Opinie o Next Technology Professionals Sp. z o.o w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Next Technology Professionals Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Next Technology Professionals Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Next Technology Professionals Sp. z o.o w Łódź

Jacek RoR

Mogę spokojnie polecić Next Technology Professionals, przez cały proces rekrutacyjny był bardzo dobry kontakt, duża opieka także po ruszeniu u klienita, miły upominek otrzymany po przyjęciu oferty :)

Natalia

Next Technology Professionals jest agencją rekrutacyjną i firmą świadczącą usługi związane z zatrudnieniem pracowników IT - to pewnie wszyscy wiecie. Przydałoby się jednak znacznie więcej informacji na temat tej firmy. Czy ktoś z Was posiada wiedzę o ewentualnej rekrutacji - potrzebują tam teraz kogoś nowego?

Ilona

Cześć, jak wygląda w Next Technology Professionals kwestia awansu? Często się on zdarza wśród pracowników? Zastanawiam się czy jest prowadzona jakaś rekrutacja wewnętrzna czy może pracodawca sam docenia, któregoś z pracowników za np. zaangażowanie. Napiszcie proszę jak to jest w firmie.

hmm

@Satoshi jak to ? To po co prowadzili rekrutację?

Satoshi
@hmm

Po prostu zawracają głowę. Szukali developera dla zewnętrznego klienta, po czym okazało się, że klient już znalazł, więc jednak nie było dla mnie pracy... Zwykła kontraktornia, nic ciekawego...

Next Technology Professionals Sp. z o.o prowadziła rekrutację na stanowisko Senior React Native Developer. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Satoshi

Kandydowałem jakiś czas temu, ponieważ dostałem ofertę na linkedin. Niestety po kilku rozmowach okazało się, że oferty jednak nie ma. Ogólnie strata czasu, odradzam.

Zuzanna

@Just-do-it, masz informację o tym, dlaczego najwięksi klienci zdecydowali się na zakończenie współpracy z firmą Next Technology Professionals? Czy w związku z tą stratą firma planuje redukcję etatów pracowniczych? @nie_polecam, czemu twierdzisz, że firma upada? Rzeczywiście jest obecnie tak źle po utracie firm, o których mowa w poprzednich komentarzach?

A to dobre!
@Zuzanna

No takich rzeczy to jeszcze nie było :-) Firma notuje rekordowe wyniki, a tu ktoś pisze że upada. Czy już każdą ściemę można napisać na Goworku? @ Zuzanna, Gowork prosi o zaznaczenie że ma się dowody poświadczające wypowiedź. Może warto zweryfikować użytkownika just_do_it i nie_polecam? To pewnie jedna osoba, bo podejrzewam że dwie na pewno by nie wpadły na taki sam "genialny" pomysł, hehe ;-)

Zuzanna

@Justme, czy poza udziałem w ciekawych projektach nowo zatrudniony pracownik może liczyć na udział również w cyklicznych szkoleniach organizowanych przez firmę Next Technology Professionals? Ciekawi mnie również ścieżka rozwoju zawodowego, który można osiągnąć w tej firmie. Można z upływem czasu awansować na wyższe stanowisko?

@Zuzanna

Szkolenia są miękkie z rozmów z kandydatami (wewnętrzne symulacje) i techniczne robione przez kandydatów, np. z Java lub .NET. Jak masz czas to możesz też iść na konferencje czy warsztaty. Ścieżki kariery nie ma. Jeśli liczysz, że będziesz liderem zespołu, to nie tu, bo zespół ma płaską strukturę.

Just-do-it
@Zuzanna

Tam nie ma ciekawych projektów bo najwięksi klienci zrezygnowali z usług firmy. Rozmowy „symulacyjne” to raczej przepytywanka szefa.

@Just-do-it

Nie wiem o jakim okresie mówisz więc trudno mi się do tego odnieść. Może to było dawno? Ja pamiętam raczej sytuacje że dużo klientów pozyskalismy, prawie w każdym miesiącu. Co więcej kilku klientów przyszło do nas z rekomendacji, więc nie wiem kogo masz na myśli?

@Just-do-it

Symulator jazdy samochodem nie polega na jeździe prawdziwym samochodem. Więc symulacja rozmowy z kandydatem nie polega na rozmowie z prawdziwym kandydatem. W rolę kandydata wciela się szef, albo ktoś z zespołu. I nie widzę w tym nic złego ;)

nie_polecam

Firma upada po stracie kilku dużych klientów, szefowie chwytają się czegokolwiek przez co odreagowują złości na pracownikach. Biuro nie mieści się w Łodzi tylko w Warszawie.

Polecam
@nie_polecam

Firma ma się bardzo dobrze, nie straciła żadnych dużych Klientów, a nawet ma tyle zleceń że często musi odmawiać :-) Ciekawe skąd takie wnioski? O których konkretnie mówisz?

Justme

Dobra firma na start, ciekawe miejsce dla osób z niedużym doświadczeniem w rekrutacji IT. Dużo projektów w różnych technologiach, klienci od dużych do raczej małych. Minusem jest płaska struktura i to, że jest duża presja, aby niektóre procesy robić tygodniami nawet bez większych szans na sukces.

