Opinie o THR Partner w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie THR Partner. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w THR Partner o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THR Partner w Warszawa

empe

Najgorsza agencja pracy, proszenie o wypłatę, brak jakiejkolwiek odpowiedzi, wieczne " prosze byc cierpliwym", "proszę oddzwonic za godzinę" po czym caly dzien poczta głosowa. A wypłaty jak nie było tak nie ma, nie polecam!!!

@empe

Mamy nadzieję, że kwestię wynagrodzenia udało się sprawnie rozwiązać :)

rob

niestety ale problemem są nierozliczone płatności ... agencja nie podaje w swoich wyliczeniach specyfikacji za co i za jakich Klientów zapłaciła trzeba wszystkiego pilnować ... a i tak płatność to jest droga przez mękke

@rob

W każdym tytule przelewu znajduje się informacja odnośnie miesiąca w jakim odbyło się zrealizowane zlecenie. Mamy nadzieję, że wszelkie kwestie płatności zostały sprawnie rozwiązane :)

MK

Zdecydowanie nie polecam. Stawki głodowe, do tego potrącenia z wynagrodzenia(!). Warunki pracy na inwentaryzacji fatalne - brak kamizelek, brak rękawiczek, ciągłe pretensje(chociaż sami nie potrafią lepiej zrobić), często niemiłe koordynatorki. Nawet nie zapewniają długopisów. Inwentaryzacje zaczynają się po 0,5-1h, a płacone jest od momentu odbioru skanera... Jedyny plus był taki, że wynagrodzenie zostało przelane na moje konto dość szybko.

@MK

Stawki znane są przed przystąpieniem do zlecenia, więc rozumiemy, że decydują się z nami współpracować osoby, którym stawka odpowiada. Dziękujemy za informacje zwrotne na temat koordynatorów, czy atmosfery pracy, dzięki niej jesteśmy w stanie przekazać je Kontrahentowi i zmienić sytuację :)

kz

Totalnie nie polecam czekam na wypłatę drugi miesiąc a gdy staram się dodzwonić to nikt nigdy nie odbiera robią ludzi w (usunięte przez administratora)że tak powiem odradzam za ich pośrednictwem gdzieś uczęszczać

Invent
@kz

To prawda mieli zaplacic 30 go lipca a do dzisiaj jeszcze nic nie wplynelo na konto.

@kz

Niestety nasze numery często są przez Państwa zajęte :) natomiast nadrabiamy kontakt innymi drogami, żeby nie byli Państwo poszkodowani. Mamy nadzieję, że udało się z nami skontaktować i wyjaśnić kwestię :)

@Invent

Mamy nadzieję, że udało się z nami skontaktować i wyjaśnić kwestię :)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy THR Partner po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik drogerii-kasjer oraz pracownik dostaw. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
kamilulung

Za pośrednictwem THR brałem udział w dwóch inwentaryzacjach w Olsztynie. W obu przypadkach firma nie wywiązała się z godzin jakie ustalała telefonicznie ze mną. Pierwsza inwentaryzacja była krótsza o 2,5 godziny, zaś druga - 4 godziny (!!). Firma wymigała się od zapłaty za ustalone godziny. Dla mnie jako osoby dojeżdżającej to ciężka sytuacja. Firma zaoferowała mi tylko przeprosiny ;) w ramach rekompensaty. W moim przypadku nie było problemu z wypłatą pieniędzy na konto. Inaczej jest u mojego brata, który czeka na pieniądze od 3 tygodni. Jako uczeń, bez ubezpieczenia (nie jest obowiązkowe) dostałem 113,5 zł za niespełna 10 godzin. Oceńcie sami czy to dużo ;) Pozdrawiam, Kamil

@kamilulung

Niestety nie odpowiadamy za czas trwania zleceń, czasem nie jest on zbieżny z czasem, jaki przekazuje nam Kontrahent, natomiast nie zdarza się to często. Pozdrawiamy!

Łucja

Cześć, THR Partner poszukuje pracownika magazynu: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pracownik-magazynowy,praca.gov.pl5aa9dabadf2da75fa93649b1e699d6b1,olsztynek. W benefitach wymieniają kartę kulturową, czy możecie wyjaśnić co to takiego?

Yxz

Nie odbieraja telefonu. Nie wysylaja wyplaty. Chyba nie maja pieniedzy. Co w takiej sytuacji zrobic? Bilet do Warszawy i z powrotem kosztuje wiecej niz to co nalezy sie za jedna inwentaryzacje. Zaczekam moze cos wysla po nowym roku.

Czy w THR Partner panuje luźna atmosfera?

Januzi

@Pytanie Zależy chyba od danego Klienta Zleceniodawcy. W przyp. konkretnej oferty pracy najlepiej zadzwoń do koordynatora z THR Partner lub danego rekrutera. Powinni udzielić wyczerpującej odpowiedzi jeśli długo współpracują z danym klientem: Twoim zleceniodawcą. Z THR Partner pracował mój były kolega z inwentaryzacji jedynie. Ja nie pracowałem z nimi jeszcze.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie THR Partner?

Januzi

@Pytanie Na premie w przyp. jednorazowych inwentaryzacji bym w ogóle nie liczył. Nie wiem czy dają premie przy innym rodzaju zleceń.

Januzzi

Ciekawy jest adres APT THR Partner. Mieści się chyba obok słynnej spółki Srebrna Sp.z.o.o. w której faktyczną władzę sprawuje nasz Najwyższy Przywódca Jarosław I Mokotowski. Chyba, że się mylę. Topografii W-wy dokładnie nie znam, bo mieszkam w Gdańsku.

