Opinie o OCHRONA 24 w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie OCHRONA 24. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w OCHRONA 24 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OCHRONA 24 w Lublin

No i jak sytuacja z tymi wypłatami? Już jest wszystko okej, że nic tu nie piszecie? Firma wypłaciła wszystkie zaległe wynagrodzenia? Płaca teraz terminowo? Szukam pracy w ochronie, ale nie wyobrażam sobie czekać kilka miesięcy na kasę:/ Tak na marginesie, to ile oni teraz płacą? Ofert pracy nie widzę, nie szukają nikogo? Czy najlepiej samemu podpytać i się zgłosić?

Julia

No tak, pani zniknęła, ale jakoś VAT płaci, bo z KRS-u spółki nie wykreślili. Ale fakt, że ogłoszeń o pracy nie zamieszcza. Czy ja dobrze rozumiem, że pieniędzy nie dostali pracownicy ochrony, którzy ochraniali lubelską siedzibę celników?

Dudy Nowy wpis

Zalega z wypłatami za czerwiec,lipiec, sierpień 2022. Kasy nima do tej pory. Świdectw też nima. Amba Fatima była Ewelina i nima. Telefon milczy, mejli nie odpisuje. Ch...d... I kamieni (usunięte przez administratora)

Marek Nowy wpis
@Dudy

Zniknęli z rynku? Nie było żadnej oficjalnej upadłości? Bo niedługo już minie rok. Przez ten czas nie udało się wyciągnąć świadectw pracy? PIP został powiadomiony i coś zrobił w tej sprawie?

Soda Nowy wpis
@Marek

Nie wystawiła do dziś świadectw pracy. PiP nałożył karę za utrudnianie przeprowadzenia kontroli i więcej zrobić nie może. Co dalej to już należy do sądu, co zdecyduje i czy wyda nakaz doprowadzenia do prokuratury.

Czy jest możliwy jakiś kontakt z biurem potrzebuje dokumentów a nie ma jak się skontaktować z nikim

Zgłosicie do Pip,jak nie grupowo to indywidualnie. Nie może ujść Płazem. Ja brzydzę się oszustwem.

.....
@Gość

Już dawno zgłoszone do PIP. Ale nie zgłasza się na wezwania i unika kontroli. Pip chce dop...lić jej karę za utrudnianie przeprowadzenia kontroli i zgłosić sprawę do prokuratury bo jest podejrzenie popełnienia przestępstwa....

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie OCHRONA 24? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Agata

Ale co jest Wam winna za trzy miesiące? Chodzi o to, że firma Wam nie wypłaciła pieniędzy za trzy miesiące? dobrze myślę?

Rysiek
@Agata

Bardzo dobrze myślisz. Ewelina nie wypłaciła pracownikom ochrony z Białej Podlaskiej kilkadziesiąt tys zł.

Magdalena
@Rysiek

No i co dalej wobec tego? Bo chyba na tym sytuacja raczej się nie kończy, wiadomo z jakiego powodu tego podobno nie zrobiła?

@Agata

Myślę że powinni wszyscy złożyć zawiadomienie do PIP jako pozew zbiorowy Bo zapewne wszyscy którzy pracowali na obiektach Krajowej Administracji Skarbowej w Białej Podlaskiej nie otrzymali należnego wynagrodzenia.

Honorata
@Gość

Ale nie otrzymali całego wynagrodzenia czy premii? No pasuje to zgłosić.

Hieronim
@Honorata

Nie wyplaciła nadgodzin za czerwiec. A lipiec i sierpień ani grosza. I ślad po Ewelince zaginał. Telefonów i listów poleconych nie odbiera. Zero kontaktu i pełna olewka ludzi.

Magdalena

Jesli faktycznie jest taki szykowany to ile osób w sumie już się zebrało? Kiedy ma to zostać złożone?

Rysiek

Czy ktoś wie gdzie urzęduje Ewelina i gdzie ją można spotkać?

