Opinie o sklep.lambda.pl - Grupa Lambda sp. z o.o. Dystrybucja sp. k. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja sp.k. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja sp.k. w Poznań

Hej, chce się rozeznać w warunkach w Dziale Handlowym. Nie widzę ostatnio komentarzy do niego nawiązujących a właśnie prowadzona jest rekrutacja do niego. Jak oceniacie więc aktualne targety i czy średnie zarobki są w ogóle znane?

Pracownik Nowy wpis

Tragiczne wynagrodzenie w stosunku do pracujących dni, roznica 2 dni więcej w miesiącu to 500zl roznicy w wypłacie. premia regulaminowa jest wyliczana tak żebyś nie zarobił za dużo a tyle ile dni przepracowałeś.

Ktoś widzę pytał o magazyn w Poznaniu ja akurat widzę ze są przyjęcia do Katowic. W którymś z nich jest jakaś większa rotacja? Dacie znać jaka atmosfera występuje teraz przy Żeliwnej? Praca została oznaczona jako jednozmianowa od pon do pt od 9 do 17, czy to oznacza ze nadgodzin nie ma?

Łucja

szukają magazyniera z prawkiem do Rzeszowa do dostaw. wyglada to nieźle, praca 9-17, umowa o pracę jest. tylko czy od pierwszego dnia? mają w ogóle jakiś okres próbny? widzę, że jest dopłata do multisportu, a jak w ogóle z wypłatami, dobre jak na Rzeszów?

Ja Nowy wpis
@Łucja

Jakie stawki w Poznaniu .na dziale produkcji itp

Firma Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja sp.k. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik Działu Handlowego. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
HR Navigator
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.

W Poznań Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja sp.k. poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Sklepu. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na handlowiec w Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja sp.k.?

Wojtek

Trzeba mieć znajomosci lub być rodziną pracownika. Wystarczy spojrzeć po listach pracowników - same rodziny! Ręka rękę myje. Pracownikowi nic nie wolno - wszystko musi! Traktowany jest jak wyrobnik. O (usunięte przez administratora) lodówkę w firmie trzeba było walczyć, bo firma nie chciała ponosić kosztów. Latem ludzie siedzą w upale, bo szkoda pieniędzy na klimatyzację. Firma nie dba o pracowników, tylko o swoich i stwarzanie pozorów, że są tacy światowi i nowocześni.

@Wojtek

Walka o lodówkę? To brzmi wręcz groteskowo... To jak ją się udało wywalczyć a klimatyzację nie? Nikt nie zauważa, że praca z powodu warunków może nie być wystarczająco wydajna? A co do doświadczenia to on normalnych ludzi tutaj też go niby nie wymagają?

@Dorota

Pracownicy przeprowadzali już zbiórkę prywatnych pieniędzy na zakup używanej i dopiero to ruszyło sumieniem kogoś na górze. Ale to tylko sytuacja jedna z wielu…

Robert

Jakiś czas temu było ogłoszenie dotyczące pracy magazyniera w Rzeszowie. Czy jest tu ktoś, kto aplikował? Czy rekrutacja została zakończona? A może jest ktoś, kto pracuje w Rzeszowie i może coś opowiedzieć o tym oddziale - jaki szef, współpracownicy?

@Robert

Rzeszów omijaj szerokim łukiem! Kierownik świata nie widzi poza szefostwem w Poznaniu. W niczym nie pomoże, nic nie ułatwi swojemu pracownikowi. Potrafi tylko rzucać kłody pod nogi i zatruwać atmosferę. Liczy się tylko wynik i to, by Ewka była zadowolona.

Zorro
@Wojtek

Wszystkie wróble w Rzeszowie o tym wiedza ha ha

@Zorro

Tak? To po co jeszcze raz to powtarza? ;p To, że wynik ważny jest to jasna sprawa, ale serio aż takim kosztem to robi? Co oznaczają te całe kłody rzucane pod nogi w tym kontekście?

zorro
@Dorota

jak się tam zatrudnisz to zrozumiesz. Powodzenia

@zorro

Mimo wszystko polecasz skoro proponujesz?

@Zorro

Wszystkie wróble poza tym jednym, co powinien wiedzieć najlepiej :P

Jak oceniacie zarobki, socjal i atmosferę w firmie?

@Piotr

Socjal nie istnieje. Zarobki raczej przeciętne, na minus na pewno ilość składowych w pensji co powoduje niejasne zasady wynagradzania np. w przypadku chorób. Podwyżka = wliczenie twojego stażowego do wynegocjowanego wynagrodzenia, więc de facto zaczynasz od zera. Na plus terminowość wypłat. Ogromnym plusem tej firmy są pracownicy, dla niektórych naprawdę chce się tam iść. Dobry wybór jako szczebel w drabince kariery, można się wiele nauczyć (niestety głównie od kontrahentów, bo szkolenia są niczym potwór z Loch Ness). Brakuje świeżego spojrzenia na problemy trawiące to przedsiębiorstwo, problemy są rozwiązywane po macoszemu, bez szukania przyczyn a jedynie objawowo co na dłuższą metę powoduje że stale powracają. Generalnie nie mogę ocenić firmy negatywnie bo można się tu rozwinąć ale jedynie pod warunkiem, że dąży się do tego własnymi siłami, firma nie blokuje ale specjalnie nie pomaga dlatego pozytywnie też nie jest.

