Opinie o Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

kandydat

Jestem po trzech etapach rekrutacji w tej agencji i szczerze to nie polecam. Skoro Panie rekruterki nie są w stanie stwierdzić po pierwszym kontakcie czy dany kandydat będzie odpowiadał im "merytorycznie" oraz czy będzie posiadał odpowiednie umiejętności to na pewno nie jest to miejsce dla ludzi szukających rozwoju i przyszłości w rekrutacji. Szkoda czasu. ps. pierwszy raz spotykam się z pytaniem dot. środków z których się utrzymuję - na przyszłość, było to nieprofesjonalne ;)

Jeśli ktoś się zastanawia czy warto spróbować swoich sił w iView, to moim zdaniem warto. Świetni ludzie, pełni pasji, którzy naprawdę lubią to co robią. Dodatkowo widać, że firma bardzo stara się zapewnić jak najlepsze warunki pracy i stara się o każdego pracownika. Szczerze polecam! Minusem jak i plusem może być ilość pracy, uwierzcie nie będziecie się nudzić :P

iView jest agencją rekrutacyjną - nie ocenie projektów od firm zewnętrznych. Oceniam jak mi się pracuje jako rekruter ;)

Bożena Nowy wpis

Po roku widzę, że kontroler finansowy ma wyższe stawki, bo dolny próg „wzrósł” od 8 600 zł do 11 000 zł. pewnie to nieco inna oferta ale czy to oznacza, że zaczęli dobierać innych klientów? niektórzy kandydaci widzę, że się skarżyli, ale czy są tu osoby które normalnie przeszły proces i jest wszystko ok? pytam, bo wstępnie planuje aplikować

kandydat Nowy wpis

Cześć, jak oceniacie teraz warunki pracy bezpośrednio w biurze? zastanawiam się nad aplikacja, na stronie istnieje na to szansa, jest wskazane, że można oznaczać gotowość do zmiany miejsca zamieszkania. Co wtedy się dzieje? Jakie są warunki przeniesienia?

Zatrudniona Nowy wpis

Pierwszy raz spotkałam się z tak przyjazną organizacją. Team leader i pracownik współpracują jako partnerzy, każdy zostaje wysłuchany, firma wychodzi naprzeciw potrzebom zespołu. W prowadzeniu procesów rekrutacyjnych - ogromny profesjonalizm. Można się tu dużo nauczyć.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Tylko teraz nie mam pojęcia jako kto oceniasz… ;) ja wcześniej interesowałam się praca u was jako ekspert ds. kontrolingu, teraz niedawno jak sprawdzałam to na 3 lokalizacje widnieje ta oferta. pytanie teraz z której oceniasz warunki? :D

Potencjalny pracownik

Firma rekrutacyjna, z którą miałem do czynienia, jest niekompetentna i brakuje jej szacunku dla kandydatów. Wyglądało to, jakby pracownicy prowadzili rekrutacje po raz pierwszy. Naciskali na wyniki, nie odpowiadali przez dwa tygodnie i nie dotrzymywali obietnic. Spóźnili się na spotkanie i nie przeprosili. Nie polecam współpracy z nimi.

Ilona
@Potencjalny pracownik

O co chodzi z tymi wynikami? Jakie wyniki oni chcą, czego? No bo to rekrutacja, to czego oczekują w tym zakresie?

Potencjalny pracownik
@Ilona

Wprost mówili, że trzeba zatrudniać ludzi jak leci mimo brało kompetencji, byle tylko cyferki w systemie się zgadzały

Renata
@Potencjalny pracownik

Czyli tak naprawdę każdy potencjalny kandydat ma szansę na zatrudnienie? Ludzie bez doświadczenia także?

Nie polecam agencji Iview Recruitment, a przede wszystkim Pani (usunięte przez administratora) Do momentu umówienia spotkania rekrutacyjnego wszystko było ok. Do dwóch tygodni miałem dostać informację zwrotną czy ich klient jest zainteresowany podjęciem współpracy ze mną. Mija właśnie trzeci tydzień, Pani (usunięte przez administratora)nie odezwała się do mnie, kiedy próbuję zadzwonić -nie odbiera. Bardzo nieprofesjonalne i dziecinne podejście. Trzeba umieć przekazywać również te negatywne informację. Zdecydowanie nie polecam.

@Kandydat

A można wiedzieć więcej o samej rozmowie? Chodzi mi jakie pytania padały? Ile trwała rozmowa? Albo może czy była to rozmowa online?

