Opinie o WSM Personal GmbH w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie WSM Personal GmbH. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w WSM Personal GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WSM Personal GmbH w Gliwice

Artur Kocurek (pracownik) ¿

Witam bardzo dobra agencja pracy mogę szczerze polecić. Mieszkanie super oraz wypłata dobra zawsze przed czasem.

X$_
@Artur Kocurek (pracownik) ¿

Polecam super firma

Asia

Polecam z czystym sumieniem

Agnieszka
@Asia

Czy Twoja opinia pisana jest z perspektywy klienta czy też osoby, która pracowała/pracuje w WSM Personal GmbH? Może mogłabyś to doprecyzować i podać jakieś konkrety, tak, aby każdy zaglądający na forum miał jasność :)

Diminika

Świetna współpraca z klientem

Kamil

Bardzo miła obsługa, bylem w wielu takich firmach ale w tej czułem się bardzo komfortowo beż oszustw

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Sabinka

Pełen profesjonalizm pracownice bardzo pomocne firma na wysokim poziomie

Gangster

Witam ja po tym co mi zafudowala firma dla mnie kiedyś była porządną firmą a teraz już nie jest. Przez pomyłkę kadrowej w lipcu dostałem drugą wypłatę za maj. Zrobiłem im przelew z powrotem na ich konto bankowe w Niemczech a oni chcą ode mnie potwierdzenie że zapłaciłem za przelew 50zl. Teraz już nie będę tam chciał pracować

@Gangster

Szanowny Panie P. Już kilkakrotnie próbowaliśmy Panu wyjaśnić tą kwestie :) Jeśli jednak nadal ma Pan jakieś pytania lub wątpliwości związane z zaistniałą sytuacją, prosimy o kontakt z naszym działem kadr. Pozdrawiamy serdecznie Team WSM Personal

Gangster
@WSM Personal GmbH

Witam tylko żeby napisać do działu kadr trzeba znać język niemiecki. Jak mnie koleś okradł w Hagenow to też miałem dostać pomoc od Was. Jedynie co dostałem to upomnienie że w pracy nie byłem. Już nie będę chciał u Was pracować w ogóle. Pozdrawiam

Damian

Z firmą żadnych problemów. Dobre zarobki, wypłata zawsze przed czasem, jeśli masz jakis problem to kierownictwo-koordynator szybko pomagają. Żadnych problemów z urlopem, mieszkania firmowe w skromnej cenie. Polecam całym serduchem :D pracowałem przez 9miesięcy i jestem mega zadowolony

Maryś
@Damian

Witam. Możesz określić plus minus wynagrodzenie już po wszystkich kosztach ? Pracował Pan jako komisjoner ?

mario

Szukam osób pracujących w Hagenow na komisjonowaniu.

King

Witam czy ktos pracuje na magazynach i mieszka w hagenow ogolnie jak w robocie i warunki mieszkalne

Gandzik

Witam dwa razy dla WSM się zwalniałem. Pierwszy raz pracowałem miesiąc czasu bo potrzebowali osób do pracy bo były święta. Drugi raz jak przyjechałem do WSM też na dwa miesiące. Powód zwolnienia mnie z pracy redukcja etatów.

Igor

Firma wypracowała sobie opinię dobrego pracodawcy, myślę że dla chcących zarobić to firma jest bardzo dobrym miejscem.

