Opinie o Klaver Sp. z o. o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Klaver Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Klaver Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klaver Sp. z o. o. w Częstochowa

Grand

Zostałem skierowany przez tą agencje do agencji flexworx w bleiswijk w Holandii,totalna porażka ,wszystkie prace za najniższe stawki płacowe jakie można otrzymać w Holandii,pozatym (usunięte przez administratora)za dni świąteczne które ustawowo są płatne w Holandii bo niby się 13 czy 16 tygodni nie przepracowało w ich agencji ,jeśli coś brakowało kasy na solarisie to oni mieli 3 tygodnie na korektę ( czyli jak by ci nie wypłacili wszystkich pieniędzy z powodu jakiejś pomylki to byś czekał na swoje pieniądze 3 tygodnie) pozatym przetrzymują pieniądze i wymyślają różne bzdury kiedy się upominasz,a całym biurem zawiaduje kobieta(??) Imieniem Bożena van vliet która oficjalnie nic niewie i jest od wszystkiego i od niczego,podsumowując ; niewiem na jakie inne projekty firma klavent rekrutuje ( więc nie będę oczerniał) ale agencje flex worx z blejswik z Bożena van vliet radzę omijać z daleka ,a firmie klavent zastanowić się z kim współpracuje i do kogo wysyła pracowników,bo jak wjedzie holenderska inspekcja pracy na flexworx to i może się odbić to czkawką i firmie klavent

wow
@Grand

Ja ty tak pracowałeś no cóż ... nawet firmy przez którą pracowałeś nie pamiętasz nazwy - dramat

Czy w Klaver Sp. z o. o. są paczki/bony świąteczne?

Marzenax77

Klaver nie daje ani paczek ani bonow oni sa tylko agencja posrednikiem w Polsce a wysylaja i tak do innych do agencji w Holandii

plutek
@Marzenax77

Marzena a skąd wiesz pracowałaś przez Klaver ??? ja dostałem paczkę nawet dwie i co ty na to ????

Jaki dress code obowiązuje w Klaver Sp. z o. o.?

piotr

normalnie to zależy na jaką firm trafisz, długie spodnie najlepiej dżinsy, koszulka z krótkim rekawkiem , bluza i obowiązkowo obuwie z metalowym podnoskiem tzw sztalkapy czy cos tam - pozdro aha i ogolnie polecam Klaver fajna firma mega pocna, zawsze mozna liczyc jak człowiek sie zamota.

Pablo

Zalezy od szczescia do jakies agencji pracy wysla. Ale jest to praktycznie zawsze najnisza i z godzinami roznie jest i jeszcze zabiora za pokoj, ubezpieczenie, transport. Nie polecam

Szymon
@Pablo

Napisz proszę jaki jest standard zakwaterowania i czy miejsce pracy jest blisko zamieszkania, czy trzeba dodatkowo płacić za transport?

Majeczka
@Pablo

a jaką agencje polecasz? gdzie ty pracujesz może coś podpowiesz?

Aplikowałeś do Klaver Sp. z o. o. na stanowisko Pielęgnacja sadzonek tylko 300m do zakwaterowań- Holandia? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Cecylia

@Ewa Mam wrażenie, że konkurencja mocno działa i inspiruje do takich wpisów?

Oferty pracy jak i samo załatwianie z biurem to jakiś żart. Nie polecam.

betii

czy byl ktos jako opiekun medyczny z tej firmy.

Amadeusz

jedzie ktos z klaverem na akcje swiateczna do Holandii?

Ireneusz
@Amadeusz

Jade już 3 rok z rzędu- a jak będzie wszystko ok to i w przyszłym roku pojade

@Ireneusz

To świetnie! Skoro współpracujesz z firmą Klaver już trzeci rok, to na pewno masz sporą wiedzę na temat tejże firmy. W związku z tym dobrze byłoby, jakbyś opowiedział Nam o niektórych aspektach, związanych z zatrudnieniem w tym miejscu. Powiedz na początek, jak wygląda tamtejszy system wynagrodzenia pracowników?

@Amadeusz

Witam ja jade pierwszy raz na pakowanie i sortowanie warzyw w okolice Hagi. Niestety jade sama czy jest ktoś może co tez jedzie do tej pracy z firma klaver ? Pozdrawiam :)

markus111
@dorota

Witam ja sie zapisałem i też jadę sam po raz pierwszy z oferty świątecznej na sortowanie i pakowanie owoców i warzyw, planowany wyjazd jest 4 grudnia, jestem z województwa mazowieckiego a ty skąd jesteś? Pozdrawiam

@markus111

Ja jade 9 w niedzielę. Niestety jest tyle chętnych ze się nie dostałam na pierwszy wyjazd . jestem z wielkopolski okolice poznania.

@dorota

Bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się na podjęcie pracy poprzez firmę Klaver. Trzymam kciuki za to, aby dobrze Ci się pracowało. Powiedz, czy zatrudniając się w tego typu firmie, pracownicy mają dostęp do pełnego ubezpieczenia zdrowotnego?

