Opinie o OCHRONA 24 w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie OCHRONA 24. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w OCHRONA 24 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OCHRONA 24 w Lublin

tomek

Plotki chodzą po Lublinie ze maja być podwyżki na 13 zł

jarek

Witam co słychać w tej super firmie? 

ANDRZEJ

Z TAKIMI OPINIAMI TO BILBORDY W LUBLINIE OCHRONIE 24 NIE POMOGĄ OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM

Macie rację, to jest zakład pracy ostatecznej, praktyki typu poobsadzać obiekty świrami czy osobami uchylającymi się przed komornikami to normalka w takich zakładach, z tym że w 24 to już przyjmuje wymiar nie normalki tylko patologii. On nawet z jakichś powodów uwielbia ludzi jemu uległych. To firma w której absurd goni absurd. Plusy tej firmy to ???????????????????????????????????????????????????????????????????????? tyle. 

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie OCHRONA 24? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
KUBA

koledzy piszcie ile pani ochraniarka z UMC-SU proponuje za 1 godzinę BOKI - ZRYWAĆ

DY

100 % w tym roku przetargów gdzie z drugiego miejsca Pan Mielniczek bierze ochronę

włodek

zawsze można pójść do REKTORA uczelni z uprzejmie donoszę Uczelnia chętnie nakłada kary na nieutrzciwych partnerów

andrzej

Panowie ochraniarze DZIK Z LASU wygrał UMCS W LUBLINIE za patologiczne pieniądze, a tam muszą pracować osoby na umowy o pracę a już nie mówiąc o płaceniu 13 zł jeśli by miał same zlecenia Ochroniarze muszą posiadać POF i być pełnosprawni Kto jemu policzył tę usługę przecież nie da rady nas zapłacić na tym obiekcie jeżeli da nam umowy

nocny ochraniarz

PANE 24 KIEDY UTRZCIWI PRACOWNICY ZE SZPITALA JANCZEWSKIEGO OTRZYMAJĄ 13 ZŁ KIEDY UTRZCIWI PRACOWNICY ZE SZPITALA JANCZEWSKIEGO DOSTNĄ CAŁE WYPŁATY KIEDY UTRZCIWI PRACOWNICY ZE SZPITALA JANCZEWSKIEGO OTRZYMAJĄ PRAWDZIWE UMOWY ITD. NO PANIE 24 OBUDŹ SIĘ

Niunnio

Ludzie chcę Wam otworzyć oczy na Ochronę 24.Te wpisy i opinie to rzeczywista prawda.Brak jakichkolwiek umów ,ludzie pracują na czarno .ZUS jest odprowadzanych na wyrywki.Gosc nie wie co to kultura osobista wpada i sypie kursami na lewo i prawo.Praca u niego wiąże się z ciągłym stresem.Niezna słowa dziękuję ,przepraszam,po cichu jest nazywany dzikiem z lasu.Facet niema pojęcia o prowadzeniu takiego biznesu można powiedzieć że psuje markę formom ochroniarskie na Lubelszczyźnie.To aż dziw że do tej pory tym obywatelem nie zainteresowało się ABW.Przekrety i oszustwa na dużą skalę.Rznie państwo polskie w białych rękawiczkach i dziwne że nikt tego nie widzi.Nie polecam z całą odpowiedzialnością.

edek

OMIJAJMY TAKIE FIRMY SZEROKIM SZEROKIM ŁUKIEM JEŚLI NIE PŁACĄ 13 ZŁ NIE POECAM

ANDRZEJ

TEN CFANIAK MA KASY JAK LODU, A MY JĄ MU ZARBIAMY UTRZCIWĄ PRACĄ, A ON PŁACI NAM MARNE I NIE 13 ZŁ. TA FIRMA TO BUJDA. DOBRZE ŻE NIE MAM KOMORNIKA.

w

czy ktos wie jak można skontaktować się z P Mielniczkiem ? jakis nr tel. macie może ??

włodek

Ludzie wy jesteście od zarabiania, a nie od narzekania na pana mielniczka ochrona 24 jesteście jak te maszynki do zarabiania kasy na ten jego dom który ma jego limuzyny i hotele . 

andrzej

jeżeli to prawda, polecam zgłosić tę sprawę do odpowiednich służb. 

anderzj

Przepracowałem w tej firmie 2,5 m-ca, żadna firma mnie tak nie upokorzyła. Jak potrzeba na dyżur to proponuje stawki z kosmosu - 8,9 zł plus dodatkowe pieniądze, żeby tylko była sztuka, oczywiście kasa pod stołem. W rozliczeniu wychodzi 5 zł. Szef ignoruje pracowników, FIRMA DZIADY, niebawem sam będzie przychodzić na dyżury.Przydupasy mają dobrze, uczciwi ludzie zawsze pracują w święta, grafiki zmieniane na potrzeby kombinacji. Zapomnijcie o 13 zł to jakaś fikcja przynajmniej w tej firmie, lubelski IMPEL jest wiarygodny tu pracuję dzisiaj o kasę się nie martwię. Martwię się jedynie że Ochrona 24 podbiera nam zakłady, złożyła ofertę tu gdzie ja robię i pewnie wygryzie nas niskimi stawkami TO SMUTNE 

wpadłem tu

Już dajcie spokój temu kanciarzowi czy ktoś napisze kiedy będą wypłaty i czy firma płaci, bo jak czytam to tu śmierdzi Piszmy o nieprawidłowościach w tej firmie

nocny ochraniarz

Nie ma to jak jeść do syta spać słodko i żyć beztrosko a u nas ni widu ni słychu 13 zł

GOŚC

Kiedy u TEGO PANA tak pozatym są wypłaty i czy wypłaty są terminowo

DY

Gdy Zakład Ubezpieczeń Społecznych skontroluje składki z umów zleceń sprzed lat w Ochrona 24 P. Mielniczek to tej firmie grozi bankructwo, a pracownicy dostaną po kieszeni że jego kryli i nie domagali się płatności składek do ZUS z ich uczciwego zarobku . A teraz co w tej firmie się dzieje to tyko my wiemy

Zostaw merytoryczną opinię o OCHRONA 24 - Lublin

• Jak się pracuje w OCHRONA 24?

Zobacz opinie na temat firmy OCHRONA 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OCHRONA 24?

OCHRONA 24
1.8/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Okopowa 5 lok. 367
    20-022 Lublin