Opinie o EY Global Services (Poland) Sp. zo.o w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie EY Global Services (Poland) Sp. zo.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w EY Global Services (Poland) Sp. zo.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EY Global Services (Poland) Sp. zo.o w Wrocław

Był ktoś tam jako Senior Internal Business Advisor with English ? Mnie interesuje jak ta praca wygląda hybrydowa, bo mi mignęło w ogłoszeniu, że taka jest ta forma tutaj. Ile dni trzeba jeździć do biura? Jest tu jakiś wybór?

Wiktoria

Witam wszystkich, mam pytanie co do oferty Executive Assistant with German. W ogłoszeniu napisane jest, że jest możliwość pracy hybrydowej. Jaki jest podział na dom a dojazdy do biura? Przy dłuższej współpracy można pracować całkowicie zdalnie? Nie powiem, że ułatwiło by mi to podjęcie decyzji co do wzięcia udziału w rekrutacji.

Jak Uwazasz
@Wiktoria

W standardzie od września jest teraz praca z biura, tzn 2 dni w tygodniu. Ale to negocjowalne.

KimR

I had contact with EY GDS during my application process. I've spent roughly 4 hours on my application process and initial talks. The HR department didn't find a single moment to inform me, that they decided to proceed with another person. I do not require any feedback why but minimum respect to the other person and time invested. Building a better working world... aha Anyway, I did some check up on what GDS exactly is, and it seems that it is basically India in Europe... work for western markets for lower money. They are not happy to be seen like that, but I did not receive any reasonable explanation why they are not hiring locals, but outsourcing people in Poland.

ola

czy ktos sie orientuje ktorego dostaje sie pierwsza wyplate?

@@@@
@ola

Wypłata jest z dołu za dany miesięc tzn., że jak np. zacząłeś pracę 1.10 to dostaniesz koło 26.10 za ten miesiąc

Recepcjonistka

Po rozmowie przeprowadzonej telefonicznie zero informacji zwrotnej... po ponad 2 miesiącach! Domyślam się, że przebieg rekrutacji ze skutkiem negatywnym, ale firma o takiej renomie, z dobrze opłacanym zespołem HR, powinna chyba zdobyć się na wysłanie maila. Zamiast tego ogłoszenie na to stanowisko zostało wystawione jeszcze jakieś 5 razy. Naprawdę nikt spośród kilkuset kandydatów nie nadawał się na to stanowisko?

Pytania ogólne dotyczące doświadczenia i wykształcenia. Część rozmowy po angielsku. Klasyka.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Zaniepokojony

Czy tylko ja jestem zniesmaczony tym jak wyglądają możliwości rozwoju we wnętrz firmy? O awans bardzo ciężko i brak ciekawych projektów.

Oliwka
@Zaniepokojony

Cześć, możesz rozwinąć temat... korpo to raczej hierarchiczna budowa i raczej jak ktoś jest dobry, to prędzej czy później awansuje. Czyli co z zewnątrz zatrudniają, a pracownik ma zablokowane możliwości awansu? Czy o co chodzi?

Barbara

Hej, jakie aktualnie obowiązują widełki na senior internal business advisor?

Dominika

Prośba o informację w jakich widełkach można oczekiwać wynagrodzenia w przypadku stanowiska SAP SD/MM Consultant dzięki wielki

Czy firma EY Global Services (Poland) Sp. zo.o w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Magic

Raz do roku (z nielicznymi wyjątkami) zespół dostaje pulę pieniędzy do rozdzielenia (nie jest to dużo). Robisz tzw. "requesta" na edukację, a później Twoja prośba jest rozpatrywana. Nie jest to gwarant, że cokolwiek dostaniesz. Nie licz na zwrot za edukację na własną kieszeń.

