Opinie o WSM Personal GmbH w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie WSM Personal GmbH. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w WSM Personal GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WSM Personal GmbH w Gliwice

dawidosikkk

witam serdecznie . co ja tu moge powiedziec na ta agencje pracy ... po pierwsze nie wypłacają całego wynagrodzenia , wpisują sobie zaliczki np brałem 100 euro wpisali mi na koniec miesiąca 300 euro na pasku zwynagrodzenia . gadają jeszcze ze dieta dzienna 7,50 euro a wcale nic takiego nie było . moja sprawa jest juz w trakcję w sądzie . pracowałem przez ta agencje 28 dni i dostałem na wypłatę 223 euro . więc omijać ta agencje pracy z daleka . NIE POLECAM WSM. Moje sugestie dla WSM Personal GmbH: nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: złe wspomnienia

@Katy

Każdy, kto przepracuje w firmie więcej niż 3 miesiące otrzymuje odzież robocza za darmo. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem +49 7307 9998 007 lub mailowo na recruiting@wsm-personal.de Pozdrawiamy Team WSM Personal

Siwy

Witam mam pytanie odnośnie agencja jak zarobki zakwaterowanie no i oczywiście praca?

@KNF

Szanowny Panie, dbając o bezpieczeństwo naszych pracowników, wszelkie zgłoszenia usterek firmowych samochodów są na bieżąco sprawdzane przez serwis. Koszt firmowego transportu do pracy jest zryczałtowany i wynosi miesięcznie 100euro, w tej kwocie jest już wliczone paliwo oraz wszelkie potrzebne naprawy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem +49 7307 9998 007 lub mailowo na recruiting@wsm-personal.de Pozdrawiamy Team WSM Personal

Kacper

Super firma pracowałem 9 miesięcy I jestem naprawdę zadowolony mieszkania ekstra praca także naprawdę fajna miła atmosfera ludzie wspaniali, szefostwo firmy naprawdę w porządku pomocni zawsze pomagają nawet już po zakończeniu pracy wypłaty zawsze przed czasem szybciej , kokosów się nie zarobi ale pieniążki są godne sporo idzie odłożyć przy normalnym trybie życia Składki wszystko odprowadzone Firma godna polecenia na pewno wrócę polecam wszystkim .

@KNF

Szanowny Panie, dla naszych pracowników posiadamy odzież roboczą i na miarę naszych możliwości oraz zapasów na danym projekcie staramy się zawsze na wszelkie możliwości pomóc. Każdemu pracownikowi po upływie okresu próbnego, czyli po 6 miesiącach od zatrudnienia przysługuje się dodatek wakacyjny (wypłacany w czerwcu) oraz świąteczny (wypłacany w listopadzie). W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem +49 7307 9998 007 lub mailowo na recruiting@wsm-personal.de Pozdrawiamy Team WSM Personal

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku Magazynier? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie WSM Personal GmbH?

WSM Personal Nowy wpis

Witaj, wszystko zależy od projektu, ofert pracy na magazynie mamy więcej :) Zainteresowanym kandydatom chętnie opowiemy o naszych ofertach pracy. Pozdrawiamy Team WSM Personal

@WSM Personal

Na jednej ze stron z ogłoszeniami wisi teraz oferta pracy na stanowisko magazyniera/komisjonera. Chciałbym się dowiedzieć, na ile zmian pracuje się na tym wakacie? Bo o tym nie wspomniano w ofercie. Poza tym, o co chodzi z premią za urlop i święta Bożego Narodzenia? Bo nie bardzo rozumiem...

Gabriela Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora) na wypowiedzeniach umowy o pracę. Miałam dostać odpowiedź od firmy że ich działanie było legalne i do tej pory nic nie otrzymałam. Nie wypłacają wszystkiego klient zwolni nagle pracowników. (usunięte przez administratora)

Gabriela

Firma (usunięte przez administratora) i to bardzo. Zwolnili ludzi kazali podpisać wypowiedzenie umowy a teraz nie chcą zapłacić należnego wynagrodzenia z okresu wypowiedzenia. Nie polecam wcale tej agencji. Łamią prawo pracy.

Aleksandra
@Gabriela

Dlaczego pracownicy zostali zwolnieni? Ile ten okres wypowiedzenia trwa? 3 miesiące? I za całość nie otrzymali oni wynagrodzenia? Sprawa została gdzieś zgłoszona? W ogóle to przyjmują teraz kogoś?

