Opinie o Oxylion S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Oxylion S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oxylion S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oxylion S.A. w Poznań

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Oxylion S.A.?

Paps Nowy wpis

Nie da się tego (usunięte przez administratora) używać. Od 3 dni próbuję pobrać oprogramowanie niezbędne mi do pracy, a usługa jest w tak tragicznej jakości, że aż brak słów - oczywiście wszystko się wywala średnio co 20-30 minut co totalnie uniemożliwia pracę.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Oxylion S.A.? Na Pracuj.pl jest 17 lipca kilka ogłoszeń.

Internauta z Oleśnicy Nowy wpis

Ja też będę rezygnował z Oxyliona. Jestem ich klientem już kilkanaście lat ( zaczynałem od RDI) i wkurza mnie że po skończeniu umowy automatycznie podnoszą mi cenę za ich usługi. W czasie trwania umowy płaciłem 69.99 zł a po jej skończeniu każą mi płacić 79.99 zł za to samo... Czyżby ponosili jakieś większe koszty?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Oxylion S.A.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Robert

Tragedia nie polecam, zacina się, przerwy w dostawie, prędkość niższa niż w umowie.

Honorata

Jak tak czytam te opinie to się zastanawiam co pracownicy o tym tak właściwie sądzą... Faktycznie te usługi są tak złe? jak tu w zasadzie się pracuje i na jakich warunkach? szukałam czegoś w zakładce z pracą na stronie ale pusto było, rotacji nie ma żadnej?

ok

Pozytywnie załatwiony problem.

OxylionFajnyInternetOgolnieXDD

niezly internecik, nie kuopujcie tego czegos. ping w grach skacze od 100-250, nigdy ponizej. szykuje sie zerwanie umowy z oxylionikiem ;p

chce tylko pograć w ligusie:(

nie kupujcie tego (usunięte przez administratora) nie da sie nic zrobic na tym internecie ping w grach: 70>120>210>80>70>90>115>330 nie wywiazuja sie z umowy jesli chodzi o download i upload rowniez...

typowynick

Zdecydowanie odradzam, szykuje się do zerwania umowy. Jestem stałym klientem od wielu wielu lat, oxylion stwierdził, że muszą zmienić umowę na "normalną" jak dla nowego klienta ale nie jest to największym problemem. Najgorsze jest to, że płacę 50zł/miesięcznie za: ciągłe zrywanie łącza, ping wygląda tak: 60>60>400>50>60>700 non stop, prędkość pobierania 800kb/s, wcześniej płaciłem 30zł i była to adekwatna cena do prędkości. Czasami brak internetu przez 2-5 godzin. Wystarczy dosłownie niewielki deszcz nad Polską by zrywało łącze. Gdyby ogarnęli skoki pingu i urywanie łącza co chwile to internet byłby do zniesienia. Ktoś już dobrze tu napisał, że częściej nie ma tego internetu niż jest, to prawda a skoki pingu w grach to największy horror. Jeśli ktoś gra to odradzam zdecydowanie.

Dariusz
@typowynick

To faktycznie duża niedogodność. Taki internet w dzisiejszych czasach to bardzo słabe. Możesz z tego powodu zerwać umowę? Nie naliczą ci żadnych kar?

klient
@Dariusz

Za zerwanie umowy sa kary.

@typowynick

Mam internet z Oxylionu od 1,5 miesiąca. Początkowy ping w grach wynosił 20-30 przy użytkowaniu 4 użytkowników w domu. Teraz wynosi on od 90-300 gdy jestem sam połączony z internetem. Wie ktoś co może byc problemem?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Oxylion S.A.?

mhm

tam przymują osoby tylko bez doświadczenia wiec masz duże szanse

Honorata
@mhm

Czemu niby tylko? To z doświadczeniem każą sobie iść zanieść cv gdzieś indziej?

mhm
@Honorata

tak bo jak beda ludzie z doswiadczeniem to internet by był zbyt dobry by go rozdawac za ich cene. W ostatnich latach itak zmniejszaja ci internet i tyle samo placic musisz

Patrycja

Totalne (usunięte przez administratora) nie polecam. Nie da się praktycznie nic robić na takim internecie. Oczywiście, standardowo mówią, że pewnie wina routera. Najgorzej wydawane pieniądze EVER

Sylwia
@Patrycja

A masz jak udokumentować, że to nie wina routera? Albo możliwość zerwania z nimi umowy, skoro Ci nie pasuje?

Dobrzykowice

Od tygodnia nie można sie było doprosić o założenie internetu i nikt z obsługi technicznej przez tydzień nie oddzwaniał nawet pomimo dzwonienia do centrali w Olesnicy żeby się przypomnieć. Jak dzisiaj zadzwoniłem że anuluję zgłoszenia założenia internetu przez nich bo są niepoważną firmą to po 2 minutach od tej rozmowy raczył zadzwonić jakiś chyba monter. Czytajac opinie na tym forum uznaję że zrezygnowanie z ich usług to była dobra decyzja

yasuo

mój kolega nie może grać w lola

yone
@yasuo

potwierdzam bracie

yasuo brat bliźniak
@yasuo

chcemy w końcu pograć razem w lola

Karol

Tragiczny dostawca internetu, jedyne co umieją zalecić to zmiana routera albo zwiększyć pakiet internetu, zawsze brak internetu to wina klienta!

Ola

Zapraszają na rozmowę, a później się nie odzywają.

ADAM

Takiego (usunięte przez administratora) Internetu nigdzie nie miałem najbardziej (usunięte przez administratora) Internet na świecie co chwile się rozłącza nie warty kupna nie polecam

Dariusz
@ADAM

Jak internet się ciągle rozłącza to przecież możesz to zgłosić do serwisu. Próbowałeś tak zrobić? Powinni to naprawić, nie?.

Klient1
@Dariusz

Do serwisu się nie idzie dodzwonić.

Kleik

Nie polecam.Wysokie pingi,loss masakra nie da się korzystać,do czasu gdy był jeszcze MediaHost to jakoś to działało,ale odkąd zostało przejęte przez tą śmieszną firme to jest coraz gorzej.Pomoc na infolinii jest taka że setny raz karzą resetować router,gdzie im mowie że sprawdzałem po kablu na kompie i to samo..nie widzą problemu u siebie.

@Kleik

Jestem klientem Oxylion... ping jaki mam na łączu to ok 31ms, wiec nie jest źle

kajkoooo

Nie polecam firmy, Obsługa tragedia, Po pół roku nie zgłaszają się po stary sprzęt od czasu zerwania umowy, a następnie żądają za niego wygórowanej zapłaty. Tragedia przez wielkie T

szef

ogólnie w grach mam po 200ms do 1000 raz od roku się zdarzy że mam te 50 albo 49 albo 60 ms a tak to internet jest wolny i ciągle ma jakieś awarię nie polecam osobiście

Zostaw merytoryczną opinię o Oxylion S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Oxylion S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Oxylion S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oxylion S.A.?

Oxylion S.A.
1.2/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Franklina Roosevelta 22
    60-829 Poznań