Hej, czy możecie napisać czy obecnie w EY GDS w IT pracuje się zdalnie lub hybrydowo? Jak to wygląda? Dzięki za informacje

Mateusz

100% zdalnie od 2 lat, poza nielicznymi wyjątkami. Ludzie byli od początku pandemii skutecznie zniechęcani do przychodzenia do biura. Teraz ma niby się to zmienić, bo pracodawca powoli zauważa, że pandemia się skończyła, ale da się wyczuć, że nie jest to na rękę EY :)

zdalny
@Mateusz

wszyscy wszedzie wracaja do biur, normalka, na razie hybryda w wiekszosci. w wakacje bedzie normalne chodzenie.

Małgorzata
@Mateusz

A można pracować zdalnie z zupełnie innego miasta? Czy to raczej nie wchodzi w grę?

De TorQAMada
@Małgorzata

Można. Przymajmniej w moim dziale (developerski).

Remote

Jestem w dziale deweloperskim i ode mnie zależy czy pracuję z biura czy z domu. Mam też osoby w dziale, które pracują z innego miasta i nie mają jak dojechać do biura. Nikt na to nie zwraca uwagi. Na co dzień w biurze jest może kilkanaście osób.

Małgorzata
@Mateusz

A jakie są to te nieliczne wyjątki?

comyslisz
@Remote

i myslisz, ze tak zawsze bedzie?

Remote
@comyslisz

Pytanie było o obecną sytuację. Czy tak pozostanie w przyszłości? Nie wiem.

10groszy
@Remote

prawie wszyscy wokolo juz wrocili na hybryde, albo 3 dni w tygodniu stacjonarnie, wiec zaraz bedzie to samo.

Aleksander
@10groszy

Wiesz może jak przebiega rekrutacja? Online czy umawiają się standardowo w biurze? Bo jak praca zdalna i hybrydowa to może też tak prowadzona jest rozmowa kwalifikacyjna?

DeTorQAMada
@10groszy

Minęły 2 miesiące. Póki co, jedynym biurem, w którym muszę się codziennie pokazywać jest mój home office. :) Nie zanosi się na zmianę z tego co wiem. To tyle, jeśli chodzi o "powroty na hybrydę"

mega
@DeTorQAMada

to akurat moze byc bardzo zla informacja, ale pewnie nie wiesz dlaczego. ciesz sie homeoffice.

DeTorQAMada
@mega

Zależnie od perspektywy. Dla mnie jako pracownika to super sprawa tzn. wolność wyboru miejsca pracy, bo do biura mogę i czasami wpadam. Perspektywa "kandydata" wylewającego swoje żale na GW może być diametralnie inna.

Łucja
@mega

Chyba raczej jakby nie lubił w firmie pracować to HO raczej by nie pomogło, bo niechęć ta sama?

Kejs

Obecnie sprawa pracy 100% zdalnej już nieaktualna. Wprowadzili RTO, hybrydę 3 dni bodajże dla wszystkich nowych szczególnie. Pierwszy etap powrotu ogłosili z wyprzedzeniem 2 tygodniowym, czyli jak to w korpo, jesteś tylko numerkiem, zdanie pracowników mieli daleko (usunięte przez administratora)

Dariusz
@Kejs

Było spotkanie w sprawie, kto za, kto przeciw i jakie są argumenty, co do pracy zdalnej? I skoro już zeszło na sprawę zdania pracowników, to czy i w innych kwestiach jesteście pytani o opinię? Chcę sobie opinię wyrobić, jaka kultura organizacyjna tu jest.

Johny

Zaaplikowałem z ciekawości w lutym przez ich stronkę. Dostałem nagle 2.05 maila, z wrzuconym callem na 3.05. Mail od rekrutera zza granicy, ale od takiej firmy jednak wymagałbym minimum powagi i wysiłku by sprawdzić, że w kraju , w którym szukają pracowników jest tego dnia wolne. Odpisałem, że tego dnia nie mogę i przerzucono calla na 5.05. W piątek zalogowałem się na meeting i nikt się nie pojawił przez 30 min. Napisałem maila z zapytaniem o co chodzi i cisza, ale tak czy inaczej uznaje to za mało profesjonalne podejście i raczej nie zachęca mnie to do jakiejkolwiek dalszej współpracy.