Dym knf
@Gabriela

Zapewne masz racje ,ja tylko dodam ze klamia przed rozpoczeciem pracy , a po zakonczeniu pracy to cie jeszcze okradna nie wyplaca pelnego naleznego wynagrodzenia , (usunięte przez administratora)

@Dym knf

Witamy serdecznie Panie Przemku R. Pana oskarżenia są bezpodstawne, a poza tym Pańska opinia ma podłoże (usunięte przez administratora). Reasumując: W naszej firmie był Pan zatrudniony 4 razy. Tj. w roku 2016, 2019, 2020 i ostatnio w 2023 roku. Zawsze Pan wracał i został ponownie zatrudniony. Podczas naszej ostatnie rozmowy telefonicznej zostało wszystko wyjaśnione. Jeśli ma Pan dodatkowe pytania, to zapraszamy oczywiście do ponownego kontaktu. Pozdrawiamy WSM Personal GmbH

@Gabriela

Witamy serdecznie Pani Joanno (usunięte przez administratora) podczas rozmowy telefonicznej z dnia 23.01.2024 oraz przesłanej wiadomość E mail z dnia 19.01.2024 wyjaśnialiśmy wszystkie Pani zastrzeżenia co do rozwiązania umowy o prace oraz wynagrodzenia. Podsumowując: Nasz klient wymeldował naszych pracowników ze względu na brak zamówień. Otrzymała Pani naszą ofertę pracy u innego klienta, którą Pani niestety nie przyjęła. Z tego też względu rozwiązaliśmy z Panią umowę o pracę za porozumieniem stron dnia 29.11.2023 z okresem wypowiedzenia do dnia 12.12.2023. Równocześnie z dniem 04.12.2023 została Pani nieodwołanie zwolniona z obowiązku wykonywania pracy na poczet niewykorzystanego urlopu i godzin nadliczbowych. Dnia 04.12.2023 wysłała nam Pani zwolnienie lekarskie do 07.12 i później do 31.12.2023. Ze względu na zwolnienie z obowiązku wykonywania pracy od 04.12.2023, zostało Pani za 01.12.2023 wypłacone wynagrodzenie chorobowe, a od 04.12.2023 do 12.12.2023 niewykorzystany urlop i godziny nadliczbowe. W żadnym przypadku nie doszło do złamania kodeksu prawa pracy. Oczywiście przysługuje Pani prawo do wszczęcia postępowania na drodze prawnej. Serdecznie pozdrawiamy WSM Personal GmbH

Ile jest zmian w WSM Personal GmbH?

WSM Personal

Witaj, ilość zmian jest uzależniona od danego projektu. Możliwości jest naprawdę wiele, od pracy na jedną zmianę po czterobrygadowy system pracy. Pozdrawiamy Team WSM Personal

@WSM Personal

To na jakim projekcie można pracować tylko na jedną zmianę? Jesteś w stanie napisać coś o nim więcej? I w jakich godzinach wtedy się pracuje? :) Będę wdzięczny za takie rozjaśnienie tematu.

WSM Personal

Witaj :) W celu zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem +49 7307 9998 007 lub mailowo na recruiting@wsm-personal.de Dodatkowo wiele naszych ofert pracy można znaleźć na Facebooku lub na naszej stronie internetowej https://www.wsm-personal.de/pl/ Pozdrawiamy Team WSM Personal

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Hej w schwerin szukają magazyniera. Widzę ze jest opcja wypożyczyć samochod za opłatą niewielką. Jaka to jest kwota? Plus minus. Opłacalne? Samochod dostajemy w Polsce żeby samemu dojechać do Niemiec czy już na miejscu?

WSM Personal

Witaj :) Koszt dojazdów firmowym samochodem do pracy i z powrotem to 100 € miesięcznie, ta kwota jest odliczana z wynagrodzenia pracownika. Firmowe samochody są do dyspozycji na miejscu w Niemczech. Pozdrawiamy Team WSM Personal

Diana
@WSM Personal

To jedna osoba jak jedzie? Ciekawe czy jest opcja podzielić te opłaty, jakby więcej osób jednym autem jechało, bo by się dogadały. Jest taka możliwość w ogóle? Ciekawa jestem.