@Ewa

Odprowadzaja tygodniowe składki na ubezpieczenie okolo 22 euro tygodniowo chyba takze ubezpieczenie jest.

@dorota

A zatem to naprawdę bardzo dobrze. Posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego sprawia, że pracownik czuje się bardziej bezpiecznie. Jak widać po twoim wpisie - firma Klaver stara się dbać o swoich pracowników. A wiesz może, czy nadal trwa rekrutacja?

Gosia
@dorota

Hej również wybieram się do Hagi na pakowanie i sortowanie warzyw lecz nie ukrywam stresu i barku zaufania ???? komentarze są różne nie wiadomo w co wierzyć

@Gosia

Twoje obawy i wątpliwości związane z wyjazdem są całkowicie normalne. Owszem, komentarze mogą być różne, ale z całą pewnością są tu osoby, którym wpisom możesz wierzyć. Kiedy konkretnie rozpoczynasz współpracę z Klaver? Pamiętaj, że tutaj możesz dzielić się z Nami każdą swoją refleksją o tym pracodawcy.

Rozczarowany

Przez Klaver jedzie się do biura Axidus którego nikomu nie polecam

Marzena 77
@Rozczarowany

A czemu

Martus220

Witam obecenie jestem w holandi pszez firme klever nie polecam omijajcie ja z daleka zajedziesz do holandi do aximusa do datkowo siedzisz wiecej w domkach niz w pracy jak jestes w pracy to dwie lub trzy godziny puzniej martw sie sam zeby kierowca pszyjechal po ciebie szkoda słow nie polecam.... omijajcie z daleka brak pracy

Marzena

Witam czy obecnie ktos z was jest teraz w holandii poprzez klaver na ofercie swiatecznej?

@Marzena

Od twojego wpisu minęło już kilka dni. Trzymam jednak kciuki za to, by znalazła się osoba, o którą Ci chodzi. Pracujesz już z firmą Klaver, czy dopiero to rozważasz? Bardzo proszę, żebyś opisała Nam swoją aktualną sytuację. I oczywiście zachęcam Cię do ciągłego uczestnictwa w dyskusji o tym pracodawcy.

Robert

Powiedziano nam ze mamy dostarczyc skan dowodu osobistego. Nikt nie ma prawa tego od człowieka wymagac, to jest karalne. Uwazajcie na takie praktyki. Kolejna firma drucik.

@Robert

Ja nie muszę wysylac sklanu. Nic takiego ode mnie nie wymagano wyjazd mam już pewny 9 grudnia bez zadnych Skanow dokumentow.

Marzena

Witam czy ktos z was był juz na ofercie swiatecznej z KlaverTeam ? w poprzednim roku a jedzie ponownie teraz od Grudnia?

Maciej

@Zofia Jak widzę, jesteś bardzo zainteresowana firmą Klaver w kontekście przyszłego pracodawcy. Już tam aplikowałaś i czekasz na odpowiedź z ich strony, czy może już dostałaś propozycję współpracy? Nie zapomnij informować nas o rozwoju tej sytuacji, ponieważ informacje, które nam później przekażesz mogą okazać się pomocne dla innych osób.

Zofia

czy ktos sie wybiera w najblizyszym czasie do pracy przez ta firmę na pracownika produkcji? lub był juz i może sie wypowiedziec o tej pracy?

Maciej

@Anna Owszem - opinie są niezwykle istotne, ale myślę, że powinnaś również sama się przekonać. Jaka posada w strukturach firmy Klaver by Cię zadowoliła? Może poczyniłaś już pierwsze kroki i jesteś właśnie na etapie składania dokumentów? Bardzo proszę, żebyś informowała nas o swoich decyzjach.

Hej też myślę o pracy w tej firmie ale się boję po tych opiniach nie Wiem co mam zrobić

Maciej

@Niepolecam. Przykro mi z powodu Twoich złych doświadczeń z firmą Klaver. Próbowałeś wyjaśnić tamtą sytuację z władzami firmy? @Liwka Jak widać, masz zupełnie inne zdanie niż użytkownik @Niepolecam. - to niezwykle ważne, żeby poznać zarówno ciemne, jak i jasne strony pracy w danym miejscu. Ale proponuję, żebyś uzupełniła swój poprzedni wpis o wyjaśnienie nam, dlaczego właściwie polecasz tego pracodawcę. Jakie czynniki konkretnie wpływają na to, że warto tam aplikować?

Adaś

A ja byłem 6 miesięcy w marcu zjechałem i się nie rozczarowałem we środę jadę z powrotem w te samo miejsce. Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych wiecznie narzekających- pogody ducha i zadowolenia życzę

pawel
@Adaś

Witaj Adas chciałem zapytać gdzie byleś ja mam propozycję wyjazdu w tym tygodniu na szklarnie jak byś mial jakieś bliższe info na temat charakteru tej pracy napisz na na mail pgacon76@interia.pl

anonin
@pawel

jaka to praca bo tez bym chciala wyjechac

Liwka

Bardzo polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Klaver Sp. z o. o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klaver Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klaver Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klaver Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 22 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Klaver Sp. z o. o.