Opinie o Mellon Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mellon Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mellon Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mellon Poland w Warszawa

Pracownik miesiąca

Biorą wszystkich, jak widać po poniższej wypowiedzi-prawie, bo nikt nie chce tam pracować za miskę ryżu. Jak szybko potrzebujesz pracy i na krótko, idź do mellona. Dodatkowo uważajcie, zrobią wszystko, żebyście zostali jak najdłużej. Próbowali mnie oszukać, że przysługują mi 2 dni urlopu mniej. Pracodawcy idą raczej na rękę pracownikom, którzy chcą odejść, bo wiedzą, że i tak jedną nogą jesteście już gdzieś indziej, ale, że w Mellon siedzenie w pracy jak za karę to nic nowego, będą Was trzymać do ostatniego dnia.

kamil byly pracownik

zarobki srednie.atmosfera genialna.wszystko da sie omowic i dogadac z opiekunami.bardzo dobrze wspominam ostatni rok,ktory tam spedzilem.

Pracownik :)

Czytam wasze wypowiedzi i jestem w ogromnym szoku jak bardzo ludzie potrafią pluć jadem. Po pierwsze i dość istotne opinie które sa wypowiadane na temat Filii firmy w Łodzi powinny być wstawiane po stronie Łodzi a nie Warszawy. Kolejna sprawa ile osób wypisujących te bzdury popracowała w firmie dłużej niż rok ? Skąd w ogóle informacje o krótkich rekrutacjach czy słabych zarobkach? Firma Mellon zajmuje się outsourcingiem-świadczy uslugi na wielu szczeblach od obsługi klienta po sprzedaż. Szczerze ? Pracuję tu od prawie 3 lat ( a są tu osoby które pracuja w firmie 5 lat i więcej ) i nie narzekam,możliwości rozwoju zależą od samego potencjalnego pracownika- Jeśli nie chce ci się pracować i przychodzisz po to by posiedzieć i pousmiechać się to siłą rzeczy nie zarobisz. Druga kwestia jeśli jestes zaangazowany w firmę - automatycznie masz więcej mozliwości chociaż by zmiana stanowiska na szczebel wyżej. Następna sprawa firma przyjazna Studentom - każdy grafik dopasowywany jest pod zajęcia na uczelni Atmosfera panująca w firmie jest wręcz rodzinna,spotkania, eventy, wyjścia zespołów, konkursy. Nie wiem Skąd tyle negatywów, zupelnie jak bym czytała o obcej mi firmie, moje odczucia są zupełnie zupełnie odmienne a nie pracuje tu miesiąc czy dwa tylko tak jak wspomnialam prawie 3 lata i nie zamierzam zmieniać jej bo jest mi tu zyczajnie dobrze. Dziwi mnie fakt wypowiadania sie i pisania bzdur w formie " nacisk na targety" , "zmuszanie do nadgodzin" , "nieprzyjemni koordynatorzy" , " brak dobrej atmosfery" --> zupełnie jak by pracowali tu nie ludzie a potwory ! co przepraszam ale jest dla mnie śmieszne. Nie wiem ile musieli komus zapłacić by wypisał takie farmazony. Chcesz sie przekoanć jak jest u nas przyjdź na rozmowę,przyjdź na szkolenia poznaj nas popracuj i dopiero oceniaj. Pracownik zatrudniony który po 2 dniach rezygnuje bo przeraża go praca z klientem nie powinienw ogóle startowac na to stanowisko i nie wyposiadac sie w tym temacie. Dziekuję !

@Pracownik :)

Fajnie, że odniosłeś się do wpisów, które pojawiały się w ostatnim czasie w wątku dotyczącym pracy w firmie Mellon Poland. Dzięki Twojej opinii mamy przedstawiony zupełnie inny obraz pracodawcy. Chciałbym zapytać Cię o warunki zatrudnienia. Mógłbyś napisać, jak wyglądają one zaraz po zatrudnieniu? W szczególności interesuje mnie wysokość podstawy oraz możliwości otrzymania ewentualnych premii bądź nagród. Zachęcam Cię do dalszej aktywności.

@Pracownik :)

Lizusów z Citi Handlowego proszę o nie wypowiadanie się. Nasłuchałem sie Waszych relacji jak to na forum wypowiadacie się i "bronicie dobrego imienia firmy". Nawet na forum "Łodzi", Stworzyliście zamkniete elitarne grono gdzie nowy pracownik nic nie ma do powiedzenia. Jak rok przepracujesz to możesz cicho poprosić o zapalenie swiatła, bo nie można , paniom w oczy świeci. Przez was nowi odchodzą. 3 lata pracujecie? 5 lat ? Na sprzedaży ? Nie za długo ?, Czyżby awanse przeszły koło nosa? A może tak kiepscy ,że tylko to można Wam powierzyć . Mellon? Europejska firma? a my gdzie mieszkamy ? Europejska mega spółka, gigant, tylko pensje Polskie, na innych projektach masz minimalną , od czasu do czasu jakąś premię rzucą aby nie było. Tak jak wszędzie. w Grecji też tak placą swoim pracownikom ? Śmiejemy się ,że chinczyzy za miske ryżu pracują. My też mamy swoje miski ryżu. Wykorzystywani przez mega korporacje. Tania siła robocza. I co tu więcej pisać.

