Opinie o ABC Automotive Poland w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ABC Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Automotive Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Automotive Poland w Poznań

Ahoj

Witojcie spowrotem :) :) :)

Święty Mikołaj

No to Panowie i Panie wesołych spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia i wystrzalowego sylwestra wam wszystkim życzę

Renifer
@Święty Mikołaj

Jak to tak..? Bez hejtu...?

Bałwanek
@Renifer

No tak bo w święta wszyscy musimy się kochać i szanować. Również wesołych świąt Bożego Narodzenia

Bambi

(usunięte przez administratora) Jakie to śmieszne że osoby które najmniej robią i najmniej się znają na produkcji sądzą że wszystko dzieje się dzięki nim.

Super Mario

Co tam?

Krzysio

Nie pytałem Cię o zdanie nędzna parówo. Zostaw mojego parobka w spokoju kimkolwiek jesteś. Proszę mu nie wżucać że nic nie robi.

Clining inżynier
@Krzysio

Krzysiek ma rację on i Mariusz to dla firmy robią najwięcej

Clean
@Clining inżynier

A co a nie? Gdyby nie my to te audyty byłyby nic nie warte. Dzięki nam audyt przeszliśmy na zielono. Żaden operator żaden lider żaden mechanik ani ustawiacz nie wniósł tyle co my. Dzięki mojemu parobkowi od malowania linii i klejenia taśmą zyskaliśmy status gwiazd.

Najlepsza pasta na rynku
@Clean

Prawda jest taka że Mariusz też powinien dostać nagrodę. 1000 tubek pasty do zębów oral-b.

Leszno
Ukrainiec

Słuchajcie ludzie u nas w ABC już się poprawiło jest fajna lekka i stabilna praca, pieniądze są spoko i zawsze wypłacane na czas. Ps zapraszamy drzwi są otwarte zawsze

Xyz
@Ukrainiec

Piłeś coś czy może już psychiatra nie pomaga haha

Sknerus
@Xyz

Tak dobrze że za nadgodziny nie chcą płacić tylko za odrobek ale Ukraina jak idzie w sobotę to ma zapłacone

Pracuś
@Sknerus

Tak stabilna że kilka maszyn idzie bo brak zamówień jedyne co macie stabilne to wypłaty które nie rosną

UA
@Ukrainiec

UA pany żółto niebieskie szatany!!!!!

Święta, święta

Jaka kasa będzie na święta?

kasa?
@Święta, święta

Bon do restauracji :D albo pomarancze

Grinch

Karp w sosie własnym

Kasa
@Święta, święta

Ponoć magazyn czeka na dostawę pomarańczy żeby biuro mogło paczki zrobic.

Orange
@Kasa

Jednak nie będzie pomarańczy. Na zebraniu mówili o kasie takiej jak w zeszłym roku.

co jeszcze mowili?

Rumun
@Orange

To juz lepiej te pomarańcze i kawę jakąś chociaż prime...

Abeabe
@Orange

Ile tej kasy było? I kiedy się ja dostaje?

Wypłata
@Abeabe

Z wypłata za listopad

Woseba
@Rumun

Wolisz dostac kawę i pomarańcze zamiast 220zl? Brawo

Jacobs
@Woseba

Ty naprawdę nie zauważyłeś, że to jest ironia. Jesteś, aż tak ociężały intelektualnie? Tak naprawdę to tą sumę to powinni sobie wsadzić.. To jest kpina po prostu.

Woseba
@Jacobs

W zeszłym roku były takie osoby które chciały paczki. Nic już mnie nie zdziwi w tej firmie.

@Jacobs

Idź do Amazon tam dają 1500 brutto na swieta.

Zed
@abc

Wszędzie dostaniesz więcej na święta.Taka prawda.

@Zed

Półtorej roku temu się zwolniłem i nie żałuje, obecna firma niedaleko abc daje nam na święta 900 zł do ręki, ale tak jest postęp widzę w abc bo wtedy dawali jakoś ponad 100

Zwolniona.

Daj namiary.

Była
@Zwolniona.

Włącz komputer i wyślij CV do pracodawcy. I już masz lepszą pracę. Gwarantuje!

powroty
@Była

kilka osób już wróciło do ABC więc chyba nie jest tak wszędzie tak dużo lepiej

odloty
@powroty

No w sumie na stu którzy odeszli dwóch może wróciło to faktycznie nie jest tak źle w tym ABC Powiem więcej jest znakomicie!

Byla pracownica

Pizze dostanie i bedzie zadowolony :)????pożal sie Boże co tam sie dzieję .A p.Basi a myslalam",że normalna kobieta a tu jak widac lubi kto jej liże ;)No ale nic dziwnego --panna????

Habas
@Byla pracownica

Zjedz snickersa bo gwiazdorzysz młoda damo ;)

Batman

Wielki ? Chyba spasiony

Pracownica obecna abc

Akurat w jego przypadku jedno i drugie :)haha

Karpik
@Pracownica obecna abc

Podobno w tym roku na wigilię ma wciągnąć 3 karpie,wypić 2 barki barszczu i popchnac to tortem i blachom sernika

Torcik
@Karpik

Na to jeszcze wjedzie tort bezowy i tatar.