@Diana

Witaj, firmowym samochodem może jeździć więcej niż jedna osoba o ile zmiany w pracy na to pozwalają :) Pozdrawiamy Team WSM Personal

W jaki sposób dostaliście stanowisko w działach wewnętrznych firmy? chodzi mi o dział HR lub administrację. Od dłuższego czasu obserwuję firmę, i naprawdę nie widzę żadnych ofert pracy. Nie potrzebują dodatkowych rak do pracy, czy o co chodzi? Bo z drugiej strony aktywnie rekrutują pracowników dla klientów, więc nie wydaje mi się. Napiszecie parę zdań o warunkach? Tzn. najbardziej chodzi mi o stawkę, typ umowy, z jaki doświadczeniem chcą pracownika? Czy niemiecki biegły wystarczy, czy oczekują jeszcze innego języka?

WSM Personal

Witaj, Oferty pracy są umieszczane na naszej stronie WWW, Facebook'u, Instagramie itp. Naszym pracownikom oferujemy zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, w pełni wyposażone zakwaterowanie, transport do pracy, wsparcie polskojęzycznego opiekuna. Nie każda nasza oferta pracy wymaga znajomości języka niemieckiego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem +49 7307 9998 007 lub mailowo na recruiting@wsm-personal.de Pozdrawiamy Team WSM Personal

Witam. Chciałbym podzielić się moim doświadczeniem z firmą WsM Personal. W Polsce zgłosiłem chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec gdzie przedstawiono mi ofertę pracy na terenie Niemiec.Po czym zgodziłem się przyjąć ofertę i miałem czekać na telefon od klienta z Niemiec.Po kilku dniach po informowano ,mnie , że jednak jest inna oferta i czy potwierdzam przyjazd .Zgodziłem się i przyjechałem na miejsce we wskazanym dzieńi adres mieszkania ..Na miejscu nie otrzymałem żadnej umowy i dopiero mial m iść na tzw .próbę do pracy.i dopiero wtedy dowiem się czy praca będzie.Odbylem probe w zakładzie na miejscu jednak nie było długo odpowiedzi.To Panie zaproponowały mi druga próbę .Jednak nie zgodziłem się uważając ,se jest casting .Nic nie było wcześniej przygotowane dopiero na miejscu szukają ci pracy .Nie wiadomo na jakich warunkach i czy będziesz pracować .W dodatku nie legalnie bez umowy .Bo jak można wysłać kogoś do pracy bez żadnego podpisu do fabryki .Przestrzegam i nie polecam .Nie kompetentna Agencja Pracy .Strata czasu i kosztów paliwa .Zadziwia mnie też wypowiedź Pani Kirstin po pierwszej próbie pracy za zapytała mnie czy chce tam pracować .Co to za pytanie jadąc 1200 km w jedną stronę.., przyjechałem na wycieczkę ? Zastanówcie dobrze , zanim tam pojedziecie .Moja ocena 0 .

@Nowy

Dzień dobry, przyjechał Pan na firmowe zakwaterowanie w czwartek i zgodnie z ustaleniem miał Pan swój pierwszy dzień pracy w piątek. Powiedziano Panu, że pierwszy dzień jest dniem próbnym. Zostałby on zapłacony, gdyby kontynuowałby Pan pracę. Niestety w piątkowe popołudnie nie otrzymaliśmy od klienta żadnej informacji zwrotnej, czy jest z Pana zadowolony i na jaką zmianę został Pan przydzielony w poniedziałek. W poniedziałek rano powiedziano Panu, że skontaktujemy się, jak tylko otrzymamy informację od klienta. Alternatywnie zaproponowaliśmy Panu również możliwość pracy w innej firmie. Kiedy w poniedziałek rano otrzymaliśmy pozytywną wiadomość od klienta i przydzielono Pana na popołudniową zmianę, nagle Pan wyjechał. W poniedziałek mógłby Pan kontynuować pracę na zmianę popołudniową. Umowa o pracę jest również sporządzana od razu po pozytywnej wiadomości od naszego klienta. Nikt nie pracuje u nas bez umowy o pracę, wszystko przebiega poważnie i legalnie. Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków obowiązuje zawsze, nawet podczas dnia próbnego. Zwłaszcza w przemyśle większość klientów życzy sobie, aby już w pierwszym dniu pracy nowego pracownika był ten dniem próbnym, który zawsze jest płatny, jeśli klient wyda zgodę na zatrudnienie. Informacje te przekazali Panu Ewelina, Kirstin i Harald, którzy pierwszego dnia przyprowadzili Pana do firmy. W tym przypadku odpowiedź od klienta niestety nie nadeszła od razu w piątek, a raczej w poniedziałek, nieco później niż zwykle. To nie stało się z naszej winy. Jednak wyjechał Pan bez powodu, mimo że mógłby Pan dalej pracować bez żadnych problemów. Oczywiście że pytamy, czy pracownik jest zadowolony z pracy oraz klienta. Trzeba też lubić swoją pracę i obie strony muszą być zadowolone. Jeśli nie, wtedy próbujemy znaleźć alternatywę w innej firmie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem +49 7307 9998 007 lub mailowo na recruiting@wsm-personal.de Pozdrawiamy Team WSM Personal