@Johny

Ostatecznie nie odbyła się ta rozmowa? Były tam jakieś informacje w jakim języku ona miała się odbyć? Możesz też dać znać na jakie stanowisko aplikowałeś? Będę wdzieczna

Grażyna
@Johny

Czyli rozumiem, że jest etap telefoniczny i potem taki ze spotkaniem na żywo? Koniec końców odpisali coś na tego maila czy cisza do dzisiaj? Gdybyś dostał ofertę pracy to spróbowałbyś swoich sił? Na jakie warunki byłeś przygotowany?

Pietrucha

Jak działają delegacje w GDSie, zwłaszcza te dłuższe, kilka miesięcy i dłużej? Te delegacje są w miejsca które są droższe od Polski, jest jakiś dodatek do polskiej pensji? Jakaś dieta?

Kiki

Polecam dla tych z dystansem do Siebie i pracy. Technologicznie - bardzo do tylu, aka Excel forever. Ale da się posiedzieć i pójść dalej. Standardowe przejściowe korpo, na rok czasu.

@Kiki

To nie da się rozwijać tam w firmie, tylko trzeba szukać gdzieś indziej? Swoją drogą nie wiem, co jest takiego „do tyłu” z Excelem, tyle ludzi pracuje w nim. W innych firmach mają nowocześniejsze narzędzia, jakie?

Naprawdę szczerze odradzam pracę w zespole Internal Transformation Services (ITS) zajmującego się zarządzaniem projektami dla wewnętrznych klientów GDS. Mam ponad 20 lat doświadczenia, pracowałem w kilku organizacjach i nigdy nie spotkałem się z takim traktowaniem pracowników=ludzi. Ludzkie, bezludzkie Nietzschego jest dobrym podsumowanie tego co tam się dzieje. Jest to kopia systemu kastowego w Polsce, jaki obowiązuje w zarządzających tym zespołem Indiach. Elementarny brak szacunku - takiego zwykłego ludzkiego - piętnowane wyrażania własnego zdania i opinii, a co najgorsze spotęgowane przez człowieka, który donosi na swoich kolegów zespołu i zajmuje stanowisko lidera zespołu warszawskiego. Naprawdę szczerze odradzam i przestrzegam przed tym co tam się dzieje. Na potwierdzenie podam przykład zapisów w umowach rozwiązujących umowe o pracę o nie wszczynanie postępowań sądowych w zamian za rekompensatę pieniężną. W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu. Oczywiście sprawa zgłoszona do PIP.

r.

Absolutnie odradzam. Omijajcie i nie róbcie zadań rekrutacyjnych. To tylko wyciąganie pomysłów, po którym nastaje cisza.

designated_sh_street
@r.

Ogólnie to niestety Hinduska firma z zarządzaniem Hinduskim nie jest to ten sam EY co "zwykly" EY dlatego go nazywają EY GDS. Nie płacą za nadgodziny i niestety trzeba nadrabiać pracy za kolegów z Indii, którzy są na różnym poziomie ogarnięcia pracy którą mają zrobić. Dużo klepania i manualnych rzeczy. Dla ambitniejszych dopiero role warte uwagi są od poziomu Senior Dyrektora + wyżej - partner etc.

Ala
@designated_sh_street

What? Ja mam wszystkie nadgodziny platne xd Nie wiem o co chodzi

Mago-Manago
@Ala

płatne nadgodziny są tylko na poziomie Staff, od Seniora wyżej już ich nie ma...