Szukam pracy w mieście Krzeszowice na stanowisku Główny Księgowy. Najlepiej na Główny Księgowy. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Paulina

Pracował ktoś tutaj jako Kontroler finansowy i może o tym coś napisać? Szczególnie coś o pensji, bo sa napisane widełki płacowe 8400 - 12 600 zl brutto miesięcznie. I jak bym chciała dostać tę wyższą stawkę. Ale nie wiem, jak ją dostać. Wiecie coś o tym? Czy wystarczy spełnić wypisane w ogłoszeniu wymagania??

Rozczarowany

Żenujące podejście do kandydatów. Pierwszy raz widziałem na własne oczy jak odpisują kandydatom cytuję.... Zanim zdążyliśmy oddzwonić rekrutację wstrzymano. .... Nie dziwię się że rotację Ja obecnie szukam możliwości zmiany

Ktoś

Praca jest dobra ale jest dużo zadań do zrobienia. Dziewczyny pracują po więcej niż 8 godzin więc to tak nie bardzo ale są mile. Duża presja na wynik jest. Ciągle pytania ile udało ci się zrobić. Dzień zaplanowany na więcej niż się da. Może ktoś tak lubi

Magdalena
@Ktoś

Może szukacie kogoś nowego, skoro jest tyle roboty? Chyba każdy chciałby wychodzić po 8 godzinach i odpocząć chwilę w domu. Atmosfera jest tam fajna? Może złożę cv.

Nie polecam podejmowania współpracy. Po wstępnych rozmowach mogę napisać, że atmosfera, sposób działania firmy a przede wszystkim podejście do kandydatów jest poniżej moich standardów. Miałem wrażenie, że liczy się sztuka a nie człowiek. Może to wynika z wewnętrznej atmosfery i ciśnienia tylko na wynik. Natomiast to jest najszybsza droga do upadku. Paniusie które myślą że są rekruterkami w moim odczuciu nie mają pojęcia, że to praca z ludźmi i budowanie relacji. Nie polecam z mojego doświadczenia.

Obserwująca
@Karolina

Nazywanie osób, których się nie zna "paniusiami" świadczy wyłącznie o Pani poziomie i nie dodaje wiarygodności tej opinii. W przyszłości polecam konstruktywną krytykę. Jeśli ma Pani wiedzę o pracy z ludźmi i budowaniu relacji to powinna Pani również znać to pojęcie.

Ola

Przeprowadzono ze mną rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko rekrutera. Po miesiącu nie dostałam żadnej informacji zwrotnej. Wymaga się tego od potencjalnego pracodawcy, nawet w przypadku decyzji negatywnej. Zły przykład jak na firmę zajmującą się rekrutacją :)

Lolka

Jestem zatrudniona w tej firmie aktualnie i przyznam, że nieco jestem zaskoczona tym, co tutaj czytam. Pewnie, każdy ma sytuacje indywidualne, z którymi akurat ja się nie spotkałam, ale mogę powiedzieć, że osobiście mam bardzo dobry kontakt z przełożoną, nie zdarzyło się, żeby jakakolwiek moja prośba została zignorowana, albo nie zrealizowana. Nie ma problemu ze zmianami w grafiku w razie potrzeby. Dziewczyny w moim zespole są bardzo pomocne. Dużym plusem są moim zdaniem wysokie premie (choć to pewnie również sprawa indywidualna, ale mam porównanie z innymi agencjami), wypłacane od razu i skonstruowane tak, że wiadomo dokładnie ile się zarobi przy danym projekcie. Jedyny mankament, jaki przychodzi mi do głowy, to spore obciążenie projektami, ale ja akurat nie mam z tym problemu, bo nie lubię się nudzić. Osobiście - polecam.

AAA
@Lolka

Ten komentarz to tylko typowa próba ocieplenia wizerunku firmy przez ,,górę''. Na początku słodzą, tłumaczą skąd te wszystkie negatywne komentarze, zwalając winę na pracowników. Finalnie pracownik orientuje się, że te wszystkie negatywne komentarze to jednak sama prawda.

haerówa

Dziewczyny, chyba co niektóre są trochę niesprawiedliwe. Jeżeli dla kogoś problemem jest to, że firma chce, żeby co drugi tydzień pojawiać się w biurze i nazywa to "nieliczeniem się z pracownikiem", to chyba nie najlepiej świadczy o tej osobie. Ja pracowałam w tej firmie przez rok i odeszłam nie dlatego, że mi się tam nie podobało, ale dlatego, że chciałam znaleźć pracę w hr wewnętrznym i dostałam taką propozycję. W iView miałam najlepszy zespół ever. Super dogadywałyśmy się z dziewczynami. Managerkę też miałam w porządku. Dużo się tam nauczyłam i sporo wykorzystuje tej wiedzy w aktualnej pracy. Na pewno nie jest to firma dla kogoś, kto przez 8 godzin chce dłubać w nosie, bo pracy jest sporo. Bardzo dobre premie. Nigdzie nie dostawałam większych. Problem może polegać na tym, że są tam różne managerki i zależy na którą się trafi.