Mateusz Słobodzian

Pracowałem w WSM Personal 6,5 miesiąca dokładnie, w Edece na komisjonowaniu. Powiem tak: 1)Zadzwoniłem w poniedzialek, w czwartek tego samego tygodnia miałem prace- expresowo załatwione dokumenty, wystarczy zeskanować i wysłać, bez zbędnego dojeżdzania do miejsca pracy. 2)Mieszkania na bardzo wysokim poziomie- całkowicie wyposażone, jedynie musisz wziąć swoje prześcieradło. Mieszkasz jak człowiek, godnie, a nie w barakach. Kwestia osoby jaką dostaniesz, to zawsze znak zapytania i WSM Personal na to wpływu nie ma. 3)Praca w Edece jest lekka, w magazynie, więc temperatura mniej więcej stała. Masz monitor i jedziesz od placu do placu, każdy głupi ogarnie temat 4)Masz zapewnionego busa z pracy i do pracy- jeśli chcesz swoim autem jeździć, to Twoja sprawa 5) Wypłata teoretycznie jest do 15 dnia miesiąca, ale ja ZAWSZE PRZED CZASEM dostawałem przed kase co do centa. Na potwierdzenie wypłaty masz pasek z wypłatą i wszystko opisane co i jak. 6)Moim koordynatorem był Marian. Jeśli potrzebowałem czegoś, czy zaliczkę, czy wolne, zawsze mi pomagał. Czasami trudno sie dodzwonić, ale co sie dziwić, jak ze 100 osób pod sobą ma i każdy coś od niego chce ;) 7)Masz możliwość zaliczki bez problemu. 8)Jakbyście robili w słońcu, mrozie, mieszkali w pokojach z grzybem po 6 osób, to docenilibyscie WSM Personal i ich warunki- doceńcie ;) O firmie nie mogę złego słowa powiedzieć, jestem bardzo wdzięczny za możliwość pracy u państwa. Mnie osobiście firma dobrze traktowała. Mam jedynie żal do "sympatycznych" kolegów. Za granicą pracują frajerzy, zwykłe gówna, a nie polacy i nie mówie tylko o WSM tylko ogółem o polakach. Rozumiem, że możemy sie nie lubić z kolegami, ale żeby każdy każdego sprzedawał ? Interesują się wszystkim, w jakim sweterku chodzisz do pracy, że masz nowe spodnie, czy masz renty ZUSowskie, jakie masz auto, czy chodzisz na dziwki, z byle bzdurą Ciebie sprzedadzą tylko z czystej zawiści, obrobią Ci (usunięte przez administratora) tylko dlatego, bo ich życie jest tak tak kiepskie, że lepiej interesować się życiem innych. Podsumowując: firma sama w sobie jest ok w mojej opinii.- jestem bardzo zadowolony. Jeśli ktoś chce zobaczyć w jakich warunkach ja mieszkałem, mam zdjęcia i chętnie mogę pokazać- znajdziecie mnie przez facebook. Jedynie jak podejmiecie tam prace, wszystko jest ok, tylko uważajcie na swoich rodaków. Nie gadajcie im za dużo, róbcie swoje, bo Cie sprzedadzą.

czarek269
@Mateusz Słobodzian

Witam Panie Mateuszu. Miałbym do Pana kilka pytań odnosnie pracy w Endece. Próbowałem Pana namierzyć przez fb ale jest kilka osób o takich samych danych. Proszę o kontakt na ckmk1@wp.pl. Pozdrawiam serdecznie- Czarek

*little sis Nora*
@Mateusz Słobodzian

Witam, Ja mam podobne zdanie jak Ty. Ogólnie lubię pracować, żyć prawidłowo wraz ze społeczeństwem. W pracy wyrabiam tzw. normę a nawet nieraz więcej i nawet wyjaśniam niektórym osobom co i jak, jak mają problem i nie tylko, lecz niektórzy nie chcą słuchać, trudno. Z większością, ze współpracownikami czy współlokatorami nie mam problemu a oni zwłaszcza ze mną. Jestem w połowie ze znajomością języka niem. szczególnie znam potrzebne słownictwo i sobie radzę. Duże doświadczenie mam już i na magazynach /komisjonowanie+skaner /sortowanie /klasyfikowanie/ wysyłka paczuszki paki. Z przełożonymi nie mam żadnych problemów zawsze jak odchodzę z pracy bo interesują mnie sezonówki raczej, to żałują. Ale krew mnie zalewa a jestem spokojną osobą cierpliwą i wyrozumiałą ale się nie da będąc robiąc z pajacami nawet znajdą się delikwentki/plociarki sprzedadzą czyjąś historię dalej (Ja się tymi pierdołami nie zajmuję to jestem dla nich nagle tą złą) one z pozjadanymi wszystkimi mądrościami nie na temat :) , co do czego to bur*del na hali robią, potem normalni pracownicy muszą za nich naginać, w mieszkaniach jak ktoś nie widzi to to i tamto tylko potrafią (jak psycholog by ich w swojej książce opisał to zabrakło by... co najmniej dwa tomy), na mieszkaniu widać było same butelki jak wyrzucają a jak nie mogą pić to palą gdzie popadnie, w jednej agencji dysponent nie mógł sobie poradzić to koledze powiedziałam że spłonie na kanapie zasypiając z papierosem jak nie przestanie, dużo rzeczy zasugerowałam żeby człowiek się ogarną, przecież wszystko było dobrze i w porządku ba a nawet pensja większa ale ludzicha mają już we krwi niektóre cechy chyba jak trzaskać wszystkim, drzeć się nie mówić i dalej nie będę wymieniać, po co TO gdzieś jedzie. Ja nie lubię używek i takich klimatów więc oni nie lubią mnie no cóż tylko życzyć powodzenia firmom.

ben
@Mateusz Słobodzian

Ile tak kaski idzie zarobić na Edece na czysto jak się normalnie pracuje?

