CDB BIUROSERWIS

Wrocław

Opinie o CDB BIUROSERWIS

Roman 2013-02-13 12:32:56
Bardzo dobry dostawca artykułów biurowych,chociaż dałem się też przekonać na zamawianie art gospodarczych.
Raz "zbłądziłem" i chwilowo przeniosłem się do innego biuroserwisu skuszony niby lepszą ofertą, ale szybko wróciłem do CDB.
Bardzo miła obsługa. Pozdrawiam Panie z biura!
cdb biuroserwis 2013-02-13 13:25:53
Bardzo dziękujemy za pochlebną opinię na nasz temat, dziękujemy, że zechciał Pan się nią podzielić z innymi użytkownikami internetu. Pozdrowienia od całego zespółu CDB! :)))
Gość 2013-07-10 22:13:15
Co do 10 osób to papier wszystko przyjmie , pracowałem tam zero jasnych zasad !!! Ogólnie nie polecam.
Gość 2013-07-15 15:51:52
A ja jestem pracownikiem długoletnim. Faktycznie jest tak że trzeba chcieć pracować i mieć otwarty umysł, nie ma się zrobić od tego do tego i nic pozatym. Ale praca spokojna, normalni ludzie, od 8 do 16 pon-pt, płacą na czas i na umowę o prace.
Gość 2013-07-15 17:24:31
co do zasad to faktycznie ich brak, tzn. jak Jestes ph to nie masz planu sprzedażowego. po próbnym wiesz ile kosztuje twoje stanowisko firme i to musisz wyrabiać to jest gwarancja utrzymania sie dłuzej niz 3 miesiące... Atuto z gpsem rozbudowanym ( szczegółowe trasy, zurzucie, aktywność silnika) ale największe ciśnienie jest na to żeby nie jeżdzić na około chodzi o dostawy, nikt sie nie czepia czasu jaki poswiecasz na klienta o ile masz wyniki - raportowanie pisemne. Jak chodzi o prace w biurze to tam zmian nie ma - wystarczy odbierać telefon i wypisywać zamowienia. W przeciwienstwie do ph tu rotacja jest duża, pomijajac tych na umowie kontraktowej. Ogólnie poprawna, spokojna atmosfera ale jak sie szuka to można znaeść lepiej płatnąprace.
cdb biuroserwis 2013-07-29 09:20:30
Panie Karolu, dziękujemy za zainteresowania naszą firmą.
Jeżeli nie ma Pan doświadczenia w naszej branży na okresie próbnym (3 miesiące) minimalna krajowa. Po okresie próbnym + prowizja+ premia uznaniowa w zależności od tego jak Pan się będzie rozwijał.
Jeśli ma Pan doświadczenie to zapraszamy na rozmowę.
cdb biuroserwis 2013-07-29 09:43:08
Umowa o pracę pierwsza na okres 2 lat.
cdb biuroserwis 2013-07-29 13:15:55
Tak jest taka możliwość - kwestia tego jak cennym okaże się Pan pracownikiem, nie zamykamy na negocjacje wszelkich warunków.
cdb biuroserwis 2013-07-30 08:28:07
bardzo proszę :) po prostu pytał Pan o zarobki wiec tutaj najbardziej odpowiednią osobą, z najauktualniejszą informacją jestem ja.

pozdrawiam.
Maciej 2013-08-02 18:36:59
Pracowałem w tej firmie prawie dwa lata , napiszę krótko i na temat żałuję każdej godziny przepracowanej w tej firmie. To były dwa lata zwodzenia na temat lepszych zarobków. NIE POLECAM !!!!
Aga 2014-11-22 16:44:00
To ta firma jeszcze istnieje (dawny cezex office) widać że Pan Prezes trzyma się rękami i nogami tego interesu (ale jak się nic innego nie umie robić to cóż) . Ogólnie NIE POLECAM
ryszard 2015-02-04 16:10:10
ja jestem bardzo zaskoczony, bo inne firmy tego typu, gdzie są jakieś rzeczy biurowe dają co prawda jakieś rabaty na produkty, jak się więcej zamawia to wiadomo, ale jak się wejdzie na strone do nich to jest informacja, z ejak zrobisz zakupy za min. 120 zł to dostaniesz słodką niespodzianke, a tam na grafice delicje! super!
anonim 2015-02-05 21:50:54
Rysiu co ma piernik do wiatraka ? Karol pyta o zarobki a Ty tu o jakiś Delicjach!!!
MACHO 2016-06-29 14:58:47
Beznadzieja!!!!
gość 2016-07-07 10:45:57
Dobrze, żę za to atmosfera między pracownikami dopisuje.
Zostaw swoją opinię o CDB BIUROSERWIS - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CDB BIUROSERWIS