@Artur

@Artur, Warunki zatrudnienia są uzależnione od projektu na ktorym pracujesz to jest akurat logiczne. Jeśli jest projekt który jest dedykowany pod studenta to siłą rzeczy jest to um. zlecenie bo na innej student nie chce pracowac, i to jest akurat zrozumiale. Premie są na porządku dziennym i sa uzależnione od Twoich wyników rzecz jasna nikt premi za darmo nie rozdaje. Co do podstawy wynagordzenia nie chcę tu podawać konkretnych kwot poniewaz myslę, że nie jest to odpowiednie miejsce na tego typu wypowiedzi. Tak jak wspomnialam wyżej kwota wynagrodzenia nie jest stała , jest uzalezniona własnie od wyników indywidualnych oraz podejścia pracownika i tego na jakim projekcie pracujesz ,jeśli szukasz miejsca gdzie przyjdziesz do pracy na 8 godzin poklepiesz w komputer bzdury ,wypijesz kawę i zjesz śniadanko plotkując przez 7 godzin to siłą rzeczy nikt lenia i lesera trzymac nie będzie bo do pracy przychodzisz pracować a nie sie obijać. Bawic sie i plotkowac możesz na imprezach integracyjnych konkursach które firma często prowadzi i spotkaniach team-ów.

@były pracownik

Z całym szacunkiem ale nie jest pracownikiem Citi Handlowego :) i nie jestem pracownikiem Łodzi....Jak byś czytał ze zrozumieniem moją głowną wypowiedź to dostrzegł byś , że prosilam by pod siedzibą firmy w Warszawie przy al.Jerozolimskich nie wstawiac opini o siedzibie w Łodzi poniewaz z Łodzią nie mam nic wspólnego. Jeśli chcecie udzielać się na temat pracowników i innych dziwnych sytuacji związanych z Łodzią to proszę stworzyć profil na Gowork z lokalizacja firmy w Łodzi. dziękuję.

Agnieszka

Mellon Poland w tym roku został partnerem na Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2019. Firma podczas wydarzenia zaprezentowała między innymi dwa urządzenia: wielofunkcyjny recykler H68V oraz wielofunkcyjny dyspenser H22V. Czy ktoś z Was brał udział w przygotowaniach firmy do tej konferencji? Chciałabym wiedzieć, jak oceniacie zaprezentowanie się jej podczas wydarzenia.

Referent

Rozmowa konklretna rzeczowa trwała ok 30 min

Poprzedni pracodawcy, motywacja do pracy , zarobki, produkty bankowe , doswiadczenie w pracy w CC .....

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

W moim zespole jest sporo osób które mają dłuższy staż od mnie. A ostatnio wrócił do nas kolega, który odszedł, bo taki miał być zły Mellon????.

@Kasia

Kasiu, wydaje mi się, że pozytywnie oceniasz pracę w firmie Mellon Poland? Czy podasz więcej plusów tego miejsca? A może polecisz wspomnianemu Koledze, żeby wytłumaczył Użytkownikom forum dlaczego zdecydował się na powrót do struktur?

nonon

Hej! Jak to jest na obsłudze połączeń przychodzących ? Jaka podstawa, sposób naliczania dodatków, jakieś normy do wyrobienia, jak wyglądają zmiany?

gość

Czy ktoś z obecnych pracowników może napisać jakie są średnie miesięczne zarobki?

@gość

Zarobki w Mellon Poland na pewno uzależnione są (między innymi) od obejmowanego stanowiska. Musimy jednak poczekać, aż ktoś to zweryfikuje. Czytałam, iż firma szuka ludzi elastycznych, lubiących pracę w zespole i posiadających umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Myślisz, że dobrze odnalazłbyś się w firmie o właśnie takim profilu? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

gość
@Agnieszka

Oczywiście domyślam się, że są uzależnione od obejmowanego stanowiska. Na jaką podstawę może liczyć Konsultant, a na jaką Team Leader?

Mel cm
@gość

Konsultant 3000 brutto na początek - wiem poniżej godności. Dodatkowo pierwsze 3 miesiące bez premii.

Przyszły pracownik

Praca na Suwaku infolinia dla banku czy ktoś wie jaka podstawa?

mellon nie polecam

raczej w tej firmie pracują osoby które jak szybko się pojawiły tak znikają, praca na przeczekanie, aż coś lepszego się trafi...

@mellon nie polecam

Czytam niektórych komentarze i zastanawiam się co kieruje tym osobami? Nie ma firmy która bylaby idealna. Gdzie są Ci pracownicy którzy pracują w Mellonie kilka lat? Dlaczego nadal pracuja? Dlaczego oni się nie wypowiadają? Wniosek nasuwa mi się jeden ze jak jest ok to szkoda czasu marnowac na wpisy, ale jak cos komus się nie podoba to od razu mięsem rzucają. Uwazam ze to jest slabe. Jakby było tak źle to nie zatrudnili by ponad 800 pracowników? Ja chce przełamać ten zwyczaj i chce wyrazić pozytywną opinię o Mellonie. I zachęcam moich kolegów do tego samego. Bo każdą firmę tworzą ludzie, więc jeżeli ktoś źle mówi o niej to również i o nas.

