Opinie o Booksy International Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Booksy International Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Booksy International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Booksy International Sp. z o.o. w Warszawa

Hehe

Zdecydowanie nie polecam. Mobbing, zastraszanie, przemoc psychiczna, brak szacunku do drugiego człowieka. Jeśli lubisz być poniżany publicznie to idealne miejsce dla Ciebie.

@Hehe

Zgadzam się w 100% jestem fryzjerem Booksy to platforma tylko gdzie klien może wystawić opinie ale w drugą stronę to nie działa w dzisiejszych czasach ludzie robią co chcą piszą co chcą nie patrząc na drugą osobę

JS

Nie mam pojęcia skąd te negatywne komentarze - chyba od osób, którym nie udało się przejść rekrutacji. Ja pracuje w sprzedaży od kilku miesięcy i z czystym sumieniem polecam, Booksy to najfajniejsze miejsce, w jakim do tej pory pracowałam. Świetna atmosfera, przyjazny team, jasno przydzielone obowiązki, super produkt i bardzo przyzwoite zarobki - dla mnie 10/10 :)

Kordian
@nietracczasu

Masz na myśli benefity czy okazjonalne prezenty od pracodawcy? Dają takie gifty niewielkiej wartości? A prawdziwe pozapłacowe dodatki są? Np. pakiet prywatnej opieki dla pracowników i ich rodzin?

Pracownik CS

Szkoda, że tyle tu jadu. Pracuję z powodzeniem na jednym z najniższych stanowisk w tym korpo. Jasne, że zdarzają się sytuacje, kiedy mamy dość - nieodpowiedzialne koleżanki i koledzy, którzy rzucają L4 po kilka tygodni z rzędu, więc ciężko wyrobić wskaźniki premiowe jak brakuje ludzi. Szukanie na wyższe stanowiska ludzi z zewnątrz, zamiast awansować swoich sprawdzonych. Ale końcowo nie mam co narzekać na wypłatę, mogę pracować z domu, praca jest do zrobienia chociaż klienci potrafią dać popalić. Nie wchodzę nikomu w (usunięte przez administratora) robię swoje, poznałam tu świetnych ludzi. Mam umowę o pracę od początku. Jak komuś nie chce się pracować to i na najwyższym stanowisku za kosmiczny hajs znajdzie powody do narzekania ;)

Xyz
@Pracownik CS

Jakie są widełki wynagrodzeń na tych najniższych stanowiskach?

Marika Nowy wpis

Wow pierwszy raz spotykam coś takiego w ogłoszeniu które mnie interesuje jak biuro przyjazne pieskom. Jak to wygląda? Chodzi o ogłoszenie People & Culture Development Specialist (L&D Specialist), mój Czako byłby zachwycony jakby nie musiał na mnie czekać w domu i jeszcze najlepiej miał towarzystwo innych psiaków!!! Każdego dnia można zabierać pieska, trzeba mieć jakąś decyzję?

doświadczony Nowy wpis

Jeśli chcesz być zatrudniony tylko poczuć smak zwolnienia, to to jest najlepsze miejsce. Ludzie zarządzający tą firmą nie mają bladego pojęcia o zarządzaniu kadrami. I w tym samym czasie robią zwolnienia grupowe i zatrudniają ludzi.

miszel

Dla soób starających się o stanowsiko marketing analyst: W ogłoszeniu znajdziecie info: "Knowledge of Power BI (including DAX) or a similar tool". Mam doświadzcenie 1,5 w looker, pół roku w power bi + certufikacje microsoftu oraz 5 lat doświadczenia w wizualizacji w innych narzędziach bi i po drugim etapie zostałam odrzucona ponieważ "szukamy kogoś z wieloletnią znajomością w power bi". Piszę to aby osoby ze znajmością "similar tool" zaoszczędziły swój czas i nie aplikowały.

ciekawski Nowy wpis
@miszel

Jak przebiegała twoja rozmowa? Drugi etap to rozmowa z managerem?

Mania Nowy wpis

Chciałam startować na konsultanta technicznej obsługi klienta, ale trzeba znać ukraiński i polski na wysokim poziomie. Czy bywają rekrutacje na to stanowisko z polskim, albo z polskim i angielskim na przykład? Inną opcją na robotę jest konsultant ds. retencji klientów, ale tutaj oczekują min. 2 lat doświadczenia w telesprzedaży, czego osobiście nie mam.

