Opinie o IWC Home w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy IWC Home. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IWC Home o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IWC Home w Wrocław

Zniesmaczony

Niestety firma wykonuje tylko kopie innych marek. Takie polskie chińczyki. Właściciele się chcą wzbogacić kosztem innych marek. Nie szanują praw autorskich! Nie polecam pracy u takich ludzi. Może kiedyś się obudzą, lub w końcu polskie firmy pójdą z nimi do sądu. Nie wyobrażam sobie pracy u ludzi którzy mają taką mentalność!!!

Firma poszukuje do swojej firmy głównej księgowej. Chętnie objęłabym to stanowisko. Oczekiwane od kandydata jest wyższe wykształcenie kierunkowe. Możecie przytoczyć kierunki, które będą się w to wpasowywały? Jeśli chodzi o służbowy laptop i telefon, który się otrzymuje, to można używać ich do celów prywatnych? Czekam na Waszą odpowiedź

Olka

Hej, na ich stronie jest info żeby wysyłać CV do nich, jeśli jest się zainteresowanym pracą w zespole, próbowałam namierzyć poza tym jakieś oferty pracy w sieci, ale niestety nic nie ma...dlatego ktoś może mi powiedzieć do jakich działów najczęściej szukają do pracy?

Mz Nowy wpis
@Olka

Do salonu jako doradca klienta

Mila Nowy wpis
@Mz

Ooo....a powiesz gdzie tą ofertę można znaleźć? bo na ich stronie internetowej nie ma. Ja bym chciała pracować jako doradca klienta, powiesz ile lat doświadczenia wymagają na tym stanowisku i czy praca z ich klientami jest mocno uciążliwa?

Mz Nowy wpis
@Mila

Praca z klientem jest spoko, z resztą klienci są różni Zobacz na (usunięte przez administratora) czy coś jest

Zniesmaczony

Justyna

Zaraz czyli koniec końców oni Tobie niczego nie odpisali tak? Same zadania do zrobienia, Ty je odesłałaś i po temacie? Serio dziwna sprawa tak szczerze, jakiś błąd w komunikacji? Ktoś jeszcze może miał tak samo?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie IWC Home? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Maja

@IP a to tutaj co miesiąc można liczyć na premię, jak dobrze pójdzie sprzedaż?

Przemek
@Maja

Premie??? HAAAHAAA zapomnij się aniesz premie. Więcej pracy

Iwona
@Przemek

Hm, czyli sprzedaż nie wpływa w żadnym stopniu na wynagrodzenie pracowników? :D To w takim razie jak pracownicy są motywowani do pracy skoro po Twoim komentarzu wnioskuję, że premii nie ma... :(

Jak to jest
@Iwona

…też bardzo mnie ciekawi, w jaki sposób oficjalnie motywowani są pracownicy? Pewnie nie tylko mnie… ;) :))

Zofia

Cześć, ogólnie warunki zatrudnienia, takie ,,techniczne" typu benefity i zarobki są ważne, ale ja bym chciała dowiedzieć się o tym, jak wygląda atmosfera w IWC. I czy pracodawca dba o to, żeby ludziom dobrze się pracowało i nie tylko. Są jakieś imprezy integracyjne? Powiedzcie proszę, jak to wygląda.

Zapowiedzieli wam jakąś integracje ? :)

K......

Zanim kupisz mebel sprawdź z czego są zrobione. Mieszanka (usunięte przez administratora)Z czymś możesz reklamować ale nie liczy na szybka reakcje

Renata

Czy ktoś wie, dlaczego w ostatnim czasie zamykają kolejne salony w miastach?? Kupiłam tam meble i jestem przerażona, co z ewentualną gwarancją....??

Robert

@lalala czyli atmosfera jest rodzinna? bo to dla mnie najważniejsze

Maria

Myślę, że mogłeś darować już sobie ten sarkazm. Na to forum wchodzą osoby, które szukają raczej rzetelnych informacji o firmie IWC Home, więc wypadałoby im pomóc. A powiedz mi, jeśli możesz, jak Szefostwo traktuje tam pracowników?

lalala

dla mnie sa super pracodawcami wymagania sa wynagradzane sa otwarci na ludzi czuje sie atmosfere rodzinna i nie zamienie tej pracy na nic innego

wyprana
@lalala

"Nie zamienie tej pracy na nic innego". Gratulacje, pralka ma nawet więcej programów na przyszłość. I pozazdrościć takiej rodziny. Dorośnij.