Pracownik abc
@Byla pracownica

Słom..czyk ty juz snicersa nie mozesz ;)wiec proszę Cie nie jedz czasami;)Ja sobie mogę pozwolić:)Ty z twoim kolegą macie juz dosyc cialka ;) Nie dlugo bede musieli wam tą kanciape powiekszyc na tym magazynie ;)A co do masowych zwolnien to pierwsze zwolnic tych nierobow (usunięte przez administratora)

Abc
@Pracownik abc

Który to ten slomczyk?

Abc
@Abc

Taki koleś co mu słoma wystaje z butów.

Luzak

Zwolnienia!! Jakie wy ludzie bajki opowiadacie..... Nie zatrudniali by ludzi do pracy. A słyszeliście te nowe zmiany.... Ale się będzie działo

xxx

Od kiedy ma się zacząć redukcja?

Info z zebrania
@xxx

Redukcja już trwa

Dowcipniś

Powiem Ci tak, godna wypowiedź dzbana roku. Jedyne do czego się nadajesz to pędzenie bimbru, obieranie cebuli i wypisywanie głupot na tym forum. Twoje życie ogranicza się do serialu "Na Wspólnej", oglądaniu Big Brothera oraz czytaniu gazetek Lidla. W normalnej sytuacji rozmowa z Tobą nie ma najmniejszego sensu więc kończę.

Mistrz słowa

Odpowiedź godna operatora produkcji

Redukcje

I jak te masowe zwolnienia?

Fighter

Hehe piekarz... Jak miło, że mimo upływu czasu i tego, że już od dawna tam nie pracuje, kultowe ksywy wciąż funkcjonują :)

ken

jak ci nie pasuje, to tez idz na magazyn zobaczysz jaka to ciezka robota

Bokser

Kto się bił na nocce?

Ma ktoś nagranie?

Negatyw

Handlerzy to frajerzy, więcej kasy się należy.

Pozytyw
@Negatyw

Liderzy to penerzy, jeszcze więcej kasy się należy

Kreatyw.
@Pozytyw

Magazynierzy to dilerzy, więcej palet się należy.

WUJEK SAMO ZŁO

Będzie aż nadto. (usunięte przez administratora)

Ciocia dobra rada
@WUJEK SAMO ZŁO

(usunięte przez administratora) Znowu sie zaczynaja dodatkowe zmiany i soboty pracujace bo nie ma co wysylac. Jeden madry odzedl, a drugi teraz jeszcze gorsze rzady prowadzi. Szukajcie ludzie nowej roboty!

@WUJEK SAMO ZŁO

Wy się lepiej zastanówcie czy chcecie dłużej pracować w tym smrodzie ?! Ta hala nie jest przystosowana do tych maszyn z których się dymi, a te pseudo rury nad zgrzewarkami- śmiech na sali!. To wszystko jest niezgodne z BHP i powinni zamknąć tę budę , bo za 15 lat każdy zachoruje na raka. Życzę szybkiego odejścia z ABC

Ludzie co było na zebraniu? Będą podwyżki?

Zebranie

Będzie podwyżka w formie stazowego od października

Piniondz
@Zebranie

Zadowoleni z wypłaty?

@Piniondz

Żarty! Fala odejsc nadchodzi duzymi krokami.

Zmiana C

Jedyna fala jaka idzie do tej firmy to reklamacji. To fałda to barkodzik jest zabawa!

Gargamel
@Zmiana C

To zacznijcie w końcu solidniejbwykonywac swoją pracę

Zmiana C
@Gargamel

Patrzcie jakis nierob z biura sie znalazl i bedzie sie wypowiadal. Ustawcie dobrze maszyny, z odpowiednim czasem cyklu i iloscia ludzi to nie bedzie skrapu ani reklamacji. W zamian za to 2 ludzi ukraina i byle szybko. Jak szybko to i byle jak. Macie co chcecie!

Dziad
@Zmiana C

Może być szybciej,ale niech będzie dobrze ustawione i przemyślane. A nie gilotyna 3metry od wyciągu młyna i to jeszcze na skos. Detale zawieszające się na spadach. Wszystko gra tylko na audytach,a później po staremu. Cykle nie do opanowania są przede wszystkim przez niedopracowanie stanowiska pracy. Przykładowo wysoka forma założona na nisko zawieszonej maszynie i jak to ma się nie zawieszać i kleszczyć. Ale co was tam to obchodzi? Niech robol się męczy. Podejde i sobie popatrzę,a może film telefonem nakręcę i tak mi godziny w tej pracy mijają.

Myjka
@Zmiana C

Najlepiej w tej firmie i tak ma Rychu myjka

Zebranie

Niby po wakacjach miała być fala odejść i co? I nic. Mądrale na forum a w firmie to grzeczne myszki siedzą pod miotlą.

Papaj
@Zebranie

Dokładnie tak jak piszesz siedzą cichutko i jeszcze szefostwo po plecach klepie. (usunięte przez administratora)

Maszyn
@Papaj

Nie odejdą bo ciężko znaleźć praca z lepszymi zarobkami i takim luzem w firmie. Nikt bata nie trzyma nad pracownikami i to pasuje.