Czy rekrutacja na stanowisko iOS Developer w firmie Booksy International Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Od Analytics Engineera wymagają jakichś certyfikatów czy nie patrzą na to? Doświadczenie doświadczeniem, ale jeśli chodzi o SQL i Pythona etc no to mam tylko papierek z kursu z amerykańskiej platformy, nie wiem, czy ta firma uznaje takie coś.

Podobno klienci dają popalić, ale to chyba jak w każdym CC. Mnie brakuje w ogłoszeniu i w tym co piszecie jakiegoś konkretu, jakie problemy się rozwiązuje jako Konsultant ds. Technicznej Obsługi Klienta. Czy to rodzaj helpdesku IT? Ale nic o znajomości tego nie ma w ofercie... To co tak naprawdę zgłaszają klienci, nieumiejętność obsługi i wyjaśnia im się, jak się zapisywać, czy co..

@Pracownik CS

Chciałabym podpytać o pracę z domu. To 100% praca zdalna czy czasem trzeba pojawić się w biurze? Dotyczy wszystkich czy tylko jakiegoś konkretnego działu? Możesz powiedzieć ?:)

Pracownik CS

Zdalna 100%, pracownicy są rozrzuceni po całym kraju, więc mógłby być problem, żeby dojechali do biura w Bielsku czy Warszawie ;)

Roma
@Pracownik CS

To super z ta praca zdalną :) Nie ma żadnych problemów z komunikacją, skoro część osób jest w biurze, a część zdalnie? Chcę aplikować na stanowisko Business Analyst, i tak się jeszcze zastanawiam, co robić. Twoje wpisy mnie przekonują, ale jeśli mogę chciałabym zapytać o widełki. W niektórych ofertach są podane, a przy tym stanowisku nic nie napisali. Miałeś z nim styczność? tutaj ludzie podają kwoty 3 500, a ja w jednej ofercie widziałam nawet 12 000.

@Roma

Wszystkie spotkania odbywają się zdalnie, więc nie ma problemu. Niestety nie wiem jakie zarobki na tym stanowisku.

Ewela
@Pracownik CS

Ja chciałabym się odnieść jeszcze do twojej wcześniejszej wiadomości odnośnie awansów. Nawet jeżeli ktoś się wywiązuje ze swoich obowiązków i jest ambitny to nie ma szans na awans? Nawet przy rozmowach z kierownictwem? Szkoda by było gdyby firma nie doceniła w ten sposób swojego pracownika:(

inny pracownik CS
@Ewela

Jak najbardziej są szanse na awans i to bardzo duże i dość częste. W CS jest w sumie chyba 7 team leaderów, z czego 5 osób to osoby wcześniej pracujące jako zwykli konsultanci. Ostatnio menagerem CSu został typek, który był team leaderem, a wcześniej też konsultantem. Product Experci - cała trójka była kiedyś konsultantami. Na project managera w operacjach rekrutację wewnętrzną wygrał inny typ, co był leaderem w CS. Nie wspominam o innych rynkach, bo tam jest tak samo. W IT jest kilka osób, które wcześniej pracowały w CS i dostali awanse lub wygrali rekrutacje wewnętrzne. Gadanie, że nie ma szans na rozwój to zwykłe kłamstwo, bo przykładów osób, które poszły wyżej jest cała masa.

Xyz
@Pracownik CS

Jakie są widełki wynagrodzeń na tych najniższych stanowiskach?

Piotrek

Miałem okazję przechodzić rekrutację w Booksy ponad m-c temu. Pierwsza rozmowa bardzo miła, natomiast po zadaniu testowym zero odzewu. Człowiek traci dla takiej firmy ponad 3h i nie dostaje nawet głupiej wiadomości jak mu poszło. Nie dziwie się skąd tutaj tyle opinii i to opinii negatywnych. Bo skoro traktują tak kandydatów, to pewnie z pracownikami jest podobnie.

@Piotrek

Napiszesz, jakie zadanie testowe dostałeś? Ile czasu Ci na to dali i ile realnie Ci ono zajęło. Help, w sumie to chyba jedyna rzecz, jakiej do tej pory nie wiem.