Krzyś
@lalala

ile można zarobić jako sprzedawca w firmie IWC HOME.Dostałem tam ofertę pracy.

Klarra

Pracuje w tej firmie kilka lat i jestem bardzo zadowolona. To o czym była mowa na rozmowie zostało dotrzymane. Atmosfera jest ok. Dobra praca dla ambitnych. Widzę, że Ci co tu narzekają to albo nie dostali tam pracy albo myślą że pieniądze z nieba lecą. Załóż swoją firmę to zobaczymy jakie będziesz miał wymagania od pracowników.

Mhm
@Klarra

„Załóż swoją firmę to zobaczymy jakie będziesz miał wymagania od pracowników„. Zupełnie, jakbym słyszała echo z przeszłości częstych, elokwentnych i niezwykle kulturalnych wypowiedzi pewnej miłej pani.

Klient moze

Nie polecam tej firmy iwc home rozmawiałem z wieloma osobami i muszą dawać na reklamację i oczekując długi czas tylko te osoby co chyba kiedyś pracowali robili robotę dobra bo dobrze chociaż były spakowane

IP

Czy firma oferuje miesięczną premię za sprzedaż? Jeśli tak, to czy rozliczane są one oficjalnie zgodnie z obowiązującym prawem?

Maria
@IP

Wiesz coś o jakichś rekrutacjach do IWC? Szukają teraz pracowników? Może też złożę CV.

Henry

Żeby wszyscy byli zadowoleni to muszą być wyniki więc nie narzekajcie tylko trzeba robić swoje i to dobrze!

Sebastian

@bo_tutaj_jest_jak_jest, rozumiem, dziękuję za Twoją opinię i odpowiedź. Długo pracowałeś w IWC Home we Wrocławiu? Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w IWC Home we Wrocławiu? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Zachęcam do dodania swojej opinii na ten temat!

Sebastian

@Klarra, a czy w IWC Home pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? Czy praca jest ciężka i stresująca? @Koolavy, rozumiem, że byłeś związany z IWC Home. Długo pracowałeś w tej firmie?

bo_tutaj_jest_jak_jest
@Sebastian

...coś Klarra i nieliczni entuzjaści zamilkli, zatem pomogę zawstydzonym. Nie było mowy o benefitach socjalnych, o dofinansowaniach do kart sportowych, kart niesportowych czy jakichkolwiek innych kart. Z kart to co najwyżej możesz ułożyć pasjansa (usunięte przez administratora)Prywatna opieka medyczna pytasz hmm (tu wstaw zabawnego gifa). (usunięte przez administratora)

Sebastian

@Koolavy widzę, że nie masz najlepszej opinii o tej firmie, czy mógłbyś w kilku zdaniach rozwinąć swą wypowiedź? Na ten moment niewiele z tego wynika, pamiętajmy, by dodawać wpisy zgodne z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin , zawierające merytoryczną treść.

szwalnia

dla mnie sa super pracodawcami bardzo ich lubie i jest mi przykro czytajac te opinie wymagania sa ale sa wynagradzane i zawsze sa do ludzi bardzo otwarci i naprawde zalezy im na ludziach

Blabla
@szwalnia

Ciekawe jak długo pracujesz? Założę się że to poczatek. Czar szybko pryśnie.

Czy w IWC Home jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

Agacia

Awans to może i będzie, jak złożysz w iwc wypowiedzenie i papiery do innej firmy. Wtedy można śmiało nazwać to awansem i pogratulować sobie.

Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną w IWC Home?

Albercik

na wszystko ;-) a tak poważnie to sama rozmowa kwalifikacyjna przebiega normalnie - im człowiek bardziej komunikatywny tym lepiej. mile widziane doświadczenie w branży. później trzeba sobie oczywiście przyswoić meble i materialy a potem się dzieje ;-)

Agacia

Tylko na to, by mogli ocenić, czy jesteś na tyle skutecznie wygadana(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o IWC Home - Wrocław

• Jak się pracuje w IWC Home?

Zobacz opinie na temat firmy IWC Home tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

IWC Home
2.5/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Warszawska 28
    56-400 Wrocław