logo BOWEL-POL

BOWEL-POL

Częstochowa

Opinie o BOWEL-POL

pola 2013-01-23 14:18:50
Nie zgadzam się z tą opinią. Mój mąż pracuje u nich prawie rok i nie wygląda to tak jak ta pani opisuje. Widocznie ma dwie lewe rączki i ogromny zapał do pracy.
treser 2013-01-23 14:37:49
Ja też bym chciał podzielić się opinią. Jestem z Częstochowy i rzeczywiście trzeba wyjechać kawał drogi do pracy. Byłem tam 2 tygodnie i zrezygnowałem. Ale nie dlatego że były złe warunki tylko nie odpowiadali mi koledzy z pracy. Trzeba przyznać że zgłaszają się same gnoje co nie nadają się do roboty i trzeba za nich zasuwać.
A co do umowy to normalną rzeczą jest że na początku dostaje się umowe zlecenie albo okres próbny.
Ale ogólnie nie można było narzekać bo oprócz noclegu zapewniają też wyżywienie.
Anna 2013-01-23 20:43:33
normalną rzeczą jest, że aby zarobić pieniądze to trzeba na nie zapracować. Praca jak każda inna tylko, że w delegacji. Nie mogę powiedzieć złego słowa na firmę Bowel-Pol, bardzo mili i kulturalni ludzie, mówią szczerze na czym praca polega a nie mydlą oczy jak wiekszość pracodawców.
Dominik 2013-07-24 11:43:08
Nie wiem jaka jest stawka za godz.ale te 2000 o których piszą to jest za prace 8 godzinną. Jak trzeba zostać dłużej to się więcej zarabia. A to jest taka praca że nie da się jej nagle rzucić tylko trzeba swoje skończyć. I dlatego wychodzi czasami 12-13 godz. Dodam jeszcze jedno. W tych czasach gdzie naprawdę trudno o prace nie powinniśmy narzekać, bo mamy tą kasę na czysto. Opłacony nocleg, jedzenie.
Ja praktycznie nie tracę nic. Uwierzcie mi nie wszędzie tak jest. W ostatniej robocie musiałem sam zapewnić sobie spanie.
cris78 2014-02-16 12:55:38
(usunięte przez administratora) bylem 2 tygodnie na chorobowym (usunięte przez administratora)a zaplacili mi tylko za 10 dni i to 500zl chociasz powinienem dostac wiecej nie polecam pracy w bowel-pol w szczecinie dabie.
calimera.335 2014-05-05 11:43:45
Czy chodzi o Barbi ?
Jesli tak to szkoda chlopaszka ,ktorego zwolnili
przez nia.
Ona dalej jezdzi i daje d... !!!
A on zostal bez niczego !!!!
Paweł 2014-05-07 14:40:11
A ile się zarobi w Szczecinie? 2000 na rękę? i Czy w każdą sobote się pracuje czy co drugą?Proszę o odpowiedz
Rol 2014-05-12 15:36:42
aha i to co ci ludzie pisza ta jakies bzdury owszem sa łatwe stanowiska ale jest ich bardzo malo ja pracowalem tam przez rok tylko w innej firmie w momencie gdy przejal mnie bowel pol nie wytrzymalem 2 miesiace oszusci wykozystuja ludzi aha jakie 2 tysiace?? tyle dostaniesz jak znasz sie na robocie reszta ma 1600zl i obiecanki ze bedzie lepiej a jezeli chodzi o delegacje to wsazystkie te osoby zostaja do konca czyli nie 8 h a po 12 - 14 h mowie o Szczecinie
pawel 2014-05-12 19:18:24
Dzięki chłopaki za opinię.Więc daje sobie z nimi spokój.
WOJTEK 2014-05-28 22:01:24
witam czy ktoś może napisać o pracy w kutnie wynagrodzenie i po ile godzin sie pracuje i inne z góry dziekuje
gafe 2014-06-20 15:43:14
To ta firma jeszzcze istnieje? Myślałam, że roznieśli ją sfrustrowani i wykorzystani pracownicy. Jak widac w częstochowie porowadzą rekrutację - pewnie do starachowic :) Pomyślcie logicznie, jedziecie z miasta w którym nie ma pracy do miasta, w którym jest JESCZE WIĘKSZE bezrobocie i liczycie, że zarobicie 2tys?? Ludzie.
grab 2014-07-11 13:34:29
w zupelnosci sie z toba zgadzam,mnie zwolnili po 3 tygodniach takze bez podania przyczyny.( usunięte przez administratora )
olo 2014-07-13 13:49:40
