bastion security

Lublin

Opinie o bastion security

siwy 2010-03-05 19:26:51
zgadzam sie ze wszystkim po prostu porazka bez przyszlosci wspolczuje kazdemu kto tam pracuje
anonim 2010-03-05 19:30:49
najgorsze barachlo w jakim miałem nieszczescie pracowac . Szef typowy [usunięte przez moderatora] i wyrwigrosz, kanciarz, klamca brak sortow wyplata placona w ratach miesiac po czasie,brak wszystkiego poprostu firma dno,90%pracowników pracuje na czarno za psie pieniadze niby szef pan szymon .w. za 5 groszy sprzedalby swoją zone
szczery 2010-03-05 19:34:40
szef to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zlodziej jak poszedlem do wojska to nie dal mi wyplaty do tej pory a wojsko skonczylem prawie rok temu dzwonilem do niego milion razy aler nie odbiera telefonow zawsze3 jak zblirzal sie okres wyplat to nie odbieral telefonow [usunięte przez moderatora] i kanciarz
piotr 2010-03-05 22:39:42
o kurde to ta firma jeszcze istnieje skomentuje to krotko porazka na calej lini brak szacunku dla pracownikow ogolny [usunięte przez moderatora] niskie stawki skapy szef powinni posadzic zlodzieja
Marcin 2010-11-13 19:13:25
Pan [usunięte przez moderatora] za czasów pracy w Impelu był już uznawany za oszusta i krętacza (około 2006) więc nie dziwie sie ze ta opinia pozostała do tej pory
janek 2016-04-20 15:20:47
Co ciekawe bastion security nadal istnieje, ale ich strona internetowa jest w budowie. Troche nieprofesjonalnie ta budowa wygląda np. w zakładce współpraca widnieje "jakiś tekst". Powiedzcie mi jak ut ze stawkami, jest te 8zł/h?
Zostaw swoją opinię o bastion security - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bastion security