Milan
@WSM Personal

Rozumiem, ale jeśli chodzi o dzień próbny jest on bez umowy i żadnego przeszkolenia? Praca w fabryce wymaga jakichś zasad BHP i wdrożenia. Tu tego nie ma przy tzw. sprawdzaniu pracownika? Zakwaterowanie jest zapewnione przez firmę czy osobno płatne?

@Milan

Witaj, dzień próbny służy wzajemnemu poznaniu się, kandydat może zobaczyć, jak wygląda praca i zostaje mu wyjaśnione jakie są jego obowiązki. Firma może także zobaczyć, czy kandydat nadaje się na to stanowisko. Szkolenia BHP są zawsze realizowane w firmie bezpośrednio na miejscu i organizowane przez naszych klientów. Różnią się one znacznie w zależności od miejsca pracy i sytuacji ryzyka. W branży spożywczej konieczne jest przeszkolenie z zakresu higieny, którego koszty pokrywamy my. Zapewniamy zakwaterowanie wraz z pełnym wyposażeniem, internetem itp. W pokoju zakwaterowane są maksymalnie 2 osoby, często posiadamy do dyspozycji również pokoje jednoosobowe. Pracownik płaci za nie niewielką opłatę. Pozdrawiamy Team WSM Personal

dawidosikkk

@dawidosikkk

Szanowny Panie Dawidzie, na samym początku chcielibyśmy Pana prosić, aby przestał Pan wymyślać te niestworzone rzeczy, wypisując oszczerstwa na naszą firmę i wkońcu skontaktował się z naszym biurem w celu omówienia tej sytuacji. Dobrze Pan wie, że wszystkie zaliczki są u nas dokumentowane, a bez podpisu odbiorcy nie są wypłacane! I jeśli Pan zechce prześlemy je Panu na maila. Chcielibyśmy również przypomnieć, iż tego typu mobbing podchodzi pod kodeks prawny. O sądzie też już Pan jakieś pół roku temu wspominał, oczywiście nadal oczekujemy na piśmo. Dziwne, że z wszystkich naszych pracowników tylko Panu coś się nie zgadza, w naszej firmie jeszcze nikt nie został oszukany! Pozdrawiamy serdecznie, Team WSM Personal

@WSM Personal GmbH

Witam. 200 euro za przepracowane 185 godzin pracy, to porostu jest okradanie pracownika, bo bardzo ciężko pracowałem w złych warunkach przy cementach po 9,5 godziny dzienie. I proszę mi nie pisać że ja wymyslam bo mam na to dowody! pasek z wynagrodzenia, i mogę tu wszystkim pokazać, co to jest za agencja pracy Wsm. Więc proszę nie pisać że to jest mobbing. Jeszcze raz pisze nie polecam agencji Wsm. Kierują do Profair fortis do niemieckiej agencji

@Dawid

Witamy ponownie Panie Dawidzie, mimo naszych próśb, nalegamy jednak do kontaktu z naszym biurem w celu wyjaśnienia tej sytuacji. Pozdrawiamy serdecznie, Team WSM Personal

@WSM Personal GmbH

Witam ponownie. Tyle razy już do firmy dzwoniłem. To po co mam dzwonić jeszcze raz?. Jak nie było czasu łagodnie tej sprawy prowadzić to czas pisać opinie o agencji pracy Wsm. Też nalegałem żeby wyjaśnić moją sprawę i nic z tego nie wyszło. Więc minęło troszkę czasu, a ja nadal pamiętam że pojechałam do Niemiec, i zarobiłem śmieszne pieniądze. Tylko omijać taka agencje prac z daleka.