zarobicie 2 tyś a może i więcej i to nie wszystko macie mieszkanie i posiłki w pracy ta praca to nie przedszkole bo co niektórzy to myślą że jak są w innym mieście to są na wakacjach,jak się pije za dużo a póżniej się nie przychodzi do pracy to takich gagatków zwalniają a co do STARACHOWIC MASZ RACJE DUŻE bezrobocie z tym że jak się komuś CHCE PRACOWAĆ LEKKO NIE JEST ALE MOŻNA ZAROBIĆ/TAM PRACUJĄ KOBIETY W RÓŻNYM WIEKU I TO różnie po kilka a nawet kilkanaście lat jestem ze starachowic teraz pracuje w KUTNIE
minia 2014-07-14 15:23:43
to się dobrze bawią.
grab56 2014-07-23 16:25:38
Standardem w firmie Bowel Pol jest na pewno nie placenie ludziom za przepracowany czas.Mnie to spotkalo i dlatego wiem co mowie.A w razie interwencji,nasluchacie sie wielu nie sympatycznych,odpowiedzi na pytania dotyczace w koncu wlasnych naprawde ciezko zarobionych pieniedzy.Firmy Bowel nie polecam nikomu jako miejsca pracy.
luter 2014-07-24 20:27:43
Oczywiscie ze jest ciezko z praca ja to wiem ale, ale jezeli ktos zapierdziela bo chce by byl wiekszy uzysk to chyba warto docenic taka osobe, byla potrzeba to i sie robilo 15 godzin szlo sie do domu i po 3 godzinach snu szlo sie do pracy i siedzialo nawet 17 godzin. Ludzie przyjda zawsze do pracy ale jak widza co sie dzieje i za jakie pieniadze to rezygnuja, co z tego ze za tydzien jest tzech nowych jak nic nie umieja, a po wyplacie tez juz ich nie ma. Co pół miesiaca zmiana wynagrodzenia, to jest porazka jedna wielka. Kto pracował w kutnie to dobrze wie o czym mowa, na kazdym oddziale jest inaczej jak mowilem wczesniej. A ludzie w delegacji nie maja juz placone za mieszkania sami maja placic za nie.
grab56 2014-08-12 13:27:15
Czyli jedna wielka przegrana firmy Bowel Pol,zreszta tego mozna bylo sie spodziewac,takiego balaganu organizacyjnego chyba nie ma nigdzie indziej.
proxy 2014-08-12 20:29:20
Widocznie faja z Ciebie!!!!!!!
bronek 2014-08-12 20:42:51
Nie zauważyłem żeby byli przegrani, z tego co wiem to wiedzie im się świetnie.
Jak ktoś nie chce pracować to nie będzie. Ja w tej chwili pracuje u nich i wierzcie mi, że o ludzi nie muszą sie zbytnio starać. Także ludzie szanujcie pracę bo akurat oni wypłacają na czas. Jeszcze się nie zdarzyło że nie dostałem wypłaty. No chyba że lepiej na kase do Tesco za 600 zł za 13 godzin
alex24 2014-08-12 20:49:48
Hahaha śmieszne bo jestem delegacyjny i pierwsze słysze że trzeba opłacać mieszkanie. Wszystko jest za darmo mieszkanie , śniadania , obiady i jeszcze zwracane mamy za zjazdy do domu.
Widzę że ktoś tu się nie nadawał do roboty.............i sobie zmyśla
jak czytam to śmiać mi się chce jak tępych ludzi mamy na świecie
pol 22 2014-09-01 16:15:48
Witam!
Proszę niech ktoś napisze jakie są stawki,
i jak z noclegiem i posiłkami.
chodzi mi o Kutno.
Dzieki.
olo 2014-09-03 17:24:18
W Kutnie niema tej firmy ale jest Jarpol to jest nowa firma co do mieszkania to już ci pisze po prostu BAJKA i posiłki też są tak jak w Bowerpolu.Co do pieniędzy to weś
zadzwoń do firmy i dowiesz się chyba trochę lepiej niż w poprzedniej Bowerpol jest też w Szczecinie iw STARACHOWICACH I TAM TEŻ SĄ DOBRE WARUNKI.Znam też tam ludzi.
henio 34 2014-11-02 11:28:55
(usunięte przez administratora)dluższy czas pracuje w bowel-pol ikasa jest na czas nigdy nie oszukali mnie nawet na zlotuwke.Tylko trzeba pracowac (usunięte przez administratora)Polecam ta firme tylko trzeba pracowac i wykazac sie.
trzeci 2014-11-26 09:07:20
młody polak, szczerze to ja Ci współczuję. :)