Zuzanna

@M., możesz podzielić się z nami, co było głównym powodem odmowy Twojej aplikacji na staż do pracy w firmie Next Technology Professionals? Czy w przyszłości zamierzasz jeszcze szukać szansy odbycia stażu w tej firmie?

M.

Wysłałam swoje cv na staż, dostałam odpowiedź odmowną, ale szybką i spersonalizowaną. MOim zdaniem wyróżnia się to spośród innych firm.

Zuzanna

@Nick, nie rozumiem, co portal społecznościowy, który wspomniałeś w swoim komentarzu ma wspólnego z pytaniami, które zadałam w poprzednim komentarzu? Ma to jakiś ścisły związek z opinią na temat pracy w firmie Next Technology Professionals? Bo nie rozumiem nadal Twojego pytania.

Zuzanna

@anonymous, chcesz przez to powiedzieć, że w firmie Next Technology Professionals nie ma pracowników, którzy mieliby staż pracy większy niż rok czasu? Skoro tak to, dlaczego tak często dochodzi do rotacji na stanowiskach pracowniczych w tej firmie? Mógłbyś to jakoś wyjaśnić? @???, posiadasz jakieś informacje na temat stażu pracy pracowników, którzy są zatrudnieni w firmie Next Technology Professionals? Napisz, proszę, co wiesz na ten temat.

@Zuzanna

Nie slyszeliscie o Linkedin?

ObecnyPracownik

Witajcie! Sytuacja wygląda zgoła inaczej niż to opisujecie. Coś o tym wiem, bo w firmie pracuje od ponad roku. Wynagrodzenie jest jak w każdej Agencji dwuskładnikowe. Poza gołą podstawą można liczyć na premie. Jak nie robisz wyników to faktycznie nic poza podstawą Ci nie zostanie. Ale chyba po to pracujesz, żeby widzieć efekty, a co za tym idzie robić wyniki, czyli placementy. A potem zgarniać za to pieniądze :) Osobiście jestem zadowolona. Premie otrzymuje regularnie. A humorki szefów? Nie zauważyłam. Pamiętajmy, że każdy jest tylko człowiekiem :)

Q
@ObecnyPracownik

????

@ObecnyPracownik

Od ponad roku? Nikt tam tyle nie wytrzymał.

???
@anonymous

Chyba nie trzeba specjalnych umiejętności żeby to sprawdzić, ale widać to jednak za dużo i pewnie stąd ta frustracja :-)

Gutek

Przecież nikt na siłę nie trzyma! Jeśli praca w super firmie nie odpowiada przyjdą inni i może to docenią?

Zuzanna

@Q, do czego konkretnie kierujesz swoje znaki zapytania? Odpowiadasz na komentarz użytkownika @ObecnyPracownik, jednak jego opinia jest dosyć rozległa, więc czytelnik przeglądający wątek opinii o pracy w firmie Next Technology Professionals trudno ma zrozumieć, do czego konkretnie kierujesz swój komentarz. Uzasadnij, proszę, swój wpis w tym temacie.

Zuzanna

@ObecnyPracownik, czy mógłbyś napisać jakiego rodzaju wyników oczekuje pracodawca firma Next Technology Professionals od zatrudnionych pracowników? Czy są stworzone jakieś progi tych możliwych do otrzymania premii? Czy może jest to premia stała i przyznawana tylko w wypadku osiągnięcia określonego progu przez pracodawcę? @Nie polecam, informuję, iż Twoje domysły względem mojego powiązania z firmą Next Technology Professionals są błędne. Nie jestem pracownikiem tej firmy. Staram się zdobyć jak najwięcej informacji odnośnie warunków pracy oferowanych przez tego pracodawcę, dlatego szczegółowo poruszam różne aspekty związane z pracą w tym miejscu.

Zuzanna

@Nie polecam, uprzejmie informuję, że usunięte mogą być posty, które zawierają słowa wulgarne oraz powszechnie uznane za obelżywe. Każdy komentarz dodany w wątku opinii o danym pracodawcy powinien być zgodny z panującym regulaminem forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Dlatego proszę Cię, abyś swoją opinię o pracy w firmie Next Technology Professionals wyraził w sposób zgodny z regulaminem. Zachęcam do komentowania.

Nie polecam
@Zuzanna

W sposób zgodny z regulaminem czyli po myśli twojej czy panów szefów?

Nie polecam

Przepraszam bardzo - jakim prawem mój post został skasowany?! Nie macie co robić szefowie Next'a i zgłaszacie wszystko co nie jest po waszej myśli? Obrzydliwa cenzura....

nic nowego
@Nie polecam

Widocznie nie mają nic innego do roboty

Zuzanna

@odradzamy, możesz napisać coś więcej na temat warunków jakie oferuje firma Next Technology Professionals na stanowisku, które zajmowałeś bądź zajmujesz? Jak ocenisz kwestię atmosfery pracy w tym miejscu? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z tym miejscem pracy. Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Next Technology Professionals Sp. z o.o - Łódź

• Jak się pracuje w Next Technology Professionals Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Next Technology Professionals Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Next Technology Professionals Sp. z o.o?

Next Technology Professionals Sp. z o.o
3.8/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Towarowa 35/83
    00-869 Łódź