Spróbuję chyba się zgłosić na to ogłoszenie Software Engineering Team Leader, zobaczymy co z tego wyjdzie. Pracuje ktoś na takim albo podobnym stanowisku? Lepiej na UoP czy B2B? Na jakiej większe zarobki wychodzą? Bo obie są podane i nie wiem w sumie, na B2B nie miałem okazji wcześniej pracować.

Ogłoszenie na Android Developer do Booksy International Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Ela z HR

Opowiem wam o rekrutacji do tego korpo (usunięte przez administratora)firmy i naprawdę omijajcie szerokim łukiem. Hitem jest to że dostałem rozwiązane zadania jak i inni którzy aplikowali w sierpniu na stanowisko call center ds technicznych i potem dostałem zadania pisane na kolanie w ciągu godziny o podobnej (usunięte przez administratora)tematyce do rozwiązania w 15 minut. Sama rozmowa rekrutacyjna bardzo nie profesjonalna, a gdy odpowiadałem na wszystkie pytania i w sumie widziałem pozytywny feedback to gdy powiedziałem oczekiwania na start 3500 to zapytali się mnie czy brutto czy netto XD, dostałem nie miłą odpowiedź na e-maila że nie spełniam oczekiwań i "inni kandydaci mają jeszcze kolejny już 3 etap do pracy za 3500 brutto. Szanujcie się ludzie i nie aplikujcie do tej (usunięte przez administratora)firmy.

Bogusia
@Ela z HR

A czy te zadania były jakoś bardzo wymagające? Trudne? Czy raczej nie sprawiały większych problemów? Poza tym, to ile firma jest w stanie zaoferować wynagrodzenia brutto? Mówili coś, czy można spodziewać się jakiejś premii, dodatków?

Magda

Bardzo polecam!! Swietna i profesionalna obstuga. @Elite Beauty @Monika Konsek

przerażona

Już same zadania rekrutacyjne potwierdzają wszystkie komentarze tutaj napisane. Komediodramat. Jeżeli współpraca zapowiada się tak źle już na samym etapie kandydowania to ja nie chcę sprawdzać co będzie dalej. Szukałam tutaj odpowiedzi czy warto zmarnować z 2h życia na odpowiedź na te absurdalnie obszerne pytania i odpowiedź przyszła bardzo szybko. Jeżeli waszym marzeniem nie jest (usunięte przez administratora) w którym jednocześnie trzeba odpisać na 20 zgłoszeń, trzy aktywne czaty, odebrać telefon i zrobić zadanie od leadera w godzinę, to myślę, że będzie super zabawa.

Roksana
@przerażona

Ja jeszcze nie aplikowałam, ale to rozważam. Długo się czeka na odpowiedź od rekrutera? Mówili coś ile łącznie etapów ma być? Te zadania to jak dokładnie wyglądają? Bo aż się boję co to za pytania tam padły, że tak Cię zszokowały ;)

JS

LoL
@JS

A nie pracujesz w biurze karier i szef nie kazał pisać pozytywnych komentarzy? ????

LOL2
@LoL

dlaczego taki pomysł?

Obecny pracownik
@JS

Tak - zgadzam się! Niestety gdyby odpowiedzi na GoWork nie były anonimowe, tylko np. połączone z Linkedin, nie byłoby tutaj takiego spływu negatywnych opinii, ale wiadomo - łatwiej się schować za anonimowym hejtem (bardzo często nieprawdziwym). Cieszę się JS, że jesteś zadowolony/a z pracy w Booksy :) Oby więcej takich ambasadorów naszej firmy - którzy dbają o dobre imię Booksy SAMEMU - nikt u nas nie zmusza do dzielenia się pozytywnymi opiniami ( to też w ramach odpowiedzi na wcześniejszy oczywiście anonimowy zarzut )

Candidate
@JS

Bardzo przyzwoite zarobki, czyli na ile można liczyć. Ile zarabiają najlepsi ?

O.
@JS

zgadzam się! :) Dużo inicjatyw wpierających dobrostan, możliwości rozwoju. Zdecydowanie polecam pracę w Booksy a jestem tu już 2 lata

AAA
@JS

zgadzam się! :) Ze świecą w ręku szukać pracodawcy tak dbającego o swój zespół :)

do JS
@JS

Od Twojej opinii minęły prawie 3 lata... pracujesz tam jeszcze w ogóle, czy już Cię zwolnili?

