Opinie o Klaver Sp. z o. o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Klaver Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Klaver Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klaver Sp. z o. o. w Częstochowa

Iza

Fajne biuro, pomocne

Ada

Byłam z nimi na ofercie i nic takiego nie miało miejsca poza tym to nie oni dają zakwaterowanie tylko biuro do którego jedziesz więc chyba trochę pomyliłaś lub pomyliłeś ich role. Ja tam nie mam żadnych uwag odnośnie współpracy a pozatym mam pewność że wysyłają do legalnej pracy bo już z nimi jechałam.

To ja

A skąd ty masz takie informacje? Pracowałeś przez Marvel i Klaver? Coś ściemę walisz.

Daro540
@To ja

Z kosmosu-jedż tam i tyraj za pół darmo to się przekonasz. Jak nie wierzysz,to po co ten komentarz?Po prostu jedż!!!!

kosmonauta
@Daro540

to widać że z kosmosu... bo raczej nie z doświadczenia

Axidus i tak będzie robił sobie dobrą reklamę poprzez swoich (usunięte przez administratora) w albo samych polaczków zatrudnionych do rekrutacji-taka ich rola i chleb powszedni,ale jak j komuś pasuje (usunięte przez administratora) za 140-150 euro tygodniowo to tam jedżcie.Zarobicie nawet więcej,jak będziecie robić po 60 godzin i więcej to i 300 zarobicie,ale w normalnej firmie wzięlibyście za tyle godzin ponad 400 euro,więc jak ktoś lubi robić na kogoś,to powodzenia

Aplikowałeś do Klaver Sp. z o. o. na stanowisko Pielęgnacja sadzonek tylko 300m do zakwaterowań- Holandia? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Klara

A ja byłam z koleżanką w Job Center przez Klaver i nie narzekam. Jak pojawiał się jakiś problem to pomagali rozwiązać napisali maila w mojej sprawie i problem rozwiązano . Na początku myślałam że tylko mydlą oczy że pomagają w trakcie pobytu żeby nałapać ludzi i wysłać do pracy ale okazało się ze bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli. Dlatego jak ktoś pisze że Klaver to jest naganiacz ludzi do pracy to jakoś ciężko mi w to uwierzyć bo ja mam inne zdanie

Romek
@Klara

Klara?-Chyba Karol

ruth
@Klara

Moi kochani pragnę Wam wyjaśnić w czym cały pic tego pisania tu na forum ! Jeśli piszesz prawdę jaka jest firma oni przecież tu na forum zaglądają to rzecz jasna jak słońce na niebie .Czy myślicie ,że pracownicy tej firmy nie dają tutaj komentarzy ? właśnie dają bo z czego będą żyć jeśli uczciwi ludzie nie przyjadą nie będą na nich tyrać jak osły ? z czego ich wypłaty ? komu by tu się chciało zaglądać na forum i kłamstwa pisać ,że firma jest nie ok ? ja weszłam aby firmę tutaj właśnie sprawdzić ,co piszą Ci co już tam byli .To nie jest jedyna firma ,czytajcie wypowiedzi ,bo nikt dla zabicia czasu nie będzie bez powodu szkalował firmy prawda ?

Artur

A ja polecam Axi byłem na czyszczeniu kontenerów i pakowaniu masła. Warunki różnie ale można zarobić tylko trzeba chcieć

ruth

Widzisz ,ja Ci wierze bo czy chciałoby się Tobie tu wchodzić szukać firmy i dawać komentarz? NIE, gdyby nie była to prawda co piszesz nie zadawałabyś sobie trudu aby tu wejść ,a ci co pozytywy piszą rzecz jasna kim są ,nie trzeba być prawnikiem aby to wyczuć ,każdy z nich poleca tą firmę ,jak myślisz dlaczego ?

Witam , możesz powiedzieć gdzie pracowałeś ? Sam mam wyjazd w środę na sortowanie warzyw i owoców. Nie ma godzin do pracy???

Agnieszka L

mam na imię Agnieszka i byłam na tej samej ofercie i z tego co wiem to założenie od początku tej oferty było takie że żeby dostać zwrot kosztów zakwaterowania to trzeba było zostać do 02-01 tzn 4 tygodnie i każdy kto wyjeżdżał na tę ofertę o tym musiał wiedzieć bo podpisywałam w Polsce specyfikację z warunkami do tej oferty i tam były dokładnie podane daty od kiedy do kiedy trzeba być a nie że się wyjedzie na tydzień i od razu zwrócą koszty. I w sumie bez podpisania tego papieru nikt nie mógł wyjechać więc o co tak właściwie ci chodzi to nie wiem bo jak zerwałeś umowę 17.12 to było jednoznaczne z tym że ci nie wypłacą za zakwaterowanie bo każdy o tym wiedział i panie z biura też mi telefonicznie o tym mówiły i tak samo na spotkaniu w Axidusie na początku i tak się zastanawiam czy sobie tak piszesz te brednie bo ci się nudzi bo szczerze mówiąc gdyby ci wypłacili te pieniądze to byłoby nieuczciwe wobec tych co byli tam przez te całe 4 tygodnie więc jeśli już coś piszesz to pisz z sensem a nie tylko po to żeby sobie popisać bo raczej pożytku z tego żadnego a jak cię tak strasznie krzywdzą wszystkie firmy to siedź w Polsce i dalej wypisuj idiotyzmy bo jakoś dziwnie mi się czyta o czymś co tak naprawdę nie powinno być napisane. Pozdrowienia dla Klaver:) - zjawię się niedługo po kolejną ofertę dosyć siedzenia:)

tomek

i co nie chcesz pomóc rozumiem i nie prześlesz mi swoich solarisów podawałem ci adres mail chyba ten twój komentarz to jedna wielka ściema ty wogóle byłeś w Holandii czy zajmujesz się tylko komentarzami na forum. Dwa dni czekałem nowe komentarze pododawałeś a na moją prośbę szkoda ci czasu jakoś straciłeś u mnie wiarygodność. Pozdrawiam Tomek K. i jeszcze raz podaję mail tomasz.kowalski1982@o2.pl