Praca tam, jak każda praca, ma swoje plusy i minusy. Nikt przecież nie mówił, że będzie łatwo i przyjemnie. Wynagrodzenie w tej firmie wcale nie jest najgorsze, ale... trzeba dać coś od siebie, pracą. Pieniądze są na czas, a to najważniejsze.
Pracuję już tam kilka dobrych lat i nigdy nie widziałem, aby w pierwszych dniach, nawet tygodniach, kazano nowemu pracownikowi robić/wyrabiać tyle co staremu. Specyfika tej pracy jest taka a nie inna i nie każdy się do niej nadaje. Czy na chłodni nie było żadnych ocieplaczy? Nie wierzę, że nie. Może czasami wystarczy po prostu zapytać któregoś z brygadzistów(lub magazyniera). Na oddziale, w którym pracuję kadra(mam na myśli brygadzistki) są uprzejme i na pewno pomogłyby.

Nomen omen. Pracę polecam, ale dla wytrwałych, zawziętych i chcących odpowiednio zarobić.

P.S. Co to jest destylator? i co on robi na jeliciarni? : ... Pewnie stoi i ja go nie widziałem.
liliana407 2015-01-14 10:59:08
Moze mi ktos napisac jak wygladaja realia w tej Slawie? Moj maz pojechal tam do pracy i choc jest odporny na czyjes zaczepki, zastanawiam sie czy bedzie mial pracec (usunięte przez administratora)
123 2015-01-18 10:43:18
a jakie listy mu pozostały do pisania??
andrew 2015-01-27 23:34:12
a moze ktos napisac ile sie tam zarabia?
$ 2015-03-26 19:10:17
HaHaHa napisał człowiek z przyszłością !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nick 2015-05-05 12:45:02
Co tam słychać w Szczecinie? :v
ciekawa 2015-10-07 13:46:05
Jakie jest wynagrodzenie dla zwykłego pracownika pracującego na produkcji?
LOL 2015-11-01 20:14:03
PRACOWAŁAM W KUTNIE NIBY WSZYSTKO OK ALE KIEDY FIRMĘ USUNIĘTO TO SZEF ZAPŁACIŁ MI NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ+URLOP ZALEGŁY PO MIMO ŻE WYPRACOWANE MIAŁAM WIĘCEJ KASY- GDY ZAŻĄDAŁAM RESZTY TO USŁYSZAŁAM :TO MAŁO PANI DOSTAŁA (ZA ZAIWANIANIE CAŁY MIESIĄC?) TO WEDŁUG WAS JEST OK.!SZEF JAK ZWYKLE PRZECIEŻ NIE BYŁO UZYSKU.
mikol 2015-12-14 21:30:48
Nikt kompetentny Ci nie odpowie,nigdy nie wiesz jaką stawkę dostaniesz.W Szczecinie rządzą kierownicy z West polu...masakra!Żal patrzeć na to co robią z ludzmi.Pracowników mają za nic,zastraszaja ludzi zwolnieniami itp.Jak tak będą traktować ludzi to wielu ich mieć nie będą.Szkoda Bowelpol!
bombka 2016-05-07 16:28:53
z tego co widze @róża dawno nie szukali ludzi do pracy - ostatni raz w marcu 2015 roku. I nadal nie ma rekrutacji
Zostaw swoją opinię o BOWEL-POL - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOWEL-POL