Grzegorz
@Mago-Manago

Tak, to prawda. Nadgodziny tylko dla Staff, a rangi powyżej mogą siedzieć do woli, a i tak nic nie dostaną :) Dlatego dużo osób omawia awansu (red flag dla osób aplikujących).

marszruta

Split odwołany i spoko: choć wszyscy oficjalnie ubolewają, to ja się cieszę. Nie pracuję tu dlatego, że zależy mi na firmie jako firmie, tylko na mojej karierze. Dlatego mogę bez wiekszych trzesien ziemi dobrze wykonywac swoją prace i za jakis rok-dwa spadac dalej:) (swoją drogą uważam że moje egoistyczne podejscie, ale z zalozeniem solidnej pracy, daje firmie wiecej niż podejście tych wszystkich, których ta firma obchodzi cokolwiek bardziej niż mnie)

@marszruta

Czemu chcesz odejść? Brzmi jakby tam nie można było się rozwijać, naprawdę? No to chętnie coś więcej się dowiem, jaka tam jest sytuacja, sama np. szukam czegoś na stałe. A jaka tam jest umowa zawierana, coś na długo?

marszruta
@Ewa

bo taki jest korpo-rynek pracy: zamiast tracić życie, zdrowie i godność, żeby dostać podwyżkę w porywach 10%, może co 2-3 lata odchodzi na luzie za 30- do nawet 50% więcej. Niektórzy nie lubią zmian i to też jest spoko - ale wtedy dla sensownych podwyżek musza raczej brać w korpo-wyścigu szczurków. Co kto lubi, ale matematyka jest po stronie zmieniajacych firmy.

roksana

Stażysta w audycie, ile zarabia i czy ciężko pogodzić ze studiami dziennymi ? czego aie spodziewać jakieś złote rady ?

Pracownica (jeszcze)

Odradzam bardzo mocno. Typowe korpo z memów, w którym liczą się tylko KPIs a ludzie to wymienne zasoby. Kiedy się już z firmą pożegnam, w kierunku czego podjęłam już starania napiszę więcej. Płacą więcej niż średnia rynkowa, ale kasa wyjdzie ci bokiem w tej chorej firmie.

aspoleczna
@Pracownica (jeszcze)

a ile juz tam pracujesz?

Niestety, nieprofesjonalny proces rekrutacyjny. Pytania o technologie które nie sa w CV. Feedback w sumie to obraźliwy, jednozdaniowy. Rozmowa przeprowadzana przez zmęczonych i smutnych ludzi. Szkoda czasu i nerwow.

@Piotr

Czemu myślisz że byli smutni? Może tacy poważni są na rozmowach ;) Czy mógłbyś mi napisać ile etapów tych rozmów jest? Jakieś zadania? Czy długo czekałeś od wysłania dokumentów do tej pierwszej rozmowy?

K

Zero feedback po rozmowie, nie wiadomo czy się dostało prace, nie dostało cxy o co chodzi. Mimo że zapewniano że nie zależnie od decyzji, skontaktują się do 2 tygodni.

@K

Na które stanowisko aplikowałaś? Ciekawa jestem czy nikt nie dostał odpowiedzi czy jeszcze trwa ta rekrutacja. Dawno miałaś tą rozmowę? Jak ona wyglądała?

Ktoś
@K

Jakie stanowisko?

kk

Spółka typu back-office, która nie jest poważana przez lokalne spłki. Wielokrotnie daje się odczuć negatywny stosunek, pełen uprzedzeń ze strony wewnętrznych klientów zatrudnionych w lokalnych firmach.

Ri
@kk

Potwierdzam. Fatalne podejście biur lokalnych management udaje że nic nie widzi i nie ma problemu. Jak coś jest źle to generalnie wina ey gds bo przecież biura lokalne to wybitni prawnicy.

Zostaw merytoryczną opinię o EY Global Services (Poland) Sp. zo.o - Wrocław

• Jak się pracuje w EY Global Services (Poland) Sp. zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy EY Global Services (Poland) Sp. zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EY Global Services (Poland) Sp. zo.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 10 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EY Global Services (Poland) Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w EY Global Services (Poland) Sp. zo.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EY Global Services (Poland) Sp. zo.o
2.2/5 Na podstawie 55 ocen.
  • śrubowa 1
    53-611 Wrocław