@AAA

Również się pod tym podpisuję! Super klimat, dużo możliwości rozwoju i nie są to puste słowa :) W ciągu blisko 3 lat w firmie moja rola ewoluowała i za każdym razem miałam realny wpływ na jej kształt i zakres obowiązków. Czuję się zaopiekowana i widać, że moim przełożonym zależy na moim dobrostanie i rozwoju.

nietracczasu
@O.

mówisz o tej mące na święta czy o freesbee na wakacje? czekaj.. było coś jeszcze ???!! aaa tak, piłka plażowa! no 3 dychy na rok, faktycznie wsparcie :) chyba żyjesz w szałasie

Kordian
@nietracczasu

Firma Booksy International Sp. z o.o. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Android Developer. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

rafał

Zarobki musza być nie najlepsze...mam za sobą kilka rozmów w różnych sprawach...jestem klientem od kilku lat...o tym że jak zrezygnowałem z boosta , mimo 900 opini byłem za salonami z 3 opiniami nie z mojej branży ,3 dni zapomnę o fakturze blokada systemu , system kierowniczy i menagerski na najniższym możliwym poziomie ...nikt nic nie może nikt nic nie wie nikt nie jest decyzyjny ...pożarli cała konkurencji i dobrzy menagerowie już nie potrzebni ... dziś już bym sie nie zdecydował ..a teraz musze trwać bo 900 opini to kilka lat pracy..

Kargul

Czy w tej firmie obowiazuje cokolwiek innego niz umowa zlecenie ? A jesli tak to po jakim czasie od pierwszej umowy zlecenie mozna pracowac na normalnych warunkach ?

sz
@Kargul

Ja pracowałem na umowie B2B przez kilka lat. Moi współpracownicy pracowali równiez na B2B lub na umowie o pracę. Podejrzewam, że zleceniówki to praca na stanowiskach śmieciowych, mało w Booksy szanowanych i z dużą retencją. To jest gigakorpo i procedura za procedurą, więc trzeba mieć to na uwadzę.

@Kargul

Umowa o pracę od początku (na miesiąc, potem przedłużają jak się sprawdzisz)

Izabela

Ooo, czyli chyba coś musiało się zmienić? Pisali tutaj że w 2021 roku oferowali 2 tyś na rekę + premię. Jak teraz stoją zarobki w firmie? Jak ci sie pracuje?

żabcia
@Hehe

Idealne podsumowanie! Jesteś z Versum czy ze starego Booksy? Tak z ciekawości pytam.

Iks
@Hehe

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Konsultant ds obsługi klienta. Na jaką pensję netto można liczyć?

@żabcia

@Iks

3800-4200 PLN brutto podstawa + system premiowy

LT
@Hehe

zastanawiam się gdzie ten (usunięte przez administratora) i poniżanie... jestem we wsparciu technicznym i nikt mnie nie poniża, ani nie mobbinguje...

Yyyy
@y

Serio? 2000 na rękę? Mam równo dwa razy tyle i pisze o podstawie. Tak się dogadalam na rekrutacji. Tak się znasz, że piszesz o prowizjach, a te na obsłudze klienta nie istnieją. Są jasno określone kwotowo PREMIE, a to zasadnicza różnica. Po co takie pisanie bzdur?

Katarzyna
@Yyyy

Ooo, to powiesz mi o tych określonych kwotowo premiach? :))