Bolo

Chyba wszyscy widzieli jej aparat bo to już jakiś czas nosi i co nie ukrywa więc co w tym złego? Włosy też zmieniła i całkiem lepiej jej w nich. To źle że jest zadbana, chyba nie wiecie czego macie się już czepiać. Pracuje już trzeci rok i nie narzekam. Ewelina nie czepia się pracowników (usunięte przez administratora)raczej stara się być za nami. A mało tego potrafi powiedzieć głośno kierownikowi że to nie należy do obowiązków pracownika ochrony. (usunięte przez administratora)

Lolek
@Bolo

Bolo.. dokładnie tak jest, Ewelina zawsze była i jest za pracownikami,pracuje w firmie też już jakiś czas i dlaczego mam narzekać i wypisywać jakieś niedorzeczne (usunięte przez administratora) każdy dobrze wie jak było wcześniej a jak jest teraz... zmieniło się i to na lepsze...a czepianie się wyglądu i jeszcze Bóg wie czego...??? fajnie że kobitka dba o siebie....tylko jakieś niedowartościowane osobniki sieją zamieszanie i plotą głupoty...prawda ...A ?

Grześ stomatolog

A te jej zęby to powykręcało od ciepłych czy zimnych lodów.

Stary pracownik

No i odezwało się grono lizaków pewnie płacone mają na czas i nie chcą z kolejki wylecieć

Lolek
@Stary pracownik

Stary pracownik.. a ty co...?? Następny niedowartościowany z kompleksami..skoro jesteś starym pracownikiem to wiesz jak było wcześniej a jak teraz...mielony stanął za pracownikiem tak jak Ewelina...???!!! Piszesz tylko żeby sensację zrobić...?!!

Zośka

Aga.. troszkę nie na miejscu że czepiacie się dziewczyny...jak nie o zębach to o dzieciach... chwyty poniżej pasa...to się chore robi...co złego wam zrobiła, zawsze stała za ludźmi...mielony wszystkich gnoi i poniża a jakoś nikt się nie czepia np. jego nogi...wstyd ludziska

Księgowy
@Zośka

Zaraz ,zaraz czy to nie ta sama Zosia Wieśmakowa -Skubakowa co narobiła bałaganu z Watem w poprzedniej firmie na rzecz O24,jeszcze prokuratura zamiejscowa to rzeźbi a tu następny kwiatek przekręcili ZUS z Blądyną na zasiłek wychowawczy no ale cóż popatrzały jak robiłto Nikuś Dyzma i poszło jaki pan taki kram.

@Księgowy

Jak wypłaty od Ochrona 24 w tym miesiącu? Dostaliście na czas? Piszcie

Pracownica
@Karolina

Oczywiście że wypłaty z umowy były na czas ale nie rozumiem dlaczego Pani Ewelina nie wypłaca nam pozostałych godz. jako nadliczbowe tylko przywozi na obiekt i wypłaca bez pokwitowania jako zwykłe godziny.Tracimy na tym znaczne kwoty a i na składki rentowne mieli byśmy więcej odłożone.

Abc
@Grześ stomatolog

Oj nieźle kręci te lody. W białej podlaskiej nakręciła na niezła sume

Wiktoria

Kilka lat temu podobno były tu problemy z wypłacaniem pieniędzy. Jak sytuacja wygląda obecnie w tym temacie?

Smutny

Kochani co się dzieje w firmie. Dziś weszła firma Impel do ochrony sądów, a dalej powinna być OCHRONA24. Część pracowników przeszło do impel. Czyżby coś się działo z firmą, bo wiemy że są pracownicy przesłuchiwani przez organy ścigania????????????

kicia
@Smutny

Tak to jest jak ktoś myśli nie tą częścią ciała co trzeba.

słoń
@Smutny

No następna pajda dla Jaśka Fasoli od palestry. Jak wychodził z S.K na Czechowicza to wpadł w te bruzdy co na krakowskim po O24 zostały. Brawo oby tak dalej.