Darek
@Mateusz Słobodzian

Mateusz wszystko w porządku ale te stawki 9,79 brutto + 7.5 dzień pracy - 200 mieszkanie- ok.100 za dojazdy. Po odjeciu jedzenia to ile zostanie 600 eur

niechińskiezupki
@Darek

No nie "baranie" To są konkretne magazyny nie wiem czy się Tobie spodobają, znasz się na pracy masz chęci i pasuje to nie sześć stówek na pewno nie, drogie rarytasy nakupujesz czy co tam, jeszcze to chyba nie namnożyło się w twojej kieszeni od tak bo i żeś coś oplacił. znam sytuację gdzie dziewczyna nie dawała numeru wyrobionego a miała no mam nadzieję że tak nie robisz zlewki, nie chcę upodabniać kogoś do kogoś za bardzo, tylko przykład daję że na dobre to nie wychodzi być upartym jak osioł i tylko brać. Odp Ze tysiąc w wzwyż bo nie widzę pozostałych składników.

Żałosną firma, wychodzi tam za dzień pracy mniej niż 30 euro do ręki...Oszukują z czasem pracy, musisz każdego tygodnia zgłaszać że nie chcesz pracować 6 dni w tygodniu, jak nie to nie interesuje ich to. Są gorsi od German logistics nawet. Praca koło Bonn jest tragiczna, jedyne co dobrego można powiedzieć że mieszkanie ok i nie ma problemu z zaliczkami. Nie polecam nikomu.

Szanowny Panie, wypłaty są rozliczane z godzin jakie przesyła nam nasz klient. Jeśli uważa Pan, że wypłata się nie zgadza to chętnie wyjaśnimy tą kwestie. Zapraszamy do kontaktu z działem kadr pod numerem 0048 32 797 60 45 lub 0049 7307 999 8006. Z poważaniem Team WSM Personal GmbH

@WSM Personal GmbH

Wy tam macie dział kadr w ogóle? Przecież cała ta wasza firma to jakiś mały ciasny pokoik. Nie ma żadnych diet a okłamujecie że są, itd.

Agnieszka
@WSM Personal GmbH

Witam Proszę o kontakt w sprawie pracy . moj numer tel 515197589 pozdrawiam Agnieszka Przybysz

@Agnieszka

Witamy Pani Agnieszko, nawiazując do naszej rozmowy telefonicznej, postaramy się zorganizować pracę w wybranej przez Panią okolicy tak szybko jak to tylko możliwe. Pozdrawiamy Team WSM Personal

Maksiu

Były pracowniku, mieszasz ze sobą dwa systemy:-) Pierwszy dotyczy tzw. agencyjnego rynku pracy dla Polaków, obcokrajowców. I tutaj agencja nie ma nic do powiedzenia - wchodząc w ten system pracujesz za najniższą stawkę, jak uzupełnienie/wzmocnienie struktury zatrudniania w poszczególnych firmach zleceniodawcach - często będziesz pracował w weekendy, na międzyzmianach lub odwrotnie - będziesz siedział w domu jak nie będzie zleceń itd. Będziesz miał kolegów współpracowników z Polski, Rumunii, Chorwacji, Rosji, Afryki.... Tak samo może być z Twoim bezpośrednim przełożonym. Ta dyskusja dotyczy bardziej struktury rynku pracy niż działań konkretnej agencji. WSM w tym przypadku jest zwierciadłem tego systemu. Zresztą sam to potwierdzasz pisząc - "Praca koło Bonn jest tragiczna, jedyne co dobrego można powiedzieć że mieszkanie ok i nie ma problemu z zaliczkami". Czyli opisujesz do przecinka system, a po przecinku działania agencji:-) I teraz dochodząc do tych ostatnich, też jestem byłym pracownikiem WSM i też pracowałem m.in. pod Bonn. Według moich doświadczeń - firma jest solidna, oczywiście w ramach tego systemu o którym napisałem wyżej. Stawki są znane przed podjęciem zatrudnienia, z czasem pracy nikt nie oszukuje - nie znam takiego przypadku. Bezpośrednio po zatrudnieniu w WSM, pracowałem w innej dużej agencji, gdzie za dwa tygodnie mieszkania w pokoju 3-osobowym policzyli mi 300Euro a wypłata była rozliczona na 6. klasie :-) A w WSM wszystkie rozliczenia zawsze były uczciwe, transparentne. Ponadto są otwarci na zmianę zatrudnienia w ramach ich aktualnych ofert. W fundamentalnych sprawach - jeśli chodzi o zatrudnienie, warunki mieszkaniowe - można liczyć na wsparcie, czy rozwiązanie problemu przez samego Właściciela agencji. Tutaj nie ma żadnych barier, zamiatania sprawy pod dywan, czy metody unikania rozwiązania problemu. I nie ma znaczenia, czy pracujesz tam tydzień, dwa czy więcej. Liczą się argumenty. Gdyby nie specyfika ofert pracy (czyli warunków jakie oferował Zleceniodawca-bezpośredni pracodawca) - które mi nie odpowiadały, dalej bym tam pracował. Reasumując - polecam agencję, bo w ramach tego systemu na więcej nie liczcie:-)