śmiech na sali xd
@dawidosikkk

kolego, ludzie którzy znają wsm w życiu nie uwierzą w te twoje głupoty!!!!!! xD Osobiście nigdy nie znałem lepszej i wiarygodniejszej firmy niż ta, a pracowałem już w holandii, niemczech i francji. więc idź do tego twojego sądu i wypłacz się im hahahahaha!!!

@śmiech na sali xd

Tak potrafią tylko ludzie z biura pisać hahaha ????

Obserwator
@Dawid

No rzeczywiście nikt poza (usunięte przez administratora) i by tego nie napisał.....

WSM Personal

Szanowny Panie, W razie jakichkolwiek niejasności np. w tym przypadku co do Pana wypłaty, najpierw proponujemy skontaktować się z naszym biurem, w celu wyjaśnienia tej nieścisłości. Z tego co wiemy sprawa została już wczoraj wyjaśniona na Pana korzyść. :) Proszę pamiętać, że jesteśmy zawsze do dyspozycji i chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem +49 7307 9998 007 lub mailowo na recruiting@wsm-personal.de Pozdrawiamy Team WSM Personal

@WSM Personal

Tak zostalo wyjasnione , otrzymalem korrekte na miesiecznym odcinku , trwalo to nie dluzej niz godzine , a na przyszlosc odzierz robocza dajcie wszystkim albo nikomu i nie bedzie problemu czy komus odciagac z wyplaty pieniadze czy nie odciagac ,

Katy
@KNF

czyli za odzież roboczą pracownik ponosi koszty? A powiesz ile za nią odciągają? I co dokładnie dają z tej odzieży roboczej?

Mi odciagli 120 Euro, ale nic dostalem, ale pozniej zwrocili Jak sie upomnialem

On9292

Mam pytanie. Jak tam jest w pracy jako komisjoner ? Dobre zarobki? Mieszkania w miarę do zamieszkania ? Dzieki za odpowiedzi

Rafał
@On9292

Na stronie: https://www.wsm-personal.de/pl/ znajdziesz oferty stałej i tymczasowej pracy. WSM Personal to niemiecka agencja pośrednictwa pracy, która skupia się na akumulacji pracowników z całej Europy do pracy w Niemczech. Jeśli chodzi o zakwaterowanie, o które pytasz to na stronie znajdziesz zdjęcia przykładowych kwater pracowniczych, a także informacje o takich dodatkach, jak opieka polskojęzycznego opiekuna, częściowy zwrot kosztów podróży, bezpłatne pracownicze badania profilaktyczne i dobre świadczenia socjalne, w tym dodatek wakacyjny i bonus świąteczny. Jeżeli zdecydujesz się na rekrutację dodaj proszę informację, jak przebiega nabór nowych pracowników w tym miejscu - z ilu etapów się składa i czy jest trudny do przejścia? Są to istotne informacje, które trzeba podjąć na wątku dla wszystkich potencjalnych kandydatów.

Polecam
@On9292

Ja tam pracowałam 1,5 roku. Mieszkania są urządzone, były talerze i garnki, TV. Ja zarabialam 1200-1500 euro. Byłam bardzo zadowolona z tej firmy. Polecam!

@On9292

Do edeka nord nie jedz hagenow mieszkanie valuhn albo gallin praca , no chyba ze lubißz byc (usunięte przez administratora) 6 dni w tygodniu pracujesz bo klamia ze za niedziele doszanisz dzien wolny a Jak nie pojdziesz donpracy w niedziele to upomnienie dwa albo trzy i lecisz wyjazd do pracy 11 45 powrot czasmi pi 22 a i pozniej bywalo

@KNF

Szanowny Panie, Praca 6 w dni w tygodniu lub nadgodzin, nie jest przymusem, a jedynie wyborem pracownika. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem +49 7307 9998 007 lub mailowo na recruiting@wsm-personal.de Pozdrawiamy Team WSM Personal

@WSM Personal

No tak zgadza Sie tylko dlaczego na poczatku mowia ze za niedziele bedziesz miec dzien wolny a potem dostajesz Grafik na 6 dni pracy , i co albo zostajesz edekowskim (usunięte przez administratora) albo sie zwalniasz tak Jak ja ,

WSM Personal

Szanowny Panie, Nasze zakwaterowania są w pełni wyposażone, również we wszelkiego rodzaju naczynia kuchenne, pralki, internet itp. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem +49 7307 9998 007 lub mailowo na recruiting@wsm-personal.de Pozdrawiamy Team WSM Personal

Tomasz

Witajcie napisze ktoś kto pracuje przez tą agencje jak wyglądają zakwaterowania ? czy liczba godzin pracy jest zapewniona ?