Hos
@słoń

Ale to co najwyżej ludziska zamiast 3- miesiące poczekają pół roku na wypłaty a i Blondyna przestała już cwaniakować jedyne co im zostało to pisać donosy na konkurencje jak za" ORMO"( ni to baran ni to owca ni to głupi łeb ormowca) HA,HA,HA.HA,HA.

ozi
@Smutny

było i nima a powstało 5G czyli G(usunięte przez administratora)

ręce opadają

jestem pracownikiem ochrona24 , to co sie tam dzieje przechodzi ludzkie pojecie , upominac sie i prosic o wlasne zarobione pieniadze to jest smieszne . Czas najwyzszy bedzie spotkac sie w sadzie . Ile mozna czekac . ???????????????????????????? Nie polecam dorabiac po godzinach na czarno bo pieniedzy od roku jak nie bylo tak nie ma .

Czy można liczyć w OCHRONA 24 na prywatną opiekę medyczną?

Smutny

Tak można liczyć na prywatną opiekę w firmie Ochrona24 ale na swój koszt.

pracownik ochrony

Dlaczego pracownicy ochrony ,pracujący na rzecz Uniwersytetu Medycznego nie dostają wypłaty w całości ,tylko Mielniczuk 'cyka ' po 1ooo zł a nawet co nie którym 'wisi 'wypłaty od kilku miesięcy .Zaznaczam ,że Uniwersytet Medyczny robi 'przelewy ' co miesiąc ,wywiązując się z zaobowiązania na rzecz Ochrony 24 ?Dziwię się ,że nikt nie zainteresuje się tą sprawą ,przecież firma Ochrona 24 ,dostaje z PFronu na każdego pracownika z niepełnosprawnością pieniądze ,co miesiąc ...

Czy pracodawca OCHRONA 24 organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

benek

Pracodawca - zleceniodawca z godnie z znowelizowaną ustawą o ochronie osób i mienia ma obowiązek przeprowadzania szkoleń pracownikom ochrony, jest to szczegółowo zapisane w w/w ustawie.

Ktoś taki jak Ty..

Tak samo jak i twoja ha ha ha..

Bodzio
@Ktoś taki jak Ty..

No to tak jak w ruskim banku majotsa nie widiotsa ha ha ha ha ha

Najlepsza firma na świecie. Pani prezes zawsze pomoże w trudnej sytuacji.

Pracownica

Podziękowania od pracowników których pozostawiła na sądach "sprzątaczka"

Zenek

Pracownik.. święte słowa..Pani Prezes zawsze stała i stoi za pracownikiem

Pacownik
@Zenek

No i dlatego została doceniona razem z tą barachołką przez Palestrę ha ha ha .

Jestem bardzo szczęśliwy że mogę pracować w firmie ochrona 24.

Aga

Ato jeszcze tego wynalazku nie zaorali na Krakowskim to tylko bruzdy po O 24 zostały

To było do przewidzenia że ta patologia trwająca z tą firmą ochrony trwającą już od kilku lat kiedyś się skończy. Prokuratura powinna się przyjrzeć wszystkim przetargom tej firmy takie imprezy ze zleceniodawcami w podzięce za wygrany przetarg to norma.No ale teraz to Blądyna napoiła to towarzystwo, za samo wniesienie na teren Sądu alkoholu powinna zarobić działkę a firmę powinien Prezes Sądu razem z tym towarzystwem wspólnej adoracji pogonić na zbity ryj.

Dżony

Prorocze słowa kolego a gwoździem do trumny było wczorajsze zachowanie gwiazdy młodej "Ni be ni me" no i Blondyna przestanie gwiazdorzyć na Sądach proponował bym jej zjeść snikersa ha ha ha ha .

marek

to zgłoś się do impla bo z tego co wiem to oni tam chronią

Informuje,ze za pżdziernik dostalismy wypłate 17 grudnia a za listopad podobno ok, 15 stycznia2019 r. Pięknie prawda? Do tego arogancja w biurze na ul. Okopowej jest wstretna. Dwie dziewczyny, które nie odbierają telefonów bo im się nie chce. Do tego wszyscy na czele z p. Mielniczkiem traktują nas okropnie! Najwyższy czas żeby to zgłosić do odpowiednich władz!!!!!! I TAK SIĘ STANIE !!!!!!!!!!!!

kazik
@ja

Bo jeszcze pefron z miasteczka nie załacił za zatrudnienie niepełnosprytnych , a mieli być wszyscy z POF pewnie ktoś z UMCS kasiore co miesiąc za to przytula ,patologia ,a gdzie nadzór gdzie policja po tych wydarzeniach z gdańska powina się za to prokuratura wziąć.

