euroinstal

Łysomice

Opinie o euroinstal

oszukani 2009-12-14 15:24:29
WŁAŚCICIEL DANEJ FIRMY NIE WYWIĄZUJE SIĘ Z PŁATNOŚCIAMI WOBEC SWOICH PRACOWNIKÓW,LUDZIE PRACUJĄCY U PANA [usunięte przez moderatora] NIE OTRZYMUJĄ WYNAGRODZEŃ OD SIERPNIA,A REKORDZIŚCI OD DWÓCH LAT,POMIJAJĄC FAKT NIE PŁACENIA PAN ,,PREZES,,,BO ZA TAKIEGO SIĘ UWAŻA,ZMUSZA LUDZI DO PRACY U SIEBIE,SZCZUJĄC ICH 50ZŁ.NA CHLEB,GDY DANEMU PRACOWNIKOWI ZALEGA BAGATELA-2000ZŁ.,ALE W DOBIE KRYZYSU Z PRACĄ SĄ TACY,KTÓRZY JESZCZE TAM PRACUJĄ.JEŻELI TĄ OPINIĄ PRZYCZYNIĘ SIĘ ,ŻEBY JUŻ ŻADEN NAIWNIAK ŻĄDNY DOBREJ PRACY I PŁACY NIE DAŁ SIĘ NABRAĆ TEMU PANU,BĘDĘ USZCZĘŚLIWIONY,BO PIENIĘDZY Z TEJ FIRMY JUŻ I TAK NIE ODZYSKAM-{
Murawski 2010-02-10 16:38:18
tak,też tam pracowaliśmy z kumplem,do dzis od około roku nie mogę odzyskac kasy od [usunięte przez moderatora],moze wiecej osób się znajdzie ,którzy zostali wyrolowani przez niego.
murawka 2010-03-01 12:00:12
z tego co wiem to, o wiele więcej ludzi zostało przez niego naciągniętych na darmową pracę,ale to jest jak wojna z wiatrakami,do tego manipulanta nic nie dociera,jak pracowałem u niego to złote góry obiecywał,a nie dostałem nic,pracowałem tam jakieś pótora roku temu tam,a do dziś mi wisi 2000,,najgorsze jest to,że na swoje i żony zachcianki to kaskę ma i samochody też co jakiś czas nabywa,ostatnio kupił sobie WOLWO,adla ludzi na wypłaty nie ma.
oszukany 2010-03-09 23:30:18
Wiesz może jakie to Volvo? Pytam, bo wiem,kto mógłby chcieć je zająć za długi. O ile nie jest jak cała reszta samochodem w kredycie lub lisingu. A taki samochód jest potrzebny ,żeby łatwiej było naciągać i oszukiwać. Sam znam ludzi,którzy zostali oszukani na setki,tysiące,a nawet dziesiątki tysięcy. Ci co mają kasę idą do sądu,reszta pracuje za obiecanki cacanki.
murawka 2010-03-18 13:08:49
nie wiem,ale postaram się dowiadzieć,może komuś uda się odzyskać kasę od tego [usunięte przez moderatora]
jeden z wielu 2010-11-04 19:20:48
ten gosc przegina .ostatnio obwozil sie jeepem ktorego podobno pozyczyl.ja tak czy siak zaloze mu sprawe w sadzie.jesli chcecie to mam nowy adres jego firmy ,nr tel do firmy i do pracy .wisi mi ok.5000 zl.pracowalem tam na umowe i napewno mu nie odpuszcze.
jeden z wielu 2010-11-04 19:23:01
jesli to sie komus przyda to jego terazniejszy nr tel to [usunięte przez moderatora]
jeden z wielu 2010-11-04 19:26:10
prosze wszystkich ktorych pan [usunięte przez moderatora] o kontakt .trzeba ukrocic jego oszukanski proceder .traktuje ludzi jak zwykle szmaty ,wykorzystuje i oszukuje.
oszukany 2010-11-18 19:38:05
więc nic od dwóch lat się nie zmieniło,z doświadczenia wiem,że sprawa nic nie da ten manipulant ma tyle długów u komornika,że głowo boli,a komornik nie ma z czego ściągać ,bo wszystko jest na jego [usunięte przez moderatora],ale nowy adres bym poprosił jesli to możliwe,bo mi też ten oszust jest winien około 3000zł
ktos 2010-11-25 08:49:13
adres firmy czy domowy podac?
oszukany 2010-11-25 21:28:22
firmy,bo o ile wiem,to mieszka w Zakrzewku ,ale tam się dostać,to graniczy z cudem
oszukany 2010-11-27 11:07:53
bardzo byłbym zainteresowany danymi dotyczącymi tego oszusta. jak możesz to podaj adres i namiary
ktos 2010-12-06 10:54:49
Obecny adres firmy to ul. Chrzanowskiego 23a, Toruń.
Mam nadzieję, że przyda się to wszystkim oszukanym!!!
okradziony 2014-11-11 22:25:20
Właściciel tej firmy obecnie przebywa w Londynie w dzielnicy Stratham.
Jeśli ktoś,szczególnie wymiar sprawiedliwości, potrzebuje konkretnych
danych postaram się pomóc.
Franek 2016-05-15 14:35:03
No ja myślę, że warto. Nie dość, że można zarobić dobre pieniądze, bo wypłata składa się z podstawy i prowizji to jeszcze nie jest to wcale taka ciężka robota. Polega głównie na współpracy z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych, realizacji strategii sprzedażowej firmy a także analizie lokalnego rynku branżowego.
Zostaw swoją opinię o euroinstal - Łysomice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie euroinstal