@haerówa

Trochę się boję tych opinii, idę tam na rozmowę niedługo. Pod kątem menedżerów o czym wspomniałaś chciałabym zapytać kogo powinnam się obawiać i czemu?

Gosia

Firma bardzo dobra pod względem nauki, natomiast jest ogromna fluktuacja, w zasadzie nigdy nie wiesz kiedy przychodzisz ostatni raz do pracy.

Lidia
@Gosia

Jak myślisz co może być powodem tego co napisałaś, że nigdy nie wiesz kiedy przychodzisz ostatni raz do pracy? Czy w tej firmie nie dają stałych umów?

Mimoza
@Lidia

Stałe umowy dają, ale jak masz słabe wyniki to Cię zwalniają

@Lidia

Pozyskiwane projekty są nierealistyczne. Firma wchodzi w branże gdzie na całą Polskę jest garstka ludzi.

@Gosia

To chyba naturalne, firma jest agencją rekrutacyjną, w jej działalność jest wpisane docieranie do kandydatów do których pracodawca nie może dotrzeć samodzielnie. W tym konkretnie podanym przykładzie agencja zajmuje się dotarciem do garstki osób z odpowiednimi kwalifikacjami. Nie rozumiem co tym złego.

@Kasia

Przeczytaj wczesniejsze posty. Dotarcie do garstki osób jest banalne, ale jak nie zatrudnisz i nie wyrobisz targetu wylatujesz z pracy. To jest chore! target target target i nara

Marzena

Firma fajna dla osób do nauki, które chcą poznać świat rekrutacji. Niestety mimo to, od samego początku jest bardzo dużo pracy i dla osoby początkującej jest to bardzo stresujące. Projekty są prowadzone ilościowo, a nie jakościowo, są robione zazwyczaj „na szybko” i mało dokładnie. Dodatkowo, jest bardzo duże ciśnienie na targety, co nie sprzyja atmosferze w miejscu pracy.

Była pracowniczka
@Marzena

To prawda, że dużo osób dostaje ilość rekrutacji ponad swoje siły żeby "nauczyć się pracować z dużą ilością projektów", ale w rzeczywistości to ściema. Często osoby zniechęcają się tym i przerasta je nierealna do zrealizowania w 8 a nawet 10 godzin ilość pracy i odchodzą. Co do jakości to na jakość jest ogromny nacisk i na dokładne docieranie do jak największej ilości kandydatów w profil, a ciśnienie na targety jest standardowe - w każdej firmie są jakieś cele do realizacji.

Nie jestem zainteresowany współpracą z tą firmą ze względu na złe warunki zatrudnienia i bardzo niskie zarobki, ale postanowiłem tu zostawić swoją opinię by nikt nie musiał tracić czasu na dojazd i na samą rozmowę (ja w takiej wziąłem niestety udział). Szczególnie z Panią Paulą. Mimo zapewnień, że otrzymam informację o wyniku rekrutacji, niestety takiej nie otrzymałem, choćby w formie mailowej.

@Kandydat

Skąd wiesz jakie firma oferuje zarobki? Byłam na rozmowie rekrutacyjnej i firma nie informowała o tym ile płaci. Co do samej rozmowy - zwyczajna, typowo rekrutacyjna. Nie rozumiem co wywarło na Tobie takie negatywne wrażenie

P.P

Stanowczo odradzam współpracę z tą mini-korpo. Presja na wyniki i olewanie pracownika to standard. Przychodzą do tej firmy bardzo łatwo zrazić się do tego zawodu.

Bel
@P.P

Co masz na myśli pisząc olewanie pracownika? Jakieś przykłady?

P.P.
@Bel

Liczą się tylko wyniki. Firma podczas covid zwolniła kilka osób, chociaż oficjalnie awanse i zwolnienia były wstrzymane ze względu na wyjątkowa sytuacje panująca w Polsce. Jako ostatnia firma poszła na prace zdalna i jako pierwsza wróciła. Bo firma musi mieć kontrole nad pracownikiem.

Kandydatka

Brak informacji zwrotnej mimo, że proces był w fazie zaawansowanej. Słabo...

Zostaw merytoryczną opinię o Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
3.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Aleja Wyścigowa 4 lok. C-84
    02-681 Warszawa

Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.