Bronek
@kazik

Masz racje Kazik coś musi być na rzeczy , bo blondyna dała nam cynk że będzie kontrola z rektoratu no i nas . wszystkich z POF i umowami ściągnęła na akademiki nawet się chwaliła że cynk dostała od Pani " L" więc jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo. , każdy orze jak może. A później brechtali się z tych babek z kontroli że takie ciemniaczki

@ja

Niezłe jaja , wkurzeni pracownicy ochrony 24 z Targów Lublin do tego stopnia zdesperowani że jadą do Mielonego do mieszkania po wypłatę , nie płacił już dwa miesiące. Ciekawe kiedy to się skończy, czy żadne służby nie mogą się tym zająć.

Ciułacz
@ja

Na początku opużniali się z wypłatą tydzień dwa to góra teraz dwa miesiące i do tego w biurze te dwie wielkie urzędniczki są bardzo nie miłe jak się ludziska wkurzą to ich na taczkach z gnojem wywiozą jak na chłopach co za wieśniary.

Ciułacz

Wojak
@ja

Masz racje "JA" niedługo kulawy z mis okopowej będą na zmianę zasuwać po po obiektach po targach Lublin następna grupa wkurzonych z sądów w Lublinie składają pozew zbiorowy bo część nie dostała poborów za listopad a prawie wszyscy za grudzień. Nowy Bezpiecznik z Sądów weżmie to towarzystwo wzajemnej adoracji za mordę, skończą się daniny i przymykanie oczu. Mogą do maja nawet nie doczekać bo jużnawet kilka Sędzin się w tą sprawę zaangażowało. Dziwię się tylko że ta firma w ogóle jeszcze istnieje, cały czas toczą się postępowania , wyroki Sądowe a koncesje dalej nie cofnięte.

Robol
@Wojak

Masz 100 procent racji popieram, ale nie martw się takie wazeliniarze jak Beczka Śmiechu czy Żona Barana pobory dostali na czas.

@ja

Zgadzam się z tobą, pani prezes wydzwania gania nas jak bezpańskie psy po obiektach z sądu na miasteczko jak nie na umcs to na medyczny i z powrotem na sądy i tak przez 48 godz. 400-godzin w miesiącu a jak się upomnimy o wypłatę to wysyła nas do mielonego. A spróbuj odmówić to wypłatę będziesz miał za trzy miesiące. Ale ludziska już nie wytrzymują i w końcu zgłoszą to do PIP doigrają się w końcu. Bo przecież tylko limit na umowę płaca ok a reszta w kopertach na czarno.

Namolny
@Robol

A to on ma żonę? Zdaje się, że miss okopowej obraca. Ciekawe ile zarabia?

Balbina
@Namolny

No po każdym patrolu z beczką śmiechu pani prezes wygląda jak by ja walec drogowy rozjechał ha,ha,ha.

Placowy
@Namolny

Kiedyś miał ale zapisała się do ISSI i poszła z talibami na bango - bango

XXZ

A ile z tych 48 godzin pracy non stop śpisz...?

Podsądny
@XXZ

No my na takie luksusy sobie nie możemy pozwolić najlepiej zapytać mis okopowej i beczę śmiechu no ale to znów na wypłate będziem czekać z pół roku.

@Podsądny

Nie wierzę że ktoś pracuje 48 godzin bez snu... zresztą czy ktoś Was trzyma na siłę w tej firmie...jak coś komuś nie pasuje to się zwalnia i szuka czegoś lepszego a tu widzę tylko oczernianie najlepiej Wam wychodzi... Ciekawe czy prosto w oczy Tym oczernianym osobom powiedzielibyście to co wypisujecie.... założę się pchacie się w zadek bez mydła... wstyd....a niby dorośli ludzie.. Pozdrawiam....

wojak
@XXZ

No i proszę odezwał się wazeliniarz mielonego i pani prezes może się ujawnisz to się pbrechtamy. Biedny człowiek . no ale pluć świni w oczy a ona mówi że deszcz pada.

