Opinie o WSM Personal GmbH w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie WSM Personal GmbH. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w WSM Personal GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WSM Personal GmbH w Gliwice

Odyseusz

umowa o pracę podpisywana ma być na miejscu zakwaterowania ? czy ktoś może coś powiedzieć na ten temat ? dziwna sprawa, żeby się nie okazało po przyjeździe że umowa będzie inna niż było powiedziane. Ktoś kto już pracuję przez tą agencję mógłby coś napisać na ten temat ?

Eros
@Odyseusz

Osobiście podpisałem umowę też na miejscu. to co było przekazane przez biuro w Polsce jest i w umowie oraz potem na koncie

Nadine

Ja właśnie skończyłam pracować przy silikonie w Bawarii. Powiem tak. Naprawdę polecam. Moją opiekunką była Andrea, bardzo zaangażowana, rzeczowa, zawsze pomoże i jest na miejscu jak ja potrzebujesz. Kasa lepsza niż w większości tego typu firm. Warunki mieszkaniowe super, mieliśmy szczęście dostać całą kawalerkę dla siebie. Kontakt z biurem, kontakt z szefem- rewelacja. No co tu dużo mówić, polecam z całego serca

5 euro za dojazd do pracy,za jaki czas

dixi
@anonymous

W jednej z agencji która miała prace w Holandii a ludzi w Niemczech mieszkali przy granicy zaraz to ściągali 70e tygodniowo do tego 400e za stary hotel robotniczy a jednak był zapełniony bo tylko dwoma hotelami dysponowali raczej na kilkadziesiąt osób? o co mi chodzi a więc zawsze lepiej jest wiedzieć co gdzie i jak i za ile bo szkoda tylko np. 600e zarobić gdzie nagina się jak robot na max szybkich obrotach do tego tolerując każdego krzywego* :), w de będąc w pracy i mieszkając to dojazd był z dopłata jak osobówką ktoś jeździł tzw. Fahrgeld dieta dodatek mi wychodziło 70e tego dodatku zależy ile kilometrów się robi, w umowie powinno pisać lub powinni podać zaraz. W de starają się też o dopłaty do mieszkań bo w Niemczech są bardzo drogie np. żeby znaleźć wogólena prywatnie, ludzie mieli problem Frankfurt nad menem stąd znam. Dobrze że się dopytujesz tu na forum, bo ja akurat przez nich nie robię a chcę też wiedzieć.

Paulina

Możecie powiedzieć czy zatrudnienie jest bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę? Czy umowa gwarantuje stałe wynagrodzenie, czy uzależnione jest od faktycznie przepracowanych godzin? Na jakie stałe koszty trzeba się przygotować (na przykład zakwaterowanie, dojazd do pracy)? Zachęcam do dzielenia się informacjami.

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
xx

Ja na przykład pracowałam w jednej firmie dwa lata i to piętnaście lat temu będąc po dwudziestce w Holandii było normalnie bezpiecznie i to z Polakami, nie wiem gdzie oni się teraz podziali, chyba wrócili i w Polsce na Emeryturze, byłam w tym roku czyli ostatnio miesiąc w Holandii i napiszę że nigdy w życiu tam już nie pojadę, nie mam co tam do szukania, co się tam porobiło strach, a nawet czarne chmury wiszą co gazety piszą o Polakach teraz. Np. wysmarowali (ktoś) w języku polskim przekleństwami radiowóz policyjny holenderski co stał, do tego doszło. W Niemczech jeszcze jako tako o wiele lepiej i pracuję, nawet robiłam z uchodźcami/emigrantami czy jak oni się teraz zwą nie wiem, byli na firmie już i no problem. Także skargi typu, że w de nie miałem miałam Internetu w mieszkaniu od agencji, to przykre jak się czyta takie rozżalenie, że znowu...i jeden nakręca drugiego czy co. Ja mam swój Internet i sobie opłacam miesięcznie i nie robię chały żadnej.

Robert

Jeśli ktoś chce pracować i zależy mu na pracy to zawsze sobie poradzi i nie narzeka!!