niechińskiezupki

Coś mięszasz, to ile w końcu w tygodniu robiłeś dwa dni to ile chcesz za tydzień no pięć stów ojrosów nie wyjdzie, jakie były twoje obowiązki też wiele mówi, tam to chłodnie, wózki ameize też nie zabawka, kwatery normalne nie mylić że można bałaganić. Jak dla mnie są w porządku! nie robię tu bo nie dla mnie jednak to co trzeba wykonać w tej pracy mam nadzieję że około 11 i wzwyż na godzinę jest. Tak trzymać.

Uciekać

Nie polecam

@Uciekać

Szanowny Użytkowniku, Czy moglibyśmy prosić o podanie powodów dla których Pan/Pani nie poleca naszej firmy? Pozdrawiamy Team WSM Personal

Udusić

Co za (usunięte przez administratora) Firma! Jadą ostro po bandzie z pracownikami.... W Polsce tyle zarobisz co tam. 130zł dniówki. Żal

@Udusić

Szanowny Panie / Szanowna Pani Jeśli wynagrodzenie się nie zgadza, prosimy o kontakt z naszym działem kard pod numerem 0049 7307 9998 006 - chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Prosimy, aby podczas rozmowy z naszym procownikiem mieć pod ręką pasek z wypłaty, w celu jego szczegółowego omówienia. Pozdrawiamy Team WSM Personal

ben

A te zarobki to tajemnica poliszynela? Niech ktoś napisze bo nie wiem czy warto w ogóle zawracać sobie głowę . Przy I klasie podatku na Edece plus/minus

Maks

Witam, jak wygląda praca na magazynie koło Hamburga ?? Koordynatorzy są w pożądku ? I jak warunki mieszkaniowe?

Przemo
@Maks

Koordynator jest spoko. Mieszkania są czyste i wyposażone, a na pokojach po max 2 osoby. Na magazynie jak na magazynie zrób co do ciebie należy i tyle

(usunięte przez administratora) Nie polecam

@Anonim

Witamy Panie Anonim, co prawda wiemy kto znajduje się po drugiej stronie, ponieważ napisał Pan nam na portalu Facebook wiadomość prywatną z infomacją o wypowiedzeniu się publicznie. Nie musi się Pan więc ukrywać. Oczywiście monitorujemy każde naruszenie prawa przez Pana osobę. Pozdrawiamy serdecznie, Team WSM Personal.

BumbleBee

Jak wyglądają tam zarobki (brutto/netto) i godziny pracy ? Na umowie mamy minimum 40 godzin tygodniowo ? Czy są w stanie załatwić jednoosobowe pokoje ?

Radek

Ktoś potwierdzi jak wyglądają zakwaterowania ? podobno firma ma zakwaterowania w bardzo dobrym standardzie. Ale to tylko gadanie, ja też mogę sobie gadać. Ktoś kto tam pojechał niedawno do pracy mógłby opisać jak to wygląda ? ile pokojowe mieszkanie po ile osób w pokoju ?

Zostaw merytoryczną opinię o WSM Personal GmbH - Gliwice

• Jak się pracuje w WSM Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy WSM Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WSM Personal GmbH?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WSM Personal GmbH?

Kandydaci do pracy w WSM Personal GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WSM Personal GmbH