Uciekaj

okradziona
@Tomasz

pracy jest az za duzo a wyplaty 1300 do 1400 6 dni w tygodniu 1300 1400 po odliczeniu tych luksusowych warunkow ktore sie nie zmieniaja od 5 lat a cena ciagnie rosnie dlatego pomimo podwyzek w DE ciagle zarabiasz to samo

@okradziona

Szanowny Panie, nasze aktualne stawki zaczynają się od 14,40euro/h (w zależności od projektu) co daje wynagrodzenie od 1.845,00euro do 2.045,00euro przy czym im wyższa stawka to wyższe wynagrodzenie. Nasze aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej: https://www.wsm-personal.de/pl/praca W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem +49 7307 9998 007 lub mailowo na recruiting@wsm-personal.de Pozdrawiamy Team WSM Personal

Siwy

Tomasz
@Siwy

Witam . Ja miałem styczność tylko 3 dni i złożyłem wypowiedzenie ze względu na wyjazd z Niemiec do innego kraju. UwaGa jeśli otrzymacie maila z tym jakie ochy i ach y tylko powiem ,ze bonus powitalny nie jest wypłacany w dniu przyjazdu tylko trzeba przepracować dwa dni i dopiero należy wypelnic druk i wysłać elektronicznie ,potem nastąpi dopiero przelew. Jest to bardziej zwrot kosztów dojazdu ,gdyż trzeba wpisać adres z Polski gdzie do Niemiec ilość km , do jakiej firmy oddelegowany. Czyli firma wprowadza w błąd . Mi nawet nie przelala tych 50 euro. Mimo ,że zwrocilem firmie uwagę ,ze tak jest w ogłoszeniu i wypelnilem ten dokument w pierwszym dniu pracy. Samochód służbowy mi z kolega sie trafił jakiś ponad 10 albo i nawet 15 letni, wiec trzeba uważać czy gdzies nie stanie... Jeśli chodzi o zakwaterowanie to bardzo dobre , ale kolega , który był przedemną powiedział , że ponoć tylko na 3 tygodnie , gdyż rozmawiał z właścicielką mieszjania. Reasumując : przed podpisaniem umowy o wszystko dokładnie się spytać . Zachować dystans .

@Tomasz

Szanowny Panie Tomaszu, Bardzo nam przykro, że był Pan niezadowolony z oferowanej przez nas pracy. Przelaliśmy Panu 50,00 € i możemy wysłać również potwierdzenie tego przelewu. Niestety wystąpił problem z wysłaniem formularza, dlatego mogliśmy przelać częściowy zwrotu kosztów podróży dopiero po Pana wiadomości. Mógł Pan do nas zadzwonić w dowolnym momencie - wtedy moglibyśmy wcześniej przelać pieniążki. Samochód ma więcej niż 10 lat, zgadza się. Posiada przegląd (TÜV) do sierpnia 2024 i został sprawdzony i zatwierdzony przez warsztat, zanim przekazaliśmy go do użytku. Nasi pracownicy nie otrzymują samochodów, które są zepsute lub nie mają już przeglądu (TÜV). Przywiązujemy dużą wagę do dobrego samopoczucia naszych pracowników. Wynajęliśmy nowe zakwaterowanie dla Pana i Pana współlokatora, ponieważ poprzednie nie spełniało naszych oczekiwań. Bardzo zależy nam na dobrym samopoczuciu naszych pracowników. Dlatego tak ważne jest dla nas, Pana zadowolenie. Zapraszamy do kontaktu z nami przez e-mail, telefon lub (usunięte przez administratora) prosimy o informację, co możemy zrobić lepiej. Postaramy się to wdrożyć. Wielkie dzięki za Pana pomoc! Życzymy wszystkiego najlepszego w nowej pracy!

Bayern
@Tomasz

Dokładnie bonus piwitalny 50€ Zwrot kosztów dojazdu. Innym słowem szalu nie ma (usunięte przez administratora) nie urywa. Jedziesz na własny koszt, jak wiadomo wszystko drogie. Busy w jedną stronę to koszt 100€ Zakwaterowanie od 250€ do 300€ Plus wyżywienie. Suma sumarum nie opłaca się. Przy zarobkach 1700€ jeśli tyle się zarobi . Zostanie Ci jakieś 1200€ Każdego indywidualna sprawa. Ja byłam raz, jak to się mówi eimal und ni wider.