Firma ma opinię bardzo dobrą i to potwierdzacie. Super, składam cv!!

tedi
@Paweł

możesz jechać się pokazać u sąsiada twoja sprawa i wstyd jak ale nie licz na 3000e w de, potem po twoim wpisie wyniknie że masz tyle w pl i Bóg wie co jeszcze to zostań w pl i wszystko sobie zrób za swoje. Ja doceniam moją stawkę taki mam zawód wykonuję i co mam to mam. stawki według ... podadzą jasno i klarownie z pozostałymi ważnymi sprawami to sobie przeanalizuj przecież dostaniesz czas do namysłu Agencja dobra, widać po wpisach Pozdrawiam, czytelnik

Luidzi

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Bartek

Zastanawiam się dlaczego taka cisza zapanowała na forum?

Barabasz

co powiecie aktualnie o pracy na stanowisku komisjonera? Ile wyjde na czysto / miesiąc po odliczeniu za jedzenie,noclegi itp ?

t, stopinski

praca ok.Pieniadze zawsze na czas.Nawet na zwolnieniu lek. nie ma problemu(dzis dostalem eurosy).Warunki socjalne w miare,ale Marian pamietaj ze 5 chlopa na jednej chacie to nawet przejsciowo troche duzo Pozdrawiam i polecam

t, stopinski

witam! pracowalem w Edece pare miesiecy.Niestety posypal mi sie bark.WSM wyplacil wszystko lacznie z chorobowym.Wyplaty,zaliczki bez problemu.Warunki socjalne tez ok (a porownujac Anglie super!!).Polecam

Szanowny użytkowniku Noname, ze względu na brak możliwości skontaktowania się z Panem telefonicznie, prosimy o kontakt pod numerem 0048 575 950 650 lub mailowo na recruiting@wsm-personal.de Chętnie pomożemy! Z poważaniem, WSM Personal Team

Arek

Wlasnie tak robi wsm. Nie tylko tobie ale i innym pracownika. Rowniez poczulem to na wlasnej skorze. Wesolych swiat!

Witamy Panie Noname, pomimo bezpodstawnych oskarżeń i negatywnej opini na temat naszej firmy, chcielibyśmy jak zawsze w każdym przypadku, pomóc w rozwiązaniu wszelkich nurtujacych Pana zagadnień. Niestety, żeby pomóc lub minimum porozmawiać na temat konkretnego przypadku musimy wiedzieć o kogo chodzi. Takiej możliwości nie mamy, dlatego jesteśmy zawsze gotowi do rozmów i służymy pomocą w rozwiąniu wszelkich wątpliwości. Zawsze może Pan oczywiście nas odwiedzić w naszym biurze w Polsce lub Niemczech albo poprostu do nas zadzwonic. Jesteśmy do Pana dyspozycji. Pozdrawiamy, Team WSM Personal

t, stopinski

nie wiem kolego co przeskrobales ale pewnie bylo tego sporo

pirania12

(usunięte przez administratora) Pan Adam ktory siedzi w biurze w Gliwicach to jest najlepszy gosc z którym załatwisz wszystko pozdrowienia dla pana Adama.

Ktoś

Praca i pieniądze są ok, zarobisz te 1200 euro to nie ma co narzekać. (usunięte przez administratora) :)

PolacyFrajerzy

(usunięte przez administratora) dalej sprzedaje kolegów ? Pracodawca jest ok.

znam prawde

praca ok, ciezko nie jest, norme wyrabiasz i nikt sie ciebie nie czepia, kasa zawsze przed terminem, pomoga ci jak masz problem, fajne mieszkania, dojazd do roboty i z roboty masz, ale nie spoufalaj sie z ludzmi, sprzedadza cie za banana, nieudacznicy polaczki, mowie wam. wsm fajna firma, ale ci ludzie... afera z byle czego, pochwal sie czym,s a to juz nie bedzie tajemnica, najlepsi koledzy sprzedadza cie szefowi.