@wojak

Uderz w stół a nożyce się odezwą...a ty jak wypisujesz pod nikiem to uważasz że jesteś anonimowy? Niestety ... taki hejt to już pod paragraf podchodzi... zresztą nie będę zniżać się do poziomu rynsztoka jaki reprezentujesz

wojak
@XXZ

Co prawda boli burak nie raz ze wsi się wyrwie ale wieś z buraka nigdy zawsze pozostanie burakiem

@wojak

No to wojak powiedz skąd ty się wyrwałeś bo słoma ci z butów wyłazi a gnojem wali aż na polibudzie czuć... rzygać się chce....ble

Andrev
@XXZ

Żygać to się chce na tego szona co to napisał. Dopiero co przeczytałem te ciekawości ludzików, mogę się włączyć w dyskusję tylko chyba kogoś to mocno zaboli.

@Andrev

Zapraszamy... może w końcu coś sensownego ktoś napisze bo teraz czytając tę wpisy to człowiek człowiekowi wilkiem... Skąd w ludziach tyle jadu..

Andrev
@Stefan

Spokojnie Stefciu jeszcze moment i maszyna się uruchomi zapewniam cię będzie się działo

@XXZ

To co sami sobie się dziwicie a jak nas wysyłasz to wierzysz że damy radę pracować48 godz.

XXZ

Dobrze ci kolego radzę... zmień lekarza albo dostawcę bo zaczynasz bredzić ... chyba coś ci się pomerdało w tej chorej główce bo już nie wiesz co piszesz i osoby ci się mylą...ha,ha

@Stefan

Piernicz bąka a bąk brzdąka powtarzasz się powtarzasz się po raz kolejny płać na czas szanuj ludzi co na ciebie pracują to i ciebie będą szanować

@Aga

Z tym szacunkiem to masz rację ale ja też jestem takim samym pracownikiem jak reszta ... mam umowę a pieniądze wpływają na konto przeważnie między 10 a 12-stym więc czego mam narzekać...? Nie rozumiem ludzi którzy za plecami w łyżce wody człowieka by utopili a w oczy boją się gęby otworzyć... przecież o swoje trzeba walczyć ale nie w taki sposób jak co niektórzy....w sensie ,, uprzejmie donoszę ".. przecież jesteśmy dorosłymi ludźmi...prawda?

@Stefan

Stefan skoro masz na czas płacone jak nie liczni w tej firmie to znaczy że należysz do wąskiej grupy wazeliniarzy

@Aga

Z tego co wiem to wszyscy którzy mają umowy w tym terminie mają wypłatę, więc nie rozumiem tych obelg pod moim adresem...a dla twojej informacji nigdy nikomu się nie podlizuje... ludzie weźcie się ogarnijcie bo to już się chore robi

podsądny
@Stefan

Ale o resztę godz. ponad normę które jest płacone w kopertach pod stołem to już czekamy 2-3 miesiące ito jest fakt zresztą nie długo rozstrzygnie to pip i sąd.

Jola
@kazik

Byłam na miasteczku UMCS przed 22 .00 bo chciałam skorzystać z bankomatu przy Rektoracie i co ja widzę wyszło 2 pracowników ochrony 24 jeden ledwo szedł jak by kręcił ósemki drugi za nim kuśtykał pomyślałam (usunięte przez administratora) ale mój chłopak mówi co ty to norma. gratuluje solidnej firmie

Zkazany
@Wojak

No i się zaczęło zwolnienia na Sądzie powód ludzie upomnieli się o swoje pieniądze no to teraz się pozwy posypią i zgłoszenia do PIP w końcu ludzie poszli po rozum do głowy że z takim tyranem i jego g.gęsią nie da się inaczej rozmawiać

Adwokat
@Zkazany

Ale ,,Mój Ty Przyjacielu " pochwal się wszystkim za co cię zwolnili i nie płacz może znajdziesz lepszego szefa

Gość.
@Adwokat

Jak ktoś z Tej firmy szuka pracy to firma Expert szuka ludzi kwalifikowanych. Umowa o pracę, stawka 12.38 na godzinę na rękę. Pozdrawiam

@Gość.