Rafał
@Bayern

A jak sama praca? Bardzo ciężka? Ile trwał twój kontrakt? Miałeś taką umowę że mogłeś wziąć płatny urlop?

Ruda
@Bayern

Oj, czyli zakwaterowanie w pełni płatne przez pracownika jest? A pomagają chociaż w znalezieniu kwatery? W takim przypadku rozumiem mieszka się w pojedynczym pokoju?

@Ruda

Witaj! Dziękujemy za zainteresowanie się naszą firmą. Dla naszych pracowników zawsze organizujemy zakwaterowanie. Z reguły jest ono odpłatne, a koszta odliczane dopiero z wynagrodzenia.

Bianka
@Bayern

A są diety codzienne, czy nie ma u nich czegoś takiego? Jeszcze co do tego zakwaterowania, to warty on swojej ceny? Z dużą ilością osób trzeba dzielić kwaterę? A czy gwarantują opiekę zdrowotną na terenie Niemiec?

@Bianka

Nasza firma wypłaca rożnego rodzaju dodatki :) Kwatery są w pełni wyposażone również w WiFi, na pokoju mieszka z reguły po max. 2 pracowników, a na mieszkaniu do max 5 osób. Z dniem podpisania umowy każdy nasz pracownik zostaje ubezpieczony w niemieckiej ubezpieczalni. Pozdrawiamy Team WSM Personal

@Tomasz

Tak busy sa najlepsze ten zolty nie mial klamki od srodka zeby wyjsc musial pasazer otwierac , Jak to zglosilem ze Jak bedzie wypadek to nie ma Jak uciec , to mi powiedzial jeden facet z Gliwic zebym nie przessdzal ogolnie podejscie w tej firmie ....... bez komentarza a moglbym o tej firmie powiedziec duzo naprawde duzo i nawet by Sie cos dobrego znalazlo niewiele ale z jedno zdanie by bylo

Kacper

Tomasz81
@Kacper

Też miałem przyjemność pracować w tej firmie i jestem zadowolony.bonus powitalny po pierwszym dniu pracy,fajnie mieszkanie i atmosfera na nim.ja robiłem na paczkach w GLS fajna atmosfera,chociaż ciężko jak to w kurierce.polecam agencje

@Kacper

Szefostwo firmy jest tak w porzadku ze Jak im powiedzialem ze tu jest zimno nanagazynie i by sie odzierz robocza przydala ciepla , to dostalem odp ze Jak bede szybko pracowal to bedzie mi cieplo , a na swieta Jak pracownixy reala dostaja ekstra pieniadze do wyplaty ja dostalem ( i nie tylko ja ) noz i zapalniczke , chyba zeby Sie pociac albo podpalic , wiec kacperku nie klam kto ci kazal to napisac adas z gliwic czy twoj stary , Jak to inny kacper to przepraszam

Pycha.pl

Cześć wszystkim. Widzę, że opinie na temat Agencji są jak najbardziej na plus! Co możecie powiedzieć o mieszkaniach /pokojach/kwaterach. Jak to wygląda? Jakie opłaty? Jak z załatwianiem mieszkań?

Joker
@Pycha.pl

Cześć! Firma zapewnia w pełni wyposażone mieszkania za 200euro miesięcznie. W pokojach są zazwyczaj po dwie osoby

No wiadomo że chciałoby się mieć pojedynczy pokój. Tu jest taka możliwość np. za małą dopłatą? Można się tak dogadać z agencją?

WSM Personal

Nasza firma zawsze stara się sprostać oczekiwaniom naszych pracowników, także w przypadku pokoi jednoosobowych! :) Jeśli kandydatowi zależy na takim pokoju powinien to zgłosić naszej agencji już podczas rozmowy rekrutacyjnej, a my postaramy się na miarę naszych możliwości sprostać tej prośbie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem +49 7307 9998 007 lub mailowo na recruiting@wsm-personal.de Pozdrawiamy Team WSM Personal

Adka

Znajdzie się coś dla kobiet bez znajomości języka niemieckiego, co nie jest opieką nad osobami starszymi? Widzę, że są takie oferty, z reguły na produkcji, więc chyba obycie techniczne trzeba mieć, a przynajmniej być sprawną manualnie? Może jest tu jakaś dziewczyna, co poleci fajną pracę dla mnie?

