Opinie o Oxylion S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Oxylion S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oxylion S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oxylion S.A. w Poznań

Widzę tutaj większość opinii klientów. Interesują mnie natomiast wypowiedzi i opinie pracowników Oxyliona. Jakie są zarobki i możliwości pracy w pełnym wymiarze godzin? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź

Robert

Dramat. Przerwy w połączeniu. Internet radiowy z deklarowanych 15Mb ma od biedy połowę. Brak możliwości kontaktu z firmą czy serwisantami w weekendy i dni wolne. Kontakt był jeden ze strony firmy, kiedy chcieli przedłużyć umowę. Zdecydowanie odradzam radiowy internet z Oxylion. Porażka.

Bardzo polecam pracownicy mili,uprzejmi i bardzo pomocni /Orange mógłby brać z nich przykład jak się postępuje z klientami /. Jestem bardzo zadowolona

A ja wręcz przeciwnie bardzo pozytywnie oceniam współprace z firma ,nigdy nie było problemów ,pracownicy bardzo uprzejmi i pomocni /Orange mógłby brać z nich przykład jak się postępuje z klientami/.Zyczyłabym sobie ,aby we wszystkich tego typu firmach było takie podejście do klienta.POLECAM

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Oxylion S.A.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
PALMUS

Przerwy w połączeniu przerwy w połączeniu i przerwy w połączeniu. Kontakt beznadziejny. Nie polecam

Na forum pracowniczym z całą pewnością nikt nie pomoże. szkoda, że pracownicy nic nie napisali o pracy.

yesyes

Nigdy więcej. Totalna katastrofa. Przerwy w połączeniu co kilka dni o różnych porach dnia i nocy. Brak wsparcia technicznego w weekendy, a opcja zgłaszania awarii poprzez wysyłanie sms-ów do technika jest niepoważna i nieprofesjonalna. Porady typu "proszę wyłączyć i włączyć router do zasilania świadczą o braku kompetencji. Czekam do końca trwania umowy i rezygnuję z tych wątpliwej jakości usług. Proponuję zająć się sprzedażą sztucznych kwiatów pod cmentarzem, jeśli na dostarczaniu internetu się nie znacie. NIE POLECAM.

Mam internet na 24 miesiące, w miejscu początkowego montażu już nie mieszkam, podawałem 4 inne lokalizacje we Wrocławiu - wszystkie maja brak mozliwosci technicznych do przeniesienia ! Na ta chwile płacę im za internet z którego nie korzystam, nie mam mozliwosci przeniesienia, rezygnacja z umowy = kara jak za trzymanie abonamentu do konca i płacenie co miesiąc... Żenada, radzę trzymać się daleko tej firmy, czuję się oszukany.... Moje sugestie dla Oxylion S.A.: Mozliwosc rozwiazania umowy przed upływem terminu 24 miesiecy, sprawa nadaje sie do Uokik

Bartek
@Piotr

Chyba nie czytasz umów. to Ty skopałeś. Nawet Internet mobilny w takim Playu jest obarczony klauzulą lokalizacyjną. Nie zawrą z Tobą umowy, jeśli nie świadczą usług w miejscu, w którym mieszkasz, proste. Mają Ci doprowadzić kable do Twojego nowego mieszkania, bo się przeprowadzasz? Co Ty, masz 10 lat, że tego nie rozumiesz?

niedoszły klient

Witam , czytam wypowiedzi klientów którzy piszą że to totalne dno i badziewie .

sevk

pisze na umowie , że internet 25mbs a jest 0,25mbs

Żurek

Nie polecam .... Jak podpisujesz umowę to obiecują dużo .... Jak chcesz rozwiązać umowę to już gorzej to już tylko na ich druku i z własnoręcznym podpisem .. Reklamacje rozpatrują na przeczekanie

Płacisz za brak neta.

Mam internet od 2 lat i są z nim tylko same problemy, jedynie czasami nic nie przerywa lub w ogóle JEST. Nie polecam.

Tymon

Każdy chciałby dobrze zarabiać a nawet bardzo dobrze ale dziwi się, że firma pilnuje dyscypliny finansowej. Może nie wiemy co chcemy?

Oxylion to dno

Ta firma to totalne dno internet zrywa 3 razy na w ciągu 2 minut. Interent nie nadaje się dla graczy ani dla osób które wymagają dobrego stałego internetu zdecydowanie radze omijać tą firme szerokim łukiem Moje sugestie dla Oxylion S.A.: Zamknijcie firme Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć firme

Mm

Najgorsza firma jaką znam!!!!!!!!!.

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie. To średniej wielkości korporacja złożona z wielu spółek zajmujących się różnymi rzeczami z obszaru IT. Firma na pierwszy rzut oka wydaje się "fajna", profesjonalna i przyjazna pracownikami. Niestety już w pierwszych dniach okazuje się, że najważniejszy jest zysk a szeregowy pracownik jest na szarym końcu. Stresująca praca za niskie wynagrodzenie o które trzeba się wykłócać. Odradzam tę firmę również jako "pierwszą pracę" - chyba, że chcecie mieć w kolejnych firmach dobre porównanie do normalnych warunków pracy. Pozdrawiam :)

Zgadzam sie w 100 %. Zapraszaja na szkolenia i zdarza się ze pracownik szuka sali szkoleniowej a szkolenia brak. Za to przemila szefowa wita pracownika i zaprasza do siebie do gabinetu i wrecza wypowiedzenie twierdząc ze pracownik sie nie sprawdził. Nawet jak mial 200 % normy. Na drugi dzien wysyla wszystkim pracownikom informację ze pracownik sam zrezygnował z pracy. Sami mozecie ocenic takiego pracodawcę. Tam sa tak zwani znikający pracownicy.

Oofiara Oxyliona

Mam internet radiowy od 12 lat. Od momentu kiedy Oxylion przejął internet od poprzedniej firmy wszystko bylo ok. Od momentu kiedy jest oxylion, kilku godzinne braki internetu to standard. Dzwoniac do BOK z uporem maniaka kaza restartowac antene i ruter. Oczywiscie to nic nie pomaga - to zagranie na czasie zeby zlikwidowac usterke a po kilku godzinach wysylaja smsa ze wszystko jest w porzadku ze oni widza sygnal. A ty przez od kilkudziesieciu minut do kilku godzin nie mozesz pracowac . Bezczelnie lekcewazenie klienta . Pieniadze pobieraja co miesiac a uslugi na najnizszym z mozliwych poziomow.

przemo

nie polecam bardzo słaby internet

Może ktoś z Was ma informację czy obecnie szukają pracowników i na jaki dział, stanowisko? Na pewno informacja od Was będzie cenna dla innych osób, które szukają obecnie pracy. Dajcie proszę znać, pamiętajcie, ze każda opinia obecnego pracownika jest cenna. Polecacie Oxylion?

unikac z daleka placisz za brak neta

Zostaw merytoryczną opinię o Oxylion S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Oxylion S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Oxylion S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oxylion S.A.?

Oxylion S.A.
1.2/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Franklina Roosevelta 22
    60-829 Poznań