Łukasz

Ostrzegam wszystkich którzy będą chcieli się zatrudnić w tej agencji.pracuję od 4 maja B.r.do dziś nie otrzymałem poborów.Wysłałem mnóstwo sms(telefonu nikt nie odbiera)ciągle otrzymuję pokrętne tłumaczenia.Dziś t.j.19.06.20 zostałem poinformowany,że przelew został wysłany,znów (usunięte przez administratora), do godz.17,30 przelewu nie ma.Niemam za co zrobić zakupów, moje dzieci nie mają co jeść .Mam dośćkłamstw zgłoszę sprawę do Inspekcji Pracy ponieważ zostałem (usunięte przez administratora) za moją ciężką pracę.

Neti

Byłam na 4 inwentaryzacjach i ogólnie jestem zadowolona. Dzisiaj powinnam mieć pierwszą wypłatę więc zobaczymy jak będzie. Co do kontaktu to w momencie gdy źle wypełniłam umowę, za 15 minut dzwoniła do mnoe Pani żeby poprawić błąd więc nie rozumiem co niektórzy wypisują. Nie narzekam na ani na kontakt ani na pracę a ludzie są naprawdę mili.

Patrycja

Pracowałam na inwentaryzacjach. Bardzo szybka wypłata. Stawka zgodna z tą w ogłoszeniach i na umowie

Jarosław
@Patrycja

Nie myślałaś o tym, aby ubiegać się o zatrudnienie w tej firmie na stałe? Być może podejmowałaś jakieś rozmowy z tym pracodawcą i mogłabyś przedstawić, jak one wyglądały.

Grzeshu

Bardzo polecam firmę THR a szczególnie oddział w Gdańsku. Panie w biurze są bardzo pomocne i podchodza bardzo profesjonalnie i indywidualnie do zatrudnienia. Fajne oferty pracy no i stawka bardzo wazna kwestia! POLECAM !!!

Jarosław
@Grzeshu

Pracodawca dostosował ofertę pracy do Twoich preferencji? Przedstaw, proszę w kilku słowach, jak wyglądał cały proces kwalifikacyjny.

Polecam

Jestem po kilku zleceniach od tej firmy. Nie miałam żadnych problemów z otrzymaniem wynagrodzenia. Dodzwonienie się do nich rzeczywiście graniczy z cudem, ale na maile odpisują bardzo szybko. Dziwi mnie tak ogromna ilość negatywnych komentarzy. Ja ze swojej strony polecam współpracę z THRPartner.

Miałam problem z wypłatą wynagrodzenia, dostałam je po wielu telefonach. Nie polecam, więcej nerwów i zachodu niż to jest warte.

Niezadowolony

Od kilku dni czekam na wypłatę. Albo na the nfirmację. Wczoraj obiecano przelew. Moje telefony nie są odbierane. Nie wiem co o tym myśleć.

@Niezadowolony

Dzień dobry, bardzo proszę o kontakt mail (biuro@thrpartner.pl) jeśli nie może się Pan dodzwonić. Sprawnie rozwiążemy problem :)

jerzyjerzy

a wiec tak, co do pana Marcina no to zgadzam sie co do przeslanych przez niego informacji, zasady pracy z tym pośrednikiem są przejrzyste, mozna sie przejsc do biura i o wszystko zapytac, wszystkiego dopilnowac. Firma uprzedza, ze aby dostawac pieniadze za wykonane zlecenie, posrednik musi miec wszystkie wymagane dokumenty . ludzie nie ogarniają a potem mają pretensjem, tylko czasami te pretensje to do siebie powinni miec. takie czasy, anyway jesli ktos jest ogarniety i przychodzi na zlecenia, an ktore sie zapisal, i sklada wszystkie potrzebne papiery to wierzcie mi ze zadnych problemow z tą firmą nie ma.

@jerzyjerzy

Czy moglabym dostać namiary abym mogła zarejestrować sie w tej firmie inwentaryzacyjnej ? Podaje email ewa536@onet.eu. dziekuje

@Ewa

Zapraszamy do kontaktu: 794 758 000 794 759 000 794 482 111 794 935 111

jerzyjerzy
@Ewa

Pani Ewo, musi Pani zajrzec na strone do nich albo bezposrednio z biurem THR PARTNER sie skontakowac, wtedy oczywiscie zlecenia inwentaryzacyjne dostępne na stronie będą dla Pani do wyboru :)

ZADOWOLONY

Raz mnie firma THR PARTNER zatrudniła i ten raz umowę miałem oraz na czas kasę. Firma jest uczciwa . Ja z pracy byłem zadowolony i z wypłaty !

Aloe

Plus taki, że zatrudniają na czarno. Nie chcesz papieru to idzie pod stołem. Kasa do łapy po inwentazacji. Minus niskie stawki za godzinę. Wszystko na gębę.

@Aloe

Podpisujemy umowę zlecenie z każdą osobą zainteresowaną współpracą z nami :)

Prawdziwy głos
@THR Partner

Hymm ciekawe bo pracowałam u was bez umowy.

julitaww
@Aloe

taaaa jasne, działają bez umowy, akurat ! nie wiem kto takie głupoty pisze, ale ja chyba z 3 zlecenia mam za sobą i wszystko legalnie na umowie.

Zostaw merytoryczną opinię o THR Partner - Warszawa

• Jak się pracuje w THR Partner?

Zobacz opinie na temat firmy THR Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THR Partner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!