Opinie o Mellon Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mellon Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mellon Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mellon Poland w Warszawa

darco

witam, proszę o szczegółowy opis dlaczego nie można na servisie zarobić, za jedno zlecenie płaca min. 50zł x 5 = 250, 150złkoszty z zusem zostaje 2700-3000zł, dlaczego piszecie ze na zero się wychodzi albo 1500góra, proszę o odpowiedz!!!

manti

Polecam! Swietna atmosfera! Zarobki moglyby byc większe (jeśli chodzi o podstawe), jednak dobry sprzedawca będzie usatysfakcjonowany z systemow motywacyjnych, są zadowalające ;)

Roberto

Z mojego doświadczenia pracy w kilku firmach sprzedażowych mogę powiedzieć, że Mellon Poland wypada bardzo,bardzo na plus w porównaniu z konkurencją. konkret firma z obecnie bardzo miłymi managerami i managerkami, pensja zawsze wypłacana i tyle ile się należy, program motywacyjny b. przejrzysty i wypłacany, socjal na b. dużym poziomie plus, generalnie dużo powyżej średniej, miła atmosfera pracy. podstawa mogłaby być większa o jakieś 30% ale reszta jest suuuper !!!! Przy maksymalnym wysiłku włożonym w sprzedaż zarobki mogą być nawet satysfakcjonujące. Przy niewielkim jeszcze wysiłku ze strony pracodawcy firma zbliży się do ideału zatrudnienia.

leonnie

A mnie nie przedłużono umowy - mimo wyrobionego planu i ogólnie dobrych rozmów z klientami. Umiejętności miękkie na 100%, gdy pojawiały się jakieś braki z wiedzy od razu były nadrabiane, plan wyrobiony - z mojej grupy zostały osoby, którym szło o wiele gorzej. Ogólnie praca mi się podobała, zarobki niskie, można dorobić premię, ale jest to trudne. Nie rozumiem końcowej decyzji lidera, może za szybko wyrobiłam plan będąc nową osobą? Jeśli nie musicie pracować w Mellonie to tego nie róbcie, bo ruchy kadrowe nie mają przekładu na osiągnięcia, więc nie ma co się zarzynać i stresować nie wyrobieniem planu.

Referent

Rozmowa konklretna rzeczowa trwała ok 30 min

Poprzedni pracodawcy, motywacja do pracy , zarobki, produkty bankowe , doswiadczenie w pracy w CC .....

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Antek

Pracujesz tam nadal? Z tego co widziałem to nadal szukają kogoś na to stanowisko. Czyżbyś już zrezygnował ?

zawiedziona

byłam , popracowałam tam 3 tygodnie bo wiecej nie dalo rady. z mojej grupy zaczynalo nas 9 osob a obecnie juz nikt tam nie pracuje. to jeden wielki syf. ludzi maja za totalne scierwo, stresuja ciagle, kaza wyrabiac okreslony target a jak nie to strasza ze Cie zwolnia, a zarabiasz marne grosze. z wyplata tez oszukuja bo ucinaja wynagrodzenie i dostajesz polowe tego co powinienes dostac. nie pisze tego poniewaz chce oczernic ta zlodziejska firme czy cos tylko aby ostrzec przyszlych kandydatow. nie idzcie tam naprawde szkoda Waszego czasu

Alvaro

Witajcie, Dostałem propozycję pracy na stanowisku młodszego kierownika serwisu ;) Pytanie: Czego mogę się obawiać?

były pr.

Odradzam , c (usunięte przez administratora) skie zachowanie koordynatorów, przez 3 miechy pracujesz za 1050ł zł ale pracuj po 10 , 11 godzin bo grupa nie zrobiła planu... z nowej grupy 10-14 osób po 3 m. zostaje 1

Potencjalny pracownik

Witam. A czy ktoś może powiedzieć jak się pracuje na stanowisku Konsultant ds. Telefonicznej Sprzedaży Produktów Bankowych na Al. Jerozolimskich? Chodzi mi o zarobki, atmosferę i ogólnie wrażenia z pracy.

zbikol

To znaczy że to musi być bardzo dobra firma, jeżeli potrafi pilnować swojej dobrej opini na tym niezależnym forum

eryk

Ciekawe, dlaczego każda moja odpowiedź na Twoje pytanie jest usuwana... Piszę jedynie, że nie jest dobrze... ale niestety taka jest prawda...

Cicierone

Instalator - Serwisant Terminali Płatniczych EFT POS. Czy ktoś może powiedzieć cokolwiek na temat tego stanowiska? Jest to praca dodatkowa, na umowę zlecenie, współpraca w oparciu o własną działalność. Czy podobnie jak w Wincor Nixdorf jest przerąbane, czy nie tak źle?

eryk

Co się dzieje, że w miejscach, które były kiedyś w rejonie mojego serwisowania, nikt nie naprawia terminali przez ponad miesiąc? Wchodząc po coś do takiego sklepu, jestem witany jak serwisant dłuuugo oczekiwany i... na początku muszę wysłuchać "cięgów". Nie jest to przyjemne, ale nie będę przecież rezygnował z zakupów w tych punktach...

W.

Szkolenie do pracy w Polbanku jest prowadzone przez Polbank nie przez Mellon.Do pracy w jakimś oddziale Polbanku się wybierasz ? Ja byłam na tym szkoleniu ale tylko kilka dni bo do windykacji nie było nam potrzebne całościowe.

xxx

lola a z jakiego miasta jesteś że jedziesz na szkolenie do w-wy?

lola

hej czy ktos jedzie na szkolenie do warszawy 02.04.2012 na dwa tygodnie z polbanku przez mellon bank?

a przynajmniej zwracaja za paliwo?

anek

A czy ktoś pracował w Mellonie jako serwisant terminali POS?

Olo

To idź do Arterii to zobaczysz co to znaczy ciśnienie na sprzedaż. W Mellonie nie jest tak źle, choć rzeczywiście ostatnio atmosfera bardzo się popsuła. Zarobki bardzo kiepiskie. Co do premii, teraz podzielona na kwartyle, ze sprzedaży najwięcej mają teamliderzy a to własnie ludzie na słuchawką pracują na ich premie.

eM

wszystko poniższe to nie do końca prawda. Pracowałam tam 8 miesięcy, odeszłam sama, z osobistych powodów. Zarabiałam dobrze, nikt mnie nie oszukiwał na prowziji, nigdy nie było ciśnienia, nikt nie krzyczał "sprzedawaj". Byłam szanowanym pracownikiem, a atmosfera była świetna w tej pracy. Minus jeden, do sprzedazy trzeba się nadawać, a nie każdy to potrafi, większość nie potrafi, nie ma więc co wylewać żalów w internecie i bluzgać po byłym pracodawcy, tylko poszukać sobie pracy o zupełnie innym charakterze

Zostaw merytoryczną opinię o Mellon Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Mellon Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Mellon Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mellon Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mellon Poland?

Kandydaci do pracy w Mellon Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mellon Poland