kwkwkw
@Anonim

Cześć, rekrutują w Lambdzie do pracy w dziale e-commerce, co myślisz o tym dziale? jest na gowork wiele opinii, że to skostniała firma...jak zatem wygląda praca i oferta firmy on-line? Co rozumiesz przez pojęcie "wynagrodzenie od zera"? Z góry dzięki za odpowiedź.

magda
@Anonim

czyli jakie te wynagrodzenia ? np. Pracownik sklepu interetowego? jak tu nie powinno się może ujawniać wynagrodzenia to poproszę na maila : sylvana-1989@wp.pl

Natalia
@Anonim

chciałabym dowiedziec się coś wiecej o rozliczeniu podczas chorowania ? możesz napisać jak liczą przebywanie na l4, inaczej niż nakłada na pracodawcę KP?

Tomasz

Może ktoś nie ma odpowiednich kwalifikacji i nie jest to miejsce dla niego?

Były
@Tomasz

Na szkoleniach też firma mocno "oszczędza".

@Były

Oznacza to, że szkolenia są proponowane tylko nielicznym pracownikom, którzy mają dobre wyniki lub się wyróżniają? Ciekawią mnie również dodatkowe benefity. Firma je oferuje, czy raczej nie ma takich możliwości.

Olek
@Tomasz

to ze nie masz odpowiednich dokumentow nie skresla cie z podjecia u nich pracy mozesz ubiegac sie o stanowisko ale na najnizszym szczeblu na poczatek

Olo
@Tomasz

Kwalifikacje? Masz na myśli bycie kimś z rodziny kierownictwa?

moner ścianek

Hej, czy to prawda że oni szukają monterów? ja u nich robiłem i chętnie bym wrócił

Aron pracuś

doceniają, dają premie i nagrody można stosunkowo szybko awansować firma naprawdę fajna

Jogi

Czy są teraz jakieś szanse na pracę w firmie? Czas jest trudny ale może??

Dingo
@Jogi

Czasy cieżkie ale żyć trzeba także ...... od Nowego roku trzeba działać

Pracowałem tam kiedyś, firma zatrzymała się rozwojem ładnych parę lat temu.

@Piotr

Ja u nich jetem od 2 miesięcy nie mam takiego wrażenia co chwila coś nowego jest więc nie ma już takiej tragedii cywilizacyjnej jak kiedyś

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja sp.k.?

rtk23

A na jakie stanowisko i w którym oddziale?

Co jaki okres czasu w Grupa Lambda Sp. z o. o. Dystrybucja Sp.k. można ubiegać się o podwyżkę?

pewny

podwyzke masz wraz ze stażem pracy jesli c o to chodzilo

Jan Kowalski

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie, brak szacunku do pracownika. Szefostwo ma bardzo duże wymagania, ale od nich nic się nie należy. Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu. Jak najdalej od tej firmy.

brygadzista
@Jan Kowalski

wymagaja jak wszedzie wiec to nie jest problem chodzi moze o to czy ktos potrafi pracowac w tak duzej grupie i przyjmowac z godnoscia polecenia zawodowe

Miron

Życie nie jest łatwe i nie my ustalaliśmy zasady prawa w przypadkach choroby. Teraz tylko je wykonujemy!

Piter

Czytam te komentarze i do konca sie nie zgadzam z tymi wypowiedziami w kwestii finansowej. Normalna rzecza jest jak chodzisz na ZL to wiadoma sprawa premii nie dostaniesz wiadomo jak to w kazdej firmie pracownik ma byc dyspozycyjny pracowity i bez nalogow nie wszyscy tacy sami beda. Zarzad i tak robi co moze bo jakby nie pracownik to nie byloby dla nich pensji i firma poszlaby z torbami! Pozdrawiam

Pedro
@Piter

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Rafi
@Piter

Jak nie wiesz o co chodzi to sie nie wypowiadaj . Przy drugiej chorobie powinna byc zabrana premia absencyjna, zabierane sa inne premie przy każdej chorobie, nawet pierwszej. Normalne złodziejstwo. A tak nawiasem mówiąc, co maja nałogi do premii? Moge sobie palić ile chce i to jest moja osobista sprawa!

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii. Czy poziom wynagrodzeń uległ zmianie?

Upokorzona

Poziom wynagrodzeń się zmienił, ale na gorsze. Kolejne cięcia pensji w związku z urlopem planowanym dużo wcześniej. Nadgodziny na poziomie 20% stawki podstawowej a nie jak jest wymagane 50%. Pracownik jest nawet karany za dzień na cele krwiodawstwa, oby nie potrzebowali tej krwi (zarząd)...

Pracowity

Praca w tej firmie nie była by zła gdyby nie zarząd. Wymagają od wszystkich tylko nie od siebie. Panowie na magazynie pracują w temperaturze 10 stopni ( wymagane 14) i według pani Ewy G. I prezesa firmy wszystko jest w porządku. Na każdym kroku patrzą , żeby tylko zabrać premię a jest ich aż 5! Żart! Zabierają premie za urlop bo nie jesteś dyspozycyjny.... Nikomu nie polecam tu pracować i szkoda tych co pracują obecnie. Mam nadzieje że przejrzą na oczy albo nie zbankrutują! Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja sp.k.?

Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja sp.k.
1.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Głogowska 419
    60-004 Poznań

Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja sp.k.