Opinie o Mellon Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mellon Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mellon Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mellon Poland w Warszawa

Paulina

@Czarny czyli normy sprzedażowe jakie narzuca firma Mellon Poland są nie do wyrobienia? A próbowaliście rozmawiać z szefostwem na ten temat? Może byłoby szansa na obniżenie ich, albo na obniżenie i z miesiąca na miesiąc zwiększanie, żeby człowiek nabrał większej wprawy? Myślisz, że przeszłoby to?

@Paulina

Problem w tym że szefostwo nie przychodzi na takie zebrania gdzie można coś mówić na temat zarobków. Nie zazdroszczę prowadzącym grupy konsultantów bo świecą oczami nie za swoje grzechy!

Natalik

Czyżby pracownicy nie chcieli pisać bojąc się nowych?

Gregor

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jaki jest powód dość długiej listy ofert? Słyszałem, że firma jest fajna i można załapać się na dobre zarobki. Czyżby jakiś nowy projekt otrzymali? Mam spore doświadczenie w branży ale szukam pracy w Warszawie stąd moje pytania.

?

Zaczyna się kasowanie negatywnych opinii ? Oj nie ładnie....

Referent

Rozmowa konklretna rzeczowa trwała ok 30 min

Poprzedni pracodawcy, motywacja do pracy , zarobki, produkty bankowe , doswiadczenie w pracy w CC .....

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Nudek

Duże znaczenie ma również zachowanie pracowników, bo od nich zależy atmosfera w pracy co potwierdzacie.

Norbi

@Onn Bardzo podoba mi się Twoja ocena, bardzo rzetelna, szczegółowa oparta na konkretnych tematach.

gef
@Norbi

I genialna że nie dotyczy oddziału w Warszawie.

Onn

Ja napiszę trochę o Mellonie w Łodzi. Pracuję tam od ponad pół roku. Początki były ciężkie bo pracowałem wcześniej w całkiem inne pracy a call center to nie jest praca gdzie się siedzi przy biurku czasem coś zrobi a reszte czasu przeznacza na głupoty. Z perspektywy czasu widzę, że jeśli ktoś się nadaje do tej pracy to w Mellonie nie jest wcale tak jak wszyscy piszą. Jest kilka projektów, każdy jest inny, wszędzie są inni team liderzy wiadomo, ale odnośnie mojego projektu powiem tak: atmosfera jest naprawdę ok, wiadomo że są dni że człowiek sie wkurza bo trzeba wyrobić całym projektem określony target i jest czasem ciśnienie. Pieniądze zależne bardzo od wyników, podstawa 2000 brutto + prowizja. Ogólnie jak jest się średnim to na rękę z prowizją około 2300 można mieć. Jeśli nie sprzedajesz, uchylasz się od pracy przez zwolnienia itd. no to sorry, nie można oczekiwać zbyt wiele. Dodam jeszcze że trzeba mieć też odpowiednią psychikę do takiej pracy.

Marynia

Mellon Poland ma określony charakter działalności i robią to dobrze.

Natalia

Mellon Poland potrzebuje pracownika na stanowisko kierownika konsultantów telefonicznych i w związku z tym mam pytanie. Może ktoś podpowie jakie warunki trzeba spełniać? Na jakie zarobki oczywiści około można liczyć?

Paulina

@M dziękuję za Twoją opinię. Wspominasz, że byłeś aż na 3 rozmowach rekrutacyjnych, dostałeś pracę? ;)

Paulina

Cześć. @M wspominasz, że poziom rekrutacji do firmy odbiega od ideału. Co masz konkretnie na myśli?

@Paulina

Miałem tą przyjemość być na 3 rozmowach w sprawie pracy. Przeganiano mnie przez każde z pięter w firmie. 1 sala zajęta oj przepraszam zajdziemy niżej. Piętro niżej syf jak cholera nawet pies by się tu nie chciał załatwić. W końcu rozmowa na parterze gdzie mieści się bar/stołówka cholera wie co. Pytania z podręcznika jak rozmawiać z przyszłym pracownikiem i o co go pytać. Ogólnie żenujące.

M

Bzdura. Pracować może tam każdy bo ludzie odchodzą a zatrudniają kogo się da. Rekrutacja często odbywa się na barze na dole firmy a jej poziom odbiega od ideału. Jeśli chcesz zajmować się wszystkim i za razem niczym to praca idealna....

Nilek

Każdy kto pracuje w BNY wie, że to świetna firma ale nie wszyscy mogą tu pracować. To firma dla silnych i mądrych ludzi.

Zawiedziona

Niestety nie polecam firmy. Przyszłam jak zawsze punktualnie do pracy a oni mnie zwolnili... Bo nie zarabiają na mnie. Sprzedaję za mało. Dali dwa wyjścia, albo biorę wypowiedzenie za porozumieniem stron, albo moge jeszcze pracować tydzień, ale nasmarują mi w świadectwie pracy. Więc...

Stopka
@Zawiedziona

Tak wyglada praca w korpo. Brak efektów niestety robią wymianę. Tam sie dużo zarabia i trzeba mieć dobre wyniki. Nie wszyscy są super , trzeba po prostu szukać pracy w bardziej spokojnej firmie. Ja tu pracuję i chwalę sobie zarobki i atmosferę, chociaż jest nerwowo.

M

Co słychać w firmie ? Ma się ku lepszemu ?

Nudek
@M

W firmie jest dobrze. Wiadomo że praca nerwowa jak w korporacji ale jak ktoś ma silne nerwy to da sobie spokojnie radę. Na wysoką kasę trzeba sobie wyrobić markę i jest zadowolenie dla wszystkich. Chodź do pracy a resztę zobaczysz.

gość

Hej, ale wiecie jak ogólnie wygląda zatrudnienie jako senior hedge fund accounting team manager? Posiadam odpowiednie doświadczenie w tym zakresie, więc na pewno bym się odnalazł, bo wypłata i tak może być niezła.

Firma bez przyszłości, po kilku miesiącach charówki i zawalonych weekendów zrezygnowali projektu. Szukają oszczędności w zwalnianiu ludzi a nie w pozyskiwaniu klientów, odradzam tę firmę "Kogucik".

yyyy

jest ogłoszenie jako pomoc adm. ze znajomością rysunku technicznego wie ktoś może o co chodzi dokladnie na tym stanowisku ?

buzz

netto czy brutto?

Paulinka

witam. mam niedlugo rozmowe o prace w mellonie. jakis projekt bankowy. ktos pracuje teraz na tym projekcie i moze sie wypowiedziec jak wypada podstawa miesiecznie? wiem jeszcze, ze jest po 6 godzin dziennie. pozdrawiam, Paulina

Zostaw merytoryczną opinię o Mellon Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Mellon Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Mellon Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mellon Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mellon Poland?

Kandydaci do pracy w Mellon Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mellon Poland