Next Technology Professionals Sp. z o.o

Łódź

Opinie o Next Technology Professionals Sp. z o.o

Gosia :-) 2016-06-08 10:55
Hejka! Widziałam ogłoszenie na pracuj ze rekrutują na PŁATNY staż więc wygląda na to ze tak. Moja współlokatorka studiuje z dziewczyną która tam pracuje i podobno atmosfera jest super! Nie ma tzw korpo spinki, jest dużo szkoleń, bardzo wiele można się nauczyć, luźne godziny pracy, wyjścia integracyjne i z tego co pamietam to nawet maja opcje Home Office od czasu do czasu jak musisz cos załatwic :-) Generalnie to trafiłam tu bo chciałam cos poczytac zanim zaaplikuje ale wyglada obiecująco!
ela 2016-07-19 23:06
także widziałam gdzieś w internecie że Płatny staż w dziale rekrutacji IT w Warszawie jest teraz u nich do zgarnięcia, i doświadczenia za wiele nie trzeba bo jest taka adnotacja : "nie wiesz jak wymawia się C#, albo co to jest GIT- nie ma problemu! "
Zuzanna 2017-05-24 16:11
Obecnie firma poszukuje do pracy osoby na stanowisko IT SECURITY SPECIALIST. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy w tym dziale? Na jakie możliwości rozwoju/benefity mogą oni liczyć?
Odradzam 2017-09-20 21:51
Bardzo odradzam firmę NT PRO bo, m. in:
- szefowie nie potrafią zarządzać swoimi pracownikami, docinają, obrażają i poniżają,
- co chwila zmieniają zdanie,
- oszczędzają każdy grosz,
- ścieżka rozwoju jest zależna od ich nastrojów, robią wszystko by zapłacić jak najmniej.

Odreagowują swoje frustracje na pracownikach, którzy dają z siebie wszystko, już nie jedna osoba odeszła z formy, bo nie dawała rady wysłuchiwania tego wszystkiego.
Zostaw swoją opinię o Next Technology Professionals Sp. z o.o - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Next Technology Professionals Sp. z o.o