Opinie o P.a.d. Technologies LTD Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy P.a.d. Technologies LTD Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.a.d. Technologies LTD Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.a.d. Technologies LTD Sp. z o.o. w Warszawa

Teresa Nowy wpis

Hej, w związku z tym, że szukam pracy, chciałam się dowiedzieć czegoś o nich. W komentarzach głównie się skupiacie na atmosferze, że wam nie odpowiada. Przyznam, że mnie jednak trochę bardziej interesują konkretne informacje. Zarobki, czy jest pewna stabilna umowa. Może o tym ktoś wspomni?

Misia Nowy wpis
@Teresa

Atmosfera jest ważna na dłuższą mete. Chyba ze będziesz cwańsza niż one i sama będziesz je podpierniczać i męczyć psychicznie. Czy umowa stabilna? No nie wiem. Jak nagadają na Ciebie stare pracownice bo będą chciały się pozbyć to Ci żadna umowa nie pomoże. Tak tam jest. Możesz być miesiąc albo 3 albo rok i nara.

Barbara Nowy wpis
@Misia

Aha... No dobra czyli po prostu lepiej nikomu nie wchodzić w drogę i spokojnie na rok się człowiek zaciągnie? A opowiesz coś więcej o samej specyfice pracy, jak taki przykładowy dzień tu może wyglądać?

W. Nowy wpis
@Barbara

A na jakie stanowisko się wybierasz

D

Mała rozwijająca się firma aktualnie zatrudniająca 15 pracowników. Bardzo dobre warunki i rodzinna atmosfera. Jak w każdej firmie zdążają się konflikty ale na koniec dnia wszyscy się lubią i panuje przyjazna atmosfera. Wielu pracowników pracuje ponad 10 lat.

Hahah
@D

Jaka atmosfera? Na koniec dnia to jedne wychodzą z płaczem a inne trzaską drzwiami!

Kamila
@D

Czyli jak tak mało pracowników pracuje , to chyba nie ma często zatrudnień tutaj. ??

@Kamila

No właśnie 2 miejsca są bardzo rotacyjne. Nowe dziewczyny nie chcą siedzieć w tak chorej atmosferze.

Antek

Firma dobra to pewnie dobrze się pracuje i dlatego nie ma na forum żadnego wpisu?

Yyy
@Antek

Dobrze się pracuje, ludzie pracują po kilka-kilkanaście lat, wiec coś o tym świadczy.

@Yyy

Ta. Strasznie super. Obrzydliwe laski! Tak jak ktoś tutaj napisał. Kasa ok ale atmosfera bardzo zła.

Kamila
@Byłam tam

To ile się tutaj zarabia? I o co chodzi z tą atmosferą? Czemu jest aż tak źle?

@Kamila

Kamila, atmosfera jest okropna bo dziewczyny knują za twoimi plecami i się ciągle obgadują. Niby miłe dla siebie, ale tak naprawdę nie wiesz kiedy to prawda bo pokój dalej ci opierniczą (usunięte przez administratora) Podpierniczają sie nawzajem do tej całej szefowej która generalnie nie panuje nad nimi. Normalnie szok jak kobieta kobiecie może być wilkiem. W życiu nie widziałam czegoś takiego.

Okropna atmosfera !!!

Ktos
@Byłam tam

To prawda. Każda tam wilkiem przeciw każdej! Wszystkie się nawzajem podpierniczają!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.a.d. Technologies LTD Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Zostaw merytoryczną opinię o P.a.d. Technologies LTD Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w P.a.d. Technologies LTD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.a.d. Technologies LTD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

P.a.d. Technologies LTD Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Belgijska 11 lok. 9
    02-511 Warszawa

P.a.d. Technologies LTD Sp. z o.o.