@Piniondz

Nawet, nawet 3900 wpadło.

wtf

Robolem, to ty możesz być. Inni ludzie mają jakieś ambicje na przyszłość.

Papaj

Tej brudas z C zmiany ?

Xxxxx

Który to?

Doniu

Hmmm ja chce xdxdxd

Liner

Jak Ty człowieku chcesz jakiś awans, Skoro pisać nie potrafisz, a i po co Ci polskie instrukcj, jak Ty polskiego nie znasz

Ci
@Liner

A Ty zwracasz uwagę innym, a sam widzę ,że z językiem polskim średnio sobie radzisz pisząc "Ci" zamiast 'Tobie". Jedno zdanie i już błąd.

Szatan Serduszko

Hahahahaha

Obserwator

Renia daj spokój, nie warto za dobra jesteś

Ona

Renatka nie odchodź! My już zakłady robimy, ile jeszcze lat minie aż ujrzymy choć raz pusty spad na Twoim stanowisku :-)

dgdfgdfgdgdf

Narobila bledow, bo moze w pospiechu pisala, ale fakty sa takie, ze rzeczywiscie liderzy nie nadaja sie do tej pracy. To sa przypadkowe osoby, ktore przypadkowo zostaly liderami i tyle. Ciezko miec o nich dobre zdanie, nawet jak sie chce, natomiast o szczerym szacunku do nich nie moze byc mowy, bo i nie ma za co. Mysle, ze wszyscy beda sie powoli zwalniac, bo to nie jest praca na stale, tylko na jakis czas - ja to tak traktuje (poki nie skoncze studiow) uwazam, ze to dobra praca dla studenta i tyle, nic wiecej ta firma nie oferuje i nigdy nie zaoferuje, wiec nie miejcie nadziei, ze bedzie lepiej, bo niestety moze byc gorzej albo w najlepszym przypadku neutralnie ;). Tyczy to sie wszystkich dzialow fizycznych - jakosc, ustawiaczy, operatorow itd. Nie wiem jak jest w biurze, ale podejrzewam ze tez kiepsko.

Paleciak

Korzystając z okazji. Wiecie może kto ma na sprzedaż kilka palet euro?

Gosc
@Obserwator

Renia nie odchodz bo kto bedzie do pana Rysia chodzil na pogaduszki - wkoncu lepsze to niz podmianka na przerwy

Halina
@dgdfgdfgdgdf

A co według Ciebie ze stanowiskiem elektromechanika? Można liczyć na te kolejne podwyżki, o których mowa w ogłoszeniu? https://www.pracuj.pl/praca/elektromechanik-poznan-okolice-koninko-pow-poznanski-gm-kornik%2Coferta%2C7120470

Aaa
@Halina

Na wynagrodzenie nie można narzekać w tym dziale

Timmy

Jakie wynagrodzenie na start na produkcji i czy do tego jakaś premia? I Ile można zarobic najwięcej i po jakim czasie?

Jimmy
@Timmy

Na start to zapisz się na lekcję języka ukraińskiego

Timmy
@Jimmy

Aż Tyle ich? To jaka kasa tam jest na początek?

odpowiedź

opieka medyczna w Luxmed, ubezpieczenie, Multi sport, premia za obecność 230 brutto i mają wprowadzić od października stażowe dla tych co pracują powyżej roku 230 brutto

Zeus
@odpowiedź

Premia za obecność niestety również dotyczy urlopu na żądanie. Nie wiem czy jest to zgodne z prawem pracy,ale tak jest. Cztery urlopy i 1000 zł mniej.

tak
@Zeus

to sprawdź czy jest zgodne z prawem jak masz wątpliwości, tak w sumie to jak weźmiesz 4 nz w jednym miesiącu to tracisz 250zł a nie 1000zł

ok, ale
@tak

A jeżeli potrzebuję w czterech różnych miesiącach to mam 1000 mniej.Na żądanie to urlop który bierze się w ostateczności raczej.

Yes
@odpowiedź

Premia za obecność 320 brutto

Robal

Bardzo merytoryczny wpis.Długo myślałeś nad nim?

zus
@Robal

Nie musiałem długo myśleć hahaha gnijcie w tej firmie sami się tam udusicie sami sobą.A zwlaszczA Śremianie ...A.A.R

XxxxX
@zus

A.A.R? Rozwiń.

łyn
@XxxxX

Nie znacie Al...dony i reszty obgadusow

@zus

NIE Szczesna daj niż spokój

Luzak

Szczęsna już dawno Ciebie Tu nie ma A Ty nadal kontrolujesz ABC i wypisujesz po ludziach Weź się za swoją nową pracę. Niech Cię tam zeźrą największy obgadusie i nie robie. Środkowy palec.

on
@Luzak

Szczęsna ?hahaha (usunięte przez administratora) wiecie kto pisze hahaha hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Automotive Poland - Poznań

• Jak się pracuje w ABC Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w ABC Automotive Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Automotive Poland
2.9/5 Na podstawie 322 ocen.
  • Składowa 1A
    62-023 Poznań