@Marta

Dobrze, że znalazła się osoba, która ma nieco odmienną opinię od tych, które pojawiały się w ostatnim czasie. Pokazuje to tylko, że każdy z nas może odmiennie odczuwać pracę w danym miejscu. Możesz bardziej szczegółowo wyrazić swoją opinię? Wiemy już, że jest ona pozytywna, dlatego teraz chciałbym poznać, co dokładnie wpływa na takie postrzeganie przez Ciebie tego miejsca pracy.

Czy jest tu jakiś administrator gowork? !!!! Naciskając na pierwszą gwiazdkę już nie miałam możliwości wcisnąć kolejnych.mialy być wcisniete wszystkie. Proszę to poprawić. Jeśli inni oceniając firmę mieli ten sam problem to falszujecie opinię o Mellonie.

Pracownica

Ja nie mogę złego słowa o firmie powiedzieć. Dzięki tej pracy i możliwości zarobkowych jakie daje, wyszłam na prostą. Wiele im zawdzięczam. Nie mam żadnych układów, nikogo tam nie znałam, przyszłam tam z ogłoszenia i po 4 miesiącach zarobiłam tyle, że spłaciłam swoje dlugi. Pieniądze zawsze były na czas. Jak ktoś idzie do pracy posiedzieć jak najwięcej i nic nie robić to wiadomo, że nie zarobi kokosów ;)

Paulina
@Pracownica

To bardzo dobrze, że praca w firmie Mellon Poland Ci odpowiada. W sposób pozytywny oceniasz ogólne warunki pracy w tym miejscu, nie mówiąc jednakże niczego na temat warunków zatrudnienia. Czy mogę w takim razie Cię prosić, abyś napisała jeszcze kilka słów na temat rodzaju umowy, jaki firma oferuje nowym pracownikom? Czy każda osoba może już od pierwszych dni pracy liczyć na stabilną umowę o pracę na dłuższy okres czasu? Czy na początku należy zadowolić się jedynie umową zleceniem?

@Paulina

Ja dostałam od razu umowę o prace ale niestety nie pamiętam dokładnie na ile miesięcy, wiem że trzecia umowa to już umowa na czas nieokreślony a dostałam ją po niecałych trzech latach pracy.

@Paulina

Ja dostałam od razu umowę o pracę, nie pamiętam już na jaki okres ale trzecia umowa po niecałych 3 latach pracy była już na czas nieokreślony.

@Pracownica

Umowa na czas nieokreślony daje wiele korzyści i jest wartościowa dla pracownika. Jakie jeszcze inne plusy widzisz w zatrudnieniu w Mellon Poland, a co chciałabyś zmienić i poprawić? Twoje doświadczenie pomoże innym osobom starającym się o zatrudnienie w firmie. Czekam na Twoją opinię.

Paulina

Na swojej stronie internetowej firma publikuje kilka aktualnych ofert pracy http://www.mellon.com.pl/category/praca/ Czy ktoś z was ma jakieś informacje, które mogłyby być przydatne dla potencjalnych kandydatów do pracy? Czy waszym zdaniem to firma dobra dla osób początkujących zawodowo, czy raczej doświadczonych? Jak jest z możliwościami rozwoju w Mellon Poland?

dodatkowa_godzinka

Zależy jakie stanowisko interesuję Cię, doprecyzuj

pracownica

Pracuję w Mellonie od kilku miesięcy. Wszystko jest zgodne z warunkami w umowie. (wypłata też, firma ani raz nie spóźniła się). Target jak najbardziej do wyrobienia. Liderki zawsze gotowe do pomocy. Atmosfera też jest spoko.

Maabla
@pracownica

Hej, a powiedz mi czy jak 10 wypadał w poniedziałek to wypłatę miałeś/aś w poniedziałek czy jeszcze w piątek? Jak oni rozwiązują tą kwestię albo 10 w weekend? :)

pracownica
@Maabla

Jest w piątek

Cicha

Nikomu nie polecam pracy w tym czymś.

zapytanie
@Cicha

a dlaczego?

@Cicha

dlaczego ?

Stella

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

zapytanie
@Stella

a o jakie stanowiska dokładnie pytasz? bo rekrutacji jest dużo :)

Daniel

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę proponują? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

Miro

Czy firma normalnie działa? Taka cisza?

dodatkowa_godzinka
@Miro

Tak firma działa. A dlaczego miałaby nie działać? Każdy jest zadowolony z pracy i nie skarży się na forum

Joanna

Ponawiam prośbę.......jak się pracuje w biurze? Czy warto aplikować na stanowisko kadrowej?

Zostaw merytoryczną opinię o Mellon Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Mellon Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Mellon Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mellon Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mellon Poland?

Kandydaci do pracy w Mellon Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mellon Poland