Agnieszka L

jestem prywatną osobą która była w Axidusie i drażni mnie jak ktoś kłamie i to tak perfidnie. Jak ktoś doda negatywa to ok wszystko gra ale jak pozytywa to już podpucha- rozumowanie na poziomie trzylatka. Ale w gruncie rzeczy równie dobrze mogę powiedzieć coś o tobie drogi daro - ile ci zapłacili żeby oczerniać akurat te firmy? - czyżby konkurencja? - płacą ci na godzinę czy od ilości dodanych komentarzy podziel się na forum tymi informacjami może i ja się załapię na taką fuchę. Chyba od ilości ci płacą wszystko na to wskazuje...

Agnieszka L

ponadto poziom twojego chamstwa nawet w stosunku do mojej osoby mówi wiele o kimś takim jak ty - niestety nic pozytywnego

zaciekawiony

rozumiem że pracowałeś przez Marvela ?

zaciekawiony

Czyli nie pracowałeś przez Klaver bo przez nich chce jechać i nie wiem co zrobić? Miałeś z nimi doczynienia bo dali mi oferte nie do Axidusa tylko innego biura. Do Marvela w takim razie na 100% nie zadzwonię.

Kaśka

Ja chcę jechać w styczniu, po raz pierwszy i mam pytanie do osób, które już wyjeżdżały do cebulek kwiatów , czy obuwie musieliście mieć koniecznie z tymi blachami na palce? Jak długo czeka się na nadanie Sofi? Czy bez niego w ogóle nie można iść do pracy? Czy tylko wynagrodzenie przychodzi później? Jak to jest jak się jedzie samemu?

krecik
@Kaśka

nie polecam nikomu Axidusa porazka na wszystkim zarabiaja drogie utrzymanie warunki mieszkalne tragedia ludzi maja za smieci nie mozna sie z nimi dogadac mi za tydzien pracy za 38 godz zaplacili 144 euro maja bardzo niskie stawki placowe nie maja dobrej opini w holandii

Monicc93

Witam wybiera sie ktoś na tulipany? Opłaca się wyjeżdżać?

grażyna
@Monicc93

Witam. Wybiera się ktoś na tulipany w styczniu?

Byłem w axidusie i miałem 200 ero w najgorszym tygodniu a nawet dochodziły mi zarobki do 400 euro tygodniowo. Jadę na święta bo zwracają koszty zakwaterowania. Pozdrawiam

ola

wybieram się z tej agencji na tulipany,jak tam jest .czy warto jechać?

kropa

ludzie bylem z tej firmy w axidusie za tydzien pracy 38 h dostalem 160 euro to jest smiech na wszystkim zarabiaja itp dajcie spokoj

Robert

do mat- byłem w axi roboty dużo ciężko ale zarobiłem jestem zadowolony

mat

siema w przyszlym tygodniu z kumplem chcemy wyjechac do holi z z axidus opinie sa mieszane na temat tego biura cos ktos wiecej na temat pracodawcy?

Szukam pracy

Jadę do Axidus- są tam już moi znajomi. Jeśli warunki się nie zmienią to na razie chwalą sobie i godziny i zarobki.

Małgola 37

Chciałam jechać od nich do bukietów bo oferta naprawdę fajna ale niestety wymagane jest doświadczenie. Wiem że organizują darmowe kursy robienia bukietów dla osób które później wyjadą z nimi do pracy. Może jest ktoś z okolic Częstochowy kto byłby chętny na ten kurs? Zależy mi żeby jak najszybciej wyjechać a kurs organizują po zebraniu się grupy.

Magdalena25

Moja teściowa wyjechała z Klaver do kręcenia bukietów ręcznych. Przez telefon z tego co mówiła jest zadowolona. Mimo nie najmłodszego wieku dostała pracę, fajnie zarabia. Byliśmy z mężem ją odwiedzić. Faktycznie dużo pracuje i dość ciężko, ale po to tam pojechała i była o tym poinformowana. Zarabia nieźle i sami myślimy by podjąć pracę w Holandii chociaż na 2-3 miesiące.

kasiula
@Magdalena25

Magdalena25 czy mogłabyś napisać coś więcej ,to znaczy czy teściowa miała doświadczenie w bukietach ?,zna jakiś język?ile godzin tygodniowo ?jaka stawka?Chciałam wyjechać ,ale mam obawy,jestem po 40 i zero doświadczenia.Proszę o odpowiedż na maila kasiula020613@wp.pl Dziękuję

Byłem widziałem pracowałem

Byłem z kolegami w axidusie przez Klaver i muszę przyznać że godzin sporo. Ja akurat jestem na wiekówce więc miałem trochę niższą stawkę niż koledzy ale też wyszedłem na swoje. Lekko nie było bo praca ciężka ale ogólnie warunki ok (bywały dużo gorsze). Koledzy raczej też zadowoleni- jeden nawet chciał przedłużyć umowę ale niestety musiał wracać do kraju.

niezdecydowana

Byłam ostatnio u nich w biurze i dostałam ofertę. Zastanawiam się nad wyjazdem bo znajomi pojechali i ponoć sporo godzin pracy. Zastanawiam się tylko bo to byłby mój pierwszy wyjazd do Holandii i nie wiem czy sobie poradzę.

Zostaw merytoryczną opinię o Klaver Sp. z o. o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klaver Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klaver Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klaver Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 22 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Klaver Sp. z o. o.