A na jakich obiektach praca?

@Zainteresowany

Najlepiej zadzwoń do kierownika firmy expert tel: 535 855 556, kasa do 10 tego, normalne uczciwe podejście

placowy
@Balbina

no ale to nic nowego hajda na konia kulawego tapataj

Podatnik 500+
@ja

Człowieku, kto Cię trzyma? Jak Ci nie pasuje to szukaj innego pracodawcy. Każdy psioczyć potrafi. Jakbym Cię skontrolował to byś pewnie wyleciał zanim byś zaczął. Ciesz się, że u mnie nie pracujesz. Co za ptak który sra we własne gniazdo ...

Będzie ubaw
@ja

Po co narzekasz. Zakladaj własną firmę i będziesz miał kasę na czas. Albo długi na kilka pokoleń. Gdyby Ci wszyscy narzekający byli tak sumienni jak piszą to firmy przez nich kar by nie płaciły. Każda firma ochroniarska płaci dziesiątki tysięcy kar za takich troli, którzy przyjdą odbębnić godziny a jak zapiją to robią sobie wolne nikogo nie informując. I kara za brak pracownika leci na pracodawcę....

Lalka
@Namolny

Następny i następny i jeszcze jeden ta mis okopowej to ma branie jak karp na święta

Noszowy
@podsądny

Teraz kiedy nie zajdziemy po resztę wypłaty poza umową to nas zbywają cały czas tłumaczą się że mają kontrolę za kontrolą i nie mają czasu ludzikom płacić a w pokoju przesłuchań obok to ruch jak w Rzymie chyba coś się w końcu zaczęło dziać w tym bajzelu najwyższa pora dziw że tyle czasu Jaś Fasola i Mis Okopowej lody kręcili a ludzie po trzy albo i więcej miesięcy czekali na wypłaty.

Obie-ktyw
@Lalka

Lalka daj spokój widzę że jesteś zazdrosna nie wiem czy myślisz o tej samej osobie ale uwierz mi to klasyczny pustak każdy bachor z kim innym a do tego nic interesującego gościu musiał by chodzić cały czas w kasku i patrzeć czy mu rogi nie wyrastają.

cyngiel

A powiedz co Ty zrobiłeś z tym problemem ? czy byłeś w PIP złożyć skargę ? czy wypowiedziałeś umowę ? Dużo piszecie, a nic nie robicie i taka jest prawda. Weźcie przykład z chłopaków w teatrze starym i dopniecie swego, pod warunkiem, że nie ściga cię komornik lub inny wierzyciel.

oki
@cyngiel

Oj nie ładnie Pani Prezes nasyłać ludzików na Mielonego widać że chce Pani odgryźć rękę co Panią karmiła.

Tadeusz
@oki

Oj coś mi się wydaje że Mis Okopowej to Dzika z lasu z torbami odeśle tam skąd przyszedł.

Krzys
@Tadeusz

Tam jego miejsce niech wraca do swoich

Zenek

Jasiek..pefron może i tak ale NFZ już oki nie zrefunduje więc próbuje szukać środków.... może z pipem się uda... widać że z niejednego pieca chleb nieboraczek jadł...haha..no cóż każdy orze jak może..

Szukający pracy

A co jest za obiekt ten "Centrum Kultur" ?

Rudy
@Szukający pracy

Jak nie wiesz co to jest to kup sobie przewodnik po Lublinie w PTTK-u i się naum niedouczony człowieczku.

Aga

Jak zwał tak zwał nie ma co stroszyć piórek Kulawy i Mis Okopowej dali 4liter i tyle .

Rudy

Te inteligencie przeczytaj te wypociny poducz się trochę bo chyba cię bocian upuścił na główkę i coś ci się pomerdało pod sufitem

Zostaw merytoryczną opinię o OCHRONA 24 - Lublin

• Jak się pracuje w OCHRONA 24?

Zobacz opinie na temat firmy OCHRONA 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OCHRONA 24?

OCHRONA 24
1.8/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Okopowa 5 lok. 367
    20-022 Lublin