Witam
@Katarzyna

Cześć Kasiu z HRu :D

Ex pracownik

Zdecydowanie nie polecam pracy w Booksy. Jeśli ktoś myśli o stabilnej pracy z dobrymi zarobkami, to na pewno nie znajdzie jej tutaj. 1. Zarobki - obiecują ogromne premie, a tak na prawdę z trudem osiąga się 1/3 z obiecywanych kwot. Z prostej przyczyny - aplikacja idzie na dno i coraz więcej klientów i potencjalnych klientów to zauważa. Oprócz tego obiecują podwyżki, awanse - po kilku latach pracy na moje konto wpadła tylko jedna podwyżka 2. Produkt - aplikacja, która nie działa. Wyskakuja czeste błędy. Poważne problemy są zamiatane pod dywan, obsługa klienta wymaga ogromnej poprawy. Setki, jak nie tysiace niezadowolonych klientów odsyłane są z kwitkiem. 3. Benefity - firma się nimi oczywiście chwali i zachęca, ale jeśli zamiast premii pieniężnej na święta satysfakcjonuje Was paczka z mąka na mazurka, czapka z logo firmy i piłka plażowa to super. Z plusów- jest multisport i dodatek na pyszne.pl i zajęcia z angielskiego, ale szczerze wolelibyśmy pieniądze na święta, jak już tak słabo płacą:) 4. Atmosfera - typowe korpo, typowy wyścig szczurów. Jeśli nie płaszczysz się przed szefem, to automatycznie jesteś na gorszej pozycji. Dużo stresu, pogoń za wynikiem, bo wyniki są najważniejsze, a jeśli zdarzy Ci się potknienie - od razu wita Cię plan naprawczy (znam przypadki, gdzie osoby po zrobieniu celu z planu naprawczego z nadwyżką i tak zostały zwolnione). Na szczęście zdarzały się fajne, pomocne osoby w teamie, ale niestety managerowie i leaderzy nie mieli zbyt dużego pojęcia o zarządzaniu pracownikami, przez co często był chaos. 5. Stabilność pracy - grupowe zwolnienia co pół roku. Powtarzają Ci, że robisz super wynik, na konferencji ogłaszają bicie rekordów, a po paru tygodniach kolejne grupowe zwolnienia, podczas których z dnia na dzień zwolniono 30% firmy. To daje poczucie niepewności, bezradności, boisz się o przyszłość. Masz kredyt czy dzieci? Nieważne. Ich to nie interesuje. People First? Chyba Stefan w slonecznej Kalifornii First :) Komunikacja w firmie opiera się na mydleniu oczu i hipokryzji :) Fajnie, że zdalnie, bo wygodnie. Ale dla zdrowia psychicznego serdecznie nie polecam pracy w tej firmie. Szkoda czasu i nerwów. W Booksy dzieje się źle, a będzie tylko gorzej.

Robert
@Ex pracownik

Co pół roku zwalniają tak dużo osób? Podają przyczynę? Na to miejsce przyjmują nowych czy po prostu redukują zespół bo jest za dużo pracowników? Nie dodałeś na jakiej umowie pracowałeś. Miałeś jakiś okres wypowiedzenia?

d
@Robert

Zachowują okres wypowiedzenia i się tego trzymają, bo są za dużą firmą by tego nie respektować. Większość ma miesiąc lub 3 miesiące, zależy na jaki czas w HR się trafiło i co się miało po merge Versum i Booksy. Przy lipcowym zwolnieniu 2022r przyczyną był nierentowny rynek w którym działali, bodajże Meksyk i przestrzelona kasa. Teraz nie wiem co stefek burczymucha wymyślił, ale napewno zrobi wszystko, żeby puścić z torbami z dnia na dzień ludzi i jakoś poświecić oczami przed inwestorami z JU ES EJ - to the moon, stefan king, people first ale na bruku ;)

M
@d

Zwolnienia w styczniu były tłumaczone tym, że pomylili się w obliczeniach i myśleli, że przychód z takiego tam marketingowego narzędzia to pozycjonuje wyżej biznesy będzie szybszy, przynajmniej tak to zrozumiałem, pracowałem na rynek Amerykański, więc nie wiem czy na Polskę też było takie tłumaczenie. Dlaczego normalni pracownicy mają płacić za czyjeś błędy w obliczeniach? Dlaczego np. nie ucięli płac tym na wyższych stołkach? Dlaczego nie zrezygnują z biur do których i tak nikt praktycznie nie przychodzi? Lepiej wyje (wyrzucić) dobrych pracowników. Jak znajdę czas to podzielę się swoją pełną opinią.

Dominika
@Ex pracownik

A ile tej podwyżki można po tych kilku latach się spodziewać? Musiałeś o ta podwyżkę prosić czy sami wyszli z tą inicjatywą? A jakie osoby u nich awansują, czym trzeba się wykazać?

Na szczęście nie pracuję w tym miejscu, (usunięte przez administratora)najgorsza praca w której miałam "przyjemność" pracować!!!! Zastanówcie się kilka razy zanim złożycie CV!!

Zostaw merytoryczną opinię o Booksy International Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Booksy International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Booksy International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Booksy International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 17 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Booksy International Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 129 ocen.
  • Aleja Komisji Edukacji Narodowej 105 lok. U4
    02-722 Warszawa

Booksy International Sp. z o.o.