@Adka

Witaj :) Dziękujemy za zainteresowanie się naszą firmą. Chętnie przedstawimy Pani nasze aktualne oferty pracy, jednakże prosimy o dosłanie nam swojego CV na adres: recruiting@wsm-personal.de - oddzwonimy do Pani. Pozdrawiamy Team WSM Personal

Iga
@WSM Personal

P wysłaniu cv to Państwo dopasowują ofertę pracy do umiejętności kandydata czy można sobie samemu wybrać etat? Po jakim czasie maksymalnie Państwo oddzwaniają?

@Iga

Szanowna Pani, nasi rekruterzy zawsze starają się sprostać kandydatom i ich oczekiwaniom, dlatego to aplikujący u nas kandydat wybiera sam ofertę pracy, spośród tych u nas aktualnych wakatów. Z kandydatem nawiązujemy kontakt jak najszybciej to możliwe, z reguły telefonicznie ale również mailowo.

Jaki jest okres rozliczeniowy w WSM Personal GmbH? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Borys udka

Na wypłatę długo się czeka, jak nic nie zawalą to do 20. Mieszkania spoko, ogólnie na miejscu radzisz sobie samemu, słabych klientów mają.

@Borys udka

Wypłaty są na koncie naszych pracowników z reguły do dnia 14-go danego miesiąca. Wyjątkiem są pracownicy którzyw najprawdopodobniej nie podali nam swojego numeru konta w terminie. Gdyby były jakieś dodatkowe pytania to oczywiście zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Pozdrawiamy Team WSM Personal

Nataliaziecina123@gamil.com
@WSM Personal

Witam szuka mąż pracy i znajomi 4ich na zbiorach od września umowa jaka jest uwas nie polska mąż nie chce polskom jak zakwaterowanie jedna osoba z tej 4 bardzo dobrze agelski zna

@Nataliaziecina123@gamil.com

Witaj! Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie się naszą firmą. Odpisaliśmy Pani na maila, gdzie również wysłała nam Pani wiadomość.

Misula

Jak długo trzeba czekać na odpowiedź ze strony firm na aplikowane stanowisko.

@Misula

Staramy się jak najszybciej skontaktować się z naszymi kandydatami. Jeśli nie uda nam się telefonicznie to wtedy wysylamy do kandydata wiadomość e-mail (czasem nasze wiadomości trafiają wprost do SPAMu). Pozdrawiamy Team WSM Personal

Aleksander

Kiedyś tu ludzie pisali, jakie warunki, a ostatnio tylko same pytania. Mnie kusi by jechać na pracownika produkcji przy maszynach CNC. Zarobki by mi pasowały, bo 2000-2200 E / m-c. Tylko, że nie wiem, czy się dogadam. A zdaje się, że bez znajomości niemieckiego na co najmniej na poziomie A2, nie ma co jechać? Piszcie, czy to jakoś weryfikują na rekrutacji i o co jeszcze pytają?

Łucja

cześć. ;) chciałabym się tu tak samo jak inni czegoś dowiedzieć na temat pracy ale nie przez agencję a bezpośrednio w niej. wiadomo ile oni osób obecnie zatrudniają i jak u nich praca wygląda? Ciekawa jestem warunków jakie mogą mieć osoby rekrutujące czy ktoś wie ile im płacą?

J.

Cześć, czy polecacie wyjechać do pracy z tą agencją? Możecie opowiedzieć jak wygląda zakwaterowanie, praca, płaca i ogólnie jaką atmosfera jest w agencji? Czy mzonaliczyc na jakąkolwiek pomoc w razie "W"? Jeśli chcecie to napiszcie na maila:jujka2244@gmail.com lub w odpowiedzi pod pytaniem.

Xxx

Witam czy wybiera się ktoś do pracy do Hagenov

bak
@Xxx

ja chce jechac

@bak

Witaj! Prosimy o przesłanie CV na adres email: recruiting@wsm-personal.de Oddzwonimy i przedstawimy ofertę pracy! Z poważaniem Team WSM Personal Tel: 0049 7307 2492 9651 E-Mail: recruiting@wsm-personal.de Web: www.wsm-personal.de/pl Odwiedź naszą grupę na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/PracaNiemczech/

Zostaw merytoryczną opinię o WSM Personal GmbH - Gliwice

• Jak się pracuje w WSM Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy WSM Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WSM Personal GmbH?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WSM Personal GmbH?

Kandydaci do pracy w WSM Personal GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.