Opinie o Medisfarm Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Medisfarm Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medisfarm Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medisfarm Sp. z o.o. w Warszawa

Arek2016

Witam Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną , pamiętacie może jakie pytania padały ?

Joanna

@połnocrozumiem, że pracujesz w MEDISFARM jako przedstawiciel handlowy. Co możesz powiedzieć o procesie wdrażania nowego pracownika? Czy może on liczyć na wsparcie bardziej doświadczonego handlowca, czy też szkolenia wstępne?

@Joanna

Szkolenie wstępne jednodniowe później jeden dzień w terenie u jednego z ph, a następnie samodzielna praca plus jazda już na swoim terenie z kierownikiem. Wszystko w Twoich rękach i w tym jakie masz umiejętności sprzedażowe.

połnoc

jest ok - nowe produkty trafione. dotrzymali umowy z podwyżką fajna ekipa- zarówno Przedstawiciele jak i szefowie. Jest ciśnienie na wynik - ale ja już się przyzwyczaiłem

Zainteresowany pracą

A więc... ja po powyższej wypowiedzi nie jestem już zainteresowany pracą w MEDISFARM. Stres, nadgodziny(usunięte przez administratora) Pozdrawiam, Zainteresowany pracą (już nie)

Przedstawiciel farmaceutyczny

Rozmowa ok 1h, kierownik, wiceprezes, kawiarnia costa, atomosfera luźna, pytania konkretne, rzeczowe, niektóre niezręczne ale przy wczesniejszej akceptacji z mojej strony

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Zainteresowany pracą

Witam, Jak pracownicy aptek reagują na przedstawicieli MEDISFARM ? Są pozytywnie nastawieni do rozmowy i współpracy, czy raczej sceptycznie podchodzą do PH, bo wolą kupować od większych firm farmaceutycznych takich jak Adamed czy Polpharma ? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Medalik

Witam, Mam pytanie do osób pracujących w firmie,czy obecnie na terenie województwa. Śląskiego macie PH. Jeśli tak jak go można namierzyć?! Pozdrawiam

Tak
@Medalik

I tak Ci nie powie żadnej konstruktywnej opinii bo będzie się bał o swoją pracę. Taka firma niestety...

Medalik
@Tak

Ilu PH ma na tą chwilę firma? Rekrutują na 16 woj. Faktycznie tyłu nowych pracowników potrzebują?! Pozdrawiam

Zainteresowany pracą

Witam! Chciałbym się jeszcze dowiedzieć jak to jest z urlopami w MEDISFARM? Chodzi mi oczywiście o stanowisko: przedstawiciel farmaceutyczny. 1. Czy realny jest urlop 2 tyg. w wakacje? 2. Czy realne są pojedyncze dni w roku np. gdy wnioskuje o urlop 3 dni wcześniej? 3. Czy ciężko o urlop np. miedzy świętami? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

XYZ

W szybkim skrócie. 1. Tak 2. Tak 3. Nie Pozdrawiam

Przedstawiciel Medisfarm

kolego na Łodzi jest Przedstawiciel, który pracuje chyba już z rok i nie wydaje mi się by miało się cos w tym temacie zmienić . W firmie mówią, że CV jest na cała Polskę aby mieć bazę CV bo firma coraz bardziej się rozrasta. wiem że szukają kogoś na kujawsko-pomorskie, bo zwolnili takiego kombinatora...

Zainteresowany łódzkie

Znów jest ogłoszenie na pH na łódzkie czy tutaj w tym regionie jest coś nie tak że jest taka ciągła rotacja, zastanawiam się czy składać papiery i śledzę dokładnie portal z ogłoszeniami i ciągle widzę medisfarm, czy może ktoś coś doradzic

do zainteresowanych
@Zainteresowany łódzkie

rotacja jest wszędzie i o ile w dużych firmach jest dużo pracowników = duża rotacja o tyle to jest mała firma a rotacja w niej jest i tak bardzo duża. (usunięte przez administratora)

Pracownik Medisfarm

Do zainteresowanego: 1. Podstawe negocjujesz sobie sam - jednak firma jest na etapie budowania swojej marki więc 10 tys podstawy nie dostaniesz, to chyba zrozumiałe. 2. Szkolenia początkowe są ok, jeździsz kilka dni z dośw przedstawicielem, później także z kierownikiem. 3. Rosnącej podstawy? Nie ma czegoś takiego. Podstawa to podstawa. 4. Premie za konkursy i za obroty możesz i nawet w pierwszym miesiącu pracy dostać, ale musisz - tak jak zauważyłeś - dobrze wykonac swoja prace, a nawet nie tyle dobrze co skutecznie. 5. Myślę że 8-9 godzin dziennie będziesz pracowac max. Wizyty planujesz sobie wcześniej, gdzie trzeba się umawiać to sie umawiasz, a gdzie nie - wchodzisz spontanicznie. Kwestia poznania rynku. 6. Dostajesz jakiś region i sam decydujesz do których aptek jeździsz - grunt żebyś cel zrealizował. 7. Wsparcie zespołu realne, a co 3-4 tygodnie jeździsz z kierownikiem który tez pomaga Ci się rozwijać - a ma facet o sprzedaży w tej branży pojęcie bardzo duże. 8. Raportujesz wizyty w tablecie. Pozdrawiam,

