pozdrawiamy!

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy THR Partner po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik drogerii-kasjer oraz pracownik dostaw. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
Łukasz N.

Nadal czekam na kase. Wielki bałagan. Najlepiej o firmie świadczy ich biuro. Mały pokój w brzydkim budynku. Odradzam.

@Łukasz N.

Zapraszamy serdecznie do naszego nowego, większego biura, mamy nadzieję, że bardziej spodoba się Panu :) Mamy również nadzieję, że kwestia Pana wynagrodzenia została szybko wyjaśniona.

Wojtek F

Mam złe pierwsze doświadzenie. Pojechałem do biura podpisać umowę na jednorazowe zlecenie i po dwóch godzinach je odwołano (ogłoszenie i odwołanie były tego samego dnia - trafiłem na nie na grupie Praca dla studenta (Warszawa) na Facebooku). Straciłem tylko czas na dojazd. Na plus zasługuje to, że od razu zaproponowano mi kilka kolejnych ofert, które jednak nie pasowały mi czasowo. Poza tym miła obsługa w biurze.

@Wojtek F

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie na bieżąco pojawiają się wszystkie dostępne oferty zleceń.

gryzu

Kiedyś bym za Nimi wskoczył w ogień.Teraz niestety... Zamiast szanować stałych pracowników którzy dają znać, że u jednego ze zleceniodawców (Makro Ząbki) wyzywają dodatkowy personel z thr partner od śmierdzieli i nierobów wolą wcisnąć na twoje miejsce świeżą osobę która może to zignoruje może nie.Ja poniżać się nie dam.Od 2017r dziewczyny nastawione są tylko i wyłącznie na pieniądze za to że poślą ludzi do roboty. Skończysz wcześniej bo KIEROWNIK ODDZIAŁU PUSZCZA BO NIE MA ROBOTY? Żle.Trzeba było się szwędać między półkami i macać towar udając fejsowanie przez 3h zamiast uczciwie skończyć wcześniej i wychodzić skoro kierownik zmiany nocnej to polecał i akceptował.Czemu? Bo każda godzina szwedania się między półkami to dodatkowa kasa dla dziewczyn z biura bo to co my dostajemy to jakoś 1/3 całej stawki za godzinę resztę biorą One.Nastawienie na kasę zamiast na stałych pracowników tak jak wyżej.Niestety a szkoda bo wcześniej byli bardzo ok.Kontakt? Marnie cztery numery telefonów i żaden nie odbiera kiedy trzeba się dopytać o coś ale kiedy szukają frajera na zlecenie? Dzwonią i nagle okazuje się, że potrafią odbierać tel.

@gryzu

Jeśli nieodpowiednie zachowanie pracowników sklepu, do którego został Pan wysłany, zostało do nas zgłoszone, z całą pewnością staraliśmy się interweniować. Faktycznie zdarzają się zlecenia, kiedy pracy jest mniej, niż przewidują nasi Partnerzy, niestety nie mamy wpływu na to czy zostajecie Państwo wypuszczani z obiektu wcześniej, czy wręcz przeciwnie- Partner chce zachować się uczciwie wobec Państwa i zapłacić za zaplanowany czas, pozostawiając pracowników na obiekcie.

Ola

Uważajcie na to co piszą w ogłoszeniach, ostatnio wybrałam się na inwentaryzację, w ogłoszeniu zapewniano pracę do 3-4, ciepły posiłek, napoje. Po zapłaceniu 15 zł za bilet dobowy pojechałam na miejsce, praca trwała od 20:30 do 23:00. Na zapytanie o obiecany posiłek i napoje zareagowano zdziwieniem, a skonczenie 5 godzin wcześniej złożono na dużą liczbę osób na inwentaryzacji, o czym Panie rzekomo nie wiedziały.Więcej strat niż zysku na interesach z tą firmą.

@Ola

Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiadać za zamówienia złożone przez naszych Partnerów. Zapewniamy natomiast, że takie sytuacje nie są normą i pojawiają się one bardzo sporadycznie.

Czarek

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie!!

Filip 123

bardzo nieładnie o nich piszecie... miłe Panie i płacą na czas. Pewnie olewaliście prace i dlatego tak...

N

Pracuję dla THR w Krakowie od ponad miesiąca i POLECAM. Pieniądze wypłacane regularnie - raz w tygodniu. W administracji mają lekki bałagan, ale to drobna niedogodność. Taka sugestia... Jak się poważnie traktuje pracę, to i pracodawca potraktuje Was poważnie. :)

olo

DNO DNA. bylebyś poszedł do pracy i zapieprzał jak wół, a potem rób sobie co chcesz. potem dostają hajs za Ciebie, a Ty zostajesz z niczym to gorsze niż robota na czarno.

Markus

A dajcie spokój. Tego nie można firmą nazawać. Banda złodzieji i tyle!

linkboy

Pracuję od 3 miesięcy, wszystko gra

szamotowy

GDZIE SĄ MOJE PIENIĄDZE????!!!!!!!!!

QWertY

Nie wypłacają pieniędzy na czas. Nie odbierają telefonów.

Worker

Pracowałem dla Nich 2.08.2016,wypłata na drugi dzień,tak jak miało być. Wszystko w porządku i tak jak było wcześniej ustalone. Polecam.

Nie bądź frajerem

Nierzetelna firma. Wszystko na gębę się dzieje. Chcesz być frajeram korzystaj z ich usług.

zochan

Pani od "rekrutacji" milusia do rany przyłuż jak chce Ci robote wcisnąć. A jak przychodzi do zapłaty to nagle brak kontaktów. Nawet nie laska telefonu odebrac. ZENADA! nie polecam!

Lubią szukać ludzi do ciężkiej pracy z dnia na dzień, a potem nie ma kasy. Zero kontaktu, oraz nie odbierają. Także jak ktoś lubi czasy pańszczyzny to może tam po (usunięte przez administratora) za darmo. ;)

XYZ
@121

Ja Czekam już od Maja na Pieniądze, dziś jest 1 Lipca (Dzwonię i nie odbierają). NIE POLECAM !

@XYZ

Polecam przyjść do nich do biura. Przypięci do muru wypłacają (czasami kilkukrotnie trzeba przyjść). Trzeba też mieć raport godzinowy (obiegówkę) poprawnie wypełnioną (nie informują o tym). Jeśli powyższe nie pomoże, polecam wysłać poleconego z wezwaniem do zapłaty na adres ich biura, koniecznie z potwierdzeniem odbioru (zwrotką).

Zostaw merytoryczną opinię o THR Partner - Warszawa

• Jak się pracuje w THR Partner?

Zobacz opinie na temat firmy THR Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THR Partner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!