Opinie o Next Technology Professionals Sp. z o.o w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Next Technology Professionals Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Next Technology Professionals Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Next Technology Professionals Sp. z o.o w Łódź

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Łódź.

Firma mieści się w Warszawie a nie w Łodzi.

Zuzanna

Kto może jeszcze wypowiedzieć się o firmie Next Technology? Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w firmie. Co sądzicie o tym pracodawcy? Jest godny polecenia? Czy oprócz pensji podstawowej można liczyć na dodatkowe benefity od pracodawcy?

odradzamy
@Zuzanna

Poza podstawową pensją oraz humorami szefów nie masz na co liczyć ;)

Polecam

Dziękujemy naszej konkurencji za powyższy wpis i pozdrawiamy serdecznie :-)

Nie polecam
@Polecam

Wy nie jesteście dla nikogo konkurencją :)

Polecam
@Nie polecam

Dzięki i nawzajem :-)

Daniel

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Next Technology Professionals Sp. z o.o prowadziła rekrutację na stanowisko Senior React Native Developer. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Mania

Interesuje mnie praca w Next Technology Professionals i nie wiem co ma mysleć. Tak skrajnie różne komentarze, że nie wiadomo co mysleć.

Papą
@Mania

Odezwij się na LinkedInie do byłych pracowników - od nich dowiesz się najwiecej.

Current
@Mania

Polecam zapytać na Linkedin obecnych pracowników, bo wpisy EX, WszędzieJestLepiej i Papą należą do jednej sfrustrowanej osoby, która od dawna już tutaj nie pracuje. Ja jestem happy!

Current śmiech
@Current

No wiadomo. Szef musi być Happy. A ile osób obecnie pracuje? Trzy? Dwie? Ktoś jeszcze został?

WszędzieJestLepiej

Uważajcie, bo kłamią nawet w ogłoszeniach rekrutacyjnych. Szumnie zapowiadane "szkolenia wewnętrzne" są zlepkiem pobranych z internetu bzdur, na żadne inne nie ma co liczyć. Benefity? Żenada. Firmowym profilem Netflixa nie da się zastąpić normalnej formy umowy. Panowie szefowie zrobią wszystko, żeby zatrudnienie pracownika kosztowało ich jak najmniej. Pracuje tam kilka osób, ale atmosfera jest żywcem wycięta z korporacji, no i każdy kto ma trochę szacunku do siebie odchodzi po max kilku miesiącach. Dodatkowo odreagowywanie stresu z życia prywatnego przez szefów (a właściwie jednego z nich) jest na porządku dziennym - jeśli nie mógł w nocy spać, na pewno odczujesz to w pracy. Nie polecam i nie tęsknię.

Ex

Pracę w Next Technology wspominam bardzo dobrze. Jest to dobre miejsce do rozwoju i nauki. Stawka wynagrodzenia jest niezła, słyszałam o firmach, w których zarabia się więcej. Z drugiej strony staże w niektórych agencjach są bezpłatne. Ilość pracy jest duża, ale również duża samodzielność, oraz zaufanie i wsparcie ze strony przełożonych, co przekłada się na miłą atmosferę pracy i ciągły rozwój.

Ex
@Ex

Podwyższy komentarz jest bardzo ciekawą zagrywką właścicieli firmy. Serwis GoWork kasuje MERYTORYCZNE wpisy dotyczące firmy? Może na prośbę szefostwa? Wsparcie właścicieli jest do czasu, potem radź sobie sam. Wynagrodzenie nie jest złe? Fakt, jest tragicznie złe. Ciagle zmiany systemu premiowego, przez co pracownicy nie wiedza ile zarobią. Odreagowanie rodzinnych stresów „ managementu” w pracy jest codziennością. = ogólnie odradzam.

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje do pracy osoby na stanowisko IT SECURITY SPECIALIST. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy w tym dziale? Na jakie możliwości rozwoju/benefity mogą oni liczyć?

ela

także widziałam gdzieś w internecie że Płatny staż w dziale rekrutacji IT w Warszawie jest teraz u nich do zgarnięcia, i doświadczenia za wiele nie trzeba bo jest taka adnotacja : "nie wiesz jak wymawia się C#, albo co to jest GIT- nie ma problemu! "

Gosia :-)

Hejka! Widziałam ogłoszenie na pracuj ze rekrutują na PŁATNY staż więc wygląda na to ze tak. Moja współlokatorka studiuje z dziewczyną która tam pracuje i podobno atmosfera jest super! Nie ma tzw korpo spinki, jest dużo szkoleń, bardzo wiele można się nauczyć, luźne godziny pracy, wyjścia integracyjne i z tego co pamietam to nawet maja opcje Home Office od czasu do czasu jak musisz cos załatwic :-) Generalnie to trafiłam tu bo chciałam cos poczytac zanim zaaplikuje ale wyglada obiecująco!

Zostaw merytoryczną opinię o Next Technology Professionals Sp. z o.o - Łódź

• Jak się pracuje w Next Technology Professionals Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Next Technology Professionals Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Next Technology Professionals Sp. z o.o?

Next Technology Professionals Sp. z o.o
3.8/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Towarowa 35/83
    00-869 Łódź