@Pracownik Medisfarm

Dziękuje za odpowiedzi na moje pytania. Czy mógłbyś opowiedzieć jak Tobie pracuje się w MEDISFARM? Jak firmę postrzegają klienci, z otwartymi rękoma, czy raczej są sceptycznie nastawieni, a może zależy to od umiejętności podejście do klienta przez PF ? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Pracujący
@Zainteresowany pracą

Mnie pracuje się coraz lepiej. Kwestia jest tego jak budujesz relacje itp. Na poczatku jest ciężej bo Cie nie znają, bo nowa firma, bo XYZ więc na otwarte ręce nie licz. Zresztą jak popracujesz w branży to zobaczysz ze farmaceuci ogólnie do zakupów chętnie nie są. Potem jak już wejdziesz do apteki to jest łatwiej bo relacja itp. Ale ogólnie gdybym miał ocenić firmę - rozwijająca sie i wie o co chodzi :) Bardzo dużo zależy od Twoich umiejętności i budowania relacji :) Pozdrawiam

Zainteresowany łódzkie

Bardzo dobre pytania, czekam z niecierpliwością na odpowiedzi

Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci! Startuję na stanowisko Przedstawiciel Farmaceutyczny w firmie MEDISFARM (region kujawsko-pomorskie). Mam kilka pytań: 1. Czy 3500zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma MEDISFARM na początek? 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? 3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy? 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę, ilość wizyt dzienna realna . Czy wizyty najpierw planujemy i zapowiadamy, czy są one spontaniczne? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PF? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdą godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Robert
@Zainteresowany pracą

Cześć tez jestem zainteresowany tylko ja na pomorskie. A co już Cię zaprosili na rozmowę czy dopiero złożyłeś CV?

Tiger
@Zainteresowany pracą

Kolego według mojej oceny cały etap zatrudnienia, szkolenia do pracy oraz komunikacja jest na dobrym poziomie. Co do planów to chyba indywidualna sprawa kto ile potrzebuje czasu bo zależy to tez od Twoich umiejętności i tego jak szybko sie uczysz. Kasa wiem ze do indywidualnych negocjacji - o premie walczysz od pierwszego miesiąca pracy, ale mało realne żebyś w pierwszym miesiącu wziął kasę za bonus- szybciej za konkurs. Generalnie jest niezła ekipa ale pracy duzo- szczególnie jak zaczynasz

@Tiger

Dziękuję za Twoją odpowiedź. Mam nadziej, że moje CV zostanie pozytywnie rozpatrzone i zostanę zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. @Robert Złożyłem CV na początku stycznia. Jeszcze nie uzyskałem od MEDISFARM żadnej odpowiedzi. Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci! Startuję na stanowisko Przedstawiciel Farmaceutyczny w firmie MEDISFARM (region kujawsko-pomorskie). Mam kilka pytań: 1. Czy 3500zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma MEDISFARM na początek? 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? 3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy? 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę, ilość wizyt dzienna realna . Czy wizyty najpierw planujemy i zapowiadamy, czy są one spontaniczne? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PA? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdą godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Kamil

Szukają kogoś na Śląsk? Jeśli tak to z kim trzeba się skontaktować? Mam dośw w sprzedaży i szukam pracy w farmacji.

martynka

W ogłoszeniu jest: niezbędne narzędzia pracy - samochód (standard powyżej rynkowego), tablet, telefon To ta Skoda Rapid czy Toyota Auris to jest powyżej standardu rynkowego? Bo widziałam w innych firmach lepsze auta.. Ktoś wie może jaką podstawę można wynegocjować?

Misio

Pracuję od dłuższego czasu. Nie jest idealnie. Ale. Można zarobić 3-4 na rękę jeśli człowiek chce i ma troszkę szczęścia. Atmosfera spoko. Koledzy i koleżanki bardzo mili . Jak się starasz to szefostwo się nie czepia co ważne. Jeśli chodzi o auto to można. Jest to dość ograniczone. Ogółem dobra firma dla początkujących osób więc można zdobyć dobre doświadczenie, sprawdzić się i fajnie pobawić :)

Nikt nie zarobi tam więcej niż 3-4 tys zł na rękę. Plany są tak zrobione że trzeba włożyć w to dużo wysiłku.

Ona

i jak na II etapie? co było? Ja ide w srode

Mario

A co na 1 etapie?

kalina
@Mario

Pytania o mocne, słabe strony. Kilka zadań z matematyki, zainteresowania, historia pracy, czego chciałabym się nauczyć. z góry dzięki Mario za pomoc. Dzisiaj mam rozmowę

ninq
@kalina

i jak na II etapie? co bylo?

Mario

Na I etapie co było?

Zostaw merytoryczną opinię o Medisfarm Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medisfarm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Medisfarm Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medisfarm Sp. z o.o.