Mateusz Słobodzian

Pracowałem w WSM Personal 6,5 miesiąca dokładnie, w Edece na komisjonowaniu. Powiem tak: 1)Zadzwoniłem w poniedzialek, w czwartek tego samego tygodnia miałem prace- expresowo załatwione dokumenty, wystarczy zeskanować i wysłać, bez zbędnego dojeżdżania do miejsca pracy. 2)Mieszkania na bardzo wysokim poziomie- całkowicie wyposażone, jedynie musisz wziąć swoje prześcieradło. Mieszkasz jak człowiek, godnie, a nie w barakach. Kwestia osoby jaką dostaniesz, to zawsze znak zapytania i WSM Personal na to wpływu nie ma. 3)Praca w Edece jest lekka, w magazynie, więc temperatura mniej więcej stała. Masz monitor i jedziesz od placu do placu, każdy głupi ogarnie temat 4)Masz zapewnionego busa z pracy i do pracy- jeśli chcesz swoim autem jeździć, to Twoja sprawa 5) Wypłata teoretycznie jest do 15 dnia miesiąca, ale ja ZAWSZE PRZED CZASEM dostawałem przed kase co do centa. Na potwierdzenie wypłaty masz pasek z wypłatą i wszystko opisane co i jak. 6)Moim koordynatorem był Marian. Jeśli potrzebowałem czegoś, czy zaliczkę, czy wolne, zawsze mi pomagał. Czasami trudno sie dodzwonić, ale co sie dziwić, jak ze 100 osób pod sobą ma i każdy coś od niego chce ;) Tak naprawde to pracownicy go dymają, bo np: jeden wziął firmowe auto i sobie na koszt firmy 200km zrobił, ten zaćpał morde, temu sie nie chciało do roboty przyjść, więc ogarnijcie sie jak mówie, że to niby Marian kogoś oszukuje. 7)Masz możliwość zaliczki bez problemu. 8)Jakbyście robili w słońcu, mrozie, mieszkali w pokojach z grzybem po 6 osób, to docenilibyście WSM Personal i ich warunki- doceńcie ;) O firmie nie mogę złego słowa powiedzieć, jestem bardzo wdzięczny za możliwość pracy u państwa. Mnie osobiście firma dobrze traktowała. Mam jedynie żal do "sympatycznych" kolegów. Za granicą pracują frajerzy, zwykłe gówna, a nie polacy i nie mówie tylko o WSM tylko ogółem o polakach. Rozumiem, że możemy sie nie lubić z kolegami, ale żeby każdy każdego sprzedawał ? Interesują się wszystkim, w jakim sweterku chodzisz do pracy, że masz nowe spodnie, czy masz renty ZUSowskie, jakie masz auto, czy chodzisz na dziwki, z byle bzdurą Ciebie sprzedadzą tylko z czystej zawiści, powiesz coś komuś, to wszystkie 3 zmiany o tym już wiedzą, obrobią Ci (usunięte przez administratora) tylko dlatego, bo ich życie jest tak tak kiepskie, że lepiej interesować się życiem innych. Podsumowując: firma sama w sobie jest ok w mojej opinii.- jestem bardzo zadowolony. Jeśli ktoś chce zobaczyć w jakich warunkach ja mieszkałem, mam zdjęcia i chętnie mogę pokazać- znajdziecie mnie przez facebook. Jedynie jak podejmiecie tam prace, wszystko jest ok, tylko uważajcie na swoich rodaków. Nie gadajcie im za dużo, róbcie swoje, bo Cie sprzedadzą. Pozdrawiam ;)

ceza

Wiecie jednak jakich zarobków może się spodziewać magazynier? Pewnie są jeszcze do tego jakieś premie.

barty

czy opłaca się u was zatrdniać jako pracownik piekarni tak jak teraz macie o to ogłoszenie i czy jakaś ścieżka kariery jest możliwa?

WSM Personal GmbH
@barty

Szanowny użytkowniku Barty, oczywiście, że się opłaca. Mamy dużo możliwości rozwojowych dla naszych Pracowników. Możemy o tym porozmawiać także telefonicznie. Prosimy przesłać nr telefonu na: recruiting@wsm-personal.de, oddzwonimy do Pana.

Zostaw merytoryczną opinię o WSM Personal GmbH - Gliwice

• Jak się pracuje w WSM Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy WSM Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WSM Personal GmbH?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WSM Personal GmbH?

Kandydaci do pracy w WSM Personal GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WSM Personal GmbH